PDA

View Full Version : kakvo da pravq s kosata si?



sladkoto__angel4e__
07-18-2008, 12:08
ve4e okolo 2 godini vseki den se izpravqm s mn silna presa kosata mi cafti i ne prili4a na ni6to sega se podstrigah i po rqdko izpovam presa,kajete mi hap4eta i masla maski s koito moje po barzo da mi porasne kosata

fiama
07-18-2008, 12:21
Действително си поизтощила косата си, щом 2 години я изправяш. Хубаво е, че си я подстригала. Сега трябва да спреш използването на преса, или поне да намалиш дразситно, а когато решиш все пак да я позлваш, преди това слагай задължително течни кристали. Добре е да правиш на косата си маски с маслата на Икаров - особено бадемовото е много благотворно. Например такава маска е: 1 суп. лъжица бадемово масло, 10-тина капки вит. А, жълтък, оцет, газ, мед. Увиваш с кърпа и седиш 2 часа, след което измиваш обилно с вода. Друга маска е с тривитаминол, можеш да прибавяш и други продукти към него. Балсамите без отмиване на Глис са много добри за сухи коси. От синтетичните маски мога да ти препоръчам Сапфир, Миосотис, Денис. Не забравяй да приемаш витамини и с храненето- нали знаеш: "Здравето от вътре личи и отвън". За това се сещам сега, ако ми хрумне още нещо, ще добава :) Късмет :)

kalpazanka
07-18-2008, 12:49
От Миосотис страшно много пада коса! Препоръчвам ти маските и шампоаните на Gliss и възстановяващия балсам на Garnier Fructis. Вземи си и кристали за впръскване на Schwarzkopf. Разнообразявай шампоаните с Pantene Pro-V.
Успех!

ElinoOor
07-18-2008, 13:00
аз знам една маска обаче е малко гнусно за мен лично но все пак да кажа значи един жълтък от яйце смесваш с мед и хума слагаш си го тфа нещо на главата и седиш около два часа и после измиваш много хубаво с вода правиш го един два пъти в месеца има страхотен ефект :wink: