PDA

View Full Version : проблеми със скайпа и въобще с целия компютър..



mysterious93
07-18-2008, 14:35
Ае хора има някакви проблеми с компа тука от 2 месеца.Компа го имам от 2004(стар е ама...) и до преди 2 месеца си бачкаше нормално никога не съм го преинсталвала иии..първо се почна с това че не можех да гледам клипчета(предположих че проблема е от това че нямам достатъчно място на компа постояно излизаш еедно балонче и пишеше че имам 150 мб свободно място а трябвало най малко 250..)както и да е..клипчета не гледам много превъзмогнах го :D обаче..после почна скайпа да ме изкарва или пък като вляза в нета и страницата изключва автоматично и всеки път рествах компа при такъв проблем в началото нищо не беше но после зачестя..и или в скайпа бях или в нета и тука преди 3 дена се беше оправил и хубаво ама само за 2 дена..и снощи пак ме изкара скайпа като влязох в един сайт иии..ме посъъветваха да изтрия скайпа и пак да го инстална и ок..изтрих го и..почна да се инсталва и на половината ми показа че не мога д апродължа защото нямало достатъчно място..изтрих някви програми дето не ги знам за кво са..изтрих си антивирусните ,игрите..и ми показваше че имам само 38 мб свободно място..и неска влизам показва ми пак 0 мб свободно място..и пак не мога да си инстална скайпа :( какво да направя?преинсталването единствения начин ли е да се оправи???

moncho
07-18-2008, 14:42
Ае хора има някакви проблеми с компа тука от 2 месеца.Компа го имам от 2004(стар е ама...) и до преди 2 месеца си бачкаше нормално никога не съм го преинсталвала

Мале 4 години без преинсталация това си ерекорт


преинсталването единствения начин ли е да се оправи???

Не но за 4 години без преинсталация препоръчвам форматиране на харда и инстал на нов уиндоус.

yeti
07-18-2008, 15:07
Еми щом ти изчезва свободно място без да знаеш как значи си лепнал вирус. И да преинсталирането на линдолса е единствения начин да се оправи компа ти :)

mysterious93
07-18-2008, 16:35
Не но за 4 години без преинсталация препоръчвам форматиране на харда и инстал на нов уиндоус.[/quote]

амиии..аз ако го занеса да го преинсталират те ще свършат всичко това нали?

NightSky
07-18-2008, 17:22
амиии..аз ако го занеса да го преинсталират те ще свършат всичко това нали?
Точно така.

NightSky
07-18-2008, 19:17
И моя компютър не беше преинсталиран около 2 години и към края въобще не можеше да се работи с него. Една преинсталация ще те спаси. ;)

mysterious93
07-18-2008, 19:31
Определено му направи една преинсталация :) 4 години.... :-o
Ако не ти се дават пари за преинсталация хвърли един поглед ТУК (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168679&highlight=windows), за да си го преинсталираш сама :)

жалко..нямам записвачка :( а пък и не ми се пробва сама че ще взема да го разваля още повече :-D ама..като се налага ще дам 20 лева за преинстал но какво трябва д анося със себе си?някви документи за компа или...?ддз и аз.. :) иначе 4 години са доста и един приятел ми се чуди как толкос време нищо му е нямало..ама е на..такива мизерий взе д ами прави сега..и му се ядосах преди 2-3 дена и го наритах и сега е с козметичен дефект :-D но нищо..самоо да се оправи че..не издържам без скайп...та..някой знае ли кво трябва да нося със себе си като отида :)

mysterious93
07-18-2008, 20:12
ами аз имам френд който каза че можел амааа..не бил мноогоо сигуреннн..и не ми вдъхна доверие..защото преди 2-3 седмици ходих исках само да видя кви са цените и май казаха че искат няква гаранционна карта или нещо от сорта..абе просто не помня кво искаха..и затова питах :-D

mysterious93
07-18-2008, 21:01
ами аз имам френд който каза че можел амааа..не бил мноогоо сигуреннн..и не ми вдъхна доверие..защото преди 2-3 седмици ходих исках само да видя кви са цените и май казаха че искат няква гаранционна карта или нещо от сорта..абе просто не помня кво искаха..и затова питах :-DАбе според мен му дай да го оправи.Няма как да го развали след като няма да го разглобява и т.н....ако нещо го обърка тогава ще го дадеш на професионалисти 8-)
Не знам ти си прецении... :)

проблема е че го няма в града :-D и не знам кога ще се върне..иначе мерси на всички за отговорите :) ще гледам по скоро да го занеса че ми писва..ще умра без скайп..а пък и като се опитвам да си изтрия блутота ми показва"грешка..не можете да продължите нямате достатъчно място на компа.." :shock:

aciko
07-18-2008, 21:57
Тогава влизаш в темата,където ти е дал БаллФаце и ксерокопираш всички снимки и правиш всичко едно към едно със снимките 8-)