PDA

View Full Version : Струва ли си да се борим...???



mechtaq_za_teb
07-17-2008, 19:40
Струва ли си да се борим,когато знаем,че може и да ни разочароват?Когато знаем,че вероятността да страдаме след това е голяма?Когато усещаме,че няма смисъл...но има една мъничка надежда в сърцата ни?
Струва ли си да се борим за онзи,когото обичаме?Споделете мнение.

Аз попаднах в такава ситуация и смятам,че ако не се борим докрай,никога няма да разберем какво е щяло да стане.Понякога си струва,защото може краят да бъде положителен,но понякога не става така,както искаме.Струва ли си ?[/b]

Lord_Of_The_Night
07-17-2008, 19:44
Разбира се че трябва(не във всиски случай но трябва),така е ако не си опитал цял живот ще съжеляваш,но ако си опитал и не е станало си си чист пред себе си. :)

lisi4ety
07-17-2008, 19:44
Еми ще цитирам подписа ти: Има моменти,когато вярваш,че всичко е свършило.Точно тогава започва началото!Продължавай да вярваш... !!!

А сега моето мнение: да струва си! Струва си да се бориш до последна капка кръв, за това, което най-силно желаеш.. Предадеш ли се сам нараняваш себе си! Никога не трябва да губиш надежда.. чудеса се случват рядко, но се случват!

tuzaro
07-17-2008, 19:44
много ясно че ше се борим, нали после трябва да ни боли, за кво живеем иначе.

ivakavlad
07-17-2008, 19:45
винаги има смисъл да се борим това подържа нас хората живи това ни дава стимул да продължаваме да живеем

Jagger
07-17-2008, 19:45
Спрях да изпитвам чувства мноого отдавна сега няма рискове няма болка абсолютно нищо но пък остава мисълта че ще остнашен с празнота във душата си .... ако имаше за какфо да се боря щях на 100% да се боря докато вече нема на къде даже и тогава бих продължавал ... ма тфа са само истории гледайте сега борете се за това което искате никога не се предавайте защото после може да съжалявате не си правете илюзии какфо ще стане после просто се отстоявайте за да бъдете щасливи трябва да се борите за това което искате с отказване сте за никъде

TheMaggie
07-17-2008, 19:46
Трябва да се борим.Така се научаваме да не се предаваме за малките неща,защото ако се откажем да спечелим момче,то тогава какво би станало в състезание.Струва си не само за да видиш какво ще се случи,а и за докажеш на себе си,че си силен,че можеш,че искаш и получаваш.

ZaI4I
07-17-2008, 19:47
Естествено че си струва!Поне после ще знаеш че си направил/а всичко възможно за да бъдеш с дадения човек!Че всичко което се е очаквало от теб е било направено и си положила усилия да закрепиш връзката.Опитала си поне.Ако не положиш усилия после ще те гложди мисълта защо не направих еди си какво..може би имах шанс но го пропилях..какво ли щеше да стане ако това не беше станало така.Искаш ли нещо силно трябва да се бориш с всички възможни средства!Все пак живота е една борба :):)

casanova_bg
07-17-2008, 19:50
razbirase 4e trqbva vseki den se borq i nqma da se otkaja

DYNAMIC
07-17-2008, 19:50
:( ама аз нз как да се боря

Jagger
07-17-2008, 19:51
Ще разбереш кога е момента....

BaiToq
07-17-2008, 19:51
Да се боря за някой,когото обичам-
естествено,нали го обичам.
Да се боря за някого,когото
харесвам(привлича ме)-зависи.

aHeJlua
07-17-2008, 19:53
струва си .. и то много. Ако не го направя .. мен лично ще ме човърка нещо и ще се питам какво ли е можело да стане.. така че борете се бе хора... именно заради тфа някой връзки пропадат.. защото хората не се борят.. всеки си мисли че другия трябва да се бори за него .. а всеки трябва да се бори за всеки .. :)

bEbsI
07-17-2008, 19:54
Струва си! Винаги! Иначе просто не бих била себе си..

Presley
07-17-2008, 19:54
Винаги Keep Waling.

Jagger
07-17-2008, 19:54
твоя аватар с тфа пиле ме побърка и ме чупи от смях всеки пък като го видя :grin:

aHeJlua
07-17-2008, 20:08
твоя аватар с тфа пиле ме побърка и ме чупи от смях всеки пък като го видя :grin:

много е готин нали 8) :D 8-)

EritYy
07-17-2008, 20:09
струва си разбира се...то и аз нъм в същото положение, и дори да знам,че рано или късно картите ще се сложат на масата и всичко ще се разкрие, и дори че мога да страдам,малко или много,все пак си струва :wink:

valentinka_1990
07-17-2008, 20:15
Да,струва си! Независимо за какво се бориш.Ако се оставиш на течението,оставаш избора в колко камъка ще се блъснеш на реката. А ако свикнеш да получаваш всичко без борба.Тогава смисълът на живота ще се изгуби.Ако постоянно стоиш на дивана и всичко,за което се сетиш изниква изведнъж пред теб няма ли да ти стане скучно?Няма ли да те заболи задника от стоене?

Raderfort
07-17-2008, 20:21
много интересна тема :).
еми за мен има смисъл винаги да се бориш за някого или за нещо.
последния път като се борих за човека до себе си месец и половина излязох луд :-D .

Rofl4e
07-17-2008, 20:41
Струва си ест винаги има нещо(някои) за което(които) си струва

just_my_luck
07-17-2008, 20:47
trqbva da produljavame da se borim ako naistina iskame neshto silno,no ponqkoga naistina vijdame che shte ni razocharovat.. i az sam v takava situaciq no pyk ako ne opitash naistina shte sujalqvash no vse pak trqbva da trupame opit ..

zaraaa
07-17-2008, 20:55
За дадени неща си струвам за други не, всичко зависи от това как отделния човек вижда различните неща от живота :) Понякога си струва, понякога - не, но това ние си го решаваме - дали да се борим или да оставим нещата такива каквито са, защото просто колкото и да искаме и каквото и да опитваме не можем да ги променим - е тогава няма смисъл да се борим :)

galina_3
07-17-2008, 21:42
е кф0 пък...трябва да се борим...аз бях с едн0 м0мче 5 дена,н0 си струваше да се б0ря-те3и дни бяха не3абравими :oops:

h0t_lipS~anD_kisSes
07-17-2008, 21:53
ДА!
Ще ти дам пример.
В началото на учебната година си харесах едно момче(което още харесвам!). Въпреки, че знаех, че харесва друга - не се отказах. Упорствах. Припомнях му колко много го харесвам и т.н. Отначалото бяхме просто приятели. После започна по някакъв начин да показва по-голяма заинтересованост към мен. Ии може би щеше да стане нещо, ако аз не бях пропиляла този шанс да бъда с него.
За това, каквото и да става, НЕ трябва да губиш надежда и да спираш да се бориш, за това което искаш!!!

Vikitooo
07-17-2008, 21:55
Аз съм на мнение, че човек трябва да се бори до край във всякакъв аспект!

zubi
07-18-2008, 01:12
трябва да се борим .. дори когато виждаме че нещата не са чак толкова оптимистични ... зародилата се надежда по време на борбата си струва . дори края да е лош ... надеждата , мечтите .. желанията :) .. ако не се бориш ще остане в теб въпроса а ако се бях борил .. дали нещата щяха да са по-добре ;)

pandelka
07-18-2008, 07:33
Ако го обичаш достат1чно,ще се бориш от една страна за да се опиташ да го спечелих и от друга за да видиш какво ще стане ..и дали ще го имаш...
Винаги има светлинка в тунелчето..но понякога тя е от приближаващия влак ;)

vamp
07-18-2008, 07:35
Струва ли си да се борим,когато знаем,че може и да ни разочароват?Когато знаем,че вероятността да страдаме след това е голяма?Когато усещаме,че няма смисъл...но има една мъничка надежда в сърцата ни?
Струва ли си да се борим за онзи,когото обичаме?Споделете мнение.

Аз попаднах в такава ситуация и смятам,че ако не се борим докрай,никога няма да разберем какво е щяло да стане.Понякога си струва,защото може краят да бъде положителен,но понякога не става така,както искаме.Струва ли си ?[/b]

Знаеш мнението ми по въпроса Розичке ;)
Опитай и виж какво ще стане,направи го заради себе си!Пожелавам ти късмет!

AceOfSpades
07-18-2008, 10:45
Бих се борил по принцип не съм човек, който се отказва лесно за каквото и да е КАМОЛИ за човек който обичам. ;) Разбирасе ще съм и търпелив няма да настоявам непрекъснато ще си пазя надеждите и когато се отвори възможност ще действам, но не няма да прекалявам. Вярно ще боли, но и болката си има своята сладост. надеждата умира последна ;). Но ако видя, че просто няма да стане квото и да дам от себе си няма да склоня глава и да кажа " :( дотук беше живота ми". За всеки влак си има пътници! ;)

sasha_90
07-18-2008, 12:08
Зависи от човека.Например ако е някой "гъзар",който не ме уважава,колкото и да го обичам няма да се боря.За какво?Да страдам още повече и на каква цена?!?!?Няма смисъл.

NeLLy_BaBy
07-18-2008, 12:35
Да струва си да се бориш, защото знам че съм направила всичко възможно да стане това, което толкова съм искала. А дори и края да не е в моя полза, дори и да страдам пак ще го направя, но само за човек, който си струва, а не някой заради които после няма да оцени какво съм сторила.
Все пак живота е една борба и ако не правим нужното, за да сме щастливи няма кой да го направи вместо нас!

Mr.Shorty
07-18-2008, 16:40
Вече се боря 8 месеца за 1 момиче и продължавам да се боря за нея.Никога не трябва да се предаваме.Както казаха в по предишните постове.ПО добре до краят и да разбереш отколкото да се откажеш и цял живот да съжеляваш. :smt007

Dorky
07-18-2008, 16:49
Струва ли си да се борим,когато знаем,че може и да ни разочароват?Когато знаем,че вероятността да страдаме след това е голяма?Когато усещаме,че няма смисъл...но има една мъничка надежда в сърцата ни?
Струва ли си да се борим за онзи,когото обичаме?Споделете мнение.

Аз попаднах в такава ситуация и смятам,че ако не се борим докрай,никога няма да разберем какво е щяло да стане.Понякога си струва,защото може краят да бъде положителен,но понякога не става така,както искаме.Струва ли си ?[/b]
На тази възраст няма никакъв смисъл,защото ще изглеждаш отчаяна.Най-вероято само да задушиш човека и да го отдалечиш от себе си .Чакай да му уври главата. Споделям от личен опит :x Мойта глава още не е увряла.Дано само не се размекне,когато това стане :lol:

fenkatakrisi952
07-18-2008, 18:01
Разбирасе....бори се докрай :smt033

Lady_B_
07-18-2008, 18:04
АКо вярваш и искаш винаги си струва :)

MonSitY
07-18-2008, 18:23
ами да,струва си ако поаваш добре човека и мислиш че е подходящ за теб ,но пък времето не е,според мен трябва да се бориш.обаче си зависи от човека...

miminkaa
07-18-2008, 19:03
Мисля че си струва да се бориш..Ако се бориш и не се получи пак ще страдаш.. Но ако не се бориш пак ще страдаш... И в двата случея ще страдаш..Когато най малко си мислиш че има смисъл тогава се получава нещо наистина красиво.. знам го от личен опит..Ако обичаме истински си струва да се бориме..

_FaShIoN_
07-18-2008, 20:50
Трябва да се борим,макар и после да ни боли...все пак живеем един живот.... :)