PDA

View Full Version : ПАК ТЪПИЯ ЦИКЪЛ



foreverr
07-18-2008, 19:36
Знам, че ставам досадна с ТЪПИЯ си цикъл, но последния път когато ми дойде беше на 25.05.08!Преди врема/в края на миналата година/ ми беше прескочил цикъла с два месеца.Миналия път обаче леко ме боляха гърдите и не ми дойде, но този път вече 10 дена доста силно си ме болят/това значи ли, че ще ми дойде?/.Сигурно ако говоря с мама тя ще каже, че е нормално, както и минаия път ми каза.Не водя полов живот и имам цикъл от 1 година и 2 месеца.Моля помогнете ми.

ell_ownz
07-18-2008, 19:58
tfa e normalno i moje bi shti doide skoro shtom te bolqt.. nz tak asi mislq i na mene mi e preska4alo

schhhhhhh
07-18-2008, 20:08
И на мен ми е прескачало,в началото докато се нормализира е нормално.Спокс :wink:

fiama
07-19-2008, 04:27
Нормално е, имаш цикъл от скоро. Предполагам, че щом гърдите те болят, това е ПМС и скоро ще ти дойде. Не се тревожи излишно.

fenkatakrisi952
07-19-2008, 05:02
Напълно е нормално. :)
Няколко години цикъла ти няма да е редовен(споко),а гърдите те болят,защото разстат :-P

sweettttt
07-19-2008, 18:51
az sishto imam problem s cikala oshte ot april, togava posledno mi doide na 23ti sled tova preskochi s cql mesec i mi doide na 13ti yuni..a sega yuli pak mi sakasnqva ochakvah pak da mi doide okolo 13ti no ne doide,a nai gadnoto e che v pirvite dni na avgust zaminavam na more s priqtelq mi..;( ima li nqkakiv nachin,s koito da si predizvikam cikala ..ve4e daje nz koga trya da mi doide..

foreverr
07-20-2008, 08:55
az sishto imam problem s cikala oshte ot april, togava posledno mi doide na 23ti sled tova preskochi s cql mesec i mi doide na 13ti yuni..a sega yuli pak mi sakasnqva ochakvah pak da mi doide okolo 13ti no ne doide,a nai gadnoto e che v pirvite dni na avgust zaminavam na more s priqtelq mi..;( ima li nqkakiv nachin,s koito da si predizvikam cikala ..ve4e daje nz koga trya da mi doide..
Aми има начини, които са "измислици" от нас, а не от лекарите и не действат!Поне при мен и при някои мои фр.По-добре иди на лекар-лекара няма нищо да ти прави.Ще кажеш, че си дошла за хапче за предизвикване на цикъла и той ще ти изпише някво.Успех.Иначе на мен още не ми е дошло, а още ме болят гърдите-обикновено така ме болят гърдите преди да ми дойде ама вече нещо мн време ме болят :x

LadyCarameL
07-20-2008, 09:07
.............
Нормално е докато имаш цикъл за по-малко от 2 години. :?

sweettttt
07-20-2008, 10:51
nz dali 6te mi povqrvate,no v4era sluchayno popadnah na neshto..pishishe che chai ot obelkite na luka pomagalo uj za da doide,v na4aloto mi se stori mn glupavo,no reshih da opitam i do 14-15 chasa mi doide..

tuzaro
07-20-2008, 13:45
грешката е че не правиш секс :oops:

foreverr
07-20-2008, 14:25
грешката е че не правиш секс :oops:
Ха-ха не правя секс!!!

foreverr
07-20-2008, 14:27
nz dali 6te mi povqrvate,no v4era sluchayno popadnah na neshto..pishishe che chai ot obelkite na luka pomagalo uj za da doide,v na4aloto mi se stori mn glupavo,no reshih da opitam i do 14-15 chasa mi doide..
Е и как го свари тва нещо??В смисъл обелките си ги вариш като чай и пиеш.Аз съм малко против така сама да си предизвиквам цикъла, но ще видя може и да опитам.

Hayashi
07-20-2008, 16:29
Глупости,ама много големи глупости.Това няма как да стане.Тя яйцеклетката като не узряла нищо няма да стане...а за няколко часа не стават така работите...иначе хората нямаше да имат проблем със забременяването...

foreverr
07-20-2008, 17:37
Глупости,ама много големи глупости.Това няма как да стане.Тя яйцеклетката като не узряла нищо няма да стане...а за няколко часа не стават така работите...иначе хората нямаше да имат проблем със забременяването...
Aле не се базикам-пих преди два часа и ся ми дойде :shock: Чак не мога да повярвам.Направо се чудя как действа.И аз не вярвах!

foreverr
07-21-2008, 07:03
Глупости,ама много големи глупости.Това няма как да стане.Тя яйцеклетката като не узряла нищо няма да стане...а за няколко часа не стават така работите...иначе хората нямаше да имат проблем със забременяването...
Aле не се базикам-пих преди два часа и ся ми дойде :shock: Чак не мога да повярвам.Направо се чудя как действа.И аз не вярвах!
И все пак препоръчвам, ако на някои много му се налага да му дойде, или много му закъснява да пробва това с лука!!!Наистина действа-вчера една фр ми каза, че и при нея действа!Само ето точната рецепта:
1 голяма глава лук се обелва.Обелките и се слагат в вода с количеството на една чаена чаша.После варите и като пусне един такъв оранжево-кафяв цвят значи е готово.Пийте го топло/е не да се изгорите, а да се понася/.При мен действието дойде след 2 часа!Но при sweettttt подейства след 14-15 часа/при всеки явно различно действа.

sim00n.light.shadow
07-21-2008, 11:22
в първите 2 години е така, спокс!

foreverr
07-21-2008, 11:51
в първите 2 години е така, спокс!
ок

bubsy_f
07-22-2008, 11:22
Мм спокойно...в началото винаги е така...ще се стабилизираш...и след определено време всичко ще е ок :-P

markovaa
01-13-2012, 13:40
нямам полови контакти от началото на лятото ... хахаха много време е ама такива са обсотоятелствата ... таа така дее идва ми всеки месец редовно като по часовник, нооо от 3 месеца вече ме прескача, сега да видим този месец как ще е

granger
01-13-2012, 17:16
Тичкай на лекар. Може да е от много неша,но не е хубаво така. Не искам предварително да те плаша,лекаря ще ти каже!

BaffaLsc
01-13-2012, 18:13
нямам полови контакти от началото на лятото ... хахаха много време е ама такива са обсотоятелствата ... таа така дее идва ми всеки месец редовно като по часовник, нооо от 3 месеца вече ме прескача, сега да видим този месец как ще е

К'во съживяваш тая стара тема ?

ccdesigns
01-13-2012, 20:42
ако направи нова - има такива теми
ако дигне стара - що дигаш темата ма?

da!ЛАПА
01-13-2012, 21:53
ама цикъла не е тъп