PDA

View Full Version : Мамка муууууу



Harum_Scarum
07-18-2008, 18:06
Мраза си шибаните уши!!!!!!!!!!!!! Иам още една дупка на ухото и си сложих сребърна обица (при положение че 3 месеца някаде бех с медицинската) и ся ми е набрало а го 4истех с спирт и т.н. :x :-x :-x С кфо моа да го опрая ?

Scouse
07-18-2008, 19:29
:? daamn dont no

ell_ownz
07-18-2008, 19:50
hehe az imam 5 dupki na ednoto i ednata e na hryshtqla a dr-te koito sa na mekoto sama sam si gi praila i nishto im nqma :D ami trqbvalo e dokato si sus medicinskata da si vartish obecata za da si naprai mqsto i seki den da q 4istish sas kle4ka za ushi i spirt ot sekretite ili naprao da si kupish ot edni gel4eta det sa za sqkvi piercingi 3lv mai beshe ednoto... ne se seshtam dr, ama za napred ako smqtash da si praish oshte dypki pishi mi na LS da ti kaja kak da si gi probiish sama s igla shtoto sas pistolet vinagi nabirat..moite parvite i vtorite bqha s pistolet i se zatvoriha, shtoto te4eshe mn kruv i trqashe da si mahna obecite :lol: no sq kato se dyp4a sama nishto mi nqma... moga da ti dam i pic na uhoto mi ako iskash dokazatelstvo :D:D

P.S.: Pozdravi za muzikalniq vkus [SOAD] \:D/

Spider4eto
07-18-2008, 21:00
Крем Здраве, от личен опит говоря, преди си бях сложила едни обици и беше страшна работа, та мазах се седмица и нещо с крем здраве и се оправи

fenkatakrisi952
07-19-2008, 05:13
Махни обицата и сложи златна или пак медицинска.Така беше станало на една приятелка и се наложи да махне обиците :lol:

Harum_Scarum
07-19-2008, 07:09
Хах знам как да го продупча сама...И сама сам си го дупчила обаче мноо малка беше пък не ми са занимааше да я разширявам и тогаа я остаих и си напраих с пистолет.... Тцтц... Ся сложих медицинската сва три дена ше ходя с нея..... :?
П.С. Алергична съм към златото :D

batkodoki
07-19-2008, 22:01
Мраза си шибаните уши!!!!!!!!!!!!! Иам още една дупка на ухото и си сложих сребърна обица (при положение че 3 месеца някаде бех с медицинската) и ся ми е набрало а го 4истех с спирт и т.н. :x :-x :-x С кфо моа да го опрая ?

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

нужен ти е комбиниран препарат под формата на паста съдържащ МОЩНО АНТИБАКТЕРИАЛНО средство + колкото може по малка доза кортикостероид (трябва да е наличен, но в минималните концентрации! високите дози или продължителната употреба водят до драматично лоши последици - загуба на ухото, неспецифични менингити и смърт)