PDA

View Full Version : Има си гадже ;(



ExTaSy__BaBy <3
07-17-2008, 21:25
Имам голям проблем..наскоро се запознах с едно момче..Той си има гадже но тя е на море за 1 месец и сега е сам..1-во бяхме само приятели но почнах да го харесвам както и той мен..нещата се задълбочиха а той вобще не го взима на сериозно..една приятелка е била с него и каза че само ме използва докато приятелката му я няма и че е голям двуличник и тн...сега се чудя..мисля да го зарежа но прекалено много се привързах..кво да правя :lol:

dark_shadow_f
07-17-2008, 21:32
Говори с него и си изяснете отношенията дали сте заедно само докато приятелката му я няма или е сериозно .Недей да вярваш толкова много на приятелката ти тя може и да те лъже за това 4е той е двули4ник.Тя сигурно ти завижда и затова говори така за него.По държанието му можеш да разбереш дали те използава или не

cherinka
07-17-2008, 21:36
Според мен, недей се занимава с него.
Че 'женените' пичове жените им много досадни, бе.. пуу, начи!
Не може се оттървеш от тях.. навсякъде те преследват с обиди, заплахи и кво ли още не, а ти дори не си се и доближила до него, а просто изпитваш симпатии.. мани мани.. много злоба у тея хора, кака!

Vikitooo
07-17-2008, 21:45
Щом го осещаш, че е несериозен и се съмняваш в него го зарежи. А и плюс това факта, че си има приятелка, а дръзва да ходи и с други не ти ли говори нещо, не ти ли подсказва, че и с теб може се случи същото докато си на море например?

galina_3
07-17-2008, 21:46
Говори с него и си изяснете отношенията дали сте заедно само докато приятелката му я няма или е сериозно .Недей да вярваш толкова много на приятелката ти тя може и да те лъже за това 4е той е двули4ник.Тя сигурно ти завижда и затова говори така за него.По държанието му можеш да разбереш дали те използава или не

+1 =D>

Rebirthing
07-17-2008, 21:52
Говори с него и си изяснете отношенията дали сте заедно само докато приятелката му я няма или е сериозно .Недей да вярваш толкова много на приятелката ти тя може и да те лъже за това 4е той е двули4ник.Тя сигурно ти завижда и затова говори така за него.По държанието му можеш да разбереш дали те използава или не

+1 =D>

+1

Ch0c0la73
07-17-2008, 22:00
по добре прекасни взаимотношенията си с него освен ако не искаш Несериозна връзка..но внимавай да не хлътнеш повече..Самия факт че те зарибява докато си има гадже говори отрицателно + това щом твоя приятелка го знае какъв е има ли смисал..а и да добавя че въобще не те зима на сериозно...но въпреки това е бил хлътнал по тебе..Нз амааа всичко това ти го каза а не е в + за него.. а и както по горе казаха вземи на приятелката си коментара отностно него само ако наистина ти е приятелка..но всичко зависи от тебе дали искаш нещо сериозно илиии не.. а удрящ на сляппо

ExTaSy__BaBy <3
07-17-2008, 22:05
Тази приятелка е най-важния човек за мен и никога не би ме излъгала за нищо..той казва че ще зареже другата но аз му нямам доверие..колкото и да неискам ще го оставя :cry: мерси много за съветите

dark_shadow_f
07-17-2008, 22:13
Тази приятелка е най-важния човек за мен и никога не би ме излъгала за нищо..той казва че ще зареже другата но аз му нямам доверие..колкото и да неискам ще го оставя :cry: мерси много за съветите Дори и най-добрите приятелки понякога лъжат и завиждат.Ако аз бях на твое място бих му казала 4е няма да бъда с него докато не зареже приятелката си, ако има 4увства към теб ще си продължите връзката след като те двамата скъсат.

Martini_Chick
07-17-2008, 22:15
Тази приятелка е най-важния човек за мен и никога не би ме излъгала за нищо..той казва че ще зареже другата но аз му нямам доверие..колкото и да неискам ще го оставя :cry: мерси много за съветите Дори и най-добрите приятелки понякога лъжат и завиждат.Ако аз бях на твое място бих му казала 4е няма да бъда с него докато не зареже приятелката си, ако има 4увства към теб ще си продължите връзката след като те двамата скъсат.

Да наистина така е най-добре :(

LiLGrizzly
07-17-2008, 23:08
Според мен, недей се занимава с него.
Че 'женените' пичове жените им много досадни, бе.. пуу, начи!
Не може се оттървеш от тях.. навсякъде те преследват с обиди, заплахи и кво ли още не, а ти дори не си се и доближила до него, а просто изпитваш симпатии.. мани мани.. много злоба у тея хора, кака! :lol: =D>

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:13
ти сама знаеш отговора,няма смисъл,само си играе с теб-НЕ бъди играчка!

Presley
07-17-2008, 23:20
недей се занимава с него.
a taka.

pandelka
07-18-2008, 07:30
Boys are toys...нека той бъде играчката ти не ти неговата..
Според мен те използва само за да си има някоя докато неговата я няма аа после ще те зареже за тва го остави още сега докато чувствата ти не станали прекалено силни и после да страдаш!! ;)

GameMaster
07-18-2008, 08:36
Prostichko kaznao ne se zanimavai s nego.Samo tursi izgoda ot teb...

dark_player
07-18-2008, 08:50
Жега докато може... след т'ва всеки по пътя си! :grin: :grin: :grin: :grin:

NeLLy_BaBy
07-18-2008, 09:06
Не бързай да го зарязваш.Изчакай малко време, за да видиш как ще се държи. Ако промени държанието си щом приятелката му се върне тогава е изкал да се позабавлава с теб. Не бързай да влагаш много чувства и надежди, защото често става така, а после сме много наранени. Успех! :)

sasha_90
07-18-2008, 09:44
По-добре прекъсни общуването с него.Или искаш да бъдеш негова утеха,когато приятелката му я няма?

AceOfSpades
07-18-2008, 10:31
По-Добре го зарежи ... първо казваш, че тая приятелка ти е най-добра следователно само добро ще ти мисли и няма да те излъже, второ щом на сегашната му приятелка ги прави и твоя гръб като види ще ги почне ;)

ExTaSy__BaBy <3
07-18-2008, 21:08
Говорих много с него за тва и той вика че незнае кво прави и защо го прави..по-голям е с 8 години от мен а се държи като малко дете..зарязвам го :(