PDA

View Full Version : Закъснение на цикъла



lady_blue
07-18-2008, 05:55
Знам, че темата ще ви се стори тъпа, но се тревожа доста. Последния месец правих секс няколко пъти с приятеля си, винаги с презерватив, не сме забелялзали гаф или нещо обезпокоително. Но факт е, че след няколко дена трябва да ми дойде, а още нямам никакви признаци. Говоря за предменструални синдром, който ми започва винаги седмица преди менструация. Тревожа се от какво може да ми закъснее... Някакви идеи? Мерси за отговорите на всички.

samonervi
07-18-2008, 05:59
Може да ти закъснява от притеснения,нерви, от хиляди странични фактори въобще несвързани по никакъв начин с бременност.Изчакай и ако ти закъснее от точната дата си направи тест.
Предменструалния синдром понякога не се появява и ти идва като гръм от ясно небе без да го очакваш.Недей да се притесняваш още от сега

sweatkiss
07-18-2008, 06:06
Може да ти закъснява от притеснения,нерви, от хиляди странични фактори въобще несвързани по никакъв начин с бременност.Изчакай и ако ти закъснее от точната дата си направи тест.
Предменструалния синдром понякога не се появява и ти идва като гръм от ясно небе без да го очакваш.Недей да се притесняваш още от сега
да ,на мен миналият месец ми подрани с една седмица и нямах ПМС...Спокойно... :-D

Lil_Iv
07-18-2008, 06:07
Подкрепям горното мнение изцяло, а като възможна причина добавям жегите напоследък.
Без нерви и си гледай лятото 8)

lady_blue
07-18-2008, 06:11
Благодаря ви за отговорите. Но на мен никога не ми идва без ПМС, даже не мога ид а си го представя това :-o

LadyDy
07-18-2008, 06:28
А защо не си направиш тест?

TomHanks
07-18-2008, 06:31
lady_blue на колко години си? Чисто информативно питам

lady_blue
07-18-2008, 06:47
на 19

deepinlove
07-18-2008, 08:23
Недей да се притесняваш няма нищо страшно. Тия дни и аз така се бях панирала че ми закъснява ама сега ми дойде и всичко вече е наред. Бъди спокойна защото в този случай стресът играе много голяма роля,както и климатичните промени и още куп други неща.

Мисли позитивно.

HoneyMoon
07-18-2008, 08:33
дори и промяната на климата може да забави цикъла ти,да не говорим и за нервите. Така че щом няма гафове,не се притеснявай и се отпусни :-D

fiama
07-18-2008, 09:10
Мерси за огтовоите, мн сте мили всички и дано сте прави!

freakish1boy
07-18-2008, 10:21
heh moje da ne sum macka no mi se e sluchvalo 3 puti :D spoko sled 1-viq put e normalno da zakusnqva i posle she ti vleze v ritum ;)

qg0dkata
07-18-2008, 10:26
Абе..няма нищо нали още не е дошла точната дата..А и това лято, жеги..Всеки с мъжо си и правят к'вото правят след тва с тези притеснения..Само се успокой и може да ти дойде, все още не трябва да ти идва има още няколко дена ;) ..Ако закъснее доста си направи поне 2 теста, ако са отрицателни просто не мисли това и всичко ще си дойде намястото ;)

lady_blue
07-18-2008, 22:19
А възможно ли е по презервативът да е имало някоя малка дупчица. Аз го преглеждам, но все пак може ли да има някаква малка дупка, през която да е изтекло нещо или нз и аз ... :-o

Komar
07-18-2008, 22:22
Вече можеш да мислиш име.. и да почерпиш разбирасе.. :razz:

Rebirthing
07-18-2008, 23:05
Абе момиче мнооого се панираш :-o спокойно,след първия път може да ти закъснее даже, а ти се панираш дни преди да ти е дошло, изчакай и ще видиш, ако нещо не е наред си направи тест, за да се успокойш.

Ако за последно си правила секс преди 2 дни,може да пиеш Ескапел,защото действа само 3 дни след полов акт.

И не бързай да се панираш, защото само притеснения си донасяш на главата,а това също може да е фактор за закъснение както казаха в предишните постове.

lady_blue
07-19-2008, 08:35
Знам, че се панирам повечко... Но без ПМС не ми се идвало никога, и макар да не ми е дошла датата на цикъла си знам, че ще закъснее, щото ПМС ми почва от седмица по-рано.

B.O.OM..
07-19-2008, 20:05
Ем просто спри да се притесняваш и то ще си дойде от самосебе си,спри да го мислиш толкова и ще видиш,ще се опраи вс

didi_baby
07-19-2008, 21:25
Има много други неща заради които може да ти закъснее,но нищо не ти пречи и едно тестче,за да може самата ти да си спокойна :)

DevilWish
07-19-2008, 21:38
Може да ти закъснява от притеснения,нерви, от хиляди странични фактори въобще несвързани по никакъв начин с бременност.Изчакай и ако ти закъснее от точната дата си направи тест.
Предменструалния синдром понякога не се появява и ти идва като гръм от ясно небе без да го очакваш.Недей да се притесняваш още от сега
Съгласна съм ;)

lady_blue
07-19-2008, 23:17
Благодаря ви успокоенията, но аз съм топче нерви, още нямам ПМС...

mishaaaaa
07-20-2008, 07:25
Може би просто този месец признаците на ПМС ще се появят по - късно.
От какво толкова се притесняваш?
1-во: с приятеля ти не сте правили гафове
и
2-ро: нали, чак след няколко дена трябва да ти дойде.
Я не се панирай за глупости ами си прави кефа :)

lady_blue
07-20-2008, 16:11
Ей, хора, направих си тест, и резултатът е отрицателен! Но най-голямата ми радост е, че се появи прословутото ми ПМС! :grin: Някой би помислил, че съм спечелила от тотото! :D Благодаря на всички за съпричастността! :-)