PDA

View Full Version : Просто моята история



darince
07-17-2008, 16:25
Здравейте!!
Просто искам да излея някъде душата си ... защото ми е толкова тежко.
В последната половин година .. в живота ми се случиха толкова много неща ..толкова много хора се намесиха . На моменти направих много грешки .. но въпреки това продалжих да живея по някакъв начин.И сега какво да правя .. правя се на силна .. (знаейки че това не е така ) .. понякога ми се иска просто да изчезна от лицето на Земята.. защото ми се струва че на никой няма да му липсвам. Вярно е че имам много добри приятели .. но някак си аз се чувствам толкова сама .. толкова самотна.
Но това не е всичко .. започвам да си мисля че хлатвам по един мой много добър приятел.Просто не знам какво да правя.Мисля че се самозалъгвам ...мисля че няма да намеря щастието ...и сега като си мисля за моя приятел .. ми става много тъжно ..защото той на моменти страшно много ми липсва..Сега е на морето .. и ми липсва.. но знам че сме само приятели ...
Не искам да продължавам да живея така .. но явно няма какво друго да направя ..!
Мерси много че прочетохте темата .. поне си излях душата някаде .. защото имам чувството че ще гръмна.

Lord_Of_The_Night
07-17-2008, 16:33
Първо избии си тия мисли от главата че на никой няма да лиспваш,сигурен съм че те ще са много.Второ стига с тия депресия,всеки си има трудни моменти,но трябва да се справим с тях,не да се отчайваме. :)

dimanushka
07-17-2008, 16:37
ne moje da ima samo hubavi momenti ina4e nqma da e interesno. moje da zvu4i tupo no go ogledni ot drug ugul. sega si tujna no sled vreme kogato ima za kakvo da se radva6 (a tova vreme 6te doide) tazi muka 6te subere dvoino pove4e 6tastie. ne znam za kakvo to4no ti e tejko i mu4no no ne se predavai i ne se ostavqi da se izmu4va6 i natujava6. po lo6o stava. gore glavata i si povtarqi 4e vsi4ko edin den 6te se opravi i 6te ima za kakvo da si 6tastliva :) pove4e usmivki. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ima edna mn hubava misul. .... vinagi se usmihvai dori i kogato ti e tujno... ot kude znae6 moje bi nqkoi 6te se vlubi to4no v tazi usmivka :)

pandelka
07-17-2008, 16:38
Миличка моята история беше същата..Чувствах се по същия начин..знаех че имам адски мн добри приятели но за мен аз си бях просто сама и съжалявах за мн неща които бях направила ..но знаех че няма връщане (cry) Не видях,че хората около мен се опитват да ми помогнат..ии така си съсипах живота.Дори се случи и това,което ти казваш да хлътна по един от най-добрите си приятели.Направих и голямата грешка да му кажа..и той ми разби сърцето с думите,че за всички години в които ме е познавал ме чувства само за приятелка и не може да излезе нищо повече от нас от най-добри приятели..А аз толкова го харесвах..това вече ме довърши..
Иии дойде деня в който видях красивата усмивка на едно момче..в което се влюбих и успях да забравя всички лоши неща и всички грешки които бях направила..това беше едно от най-хубавите неща в живота ми ;) Пожелавам ти да намериш и ти този човек и да му дадеш възможноста да промени живота ти ;)успех мацка.. :-)

MostHated
07-17-2008, 17:08
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,






Абеееее т'фа момиченце много готино е =]]]] ~cry_baby_cry~

darince
07-17-2008, 17:22
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

pandelka
07-17-2008, 17:39
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

Ам мацка ти мислиш ли да признаеш за чувствата ти към момчето??Т.е да му кажеш на него ? ;)

pandelka
07-17-2008, 17:40
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,






Абеееее т'фа момиченце много готино е =]]]] ~cry_baby_cry~

миси :-)

TheMaggie
07-17-2008, 17:44
Самодепресираш се и се самосъжаляваш.По-добре си кажи,че си силна и можеш,ще ти помогне повече.

trayana
07-17-2008, 17:44
Usmihvai se kogato ti e tujno,usmihvai se kogato te boli i neka drugite si mislqt che shtasieto s teb vurvi!!!
Uspeh i ne se depresirai!Sigurna sum che te obichat poveche hora ot kolkoto predpolagash!

darince
07-17-2008, 17:47
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

Ам мацка ти мислиш ли да признаеш за чувствата ти към момчето??Т.е да му кажеш на него ? ;)

Ми .. дори и да му призная нищо няма да се получи м/у нас .. (една моя френдка по някаква случайност са говорили за мен .. и някви такиа .. и станало въпрос ... и той е казал че сме само приятели)
Според мен е по добре да замълча и да си останем приятели .. от колкото да се отдалечи от мен .. и да ме нарани повече ..

pandelka
07-17-2008, 17:57
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

Ам мацка ти мислиш ли да признаеш за чувствата ти към момчето??Т.е да му кажеш на него ? ;)

Ми .. дори и да му призная нищо няма да се получи м/у нас .. (една моя френдка по някаква случайност са говорили за мен .. и някви такиа .. и станало въпрос ... и той е казал че сме само приятели)
Според мен е по добре да замълча и да си останем приятели .. от колкото да се отдалечи от мен .. и да ме нарани повече ..

Дам да останете само фр и според мен е по-добре казвам ти го от личен опит..нз дали си видяла поста ми в темата ти ама аз ти го бях обяснила мойто..аз като му казах просто се донараних..за тва опитай се тези чувства да не стават по силни и се опитай да си запазите приятелството ;)

darince
07-17-2008, 18:54
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

Ам мацка ти мислиш ли да признаеш за чувствата ти към момчето??Т.е да му кажеш на него ? ;)

Ми .. дори и да му призная нищо няма да се получи м/у нас .. (една моя френдка по някаква случайност са говорили за мен .. и някви такиа .. и станало въпрос ... и той е казал че сме само приятели)
Според мен е по добре да замълча и да си останем приятели .. от колкото да се отдалечи от мен .. и да ме нарани повече ..

Дам да останете само фр и според мен е по-добре казвам ти го от личен опит..нз дали си видяла поста ми в темата ти ама аз ти го бях обяснила мойто..аз като му казах просто се донараних..за тва опитай се тези чувства да не стават по силни и се опитай да си запазите приятелството ;)

да .. може би точно това се опитвам да направя ...

Lord_Of_The_Night
07-17-2008, 19:35
Всичко ще е ОК! Винаги съм го казвал сега пак... И на теб липсва ли ти някой че и ти да му липсваш? ,,,

Да .. определено ми липсват много хора .. но най много ми липсва френда .. (по който хлътвам)

Ам мацка ти мислиш ли да признаеш за чувствата ти към момчето??Т.е да му кажеш на него ? ;)

Ми .. дори и да му призная нищо няма да се получи м/у нас .. (една моя френдка по някаква случайност са говорили за мен .. и някви такиа .. и станало въпрос ... и той е казал че сме само приятели)
Според мен е по добре да замълча и да си останем приятели .. от колкото да се отдалечи от мен .. и да ме нарани повече ..

Дам да останете само фр и според мен е по-добре казвам ти го от личен опит..нз дали си видяла поста ми в темата ти ама аз ти го бях обяснила мойто..аз като му казах просто се донараних..за тва опитай се тези чувства да не стават по силни и се опитай да си запазите приятелството ;)
За мен те немогат да са просто приятели,защото тя го харесва и когато са заедно ще и е гадно.За мен по-добре му кажи,няма какво да губиш,иначе винаги ще се питаш какво би станало,а така поне знаеш че си опитала.Така че горе главата и деиствай. :)

Fagile
07-17-2008, 19:54
ОМФГ! Все едно чета моята история. Е, вече не съм влюбена в моя най-добър приятел, но бях! Бях мнооооооооооооого влюбена. :(
Стискай зъби, МиЛА

kuklichka_bg
07-17-2008, 20:01
Здравейте!!
Просто искам да излея някъде душата си ... защото ми е толкова тежко.
В последната половин година .. в живота ми се случиха толкова много неща ..толкова много хора се намесиха . На моменти направих много грешки .. но въпреки това продалжих да живея по някакъв начин.И сега какво да правя .. правя се на силна .. (знаейки че това не е така ) .. понякога ми се иска просто да изчезна от лицето на Земята.. защото ми се струва че на никой няма да му липсвам. Вярно е че имам много добри приятели .. но някак си аз се чувствам толкова сама .. толкова самотна.
Но това не е всичко .. започвам да си мисля че хлатвам по един мой много добър приятел.Просто не знам какво да правя.Мисля че се самозалъгвам ...мисля че няма да намеря щастието ...и сега като си мисля за моя приятел .. ми става много тъжно ..защото той на моменти страшно много ми липсва..Сега е на морето .. и ми липсва.. но знам че сме само приятели ...
Не искам да продължавам да живея така .. но явно няма какво друго да направя ..!
Мерси много че прочетохте темата .. поне си излях душата някаде .. защото имам чувството че ще гръмна.


Прочетох ко до половината и се оказах мега си зле порастни