PDA

View Full Version : Най-нестандартният секс



Virgin
07-18-2008, 10:15
Такам... последният път гледахме филм на лаптопа, бяхме си легнали и ядяхме чипс. Филмът беше мн интересен, обаче ни се доправи секс... И решението беше следното - така се завъртяхме, че да виждаме и двамата екрана, праихме си квот тряа и ядяхме чипс... :oops:

Очаквам и вашите откровения :P

antares
07-18-2008, 10:20
Брей странно ама ми се струва яко :grin:

qg0dkata
07-18-2008, 10:22
Това е наи-нестандартниа секс вижте го http://tinyurl.com/6ou6sk

Оф..ша престанеш ли с тва.. :-x :-x :x :x Вече във всяка 2 тема го има..Мале егати нахалството...то се знае какъв е линка и никой няма да ти цъкне..Стига си досаждал и флуудил..
Иначе брао, брао на влюбените.Наистина си личи, че много неща можете да правите наведнъж..и филм и секс и чипс малее :D :grin: :P :-P

manichka_14
07-18-2008, 10:34
Това е наи-нестандартниа секс вижте го http://tinyurl.com/6ou6sk Дразниш ме вече :smt013 ...по темата правила съм го само в легло ама мечтата ми да го направя в кино :( :D :D :D :-)

Virgin
07-18-2008, 10:36
Молбата ми е да не изместваме темата :( Никой друг засега не е споделил свое преживяване... Не искам да казвате какво БИХТЕ направили, а какво СТЕ направили :-D

zaraaa
07-18-2008, 10:45
JorkiO - Престани с твойте спамове бе говедо :-x :-x :-x Направо ми се иска, да те ударя с нещо по кухата тиква, че да ти дойде ума в главата, ако въобще имаш такъв, за какво си се регнал в тоя сайт, тука си помагаме със съвети и си споделяме, а пък ти...пфффф нахалник....а по темата, не съм опитвала чак толкова нестандартни неща :wink:

amatorium
07-18-2008, 10:55
Pochti vsichko, koeto ti minava prez glavata sum pravil. Ne vijdam nishto nestandartno da pravish sex, dokato si bil pred televizora. Tova se sluchva postoqnno.

Virgin
07-18-2008, 11:02
Pochti vsichko, koeto ti minava prez glavata sum pravil. Ne vijdam nishto nestandartno da pravish sex, dokato si bil pred televizora. Tova se sluchva postoqnno.

Различното е, че и двамата го направихме с цел да вършим няколко неща едновременно, т.е. с ясната представа, че ще следим филма и че ще ядем чипс..

haterkata
07-18-2008, 11:02
не виждам защо всички търсят нестандартното в секса,какво му е на обичайното 8-)

Lodge
07-18-2008, 11:04
gledah futbol islandiq-balgaria 1-3,i se ebahme na zadna :) namalih zvuka za da ne se 6a6ka momi4eto :D

CuteBaby
07-18-2008, 11:37
Еми незнам до колко е нестандартно..ноо веднъж докато пътувахме(с кола) на мен ми се доправи секс и той докато кара аз почнах да го опипвам..ии след като го подразних с това той отби в някакъв "черен път" където нямаше никой и .. правихме каквото правихме и после продължихме :oops: :oops: :oops:

amatorium
07-18-2008, 12:05
I kakva e bila ideqta da se e*ete togava? Qdeneto na chips i filma vi razgoreshtqvaha li? 8-)

Rebirthing
07-18-2008, 14:02
I kakva e bila ideqta da se e*ete togava? Qdeneto na chips i filma vi razgoreshtqvaha li? 8-)

За нея това е нестандартно и го споделя,за теб може да е нещо друго,какъв ти е проблема?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
07-18-2008, 14:17
Абе да вии... какво само се карате... акъл нямате ли :? Иначе чувствах се нестандартно, когато в стаята имаше още 4ма човеци... спящи :D

krem4et0
07-18-2008, 14:32
Не мисля, че сме правили нещо кой знае колко нестандартно. Но какво му е на стандартното? На мен ми харесва!

galkata
07-18-2008, 18:01
Еми незнам до колко е нестандартно..ноо веднъж докато пътувахме(с кола) на мен ми се доправи секс и той докато кара аз почнах да го опипвам..ии след като го подразних с това той отби в някакъв "черен път" където нямаше никой и .. правихме каквото правихме и после продължихме :oops: :oops: :oops:
и на мен на много пъти ми се е случвало той да си кара, а аз, както ти каза "да го подразня",и веднага отбива някъде по- далеч от пътя...и...
също съм му правила френска докато си е карал колата посред бял ден...

B.O.OM..
07-18-2008, 18:51
Почти секи път уж филм ще гледаме и завършваме с пералнята.Нз защо там просто ни е мн удобно и когато имаме възможност сме върху скъпата ни пералня.... :oops: :oops: :oops: :oops: на плота в кухнята....на шкафа....повече няма или не се сещам

sweet_s
07-18-2008, 19:11
на тъмен таван докато отвънка минават от време на време хора и вътре е яко тясно :grin: :lol: :grin: аааа мн беше яко скоро пак трябва да видим какво става на тавана аа и има някакви животни маи по покрива :smt082 :smt082 :smt082

CuteBaby
07-18-2008, 20:34
Еми незнам до колко е нестандартно..ноо веднъж докато пътувахме(с кола) на мен ми се доправи секс и той докато кара аз почнах да го опипвам..ии след като го подразних с това той отби в някакъв "черен път" където нямаше никой и .. правихме каквото правихме и после продължихме :oops: :oops: :oops:
и на мен на много пъти ми се е случвало той да си кара, а аз, както ти каза "да го подразня",и веднага отбива някъде по- далеч от пътя...и...
също съм му правила френска докато си е карал колата посред бял ден...

И на мен ми се е случвало да му правя френска ама не беше много светло а се стъмваше..ии спряхме на едно кръстовище и до нас спря кола и добре че човека не ни е видял :oops:

Hatep1nk
07-18-2008, 20:39
Ли4но аз на мн места съм го правила но..може би наи-"странното" за мен е в Плазмата :D 8) :oops: ...за някои може да не е толкова странно ама ...незнам :( :-D

Jomby007
07-18-2008, 20:47
на тъмен таван докато отвънка минават от време на време хора и вътре е яко тясно :grin: :lol: :grin: аааа мн беше яко скоро пак трябва да видим какво става на тавана аа и има някакви животни маи по покрива :smt082 :smt082 :smt082

sweet_s
07-18-2008, 21:04
mdam , na negoviq tavan :grin: :grin: :grin:
[jomby imam v predvid :grin: ]