PDA

View Full Version : Philips



Nadelina
07-17-2008, 20:09
Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.

TheNewReligion
07-17-2008, 20:12
Еми , майка ми го има и казва , че е много доволна .

BoRe
07-17-2008, 20:25
Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.
ако мислиш че охлаждащата глава ще намали болката жестоко грешиш. То ако беше тай ена торба лед при всяко епилиране и ...

donkihot
07-17-2008, 20:27
мялеее,,,толкова ли ви боли бе! мен въобще нз,странна работа

Nadelina
07-17-2008, 20:28
Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.
ако мислиш че охлаждащата глава ще намали болката жестоко грешиш. То ако беше тай ена торба лед при всяко епилиране и ...
Ama te imenno tova kazvat, tova reklamirat, tova tvyrdqt, che mu e razlichnoto, za tova e po-dobyr uj. Za tova pitam dali ima nqkoi, koito da ima takyv?

DYNAMIC
07-18-2008, 21:34
моя епилатор е на Филипс верно не замразява болката 8-) ,но мен лично първите 3 пъти ме болеше,сега не усещам абсолютно нищо нито на ръцете,нито на краката,нито подмишници и така.Свиква се :P

scanadal
07-20-2008, 07:55
Моят е такъв,ама си събира прах в кутията си само :D Добър е,спор няма,за болката не знам,мен така или иначе не ме е боляло от такива процедури досега.Но казвала съм и преди-нещо не успява да ми отскубне късичките косъмчета и не съм доволна.А и това замразяващото само ти се пречка докато се епилираш и става по-бавно,така че недей да даваш толкова парички.Има добри и качествени епилатори и на по-достъпни цени 8)