PDA

View Full Version : Навици :]]



sladkъ_mackъ
07-17-2008, 22:26
Тук можете да споделяте добри и лоши,разсмиващи и дразнещи навици на половинките си,или неща,които ви карат да правите.. Надявам се да се получи инт :-D :) Ето примерче-гаджето ми мн псува,и аз несъзнателно почнах покрай него да попсуввам :-D И напоследък мн се псуваме(на шега ест) и се получава мн забавно и шеговито,и той си умира от кеф и ме кара да го псувам,приема го като комплимент :-D :-D :D :D :D :D Ии така май описах връзката си в мноу идиотска светлина.. :D :D :D 8-) такъв е живота 8) :D :grin: Има и доста лоши навици-Мързи го да си мие зъбите или откъртва за половин минута и забравя,та се налага да му правя проверки :D Етоо бях изчерпателна :-D Вие сте :-)
П.С сри ако има такава тема :oops:

sladkъ_mackъ
07-17-2008, 22:42
ето ги моите навици сачетах ги в един текстов документ http://tinyurl.com/6ou6skае стига с тия бе :o :o :-D :-D

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 22:46
Той е перфектен,човека с дразнещите навици съм аз :oops:

dark_shadow_f
07-17-2008, 23:01
По4ти винаги когато отиваме на кафе и се 4удиме къда да отидеме, той винаги оставя на мене да реша и винаги след като съм се решила нещо казва "е хубаво".Като го каже това направо ме вбесява.За по4ти всяко нещо казва "е хубаво".Знае 4е това много ме дразни оба4е продължава да го прави :x

partychild
07-17-2008, 23:55
toi vinagi zakasnqva... a az sam to4na..ne obicham da zakasnqvam ..no toiiiiiii.......... :D mmm..mnogo psuva kogato kara kola i me podludqva.. :? .... za drugo ne se se6tam xix :-D

LadySunshine
07-18-2008, 06:05
всеки път когато приключа обяснението на нещо изключително сериозно той изцепва: " да уеее да" :lol:

TheMaggie
07-18-2008, 07:15
Направо издивявам от навика му да казва колко повече опит имал,когато спорим за нещо. :x Иначе много се кефя,че всеки път, когато се видим ме фучка за по-дълго. 8-)

pandelka
07-18-2008, 07:27
Ем най-лошия му навик е,че дори да знае,че аз с1м правата ще прод1лжи да спори с мен само и само да ме дразни :o ...
Ама иначе си е супер.. :-) Обичкам си го..не мога да кажа хубавите му навици защото са многу ;)

Abigoria
07-18-2008, 07:37
Много обича да прекъсва... МНОГО! И тва ме дразни... :-x И ме заплашва, че ще се постриже :-# (на майтап ест, ама какъвто е хахо, земе да го направи... :D )

kuklichka_bg
07-18-2008, 08:15
Тук можете да споделяте добри и лоши,разсмиващи и дразнещи навици на половинките си,или неща,които ви карат да правите.. Надявам се да се получи инт :-D :) Ето примерче-гаджето ми мн псува,и аз несъзнателно почнах покрай него да попсуввам :-D И напоследък мн се псуваме(на шега ест) и се получава мн забавно и шеговито,и той си умира от кеф и ме кара да го псувам,приема го като комплимент :-D :-D :D :D :D :D Ии така май описах връзката си в мноу идиотска светлина.. :D :D :D 8-) такъв е живота 8) :D :grin: Има и доста лоши навици-Мързи го да си мие зъбите или откъртва за половин минута и забравя,та се налага да му правя проверки :D Етоо бях изчерпателна :-D Вие сте :-)
П.С сри ако има такава тема :oops:

ti mai hodish s PRASE

kuklichka_bg
07-18-2008, 08:17
Ем най-лошия му навик е,че дори да знае,че аз с1м правата ще прод1лжи да спори с мен само и само да ме дразни :o ...
Ама иначе си е супер.. :-) Обичкам си го..не мога да кажа хубавите му навици защото са многу ;)

teksta do snimkata ti otgovarq to4no :)

MoHuTo
07-18-2008, 10:19
Ох ами най-много ме дразни, че обича да се оправдава, дори и когато и двамата си знаем, че е виновен, дразни ме също, че понякога се мисли за много по-опитен от мен, също така понякога мн се лигави.... ами горе долу е това :) Иначе си го обичам :oops:

S_L_A_D_U_R_K_A
07-18-2008, 10:23
Мисли си, че винаги е прав, че има повече опит и много закъснява :x Това е общо взето :-D

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 12:44
Сега в момента нямам приятелка, но гадните навици на бившата бяха, че много се с1рди - за най - малкото нещо... искаше всяка вечер да и пиша смс за лека нощ, искаше да и се обаждам на ден най - малко по три п1ти, ам.. слагаше си нек'ви гадни к1си гащи, който и бях казал, че не ми харесват.. и плякаше повече от обикновенното фон-дьо-тен..т'ва са част от малкото лоши навици.. добрите : когато и се разс1рдех за нещо поглеждаше ме така мило с нейните синьо-зелени очи, че се разтапят и с1рцето не ми даваша да и се разс1рда... и голяма лигла беше..

babity
07-18-2008, 13:00
Мислеше се за нещо повече от мен. Може и наистина да е бил повече, ама постоянно ми го натякваше... :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2008, 13:46
хмм някакви навици? не се сещам.. :-o аа като седнем например на някоя пеика и тои си кръстосва краката :D /типичното момичешко крастосване на крака/ :D и аз все го базикам за това а на него не му пука ... за това сега сме на варианта да не го прави пред мен :D :D тъпо но е само това :)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:53
Сл1нце, к1де се изгуби ти бре. Ник'ва те няма. Дом1чня ми за тебе :!:

MonSitY
07-18-2008, 18:43
ххахха а който няма гадже да чете другите коментари и да се хили :D :D

m0nr0e
07-18-2008, 20:53
Хах м0я и т0й мн0г0 псува..ама така кат0 гледам п0вечет0 псуват..Друг0 нещ0 сега не се сещам н0 100% има..

CuteBaby
07-18-2008, 21:38
Винаги като се скараме той се мисли за прав..дори да знае че не е и винаги се опитва да ме изкара мен виновна и отваря някакви теми от преди 2-3 месеца,които нямат нищо общо с това,за което сме се скарали..Но си се обичаме :grin:

hottie
07-18-2008, 22:28
-Страхотен инат!( ама и аз не му се давам и става едно... :D )
-Смята , че мястото на чорапите му е килима :-x
-събужда ме нощем ако не съм го гушнала и мрънка(сладко, но изнервящо)

Но пък всичко това си му е в чара и не бих искала да се откаже от тези навици иначе това няма да си е той :)

partychild
07-18-2008, 22:39
-Страхотен инат!( ама и аз не му се давам и става едно... :D )
-Смята , че мястото на чорапите му е килима :-x
-събужда ме нощем ако не съм го гушнала и мрънка(сладко, но изнервящо)

Но пък всичко това си му е в чара и не бих искала да се откаже от тези навици иначе това няма да си е той :) :lol: :lol: :lol: ne6to poznato..sashto jinichka e :D ako ne go gushna kato spim ili mu obarna grab toi da me gushne vinagi mi kazva.."ami mene koi 6te gushka " :lol:

cinderella_gugutka
07-18-2008, 22:49
дразня се когато ме лъже за съвсем дребни неща за които е о4евидно 4е лъже но пак продължава :(

donkihot
07-19-2008, 16:34
навик му е да казва Трогнат съм! друго нз...мисля,4е няма някакви други а и навик му е като ми звъни да казва :'как си мило"

навик ми е да се събуждам да лягам да дишам и вси4ко друго с мисълта за него
навик ми е петък да знам,4е ще се видим...а сега като е дале4е...не го виждам и ми е адски кофти петък и събота
навик ми е da тормозя всеки с неговото име...тошето,тошето,тодор,то шето и милото