PDA

View Full Version : ленти за избелване на зъби ?



sLaDkA_GrEsHkA
07-17-2008, 21:21
някой ползвал ли е тези ленти крест ??? дайте мнения моля ви много ме развълнуваха!

BoRe
07-17-2008, 21:31
ми няма ко да се занимаваш с глупавите левни.
отиваш при стоматолога си и му казваш искам холивудски зъби.

densii
07-17-2008, 21:34
АЗ СИ ГИ МАЖА С ЛАЙНА :grin:
ОоО Аз се чудя защо толкова смърди...ти си си отворил устата :D

Чувала съм лоши неща за тез ленти :-o

kuklichka_bg
07-18-2008, 08:28
АЗ СИ ГИ МАЖА С ЛАЙНА :grin:

ti cqloto si edno LAINO

sweetsunshine
07-18-2008, 11:05
Ти не си Тошко от Правец ами ЛАЙНОШКО от ЛАЙНАВЕЦ :lol: :lol: :lol:

pandelka
07-18-2008, 11:10
Ти не си Тошко от Правец ами ЛАЙНОШКО от ЛАЙНАВЕЦ :lol: :lol: :lol:

:-D :-D :-D Бр мацка..
Пфф кфи ленти кви 5 леа..изкуственяци боклуци..не помагат 100% ..

nefchi_bs
07-18-2008, 14:17
е защто ние да ти кажем? :-D опитай сама и после ти кажи на нас :D 8-) 8-)

ThinkerBell
07-18-2008, 14:51
Maika mi gi e probvala i NQMA nikakav efekt , taka che vaobshte ne se zanimavai samo shte si dadesh parite na vqtara .. :(

6emet4e
07-18-2008, 20:16
АЗ СИ ГИ МАЖА С ЛАЙНА :grin:

ti cqloto si edno LAINOНЕ, АЗ СЪМ ТОШКО ОТ ПРАВЕЦ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ох за тва момче няма ли бан вееее :o много яко ми лази по нервите
а по темата...незнам за тези ленти,но май най-лесното и ефикасно-стоматолог :D

foreverr
07-18-2008, 20:27
Ти не си Тошко от Правец ами ЛАЙНОШКО от ЛАЙНАВЕЦ :lol: :lol: :lol:

:-D :-D :-D Бр мацка..
Пфф кфи ленти кви 5 леа..изкуственяци боклуци..не помагат 100% ..
+1

o0ps
07-18-2008, 20:32
но май най-лесното и ефикасно-стоматолог :D
Дам, и най-пре*баващо емайла. :-D
Пробвай с пастата "Пърл Дропс" на "Холивуд Смайл".

sLaDkA_GrEsHkA
07-18-2008, 21:22
но май най-лесното и ефикасно-стоматолог :D
Дам, и най-пре*баващо емайла. :-D
Пробвай с пастата "Пърл Дропс" на "Холивуд Смайл".

probvah q i bqh mnogo dovolna no zubite mi stanaha strashno 4uvstvitelni i zubolekarkata mi obqsni che imalo nqkakvi si himikali koito razqjdali emaila.... iskam neshto bezvredno zubite mi ne sa julti daje kogato ida na zubolekar vinagi kazat kakvi hubavi i zdravi zubi no gi iskam malko po beli4ki :(

bogin4encetoO
08-04-2008, 10:14
лентите не струват! :D :D ...щи дам един съвет...четох някъде из инт. лимонов сок и сода :-D :-D ...помага..аз така ги избелвам и съм мн доволна :) :) :)

sweet_baby_cool
08-04-2008, 10:35
лентите не струват! :D :D ...щи дам един съвет...четох някъде из инт. лимонов сок и сода :-D :-D ...помага..аз така ги избелвам и съм мн доволна :) :) :)
Аз четох, че содата разгражда емайла на зъбите и те стават много чувствителни, но не знам аз със сода само веднаж на месец, за да няма "забкиетеее миии". Четох го тук в теенпроблем-а

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 11:47
лентите не струват! :D :D ...щи дам един съвет...четох някъде из инт. лимонов сок и сода :-D :-D ...помага..аз така ги избелвам и съм мн доволна :) :) :)
Аз четох, че содата разгражда емайла на зъбите и те стават много чувствителни, но не знам аз със сода само веднаж на месец, за да няма "забкиетеее миии". Четох го тук в теенпроблем-а

Как как?? Я пак обесни,че искам да пробвам плс! И аз искам да ги избеля... :(

LaPeNcEto0o
08-04-2008, 11:54
лентите не струват! :D :D ...щи дам един съвет...четох някъде из инт. лимонов сок и сода :-D :-D ...помага..аз така ги избелвам и съм мн доволна :) :) :)
Аз четох, че содата разгражда емайла на зъбите и те стават много чувствителни, но не знам аз със сода само веднаж на месец, за да няма "забкиетеее миии". Четох го тук в теенпроблем-а


Как как?? Я пак обесни,че искам да пробвам плс! И аз искам да ги избеля... :(
Взимаш содата на мама, ръсиш малко върху четката за зъби и търкаш, ама яко търкаш.

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 12:44
Мерси ^^

^BeBeTyY^
08-04-2008, 18:45
Това със содата определено помага,но го правете само един път в месеца. :)

bogin4encetoO
08-05-2008, 20:50
еии..не само сода ефекта ще е по-голям ако сложиш и лимонов сок! :-o ...аз така правя малко лимонов сок със содасе разбъркват сместа шупва..и вземаш едно мапуче или тампон за почистване на грим и намокряш памучето....и го слагаш на зъбките!...после с останалата смес се нажабори!Ефекта е гарантиран! 8) 8) :) :)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-06-2008, 12:10
еии..не само сода ефекта ще е по-голям ако сложиш и лимонов сок! :-o ...аз така правя малко лимонов сок със содасе разбъркват сместа шупва..и вземаш едно мапуче или тампон за почистване на грим и намокряш памучето....и го слагаш на зъбките!...после с останалата смес се нажабори!Ефекта е гарантиран! 8) 8) :) :)

Половин или една чаена лъжичка сода и половин или цял лимон? И след това трябва ли да се мият зъбите пак с паста или първо се мият и после тва с лимона и содата? :-o :)

InnchetO
08-06-2008, 13:49
Половин или една чаена лъжичка сода и половин или цял лимон? И след това трябва ли да се мият зъбите пак с паста или първо се мият и после тва с лимона и содата? :-o :)


а така и аз това питам :) ?

_sladyrche_
08-08-2008, 13:29
Братовчед ми ги използваше покрай бала си за да му се избелят зъбите имаше ефект, но така ти се истъняват зъбите и може да си ги овредиш :( :-D :D

Denchoy
08-08-2008, 14:26
Стоматолога ми каза относно содата, че е добре да се смесва с пастата за зъби, щото так ане ги наранява :)
Иначе кажете разни изптани рецепти за избелване :)