PDA

View Full Version : Искам



Nadelina
07-18-2008, 07:05
Iskam
Iskam,kogato si trygvash da si vzemesh vsichko. I vsichki spomeni! Ostavi me sama,syvsem sama,ne mi govori,ne me uspokoqvai,ne mi kazvai, che me obichash ili che si me obichal istinski I nqma da zabravish migovete, prekarani s men,nedei,izlishno e… Kogato neshto svyrshva, a ti syrceto ti kyrvi ot bolka I umilenie,nqma izhod za nego,nqma izbor za teb,nqma neshto,koeto da spre bolkata. Sqkash jivota prikluchva,svetyt ti se sriva za mig bezvyzvratno, a ti stoish,sqkash otstrani,I gledash I ne mojhesh da go spasish… Aktiori – prevryshtame se v aktiori,znaeshti kakvo sledva vyv filma I neiskashti da go izigraqt…….a trqbva! Neshto te prinujdava… I ne mojem da se poznaem… Ne sme horata,koito chasove,dni I meseci jiveeha zaedno,delqha sylzitei usmivkite si,delqha jivota I sybiraha v edno sebe si. Ne sme horata,koito si kazvaha,che se obichat. Drugi sme,nepoznati…
Iskam,kogato si trygvash da si vzemesh vsichko… I vsichki spomeni!…….

life.hates.me
07-18-2008, 09:49
Искам

Искам, когато си тръгваш да си вземеш всичко. И всички спомени! Остави ме сама, съвсем сама. Не ми говори, не ме успокоявай, не ми казвай, че ме обичаш или, че си ме обичал истински и няма да забравиш миговете прекарани с мен. Недей, излишно е .. Когато нещо свършва, а сърцето ти кърви от болка и умиление - няма изход за него, няма избор за теб, няма нещо, което да спре болката ти. Сякаш живота приключва. Светът ти се срива за миг безвъзвратно, а ти стоиш, сякаш отстрани, гледаш и неможеш да го спасиш .. Актьори – превръщаме се в актьори, знаещи какво следва във филма, и неискащи да го изиграят .. а трябва! Нещо те принуждава .. И неможем да се познаем .. Не сме хората, които часове, дни и месеци живяха заедно, деляха сълзите и усмивките си, деляха живота .. И събираха в едно себе си. Не сме хората, които си казваха, че се обичат. Други сме, непознати ..
Искам, когато си тръгваш да вземеш всичко .. И всички спомени ..

Невероятно е!
Позволих си да го редактирам, защото на кирилица изглежда много по - добре. Извини ме, ако е проблем.
И още веднъж - поздрави! :-)

zaraaa
07-18-2008, 22:38
Много ми хареса, напомня ми за нещо, обичам, когато откривам себе си в някоя творба, страхотно е :) :grin: :grin: :grin: