PDA

View Full Version : На кое държите повече



insomnia79
07-17-2008, 18:40
Mom4eta na koe durjite pove4e v edno momi4e da ima hubavo tqlo ili da e hubava v liceto? 6toto postoqnno 4uvam razni se ebali s macki s hiper qko tqlo ma v lice ...

Т.7 от правилника!
swords1010

Girlicious
07-17-2008, 18:43
Не съм момче ,но ми си иска да отговоря...
Нз защо ,но винаги си мисля ,че по-скоро биха гледали тялото... като видят някфи супер дълги крака,стегнати бедра,плоско коремче и т.н. и веднага са готови....не казвам че за всички е така....така си мисля

pasii_sladuranata
07-17-2008, 18:48
абе гледат и двете да ти кажа...и си е голяма привилегия да имаш хубаво тяло.. :oops:

preichetoy
07-17-2008, 18:56
По наблюдения смятам, че може в лицето да не прилича на човек, но ако има хубаво тяло, ще се абстрахират от главата й...

Letal
07-17-2008, 19:00
Това не е най-важното :?

Jagger
07-17-2008, 19:04
"Убави жени нема, има трезни мъже.... ако и пиенето не помогне гасим лампата" Нее важно как изглежда щом тялото и е хубаво значи се поддържа тфа че си има някфи дефекти нищо не значи нема съвършенни хора... секи си има своя чар..

cherinka
07-17-2008, 19:09
"Убави жени нема, има трезни мъже.... ако и пиенето не помогне гасим лампата" Нее важно как изглежда щом тялото и е хубаво значи се поддържа тфа че си има някфи дефекти нищо не значи нема съвършенни хора... секи си има своя чар..
Точно така.
Дори и в тялото да има някфи дефекти не е особен проблем.
Все пак секса не е само външноста на другия.

hgfh
07-17-2008, 19:18
еми нз не съм момче но ще си кажа мнението ... според мен тялото повече гледат щото момчетата попринцип гледат дупе цици крака и точно това ги възбужда повечето

Jagger
07-17-2008, 19:23
еми нз не съм момче но ще си кажа мнението ... според мен тялото повече гледат щото момчетата попринцип гледат дупе цици крака и точно това ги възбужда повечето

Aко нещата са на по високо ниво нема да те интересува нищо... все пак тфа не са пашкули някфа комбинация от мускули сухужилия и тъкани...

remember_me
07-17-2008, 19:29
spored mene pak gi interesyva pove4e liceto. q tyky vij nqkoq macka s gotino tqlo a pak liceto i da izglejda kato tejkotovren kon primerno... nqma da im e golqm kef da gledat takova lice.. :?

preichetoy
07-17-2008, 19:37
spored mene pak gi interesyva pove4e liceto. q tyky vij nqkoq macka s gotino tqlo a pak liceto i da izglejda kato tejkotovren kon primerno... nqma da im e golqm kef da gledat takova lice.. :? А ако е с безумно красиво лице и тежи 130 килограма?

hottie
07-17-2008, 19:37
Според мен ако е само за секс е важно тялото, ако е за по-сериозна връзка е важно лицето.
Защото ако е за едното чукане и нямаш чувства не я гледаш в очите, не й гледаш постоянно лицето, а искаш да имаш между ръдеце си готин задник и хубави цици.

sladku_bebzi
07-17-2008, 19:42
Ако е с перфектно тяло, но с черни зъби и без коса дали пък ще спи с нея??

SpOrTs_GiRl
07-17-2008, 19:42
А бе .. женски .. престанете да пишете по темата !! .. За мъжката част от форума е !! .. Мнение от орта на "предполагам, че .. " .. "ще си кажа мнението .. " .. "не съм момче, но според мен .. " .. какво според вас??!! На тяхно място ли сте? Мислите ли по техния начин? .. Не? Тогава мълчете !!!

FeelMyPain
07-17-2008, 19:45
А бе .. женски .. престанете да пишете по темата !! .. За мъжката част от форума е !! .. Мнение от орта на "предполагам, че .. " .. "ще си кажа мнението .. " .. "не съм момче, но според мен .. " .. какво според вас??!! На тяхно място ли сте? Мислите ли по техния начин? .. Не? Тогава мълчете !!!
:-)

По темата:И двете трябва да има ПОНЕ малко.
Грозна с хубаво тяло - не
Хубаво лице, с ужасно тяло - не
Нещо средно е идеалка.
Пък ако може хубаво тяло с хубаво лице... :oops:

hottie
07-17-2008, 19:47
А бе .. женски .. престанете да пишете по темата !! .. За мъжката част от форума е !! .. Мнение от орта на "предполагам, че .. " .. "ще си кажа мнението .. " .. "не съм момче, но според мен .. " .. какво според вас??!! На тяхно място ли сте? Мислите ли по техния начин? .. Не? Тогава мълчете !!!

Първо по-спокойно и по-леко с удивителните :)
Второ аз говоря от името на мъжката част около мен :)

gurdolini
07-17-2008, 19:52
и двете гледат, ако имаш супер тяло и грозно лице ... или пък си с готино лице и си 100 кила? и в двата случая нямаш шанс ...

SpOrTs_GiRl
07-17-2008, 19:52
А бе .. женски .. престанете да пишете по темата !! .. За мъжката част от форума е !! .. Мнение от орта на "предполагам, че .. " .. "ще си кажа мнението .. " .. "не съм момче, но според мен .. " .. какво според вас??!! На тяхно място ли сте? Мислите ли по техния начин? .. Не? Тогава мълчете !!!

Първо по-спокойно и по-леко с удивителните :)
Второ аз говоря от името на мъжката част около мен :)

Извинявам се, найстина бях малко груба .. :)
Говорех за цялата женска част писала по темата .. По принцип във всички теми, направени за мъжете във форума се намесват и жените и накрая темата става тяхна .. Омръзна ми да гледам теми, в които въпросът в зададен конкретно към мъже, но около 80% от отговорите са женски .. А като направи някое момиче тема за цикъла примерно, отговарят около 15% мъже ..

FeelMyPain
07-17-2008, 19:53
Моя цикъл е нередовен.. :oops:

hottie
07-17-2008, 19:54
А бе .. женски .. престанете да пишете по темата !! .. За мъжката част от форума е !! .. Мнение от орта на "предполагам, че .. " .. "ще си кажа мнението .. " .. "не съм момче, но според мен .. " .. какво според вас??!! На тяхно място ли сте? Мислите ли по техния начин? .. Не? Тогава мълчете !!!

Първо по-спокойно и по-леко с удивителните :)
Второ аз говоря от името на мъжката част около мен :)

Извинявам се, найстина бях малко груба .. :)
Говорех за цялата женска част писала по темата .. По принцип във всички теми, направени за мъжете във форума се намесват и жените и накрая темата става тяхна .. Омръзна ми да гледам теми, в които въпросът в зададен конкретно към мъже, но около 80% от отговорите са женски .. А като направи някое момиче тема за цикъла примерно, отговарят около 15% мъже ..

Е така е ама като преобладаваме женската част не може да се сдържим... аз така чакам..чакам някое момче да пише. Накрая ме засърбяват ръчичките иииииииии :oops:
Иначе е дразнещо така е :)

InSoMn1aC
07-17-2008, 19:57
Винаги гледам лицето (примерно като се запознавам с някоя) и косата :oops: После се слиза по-надолу и по-надолу и така... :-D Но наистина е най-добре да ги има и двете :)

SpOrTs_GiRl
07-17-2008, 20:00
Моя цикъл е нередовен.. :oops:
И моя .. сигурно е от тебе .. :D .. :(

FeelMyPain
07-17-2008, 20:01
Моя цикъл е нередовен.. :oops:
И моя .. сигурно е от тебе .. :D .. :(
Тва е щото се пипаме по клиторчетата .. :( :oops:

SpOrTs_GiRl
07-17-2008, 20:04
Моя цикъл е нередовен.. :oops:
И моя .. сигурно е от тебе .. :D .. :(
Тва е щото се пипаме по клиторчетата .. :( :oops:
Мне .. това е защото правим клиторен секс .. :( .. За това ни закъснява .. И все пак ако мойто не дойде - поне твойто ще текне от клиторчето .. :(
Айде стига спам, че .. :D

amatorium
07-18-2008, 02:55
Litseto i v chastnost ochite sa nai-vajni. Vqrno e che super tqloto dava jelaniq, no ako trqbva da sme realisti, v momenta, v koito pogledna Ceci Krasimirova i mi se otshtqva ot kakvoto i da bilo ...

bebeT00
07-18-2008, 04:31
Mom4eta na koe durjite pove4e v edno momi4e da ima hubavo tqlo ili da e hubava v liceto? 6toto postoqnno 4uvam razni se ebali s macki s hiper qko tqlo ma v lice ...

Т.7 от правилника!
swords1010
Макар,4е сам момиче според мен едно момче държи повече на едно секси тяло от сорта:дълги крака;дълги коси,големи гърди,които едва се побират в деколтето на близата на момичето :D :D ;плоско коренче , и т,н от колкото на лицето на момичето,макар ,че савършени хора няма ,всеки има някакви недостатъци .......

love_shu
07-18-2008, 05:42
spored mene pak gi interesyva pove4e liceto. q tyky vij nqkoq macka s gotino tqlo a pak liceto i da izglejda kato tejkotovren kon primerno... nqma da im e golqm kef da gledat takova lice.. :?

Ееееейй.. че какво му е на "лицето" на тежковозния кон? :D

SINDEL
07-18-2008, 06:12
Ако са загорели, не гледат нищо. Няма тяло, няма лице, важното е да пуска.

krem4et0
07-18-2008, 06:20
Какви скумрии със секси тела съм виждала.....ако тялото е по-важно, горките им гаджета. Те трябва все със затворени очи да са около тях. Честно, има момичета, които като ги гледаш отзад са много яки, но като ти се опулят с 1 грозна физиономия и малък мустак над устната....сори, ама аз не бих се възбудила. то това си е друга тема, ама как може да се грижиш за тялото си, да не ядеш на практика нищо, да слагаш 5 тон грим, да си изрусяваш или изправяш косата непрекъснато, а де не мхнеш тоя мустак?

love_shu
07-18-2008, 06:31
Какви скумрии със секси тела съм виждала.....ако тялото е по-важно, горките им гаджета. Те трябва все със затворени очи да са около тях. Честно, има момичета, които като ги гледаш отзад са много яки, но като ти се опулят с 1 грозна физиономия и малък мустак над устната....сори, ама аз не бих се възбудила. то това си е друга тема, ама как може да се грижиш за тялото си, да не ядеш на практика нищо, да слагаш 5 тон грим, да си изрусяваш или изправяш косата непрекъснато, а де не мхнеш тоя мустак?

:D :D :D много са секси тия девойки... :grin:

Mitko___
07-18-2008, 06:53
Vij sq we neznam na kolko 12-13 godini si no 6tom zadavash takiva typi vaprpsi zna4i ne si mng dobre s mozu4nata kotiq.Li4no az ne predpo4itam da ima hubavo tqlo ili da ima hubavo lice a da ima akyl. :)

poolparty
07-18-2008, 07:02
Mom4eta na koe durjite pove4e v edno momi4e da ima hubavo tqlo ili da e hubava v liceto? 6toto postoqnno 4uvam razni se ebali s macki s hiper qko tqlo ma v lice ...

Т.7 от правилника!
swords1010

Виж сега - никога не бих тръгнал сериозно с момиче, което не е симпатично в лицето. Но ако говорим само за секс - естествено, че бих преспал с момиче, което не е много красиво в лицето, но с добро тяло. Все пак секса си е секс - там приоритет са други части от тялото. природа... То само за секса съм бил и с доста пълничко момиче (да не кажа дебело), което в лицето беше ужастно, но имаше супер цици. И само заради тях легнах с нея и то най-вече за турска. Но това е само за секса и хормоните. Иначе лицето си е най-важно или поне от най-важните неща.

preichetoy
07-18-2008, 09:52
Какви скумрии със секси тела съм виждала.....ако тялото е по-важно, горките им гаджета. Те трябва все със затворени очи да са около тях. Честно, има момичета, които като ги гледаш отзад са много яки, но като ти се опулят с 1 грозна физиономия и малък мустак над устната....сори, ама аз не бих се възбудила. то това си е друга тема, ама как може да се грижиш за тялото си, да не ядеш на практика нищо, да слагаш 5 тон грим, да си изрусяваш или изправяш косата непрекъснато, а де не мхнеш тоя мустак?

:D :D :D много са секси тия девойки... :grin: чак мен ме възбуждат!

Spider4eto
07-18-2008, 09:57
Какви скумрии със секси тела съм виждала.....ако тялото е по-важно, горките им гаджета. Те трябва все със затворени очи да са около тях. Честно, има момичета, които като ги гледаш отзад са много яки, но като ти се опулят с 1 грозна физиономия и малък мустак над устната....сори, ама аз не бих се възбудила. то това си е друга тема, ама как може да се грижиш за тялото си, да не ядеш на практика нищо, да слагаш 5 тон грим, да си изрусяваш или изправяш косата непрекъснато, а де не мхнеш тоя мустак?

:D :D :D много са секси тия девойки... :grin: чак мен ме възбуждат! Кво толкова, тургаш един плик на лавата и ебеш :razz:

insomnia79
07-18-2008, 14:37
Vij sq we neznam na kolko 12-13 godini si no 6tom zadavash takiva typi vaprpsi zna4i ne si mng dobre s mozu4nata kotiq.Li4no az ne predpo4itam da ima hubavo tqlo ili da ima hubavo lice a da ima akyl. :)

q pak si pomisli kak to4no se pi6e "mozu4na kOtiq " a? :D :D :D :D