PDA

View Full Version : Потресаващо...



Erica
07-18-2008, 11:30
Здравейте,току що научих една потресаваща новина,която ме накара да се замисля за някои ценности в живота и това ме подтикна да пиша.
Работя във фирма за материали (пясък,чакъл,цимент) - продавач консултант.Тук всеки ден идват различни шофьори за да купуват материал.Всички изглеждат нормални,винаги усмихнати,контактни и любезни...Но днес пристигна новината,че снощи един от нашите клиенти е изнасилил 9 годишно момиченце,след което се е самоубил...Изпаднах в шок и ужас,когато казаха и за кого става въпрос...Та това момче винаги беше толкова усмихнато,приветливо,любез но,добре облечено,винаги чист,парфюмът му се носеше 5 минути преди и след него.Никога неможеш дори и да предположиш,че е способен на нещо толкова долно...и нечовешко...Момиченцето сега е в болница...,а него вече го няма из между нас...
Та това ме наведе на мисълта...какво подтиква тези хора на такива деяния...Те са между нас и изглеждат като нас,а всъщност са с толкова черни души и сърца...,но на пръв поглед никога неможеш да предположиш на какво са способни...

P.P. Извинявам се ако темата не е на правилното място...но ми е интересно вие на какво мнение сте за хора като това момче...?

Edit :

Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 3:23 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Пфуф...не е успял да се самоубие...все още е жив и се бори за живота си!Току що вуйчо му беше тук,и каза подробности.Значи след като си е извършил злодеянието,явно се е осъзнал какво е направил и се е хвърлил с колата от един склон...но по чиста случайност е оцелял и е с опасност за живота...
Вуйчо му няма обяснение,кое го е подтикнало към това нещо...семейството му не знае какво да мисли и как да продължи напред и да погледне хората в очите...
И в крайна сметка,заради един тъпак,колко много почернени хора...

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 11:35
Това наистина е потресаващо :shock: Но както се казва:външният вид лъже!Не можим да се пазим от сенки.Може да му е прештракало и като го е осъзнал е направил най-удачното-самоубийството :?

pandelka
07-18-2008, 11:37
Просто някой го е направил так1в..не всички са такива каквито изглеждат ;)Жалко за момиченцето..адски малко е но точно винаги се случва бедата на тези които най-малко заслужават..е поне той не е жив още ама още колко мн като него има.. ;)

Spider4eto
07-18-2008, 11:37
Преебана психика...понякога психическа травма от детството може да предизвика един добър човек да се превърне в чудовище

Erica
07-18-2008, 11:53
Да той се е самоубил и си е сложил край на проблемите,направил е най-шибаната постъпка...та това е дете...и след това се е самоубил...а детето..?
А от тук нататък какъв ли ще е животът на това детенце...Не ми се мисли...това е толкова жестока травма,че просто не е истина...Да пази Господ!

sasha_90
07-18-2008, 12:04
Външния вид не винаги определя и душата.

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 12:07
да наистина жалко зо детето,дано се пребори...

PePeLePew
07-18-2008, 12:11
наистина нямам думи :shock: :shock: :shock:

Erica
07-18-2008, 12:23
Пфуф...не е успял да се самоубие...все още е жив и се бори за живота си!Току що вуйчо му беше тук,и каза подробности.Значи след като си е извършил злодеянието,явно се е осъзнал какво е направил и се е хвърлил с колата от един склон...но по чиста случайност е оцелял и е с опасност за живота...
Вуйчо му няма обяснение,кое го е подтикнало към това нещо...семейството му не знае какво да мисли и как да продължи напред и да погледне хората в очите...
И в крайна сметка,заради един тъпак,колко много почернени хора...

vamp
07-18-2008, 12:28
Здравейте,току що научих една потресаваща новина,която ме накара да се замисля за някои ценности в живота и това ме подтикна да пиша.
Работя във фирма за материали (пясък,чакъл,цимент) - продавач консултант.Тук всеки ден идват различни шофьори за да купуват материал.Всички изглеждат нормални,винаги усмихнати,контактни и любезни...Но днес пристигна новината,че снощи един от нашите клиенти е изнасилил 9 годишно момиченце,след което се е самоубил...Изпаднах в шок и ужас,когато казаха и за кого става въпрос...Та това момче винаги беше толкова усмихнато,приветливо,любез но,добре облечено,винаги чист,парфюмът му се носеше 5 минути преди и след него.Никога неможеш дори и да предположиш,че е способен на нещо толкова долно...и нечовешко...Момиченцето сега е в болница...,а него вече го няма из между нас...
Та това ме наведе на мисълта...какво подтиква тези хора на такива деяния...Те са между нас и изглеждат като нас,а всъщност са с толкова черни души и сърца...,но на пръв поглед никога неможеш да предположиш на какво са способни...

P.P. Извинявам се ако темата не е на правилното място...но ми е интересно вие на какво мнение сте за хора като това момче...?

Реалният свят е пълен с антигерои!

emchetyyy
07-18-2008, 12:30
аз мисля че като е осъзнал какво е направил се е самоубил :(

aHeJlua
07-18-2008, 12:30
хората са едни жестоки същества.. това което казваш е толкова долно и гадно.. може човека да има някакфи психически отклонения.. аз не мога да си обясня как един възрастен човек е способен на такофа нещо.. все пак говорим за 9 годишно дете .. още чисто и непокварено :shock:

NaNa_SladuRana
07-18-2008, 12:32
оо,горките му родители...

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 12:35
Никога неможеш да разбереш какво се в1рти на 1 човек в главата му... Това е... Идва моменти когато ти прищраква и в1ршиш неща, който не мислиш за последствията... Изпадал с1м с так1в момент само ведн1ж в моя живот. Ако ви се занимава да четете на долу направете го. Ще го споделя с вас.
Случката беше следната : Понеже сме разделено семейство ( аз живея с баща ми, а майка ми с брат ми [ майка ми си има приятел ] ) отивам аз една вечер да видя как е майка ми и когато я з1рвам какво да видя : Лицето и беше синьо... имаше сисини по р1цете.. попитах я кой ги е направил... тя си зам1лча.. на мен д1ската ми се разхлаби и откачих... прибрах се в нас ( живеем в два с1седни квартала ) бях откачил нап1лно... извадих на баща ми пистолета, заредих го... зех ключовете на едната кола и запалих да ходя да т1рся приятеля на майка ми. Исках да си плати за стореното. Баща ми видя, че взимам пистолета и тр1гна след мен.. намерих прословутия човек в едно кафете... спрях рязко с колата, спирачките извириха и той се показа да види какво става ( понеже е полицай )...излезох от колата и насочих пистолета к1м него. До такава степен се бях Озлобил, че исках... с1рцето ми го искаше да натисна спус1ка.. баща ми дойде... жените се разпищяха, хората се разбягаха.. баща ми ме успокой...и свалих пистолета..и до ден днешен като се сетя за тази случка и настр1хвам... като си помисля просто, че сега можеше да не с1м на свобода, с някоя доживотна..
Та... имаше една тема тука ако не се л1жа " кого обичате най - много "..
На п1рво място са родителите... поне за мен.. сами виждате на какво с1м способен, а не с1м човек, който лесно се пали, избухлив или нещо от сорта. Мирен, тих човек с1м... не разрешавам комфликтите с бой, обичам да ги решавам с думи...

FlipY
07-18-2008, 12:38
Може да е бил жертва на сесксуален тормоз като дете и оттам тръгва вси4ко :( ама никога не се знае

Erica
07-18-2008, 12:41
Напълно съм съгласна с теб gPa3HuTeJl,че никoй не знае на кой какво му се върти в главата.Но за да стигнеш до това състояние ти си имал причина...Искал си да накажеш виновника за състоянието на майка ти..
А кажи ми какво може да е подтикнало този изрод да изнасили това детенце...,с какво го озлобило то толкова много..
Това неговото явно е на психична основа...,но как можеш да предположиш че точно той може да стигне до там,като винаги помагаше на всеки...Никога не е показвал и капка злоба,спрямо някои - и изведнъж...Бляк

NeLLy_BaBy
07-18-2008, 12:41
Понякога в ежедневието си срещаме такива хора, които си мислим че познаваме , а всъщност не е така. Най-конкретния пример, който мога да дам е за това колко предавания съм гледала за такива пестъпници, болни хора, серийни убийци, които имат нормални семейства, жена ,деца , а всъщност накрая като ги разкрият хората не могат да повярват, че този човек е бил такъв. Така че не знаем с какви хора общуваме винаги, мислим си че ги познаваме , а то не така. Потресаващо, но за съжаление това е живота.

EritYy
07-18-2008, 12:44
Да той се е самоубил и си е сложил край на проблемите,направил е най-шибаната постъпка...та това е дете...и след това се е самоубил...а детето..?
А от тук нататък какъв ли ще е животът на това детенце...Не ми се мисли...това е толкова жестока травма,че просто не е истина...Да пази Господ!
именно,нали вече го няма из между живите-сложил е край на проблемите си, но не осъзнава какво оставя след себе си.Та това е травма,която ще остане на момиченцето за цял живот.Просто се чудя защо има толкова долни същества,изобщо ако той имаше дъщеря и на нея й се е случило подобно нещо,сигорна съм че щтеше да се замисли,дали да направи тая постъпка,незнам наистина кое го е подтикнало да извърши толкова долно нещо.....

babity
07-18-2008, 13:04
Хората вече с нищо немогат да ме очудят. Толкова са извратени и ненормални и жестоки... не ме интересуват! Интересувам се само от няколко по - специални за мен хора и толкова.

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:10
Чувствам се пренебрегнат, Наде !

babity
07-18-2008, 13:13
Чувствам се пренебрегнат, Наде !

Ти откъде знаеш, че не си специален? :-)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:14
Сега е момента да ми кажеш ! xD

babity
07-18-2008, 13:15
Еми ето: Казвам ти! :-) 8-)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:17
ооо чувствам се специален вече !!! [ sun ]

babity
07-18-2008, 13:18
Така и трябва ;) :P

pandelka
07-18-2008, 13:19
ооо чувствам се специален вече !!! [ sun ]

Ти винаги си бил спецялен за тоя форум ;)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:20
Ш'е ме накарате да се изчервя.. :-) :-) :-)

babity
07-18-2008, 13:22
Ааааа! gPa3HuTeJl си има фен клуб! http://prikachi.com/files/245555v.gif

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:24
:oops:

pandelka
07-18-2008, 13:33
Ш'е ме накарате да се изчервя.. :-) :-) :-)

Мм че то е така..тая с1вкупност от хора..нямаше да са същите без тебе да ги научиш на някои неща ;)

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 13:35
haha харесваш ми :!: :-)

pandelka
07-18-2008, 13:37
haha харесваш ми :!: :-)

:) Радвам се ;)

viketuyu
07-18-2008, 13:48
многу жалко за малкоту момиченце :( :( бог знае каква травма ще е това за него и какво мойе да стане след време :(:(:( никога неможеш да прецениш един човек по това как изглежда все повече се обеждавам в това :( :(

MonSitY
07-18-2008, 18:47
някоя травма в детството най-вероятно го е направила такъв -изнасилвач :( ужассс горкото дете :( дано не се пребори защото... :(

SunShinePearl
07-18-2008, 21:33
не разрешавам комфликтите с бой, обичам да ги решавам с думи
и аз съм така :) ами наистина хората понякога правят неща които и те самите немогат да разберат.
П.С gPa3HuTeJl ти винаги си бил специален за форума както и за мен.

zaraaa
07-18-2008, 21:38
Лелеее, потресаваща история.....външния вид лъже само това ще кажа :-o

Jоnny
07-18-2008, 21:46
Потресаващо е, че неска си поръчах ЦАЦА, а в ЦАЦАТА имаше МОРСКО КОНЧЕ... Опържено... В ЦАЦАТА МИ...

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 21:58
.
П.С gPa3HuTeJl ти винаги си бил специален за форума както и за мен.

hey hey...мерси.. :oops: :-)

SunShinePearl
07-18-2008, 23:28
hey hey...мерси..
няма защо истини пиша така че каквото и да пиша форума нямаше да е същия без теб :-)

Rebirthing
07-18-2008, 23:39
Всичко може да го е довело до това злодеяние,от някакво психическо разстройство до някой лош спомен в детсвото.Вярно е, че Господ помага и на лошите хора, оставил го е жив за да страда и да си понесе последствията :( .

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 23:58
няма защо истини пиша така че каквото и да пиша форума нямаше да е същия без теб :-)

Е не пол1скан с1м чесно ! :oops:

SunShinePearl
07-19-2008, 00:18
Е не пол1скан с1м чесно !
хах лошо няма,с една дума ти си нашата звезда :)

Vikitooo
07-19-2008, 00:27
Много жалко за момиченцето..сериозна психическа( а да не споменавам физическа) травма ще и остане за напред.

vesinka91
07-19-2008, 05:41
Това наистина е потресаващо :shock: Но както се казва:външният вид лъже!Не можим да се пазим от сенки.Може да му е прештракало и като го е осъзнал е направил най-удачното-самоубийството :?
saglasna s1m makar 4e smqtam 4e samoubiistvoto ne e reshenie na problemite...

koalka
07-19-2008, 06:52
Някои хора в един момент превъртат и не знаят какво правят.Той може да си е бил съвсем нормален преди тва и нещо да му е прищракало.

ReZoN
08-02-2008, 16:47
:( :( :( mn gadno .. zatova vunshnosta luje ! :x

partychild
08-02-2008, 16:57
това ми е най-големия страх..изнасилването... незнам как бих го преживяла..дори и другите момичета :(

Angel_In_Disguise
08-02-2008, 16:59
На мен ми се случи нещо подолно.Преди няколко дни разбрах че едно момче е изнасилило една позната.Тя е 2 години по-голяма.Шокиращото беше че това момче живее ноблизо.Познавам го от малка.Е не си говорим но ми се струваше добро момче.Родителите ни си познават.И сега всеки път като го видя(а това е мн често) настръхвам.И се чудя как е могъл да го нарлави :(

blader
08-02-2008, 18:19
tolkova e tujno...momi4encrto...bahti...
...tova e mnogo
abe otvratitelno e nqmam dumi...vsmisal kak e mogl toq 4ovek da iznasili 9 godi6no momi4ence tova e pove4e ot izvrateno ...ne znam dori da umre tova momi4ence e izgubilo golqma 4ast ot su6tnostta si...tova e neprostimo... :-k

Fagile
08-02-2008, 19:55
haha харесваш ми :!: :-)

:) Радвам се ;)

Тъпи ку.ви, не мислите ли, че не е редно в тая тема да се сваляте! Жалки хора, без морал! :shock:
А за детето... това е жестоко и страшно, не искам да си го прредставям!

MoHuTo
08-02-2008, 22:17
Направо потресаващо.. :( Жалкото е, че много често такива психопати се превръщат такива, вследствие на преживени травми в детството ... :( :?

Ice
08-03-2008, 01:22
Дамм..Така с един бивш колега на мама.Този въпросният бивш колега на мама е всъщност сериен изнасилвач.Напивал се човека и хоп като види някое момиче и го изнасилва.Добре, че го хванаха...Мисля, че си беше признал за 9 изнасилвания, обаче имало и още.Всъщност май той сам се е предал.Направо настръхнах като разбрах.....