PDA

View Full Version : нямам причини за притеснения?



ShoShi
07-18-2008, 10:19
....освен думите на приятеля ми,чи свършил в мен с презерватив и после не го е проверил. Уж съм спокойна и не съм си правила тест,но ми закъснява,чувала съм че след 1вия път (секс) цикъла се променя и закъснява. Снощи ми се гадеше и повръщах,но не ме боли корем,майка ми каза че има вирус...възможно ли е да ми закъснее от паниката в която се вкарвам сама,попринцип др.години юли ме прескача и нз искам съвет.

teoto
07-18-2008, 10:24
Няма смисъл да се притесняваш.Ако кондома беше скъсан щяхте да разберете,спокойно.Да може да ти закъснява заради 1вия ти път,а може да е и заради паниката.Успокой се и ще видиш,че до няколко дни ще ти дойде.

Harum_Scarum
07-18-2008, 10:26
Но стават и гафове затова за всеки случаи си направи тест !!!

macety_91
07-18-2008, 11:05
spokoino,ako beshe sktsan prezervativa shtqhte da razberete vednaga poradi fakta 4e kato se skysa se razdira celiq,a ne napr. 1 dypchica.......i na men mi zakysnq tozi mesec s 3-4 dni...obqsnqvam si go s jegite,bqh se pritesnila,pravih si test....no vs beshe ok.ne se pritesnqvai shte doide :smt006

silky92
07-18-2008, 11:49
Спокойно не се притеснявай и не се вкарвай във филми ,както казаха ако се беше скъсал вероятно щяхте да разберете :-) :)

mishaaaaa
07-18-2008, 13:37
Може наистина да ти закаснява от паниката или от първия път.
Аз си счупих ръката и след 2 дни ми дойде за първи път .... обяснявам си го или че просто си ми е било време , или че от стреса ми е дошло ... :)

Just_say_no
07-18-2008, 13:43
Може наистина да ти закаснява от паниката или от първия път.
Аз си счупих ръката и след 2 дни ми дойде за първи път .... обяснявам си го или че просто си ми е било време , или че от стреса ми е дошло ... :)

леле милата!! кво ли е да сменяш превръзки с гипс... :shock: :? :(

VerryBerry
07-18-2008, 13:44
Може наистина да ти закаснява от паниката или от първия път.
Аз си счупих ръката и след 2 дни ми дойде за първи път .... обяснявам си го или че просто си ми е било време , или че от стреса ми е дошло ... :)

съгласна :)

Rebirthing
07-18-2008, 13:52
Нормално е да ти закъснее а иначе за повръщането и гаденето е някой вирус както е казала майка ти или пък да е ПМС,спокойно :) .

Evanescence_fenka
07-19-2008, 10:10
А аз вместо да правя нова тема... направо ще ви попитам тук ... значи аз преди месец и нещо го направих за първи път...и бях вече трети ден след края на цикъла ми ... обаче след първия ми път дойде пак след 6 дена а сега не идва... и не знам...

fiama
07-19-2008, 10:20
От колко време имаш цикъл и първият ти път с презерватив ли беше? При първия път се случват някои аномалии, на много момичета им закъснява.

07-19-2008, 10:24
щом е било с кондом-споко,пък и ако се беше скъсал сто на сто щяхте да разберете :) може да е заради първия път,пък и щом казваш че принцципно юли месец ти се разбърква... 8) или пък може още прост да не е редовен...споко,няма нужда да се вкарваш във филми :)

ss
07-19-2008, 10:30
Деба инфлация...ма па чак толкоз ли неможеш си земеш 1 тест...

Evanescence_fenka
07-19-2008, 10:40
ами попринцип на въпроса да отговоря... ами имам цикъл от от 2 години и нещо в момента съм на 15 и има някои месеци , в които просто идва по различно време... супер шантава работа :(

fiama
07-19-2008, 12:11
Имаш цикъл от сравнително от скоро и е нормално да ти избързва/закъснява. Ако си ползвате предпазни средства няма да имате проблеми.

Ophelia
07-19-2008, 17:13
....освен думите на приятеля ми,чи свършил в мен с презерватив и после не го е проверил. Уж съм спокойна и не съм си правила тест,но ми закъснява,чувала съм че след 1вия път (секс) цикъла се променя и закъснява. Снощи ми се гадеше и повръщах,но не ме боли корем,майка ми каза че има вирус...възможно ли е да ми закъснее от паниката в която се вкарвам сама,попринцип др.години юли ме прескача и нз искам съвет.
Ако беше скъсан щеше да си личи.Възможно е от самовнушение да ти е лошо.Мен ми се е случвало като си мисля,че е станал гафа и да ми става лошо дори да повръщам ама нищо ми няма.

ShoShi
07-20-2008, 22:50
Благодаря ви!!! направих си тест една черта показаа :grin: :grin: :grin: сега заминавам на море и се моля само там да не ми дойде :D