PDA

View Full Version : За НЕЯ ...



Rusa_mechta
07-17-2008, 19:16
Ами така тази тема е за моята най добра приятелка тъй че ще помоля модератори администратори или по вишите от мен ако не са съгласни да я пратят в друг раздел ... Та така тази тема е за НЕЯ човека които винаги е бил до мен дори и да се напивам да греша да я обиждам да я псувам да я зарязвам заради момче никога да не я слушам и накрая се пак тя да ме измъква ... Познаваме се от 2 години тя дойде в нашия class беше едно свито същество много стреснато и аз я мразя в края на 6-ти class станахме много близки разбрах че е cudesен човек дойде ваканцията и аз заминах за провинцията чувахме се и в 7-ми class отново бяхме близки после тя тръгна с други хора в компания и така по късно пак бяхме приятелки но тя през цялото време ми помагаше даваше ми съвети в средата на 7-ми class станахме Best Фриендс Forever после имахме кандидатстване и аз бях изнервена тя също но не го показваше успокояваше мен но аз винаги правех нещо с което я дразнех или лъжех или просто обиждах заради момче а тя прощаваше ли прощаваше а аз продължавах днес се върнахме от лагер от морето и по принцип седяхме заедно но аз реших че ще седна с момчето с което се бях забила на лагера и тя остана сама на седалка не ми говореше и сега и пиша по skype да излезем а тя не пише а на другите пише знам че ми се сърди защото отново заради мен спа на вън защото аз го правих с момчето в нашата стая ... Тя е човек който прощава всичко освен лъжата но на мен и това прощава нашите много държат да контактувам с нея а и тя е от редките хора ценящи още малко странните но важни работи просто е Перфектна във всяко отношение дори и за момчетата и завиждам тя е обичана не от един и двама а аз съм с тях просто за кефа взех пример от нея и наистина много спечелих но губя нея с поведението си извиних и се но явно ще трябва да загубя НАЙ ДОБРАТА си ПРИЯТЕЛКА не знам без нея съм за никъде а заради момчетата и поведението си всичко може да приключи :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... Имате ли някакви идеи какво да правя ... Не искам да я губя но до сега жертвах нея зяряди момчетата а сега незнам как да жертвам тях заради нея :( ... Тя ми е като сестра човека които мисли за мен човека които наистина мога да нарека приятел а сега я губя МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :cry:

BaiToq
07-17-2008, 19:19
Щом сте от един class и
сте BEST friends 4ever,всичко ще наред.

lisi4ety
07-17-2008, 19:20
Какво да правиш ли?
Помисли малко, преди да вършиш каквото и да било - ето виждаш, че после нараняваш хората..
Мойта, смея да кажа БИВША най-добра приятелка бе същата като теб.. и смятам си забелязала по отношението на приятелката ти, че не е много хубаво..

mobsita
07-17-2008, 19:23
Наистина,не си се отнасяла много добре към приятелката си.Явно тя е мн точен човек,но всеки си има достойнство и не обича да го лъжат.Не е хубаво,че понякога си поставяла момчета на първо място и един вид нея си я "жертвала",както самата ти се изрази.Но това е моето мнение.Опитай се да поговорите,да й обясниш и разкриеш всичко,за да намерите "златната среда",така че и двете да сте доволни и никога да не се предавате една друга! :-o

tuzaro
07-17-2008, 19:23
наистина ли си руса??

BaiToq
07-17-2008, 19:24
наистина ли си руса??
Може и да е руса...ама дали е мечта.... 8-)

simonchety
07-17-2008, 19:25
..

Erica
07-17-2008, 19:25
Ами така тази тема е за моята най добра приятелка тъй че ще помоля модератори администратори или по вишите от мен ако не са съгласни да я пратят в друг раздел ... Та така тази тема е за НЕЯ човека които винаги е бил до мен дори и да се напивам да греша да я обиждам да я псувам да я зарязвам заради момче никога да не я слушам и накрая се пак тя да ме измъква ... Познаваме се от 2 години тя дойде в нашия class беше едно свито същество много стреснато и аз я мразя в края на 6-ти class станахме много близки разбрах че е cudesен човек дойде ваканцията и аз заминах за провинцията чувахме се и в 7-ми class отново бяхме близки после тя тръгна с други хора в компания и така по късно пак бяхме приятелки но тя през цялото време ми помагаше даваше ми съвети в средата на 7-ми class станахме Best Фриендс Forever после имахме кандидатстване и аз бях изнервена тя също но не го показваше успокояваше мен но аз винаги правех нещо с което я дразнех или лъжех или просто обиждах заради момче а тя прощаваше ли прощаваше а аз продължавах днес се върнахме от лагер от морето и по принцип седяхме заедно но аз реших че ще седна с момчето с което се бях забила на лагера и тя остана сама на седалка не ми говореше и сега и пиша по skype да излезем а тя не пише а на другите пише знам че ми се сърди защото отново заради мен спа на вън защото аз го правих с момчето в нашата стая ... Тя е човек който прощава всичко освен лъжата но на мен и това прощава нашите много държат да контактувам с нея а и тя е от редките хора ценящи още малко странните но важни работи просто е Перфектна във всяко отношение дори и за момчетата и завиждам тя е обичана не от един и двама а аз съм с тях просто за кефа взех пример от нея и наистина много спечелих но губя нея с поведението си извиних и се но явно ще трябва да загубя НАЙ ДОБРАТА си ПРИЯТЕЛКА не знам без нея съм за никъде а заради момчетата и поведението си всичко може да приключи :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... Имате ли някакви идеи какво да правя ... Не искам да я губя но до сега жертвах нея зяряди момчетата а сега незнам как да жертвам тях заради нея :( ... Тя ми е като сестра човека които мисли за мен човека които наистина мога да нарека приятел а сега я губя МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :cry:

:shock: :shock: :shock:

tuzaro
07-17-2008, 19:25
наистина ли си руса??
Може и да е руса...ама дали е мечта.... 8-)ако иска може да се запознаем 8-)

Presley
07-17-2008, 19:26
Тъпанарите трябва да си търпят последствията от тъпотията.

BaiToq
07-17-2008, 19:26
наистина ли си руса??
Може и да е руса...ама дали е мечта.... 8-)ако иска може да се запознаем 8-)
Ако ни е майна,и тройка може да и правим.
Или я искаш само за себе си? :-o

AnzaRe
07-17-2008, 19:28
Като сте от един клас е добре,даже много добре!
Един поздрав по случай темата.

КинГ $иЗе - За НеЯ :-({|=

tuzaro
07-17-2008, 19:28
наистина ли си руса??
Може и да е руса...ама дали е мечта.... 8-)ако иска може да се запознаем 8-)
Ако ни е майна,и тройка може да и правим.
Или я искаш само за себе си? :-oепа я не съм егоист 8) ама дано да е арна 8-)

schhhhhhh
07-17-2008, 19:29
Постъпваш много гадно с нея.Щом ти е помагала толкова много - оцени го или,ако го оценяваш,покажи й го! Това ще ви сближи отново.

И преценявай постъпките си . Аз ,ако бях на мястото на твоята приятелка,много по-рано щях да те изолирам. :(

BaiToq
07-17-2008, 19:31
наистина ли си руса??
Може и да е руса...ама дали е мечта.... 8-)ако иска може да се запознаем 8-)
Ако ни е майна,и тройка може да и правим.
Или я искаш само за себе си? :-oепа я не съм егоист 8) ама дано да е арна 8-)
И я съм така,баце.
Абе и да не е арна,ама
да има музикални способности,а?
Тва е по-добре за "връзката".
И моля,спрете с оффтопика. :o

ivakavlad
07-17-2008, 19:35
няма да те нападам не се беспокой мисля си че си си взела поука от всичко това ама доста си прекалила ще бъда откровен как може да си толкова тъпа да пренебрегнех най-добрата си приятелка заради некво си там лайно като можеш да си намериш някой под път и над път това според мен е исключитено тъпа даже е слабо да се каже тъпа незнам и аз каква постъпка от твоя страна самнявам се че скоро ще ти прости даже незнам дали въобще някога ще ти прости защото доколкото прочетох това не ти е единственната исцепка.Иаксш съвет?Ще ти дам съвет извини и се самоче не да и кажеш само извинявай сгреших дрън дрън та пляс ще ти дам пример виждате се и и казваш (ДА ПОДЧЕРТАЯ НЕ ПО СКАЙП А ОЧИ В ОЧИ) Съжалявам много незнам как може да съм такава идиотка че да те пренебрегна заради някакво си тъпо момче (може и вместо момче да сложиш дришльо) и така нататъка в момета не ми се мисли натам как да е но най-важното когато се извиняваш е ДА Е ОТ СЪРЦЕ И ДУША после ти остава само да се молиш на господ да ти прости и запомни това от мен никога ама никога не пренебрегвай приятелите си заради някакви си момчета защото мочетата са под път и над път един ден са тук на другия ги няма но приятелите са вечни по добър съвет от това немога да ти дам

П.П.Извинявам се че ако с прямотата си съм те наранил по някакъв начин но мисля че трябваше да ти го кажа казвам ти го чисто приятелски надявам се да ме разбереш

tuzaro
07-17-2008, 19:35
може да е запозната с духовата симфония 8-)

aHeJlua
07-17-2008, 19:45
абе малко е тъпа постъпката ти .. обаче нали приятелите са вечни пък момчетата когато искаш ги сменяш.. пробвай да говорите.. да се сдобрите.. искрено вярвам че ще ти прости щом има толкова голямо сърце и е приела и е простила другите неща.. просто поговерете .. извини се бла бла и т.н. .. успехи от мен :)

aHeJlua
07-17-2008, 19:46
може да е запозната с духовата симфония 8-)

и тфа е вариант 8-) :D

ZaI4I
07-17-2008, 19:56
Еми не я заслужаваш..ама станалото станало.Няма да те критикувам сама знаеш че си ужасна :-D Просто и кажи всичко което чувстваш,колко съжаляваш,че ще се опиташ да се промениш,не искаш да я загубиш защото и изреждаш причините.Направи 1-вата крачка все пак ти си виновна.Това е моето мнение :)

kuklichka_bg
07-17-2008, 20:08
ми само ще ти кажа че си мега зле и ни оценяваш нищо това че си я ставила наванка аз ако бях нЯМАШЕ ДА ТЕ ПОГЛЕДНА дано не се оправите по добре ще е да тарпи момичето простотиите тиии

ZaI4I
07-17-2008, 20:10
ми само ще ти кажа че си мега зле и ни оценяваш нищо това че си я ставила наванка аз ако бях нЯМАШЕ ДА ТЕ ПОГЛЕДНА дано не се оправите по добре ще е да тарпи момичето простотиите тиии

Еми за това хората са казали:"Човек отценява нещо чак когато го загуби" дано да си еосъзнала грешката и момичето да и прости и това да не се повтори :)

kuklichka_bg
07-17-2008, 20:12
Като сте от един клас е добре,даже много добре!
Един поздрав по случай темата.

КинГ $иЗе - За НеЯ :-({|=

da ti kaja ne e dobre zahstoto s moita nai dobra fr se skarahme i bqhme v eidn klas i ne si govorihme dva meseca tei 4e daje i v edna kompaniq bqhme i pak ne sa opraihme 6tot sme inati taka 4e hi4 ne e ot zna4enie 4e sa ot edin klas xaxa

Fionna
07-17-2008, 20:21
Ам ти да си чувала за запетаи,тирета,начало и край на изречения??? :shock:
По темата...на нейно място да съм ти разбила устата :o

Rofl4e
07-17-2008, 20:22
Ами постави се на неино място нямаше да я търпиш дълго ако тя шравише така нали.. :? защо си го правила нз... иди поговори с нея извинии и се признаи си грешките ако е такава каквато я описваш предполагам ще ти прости... ама и ти ест вече ще трябва да не се държиш така гадно с нея.. да я пренебрегваш и т.н.

manafen_konq
07-17-2008, 21:02
asd??

Bubbly
07-20-2008, 18:40
Знаеш ли, може би не заслужаваш такава приятелка...
Да я изгониш да спи навън, докато се чукаш с някакъв, с който сте се забили преди няколко дена. :-o И си 7 клас (не че има нещо общо де :D )
Всъщност определено не я заслужаваш.
Търси си друга Биест ФР, която да те търпи :razz:

DaRk_AnG3L
07-20-2008, 19:51
tva det si q nakarala da spi otvyn za da si prai6 ti kefa e bilo bahti gadnoto :-x ako bqh na neino mqsto otdavna da sam ti teglila edna maina :-x

love_bites
07-21-2008, 07:29
наистина си направила адски много грешки...отиди извини и се очи в очи(без тя да знае че ще отидеш) и поговорете...наистина и обястни колко много съжаляваш и и обещай да не се повтори поивече.Но като го обещаеш,си спази обещанието.Осузнай че това,което си направила е грешно и поправи грешките си :)

Rusa_mechta
07-21-2008, 15:49
Лесно ... бих го направила но еййй така мина и на оправи се прости ми пък и аз тъпанарката пак направих грешка пак заради същото момчето заради което стана това тя да спи на вън ... Трябваше да отида с нея да си вземе едни изследвания за нея беше адски важно осъзнавам го ама и въпросното момче ми предложи да излезем ... Хубаво обаче излизахме по двойки щото една приятелка ходи с най добрия му приятел и тя взе своята най добра приятелка а аз обаче си я оставих в къщи и те кат ми предложиха да я взема аз викам не не тя ще се оправи ... Е хубаво тя се оправи ама вечерта се прибирам и тя като видя че съм на линия в skype :? веднага ме попита какво е станало как съм си прекарала (добра душа е :grin: ) ... и после аз я питам а ти какво прави и тя вика четох книга ... Толкова гадно ми стана :( аз съм си гледала кефа а тя горката е чела книга и не защото не е имало с кой да излезе а защото аз трябваше да и се обадя когато свърши срещата защото тя ме прикриваше ... От всичкото на горе момчето което тя обича замина и тя е адски кофти в смисъл не говори много само слуша ... Толкова ми е гадно а тя на мен като ми има нещо тя ме кара да го забравя ходим на кино по кафета кефим се и не ми позволява да се сещам докато не забравя съвсем а аз ... НИЩО седя и излизам с един глупак и всички като ми кажат къде е да я наречем Р. и аз ами тя си е в тях ... Гадно ми е за нея но нищо не правя просто не си представям как и се извинявам никога до сега не съм го правила ... И сега просто умирам от яд сама на себе си какъв идиот съм и как не ценя това което имам а горката дава мило и драго аз да съм добре ... Тя е НЕВЕРОЯТЕН човек а аз една тъпанарка която не знае какво има ... Исках да го кажа на някои а на нея не мога защото просто ме е страх че ще се възгордее и ще почне да се надува въпреки че тя не е такава :? :cry:

hiphopDancing
07-21-2008, 17:29
Ot vsi4ko, koeto kaza mi se struva, 4e ti ne obi4a6 priqtelkata si...

patenceto_5533
07-21-2008, 18:00
[-( Spored men q obicha ama q e strah da priznae greshkite si i da gi popravi ... s moita nai dobra priqtelka sme taka samo deto az sum momicheto koeto e poturpevsho a nai dobrata mi fr e ot glednata tochka na Rusa_mechta :) ... Prosto pogovorete mislq che shte se izqsnite i molq da ne buda napadana s neshta ot roda na : nqma za kakvo da govorqt , razgovorite sa izlishni , trqq da i bie shuta kvo oshte q turpi ... Zashtoto tezi hora kolkoto i da sa ujasni te ni obichat i uvajavat makar i da ne si lichi sigurno sum che i ti si i pomagala ... Prosto otidi i i kaji vsichko taka kakto go kaza na nas shte te razbere sigurna sum shtom tolkova e slushala oshte edin dva reda nqma da i natejut ... Priznai tova ot koeto te e strah samo togava mojesh da si vurnesh uvajenieto i priqtelstvoto i ... Zashtoto kolkoto i naludnichevo da zvuchi spored men iska i ima nujda da chue imenno tova :wink: ... Uspeh =;

P.P: Sujalqvam za latinicata no bulgarskiq mi se precaka a fonetikata na saita neznam kude e (ako ima takava pone taka pro4etoh nqkude) a puk programi za kirilizirane ne mi se 6te da teglq poneje kompa mi e dosta4no zle ... Mersi predvaritelno za razbiraneto :mrgreen:

N0_feAR
07-21-2008, 19:17
ти си си виновна за всичко, момичето е била винаги до теб, можела си да разчиташ на нея за всичко а ти й се отблагодаряваш с това отношение??Наистина мн гадно си направила, бая извинения ще ти трябват. Ако наистина я обичаш и ти е много ценна приятелка не се отказвай току така, защото такива хора са рядкост. Това, което си написала по-длоу би трябвало да го кажеш на нея.
пп:евала, че си го осъзнала....идиот си! 8-) нищо лично душо ;)

sladur4etyYy
07-21-2008, 19:46
изхвърлила си приятелката си от стаята, за да спи6 с мом4е и ще бъде6 8-ми клас...интересно :D еми кво да ти кажа...късно си се сетилс как трябва да се държи6 с приятелката си

pifiella
07-21-2008, 20:15
Ами така тази тема е за моята най добра приятелка тъй че ще помоля модератори администратори или по вишите от мен ако не са съгласни да я пратят в друг раздел ... Та така тази тема е за НЕЯ човека които винаги е бил до мен дори и да се напивам да греша да я обиждам да я псувам да я зарязвам заради момче никога да не я слушам и накрая се пак тя да ме измъква ... Познаваме се от 2 години тя дойде в нашия class беше едно свито същество много стреснато и аз я мразя в края на 6-ти class станахме много близки разбрах че е cudesен човек дойде ваканцията и аз заминах за провинцията чувахме се и в 7-ми class отново бяхме близки после тя тръгна с други хора в компания и така по късно пак бяхме приятелки но тя през цялото време ми помагаше даваше ми съвети в средата на 7-ми class станахме Best Фриендс Forever после имахме кандидатстване и аз бях изнервена тя също но не го показваше успокояваше мен но аз винаги правех нещо с което я дразнех или лъжех или просто обиждах заради момче а тя прощаваше ли прощаваше а аз продължавах днес се върнахме от лагер от морето и по принцип седяхме заедно но аз реших че ще седна с момчето с което се бях забила на лагера и тя остана сама на седалка не ми говореше и сега и пиша по skype да излезем а тя не пише а на другите пише знам че ми се сърди защото отново заради мен спа на вън защото аз го правих с момчето в нашата стая ... Тя е човек който прощава всичко освен лъжата но на мен и това прощава нашите много държат да контактувам с нея а и тя е от редките хора ценящи още малко странните но важни работи просто е Перфектна във всяко отношение дори и за момчетата и завиждам тя е обичана не от един и двама а аз съм с тях просто за кефа взех пример от нея и наистина много спечелих но губя нея с поведението си извиних и се но явно ще трябва да загубя НАЙ ДОБРАТА си ПРИЯТЕЛКА не знам без нея съм за никъде а заради момчетата и поведението си всичко може да приключи :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... Имате ли някакви идеи какво да правя ... Не искам да я губя но до сега жертвах нея зяряди момчетата а сега незнам как да жертвам тях заради нея :( ... Тя ми е като сестра човека които мисли за мен човека които наистина мога да нарека приятел а сега я губя МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :cry:

:shock: :shock: :shock: и мене тва ме учуди да спи навън заради теб......как ли пък не :-P

sladkish_14
07-21-2008, 20:27
Ти си меко казано - ужасна приятелка :? Как може така да си се държала с нея,ти имаш ли сърце #-o Ти си я унижавала,обиждала и изоставяла толкова много пъти,че не знам как още те гледа...Дано ти прости,най-добре и покажи какво си написала за нея..Мисля,че ще се трогне :)

Iria
07-21-2008, 21:30
Ти си много зле! Това момиче просто не знам как те търпи, изглежда, че тя няма с кого друг да излезе или има нещо друго, не съм запозната :-D :D :D . Извини й се! Кажи й това, което написа на нас. Но аз ако бях на нейно място, нямаше да ти простя.
И защо ти е станало гадно, когато тя ти е казала, че чете книга? Какво лошо има в това? :shock:

TechnoSphere
07-22-2008, 09:07
Ти си го осъзнала и знаеш какво да направиш...
Въпроса е, че не знаеш как или не можеш...
Добре, че не я проваляш със себе си.

mel4ety
07-22-2008, 11:22
спри да се държиш така с нея и я цени! :roll: не са много хората като нея :( евалата й че още не ти е теглила майната

sunset_light
07-22-2008, 11:40
Бъди добра с нея,аз съм имала приятелки като теб и да ти кажа честно съм ги зарязвала защото прекалиха с добрината ми,имам малко приятели поради тази причина и общувам с различни хора ,е разбира се човешко е да се греши ,божествено е да се прощава,тя ще ти прости,винаги има шанс,но просто недей да го подценяваш,било е крайно егоистично да я гониш от стаята..
Това ти го казвам с чисто добро намерение,нищо лошо не искам да кажа.
;)
Успехчета. :)