PDA

View Full Version : Дайте съвет ...объркана съм..



just_my_luck
07-17-2008, 21:00
Здрасти на всички!Искам да ви помоля за съвет,защото съм мн объркана и вече нз какво да правя... така ... обичам едно момче страшно мн вече от години... той знаеше че го обичам и е имало намеци тва онва излизания, плажове лятото ,дискотеки и такива разни,но никога не сме ходили и аз реших вече да не му показвам чувствата си ,защото той е такав,че се интерисува от секс,дискотеки,момичета за едно нощ... но напоследък мн често излизам е с неговата компания и ест той е там и аз виждам промяната в него ... вече не е толкова повърхностен замисля се.. общо взето се променя към добро ,но вече нямаме нищо с него освен общия мохабет с др ,той знае,че не съм момиче за една нощ.И аз съм мн объркана,защото искам да съм с него обичам го още и нз ся кво да прая...ако преди имаше нещо,то сега няма нищо... моля ви дайте ми съвет как да го заинтригувам отново... мерси мн предварително....

galina_3
07-17-2008, 21:36
еми ти хубав0,че г0 0бичаш,но ако стане нещо-да те иска за една н0щ няма ли да ти е гадно....аз ако бях щях да си поговоря с него или ще го забравя може би с др момче :(

cherinka
07-17-2008, 21:38
Съдба...
Вкарай некой женски трик за прелъстяване.
Щом има добро мнение за теб, малко намеци от твоя страна едва ли ще навредят, не мислиш ли.

BaiToq
07-18-2008, 05:00
Съблечи се гола и
застани на челна стойка.

Harum_Scarum
07-18-2008, 05:10
Чакаи сега малко не разбрах.... Излизали сте няколко пъти на дискотека и няколко пъти с компанията И ТИ ГО ОБИЧАШ ??!?!?!? Хубаво ако си на 12 :lol:

MonSitY
07-18-2008, 18:52
как да го впечатлиш незнам това става без да правиш много усилия трябва да си естествена както викат всички щом се променя за добро какво ще стане след още малко време ще хареса и добро момиче от компанията теб например ;)

miss_asi
07-18-2008, 19:13
Съдба...
Вкарай некой женски трик за прелъстяване.
Щом има добро мнение за теб, малко намеци от твоя страна едва ли ще навредят, не мислиш ли.
+1