PDA

View Full Version : Разделихме се... и сега?



passdone
07-17-2008, 21:32
Здравейте...

Имах връзка с едно момиче, около 2 год и 1 месец. Тя е първото ми сериозно гадже... до преди това не съм имал. Преди месец обаче... понеже не бях в България, като се върнах тя ми каза че вече не изпитва любовта към мен която е изпитвала преди. Каза ми че иска да се разделим, вместо да ходим и да не ме обича...един вид НЕ иска да си играе с мен и чувствата ми. От една страна съм и благодарен че е искрена с мен и не иска да си играе с чувставата и затова е по добре да се разделим... Но от друга страна... обичам я още и ми е малко трудно ... или поне ми беше, защото от няколко седмици, сякаш започвам да свиквам с това, че хората рано или късно си отиват от нас... и не всичко хубаво е вечно. В момента поддържам връзка с нея, излизаме си ...говориме си ...just friends. Мисля си, че е по добре, да оставим нещата така...с красиви спомени и мигове... вместо да се опитваме да бъдем отново заедно... защото след 2 години, така или иначе поне малко сме си омръзнали и се познаваме от главата до петите... и някъде се губи нишката с интереса... + това, все някога ще се разделим, тай че май е по добре всеки да поеме по своя път и да бъдем просто приятели... maybe.

Не искам някъква помощ или съвет... просто искам ако сте имали подобни случаи, да разкажете как сте преживяли всичко това... дали някои, като мен с такава връзка за първи път, след това е намерил още по голяма любов... абе изобщо като цяло, как Ви е продължил живота или какво сте направили за да затиснете поне малко старите чувства и да продължите напред...


Благодаря!

evil_angel69
07-17-2008, 21:35
хъм..чувстово е гадно да..но се преодолява..знам колко повърхностно звучи,но просто е така :\
излизай повече,весели се :) хей,горе главата ;)

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:10
Дръж се,живота има смисъл,има за какво да се бориш,за какво до живееш,а защо не и да се усмихваш.С времето всичко ще мине :)

Presley
07-17-2008, 23:39
Еми така е.Всичко си има край,но поне спомените са вечни.Което не е никак лошо.

BaiToq
07-18-2008, 04:57
Едва ли ще я забравиш,
но бъди щастлив,че е
постъпила добре-
не е почнала да си играе с теб.
:(

Harum_Scarum
07-18-2008, 05:16
Ем такова нещо като "само приятели" няма... Но с времето ще я забравиш ;)

sasha_90
07-18-2008, 12:19
Хубаво е,че си осъзнал,че няма смисъл да и нахалстваш с думите"обичам те","върни се при мен" и т.н.,защото са досадни.

NeLLy_BaBy
07-18-2008, 12:29
Еми и при мен историята е подобна. С моя приятел излизахме почти година, но той скъса с мен поради същата причина. В началото ми беше гадно, а в момента просто съм се примирила. Какво да се прави, такъв е живота. И да не искам така е трябвало да стане и ако съжалява нека съжалява той. Въпреки че му желая всичко най-добро. Гадното в момента
е ,че уж сме приятели, но поддържаме някаква дистанция или поне той се опитва, въпреки че за мен не е проблем да си общувам с него, но ще уважа решението му. И той постъпи като твоята приятелка , поне на време говорихме и си казахме нещата, а не да се заблуждаваме.

`'Sweety`'
07-19-2008, 12:53
имам абсолютно същия случай-ходихме 2 год.още се обичаме,но просто не се получава :cry: той беше първият ми.след него съм имала много,дори сега имам гадже,но не съм изпитвала същите силни чувства :cry:

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 13:21
Хъх, имах същия случай и ще ти кажа само едно: memories are forever..
Не мисля, че ще я забравиш. Просто ще спреш да я жадуваш така силно и ще ти стани само слабост :-)

pandelka
07-19-2008, 13:23
Добре е ,че почваш да свикваш..просто не е за теб ще я забравиш ;)

prob
07-19-2008, 20:38
Ами и аз съм в подобно положение!!!Историята е по-различна,но все пак загубих човека,който беше всичко за мен!!!Преди месец скъсах с приятелката си и аз лично не го приживях лесно и още не съм го преживял!!!Сигурно за този месец в който вече сме разделени съм свалил 4 килограма,защото нямам желание за нищо!!!Разбирате ли че като загубих нея,загубих самото желание за живот!!!Искрицата която ме караше да се чувствам ЖИВ!!!Не мога да върна стария си начин на живот и да разбера,какво беше нещото,което ме караше да сум щастлив?!Всичко,което обичах да правя и на което се наслаждавах,вече не ми доставя удоволсвие!!!Нищо не искам!!!Тя беше всичко за мен!!!И сега като я загубих кво?!?!Вярно е малко от малко взех да свиквам без нея и почнах да си излизам с приятелите и съм по-добре!Но все още тя си остава най-невероятни човек в моя живот и ще си остане един от хората които ще помня ВЕЧНО!!!Аз съм момче,което преди това беше "шибан женкар" и което не обичаше да се задържа с момиче повече от 2,макс 3 седмици!!!И в един момент разбрах,че тоя живот има нещо което е 1000 пъти по-хубаво от това да си с много и да правиш секс!!!!Това беше любовта и обичта към един човек!!!Да виждаш тоя човек,че е щастлив и да искаш да правиш всичко възможно винаги да му е добре с теб!!!Но накрая си прецакан!!!!Винаги!!!Няма повече да дрънкам,просто исках да кажа,че аз не съм преживял още това момиче и на дали ще е скоро!!!

Whyniser
07-19-2008, 20:39
Здравейте...

Имах връзка с едно момиче, около 2 год и 1 месец. Тя е първото ми сериозно гадже... до преди това не съм имал. Преди месец обаче... понеже не бях в България, като се върнах тя ми каза че вече не изпитва любовта към мен която е изпитвала преди. Каза ми че иска да се разделим, вместо да ходим и да не ме обича...един вид НЕ иска да си играе с мен и чувствата ми. От една страна съм и благодарен че е искрена с мен и не иска да си играе с чувставата и затова е по добре да се разделим... Но от друга страна... обичам я още и ми е малко трудно ... или поне ми беше, защото от няколко седмици, сякаш започвам да свиквам с това, че хората рано или късно си отиват от нас... и не всичко хубаво е вечно. В момента поддържам връзка с нея, излизаме си ...говориме си ...just friends. Мисля си, че е по добре, да оставим нещата така...с красиви спомени и мигове... вместо да се опитваме да бъдем отново заедно... защото след 2 години, така или иначе поне малко сме си омръзнали и се познаваме от главата до петите... и някъде се губи нишката с интереса... + това, все някога ще се разделим, тай че май е по добре всеки да поеме по своя път и да бъдем просто приятели... maybe.

Не искам някъква помощ или съвет... просто искам ако сте имали подобни случаи, да разкажете как сте преживяли всичко това... дали някои, като мен с такава връзка за първи път, след това е намерил още по голяма любов... абе изобщо като цяло, как Ви е продължил живота или какво сте направили за да затиснете поне малко старите чувства и да продължите напред...


Благодаря!
Еми или оставате приятели или я забравяш.Разделихме се+ и сега=продължавай с живота си.

AnzaRe
07-19-2008, 20:39
Всичко свършва в мига когато.....най-много обичаш.