PDA

View Full Version : Безсмслена тема =[



NaNa_SladuRana
07-17-2008, 22:42
Пиша го на вас,защото нямам смелост да го напиша на НЕГО,просто не занм какво става с мен,това не съм аз или поне не бях. :cry:

Гняв,болка,омраза,страх,жел ание,лудост,срам,съжаление. ..Всички те се преплитат в мен и ме задушават.Отчаяна съм!Знам какво да правя,но не мога,не ми достигат силите,явно не съм толкова силна,колкото мислех.Защо се получи така?! Иска ми се пак да бъда онова гордо и решително момиче,но НЕ ти ми отне всичко дори и себеуважението.Ала същевременно ми даде толкова много...Чувствах,че ме обичаш така силно,беше готов за мен бос в огъня да влезеш,правеше каквото исках,винаги беше там,когато имах нужда,знаех,че за теб съм всичко,просто го знаех!Колко хубаво звучи,исками се пак да вярвам,че е така,но ти се промени,аз също-вече не сме хлапаците,които бяхме,светът отдавна не е розав,а мечтите...Мечтите така или иначе ще си останат просто блян,далечен сън,сякаш сънуван от друг човек и в друг живот.Прашната книга е пълна със спомени,а душата ми...Тя е празна!Гневът диктува думите ми,превзел е съзнанието ми!Чувствам се нищожна,така малка,а носеща толкова огромна болка в себе си.Спомням си ясно всичко... Започна на 15 ноември 2006г.,проклинам тази дата,проклинам те и теб.Защо?Защо по дяволите ме накара да се почувствам така обичана,а после ме разпиля на хиляди пърчета.Мразя те!Но мога ли да те мразя наистина или това е поредният ми опит да излъжа себе си,както ме излъга ти?!Знаеш ли,липсват ми лъжите ти,липсва ми ревноста, ината, самодоволството ти.Чак сега разбирам защо не вярвах на никого,защо странях от хората-предпазвах се от такива като теб.Истина е,че най-много ни нараняват близките на сърцето ни...Да,нараняваше ме,а дори не го осъзна.Мълчах си,болката се натрупваше вътре в мен и накрая рухнах.Прости ми,превърнах тази болка в омраза,за да се спася.Признавам ти го,измамнико,обичаше ме,заедо се реехме из простора,но излъга себе си,излъга и мен...Малко е късно за това,но ОБИЧАМ ТЕ,а трябваше да те мразя!Не знам какво пиша, объркана съм...Защо ли продължавам след като думите отдавна изгубиха смисъла си...

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 22:47
ех,вместо старица с котки ще станеш дядка със стари модели на нокия :D

Presley
07-17-2008, 22:56
Попринцип се нервя на сълэливи теми и нападам авторите им,но сега няма,щото яко си личи,че ти е доста кофти.Де да энам.Ако искаш,раэкажи по-подробно какво се е случило.Ако така ще ти поолекне,давай.

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:04
ние не сме скъсали,въпреки всичко отново и отново се събираме,все едно сме прокълнати...Яд ме е,знам,че в това няма смисъл,но...просто не мога до го оставя,не мога да гледам как страда :cry:

Presley
07-17-2008, 23:12
ние не сме скъсали,въпреки всичко отново и отново се събираме,все едно сме прокълнати...Яд ме е,знам,че в това няма смисъл,но...просто не мога до го оставя,не мога да гледам как страда :cry:
Не беше ли ти таэи,която страда?
Не те ли беше наранил той?

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:14
ние не сме скъсали,въпреки всичко отново и отново се събираме,все едно сме прокълнати...Яд ме е,знам,че в това няма смисъл,но...просто не мога до го оставя,не мога да гледам как страда :cry:
Не беше ли ти таэи,която страда?
Не те ли беше наранил той?
Наранил ме е и не веднъж,но не искам да виждам сълзи и в неговите очи...

Presley
07-17-2008, 23:17
ние не сме скъсали,въпреки всичко отново и отново се събираме,все едно сме прокълнати...Яд ме е,знам,че в това няма смисъл,но...просто не мога до го оставя,не мога да гледам как страда :cry:
Не беше ли ти таэи,която страда?
Не те ли беше наранил той?
Наранил ме е и не веднъж,но не искам да виждам сълзи и в неговите очи...
Добре де от това всичко,което каэа до сега,оставам с впечетление,че и той има чувства към теб,и ти към него.Тогава какъв е проблема да сте эаедно и да сте щастливи?Или аэ съм в грешка нещо?

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:21
ние не сме скъсали,въпреки всичко отново и отново се събираме,все едно сме прокълнати...Яд ме е,знам,че в това няма смисъл,но...просто не мога до го оставя,не мога да гледам как страда :cry:
Не беше ли ти таэи,която страда?
Не те ли беше наранил той?
Наранил ме е и не веднъж,но не искам да виждам сълзи и в неговите очи...
Добре де от това всичко,което каэа до сега,оставам с впечетление,че и той има чувства към теб,и ти към него.Тогава какъв е проблема да сте эаедно и да сте щастливи?Или аэ съм в грешка нещо?
Не си в грешка.Но все нещо се случва,все нещо изниква,вече имам чувството,че живея в няква тъпа мело-драма :-x :cry: :cry: Не знам вече в какво да вярвам...

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:24
Трябва да говоря с него,да си разясним всичко,но този пуст кураж не ми достига!

Presley
07-17-2008, 23:27
Виж кво,явно не искаш да кажеш точно какво е станало или какво става,но аэ ще ти кажа нещо.Ако в момента не сте эаедно эаради някакви неща,които вече са минали и така или иначе не магат да се поправят,не правете тая грешка.Тоест, не поэволявай на миналото да влияе на настоящето.И още нещо-недей живя с миналото и эа бъдещето,а эа настоящето.Щото всичко,което е ставало преди, е непоправимо.А ако чакаш нещо да ти падне от небето някога,може и да не го дочакаш.С няколко думи-ако се обичате,недейте да се мъчите и да се вкарвате във филми,а се съберете и се кефете на любовта си.Другото няма смисъл.

NaNa_SladuRana
07-17-2008, 23:30
Presley`n`Sum наистина съм ти много благодарна за съвета :-)

Presley
07-17-2008, 23:32
Presley`n`Sum наистина съм ти много благодарна за съвета :-)
Ама недей ми благодари,а вэеми се осъэнай и направи нещо,эа да си опрайш положението. :]

Erica
07-18-2008, 06:48
Виж кво,явно не искаш да кажеш точно какво е станало или какво става,но аэ ще ти кажа нещо.Ако в момента не сте эаедно эаради някакви неща,които вече са минали и така или иначе не магат да се поправят,не правете тая грешка.Тоест, не поэволявай на миналото да влияе на настоящето.И още нещо-недей живя с миналото и эа бъдещето,а эа настоящето.Щото всичко,което е ставало преди, е непоправимо.А ако чакаш нещо да ти падне от небето някога,може и да не го дочакаш.С няколко думи-ако се обичате,недейте да се мъчите и да се вкарвате във филми,а се съберете и се кефете на любовта си.Другото няма смисъл.

+1

Ако имаш време все още да оправиш и промениш нещата действай...Не губи време както аз на времето...Аз минах през същото...голяма любов,много болка,но не издържах и се предадох...сега съжалявам...но е твърде късно да променя каквото и да било.Така че не прави моята грешка,ако мислиш че наистина всичко може да се оправи - действай.

pandelka
07-18-2008, 06:52
Виж тази тема http://tinyurl.com/6ou6sk


ПРЕСТАНИ БЕ МАЛОУМНИКО ПРОСТТ..СПАМЕР МРЪСЕН ГАДЕН..НЕ УСЕЩАШ ЛИ,ЧЕ СТАВАШ НАХАЛЕН ВЕЧЕ ПФФФ МАМА МУ ПРОСТА НАСПАМИ СИЧКИ ТЕМИ С ТВОЙТЕ ГЛУПОСТИ!!ПСИХОПАТ!! :? :?

Lord_Of_The_Night
07-18-2008, 07:14
Какво е това нямам кураж,трябва да седнете и да си поговорите на спокойствие за всичко,разбирам те че ти е гадно в момента,но нали сте заедно,значи според мен може да си поговорите за всичко станало и за всичко което те измъчва.Колкото повече се ровиш в миналото толкова по зле става,защото единствено трябва да мислиш за настоящето и дали този човек има място в него.Аиде успех и дано всичко при вас се оправи. :) Btw понякога може да нараним хората на който държим,но да ги оставим в неведение какво наистина чувстваме е по-гадно.

sasha_90
07-18-2008, 12:15
Той те е наранил,не те е оценил.Забрави за него,само той ще съжалява.А ти с течение на времето,ще се оправиш.

aHeJlua
07-18-2008, 12:53
съжалявам .. просто от такифа теми винаги ми става кофти и се спичам нищо че ства въпрос за други хора.. май винаги като обичаш единия наранява а другия приема и се моли любимия му да не го наранява повече.. аз не знам какфо да ти кажа.. може би не съм дорасла на акъл все още..

П.П. "розав" направо ме уби.. :)

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 13:11
съжалявам .. просто от такифа теми винаги ми става кофти и се спичам нищо че ства въпрос за други хора.. май винаги като обичаш единия наранява а другия приема и се моли любимия му да не го наранява повече.. аз не знам какфо да ти кажа.. може би не съм дорасла на акъл все още..

П.П. "розав" направо ме уби.. :)

Хора,благодаря ви за съветите!А относно правописа и пунктоацията-те са под всякаква критика,но така като го каза се сетих,че на матурата е имало много хора с тази грешка :)

pasii_sladuranata
07-18-2008, 14:42
През цялата ви връзка ти го правеше на боклук ,а сега пишеш теми,че той те е наранил...мойто извинение ама"путката"тука беше ти .. :shock: :shock: Кристиан не е това момче което описа :? Всички знаем,че той е наранения а не ти както го престави !!. :o :o

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 14:46
Безсмслена тема

Ти само такива теми правиш :!:

aHeJlua
07-18-2008, 15:36
съжалявам .. просто от такифа теми винаги ми става кофти и се спичам нищо че ства въпрос за други хора.. май винаги като обичаш единия наранява а другия приема и се моли любимия му да не го наранява повече.. аз не знам какфо да ти кажа.. може би не съм дорасла на акъл все още..

П.П. "розав" направо ме уби.. :)

Хора,благодаря ви за съветите!А относно правописа и пунктоацията-те са под всякаква критика,но така като го каза се сетих,че на матурата е имало много хора с тази грешка :)

хах.. напълно възможно .. просто тфа беше думата която ми се наби на очи .. иначе нищо лично :-) :)

miminkaa
07-18-2008, 18:47
През цялата ви връзка ти го правеше на боклук ,а сега пишеш теми,че той те е наранил...мойто извинение ама"путката"тука беше ти .. Кристиан не е това момче което описа Всички знаем,че той е наранения а не ти както го престави !!.


И аз мисля че е така... :?

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 20:58
През цялата ви връзка ти го правеше на боклук ,а сега пишеш теми,че той те е наранил...мойто извинение ама"путката"тука беше ти .. Кристиан не е това момче което описа Всички знаем,че той е наранения а не ти както го престави !!.


И аз мисля че е така... :?
а аз мисля,че нищо не знаете :P

pasii_sladuranata
07-18-2008, 21:06
През цялата ви връзка ти го правеше на боклук ,а сега пишеш теми,че той те е наранил...мойто извинение ама"путката"тука беше ти .. Кристиан не е това момче което описа Всички знаем,че той е наранения а не ти както го престави !!.


И аз мисля че е така... :?
а аз мисля,че нищо не знаете :P
я я я пиши на лично ... :oops:

miminkaa
07-19-2008, 16:12
Паси ако искаш да си пишеме нещо ми пишии сообщение в албум щото тука нем.. :-P А Нан аз мисля че знаеме
:o :o