PDA

View Full Version : проблем....



Me4inka
07-18-2008, 10:29
здравейте..значи днес бях на басеин обаче ми дойде..сложих си превръзка и влазох за около 20 мин..може ли да ми е станало нещо в смисал накаква инфекция или нещо подобно?

Hayashi
07-18-2008, 10:35
Ти си луда бе човек?Как ще влезеш като ти е дошло.Нищо чудно да си пипнала някоя инфекция.

haterkata
07-18-2008, 11:05
амме инфекция надали ама е леко тъпо даже не леко ами МН тъпо

Spider4eto
07-18-2008, 11:10
Кажи ми в кой басейн си ходила, да не ходя повече там :-& бахти ужаса, как така с превръзка в басейн :-& ти напрао вампирско чайче си направила :-& :-& :-& :-& е за тва не ми е приятно да хода на басейн, бахтииии има тампони за тая цел :-x :-&

fiama
07-18-2008, 12:24
Е, едва ли ти е станало нещо на теб, но нали разбираш, че като цяло постъпката ти не е много коректна спрямо останалите посетители? Всепак да се надяваме, че в първите часове не ти тече много обилно. Иначе за таквиа случаи носи поне тампон със себе си.

ThePowerOfLove
07-18-2008, 17:27
:shock: :shock: Е тая превръзка как я скри и тя на кво заприлича от водата...не мога да си го представя :shock: ама ти сериозно ли??

SeXyL[!]Nk@
07-18-2008, 18:21
Кажи ми в кой басейн си ходила, да не ходя повече там :-& бахти ужаса, как така с превръзка в басейн :-& ти напрао вампирско чайче си направила :-& :-& :-& :-& е за тва не ми е приятно да хода на басейн, бахтииии има тампони за тая цел :-x :-&

Ти,ако си мислиш , че в морето влизат 'чисти'....жестоко се лъжеш...!! :-o
Честно да ти кажа,преди години видях на плажа,на пясъка лайно. (puke) (puke) :lol: :lol:

foreverr
07-18-2008, 18:54
E как влезна с превръзка като сигурно са ти са се виждали крилцата ле :razz: .А и все пак като се влезне в водата с превръзка, превръзката се напоява с вода и НЕ попива менструалната течност, от което си направи извода, че ти е текъл цикъла в водата :smt078
А по въпроса за инфекцията-ВИНАГИ има вероятност да се лепне някоя инфекция пт басеините/ защото са мръсни/, но вероятноста е малка.

TheNewReligion
07-18-2008, 19:08
Абе , момиче ти не си добре ! #-o #-o #-o Инфекция не знам дали може да си получила , но това е толкова нехигиенично ! :? :? :? И аз си задавам въпроса на какво е приличала превръзката и дали е стърчала ... От такива безотговорни дрисли като тебе някой друг може да се разболее ! :x

Spider4eto
07-18-2008, 21:04
Nk@]
Кажи ми в кой басейн си ходила, да не ходя повече там :-& бахти ужаса, как така с превръзка в басейн :-& ти напрао вампирско чайче си направила :-& :-& :-& :-& е за тва не ми е приятно да хода на басейн, бахтииии има тампони за тая цел :-x :-&

Ти,ако си мислиш , че в морето влизат 'чисти'....жестоко се лъжеш...!! :-o
Честно да ти кажа,преди години видях на плажа,на пясъка лайно. (puke) (puke) :lol: :lol: извинявай ама правиш ли разлика между море и басейн. 1во морето е хиляди пъти по-огромно от басейна
2ро- водата в морето непрекъснато се движи, а и като влезе с мензис в морето водата го разрежда че остават некви микроскопични частички да си се носят
А и да не забравяме че в морето се оттичат канализациите на всички крайбрежни градове, а като си пийнеш от водата няма вкус на лайна нали? Така че има огромна разлика :)

fenkatakrisi952
07-19-2008, 05:11
:shock: :shock: :shock: :shock: С превръзки в басейн? :D :D
Отиди веднага на гинеколог поне 60% е възможна инфекция :?

SuNsEt
07-19-2008, 08:25
:shock: :shock: :shock: :shock: С превръзки в басейн? :D :D
Отиди веднага на гинеколог поне 60% е възможна инфекция :? ...Според мен няма никаква опасност от инфекция...Просто не го прави повече.Инфекция може да се получи ако го правиш постоянно.Пък и ми е чудно как си могла да влзеш с превръзка в басейн и тя да не се е напълнила с вода.Защото нали знаеш,че превръзките попива много и различни течности... :? :shock:

pepitaaa
07-20-2008, 19:20
ти луда ли си бееееееееееееееееееееееее еее??? В басейн с превръзка? Да си чувала за тампони :o ? илллллл :-&