PDA

View Full Version : Дъжд



Dumb
07-18-2008, 19:49
Навън вали. Доближавам се до прозореца и се унасqм в тихото шумолене на капчиците. Една по една те падат на черниq асфлат. Сqкаш сега небето плаче- отпла6та се за всички грехове, сторени от хората, отмива тъгата.Парата от дъждовните капчици се издига, поема ме в прегръдките си- пази ме.
Обичам да гледам как пътqт се оттърсва от малките камъчета,обичма да гледам как небесните сълзи падат от листата на дърветата.
Но 6том дъждът спре, 6том капчиците спокойно почиват върху освежените пъти6та, а след минута душите им хвръкват небесата- градът възкръства, а с него и аз!

ell_ownz
07-18-2008, 20:00
dobro e no imash pravopisni greshki i neto4nosti na nqkoi mesta, a kogato se pishe i publikyva tezi neshta sa vajni :)

...*little_black_star*...
07-18-2008, 20:47
sorry,4e 6te go pusna tuka,no ne iskam da pravq nova tema,a i vijdam,4e tuk e pusnato ne6to "li4no" (ne6to mi se izgubi dumata i ne se setih kakvo drugo da napi6a :-D 8-) :D )i iskam da pokaja i moeto i da kajete kakvo mislite :oops: :oops: :oops: da znaete,4e tova e 1-voto "stih4e",koeto pi6a,taka 4e pls ne bydete mnogo strogi :oops:
"Аз съм човекът,който стои отстрани...
Аз съм човекът,който те коментира наум...
Аз съм човекът,който знае всичко за теб...
Аз съм човекът,който следва всяка твоя крачка...
Аз съм човекът,който с поглед човърка душата ти...
Аз съм човекът,който седи сам на пейката,а ти тайно поглеждаш към мен и се чудиш защо гледам странно теб и твоята весела дружинка...
Аз съм човекът,за който ти се сещаш вечер,когато лежиш в леглото си и "усилено" размишляваш над живота...
Аз съм човекът,за който се чудиш "Защо е сам/а?Няма ли приятели?"...
Аз съм човекът,който ти срещаш рядко и често...
Аз съм човекът,който всеки път те очудва...
Аз съм човекът,от който се интересуваш...
Аз съм човекът,стоящ безмлъвно отстрани...
Аз съм човекът,който знае по малко за всеки...
Аз съм човекът,с 1000 лица и таланти...
Аз съм човекът,заради който си готов да се отцепиш за малко от своите дружки,само за да разменим две думи...
Аз съм човекът,без приятели...
Аз съм човекът,който искаш за най-добър приятел...
Аз съм човекът,който искаш да бъдеш:странен,непредвидлив ,интересен..." emi tova e,vie ste :oops:
P.P.izvinete me,4e pisah na s ang bukvi i ako ima nqkakvi gre6ki 8-)

Whyniser
07-19-2008, 20:58
sorry,4e 6te go pusna tuka,no ne iskam da pravq nova tema,a i vijdam,4e tuk e pusnato ne6to "li4no" (ne6to mi se izgubi dumata i ne se setih kakvo drugo da napi6a :-D 8-) :D )i iskam da pokaja i moeto i da kajete kakvo mislite :oops: :oops: :oops: da znaete,4e tova e 1-voto "stih4e",koeto pi6a,taka 4e pls ne bydete mnogo strogi :oops:
"Аз съм човекът,който стои отстрани...
Аз съм човекът,който те коментира наум...
Аз съм човекът,който знае всичко за теб...
Аз съм човекът,който следва всяка твоя крачка...
Аз съм човекът,който с поглед човърка душата ти...
Аз съм човекът,който седи сам на пейката,а ти тайно поглеждаш към мен и се чудиш защо гледам странно теб и твоята весела дружинка...
Аз съм човекът,за който ти се сещаш вечер,когато лежиш в леглото си и "усилено" размишляваш над живота...
Аз съм човекът,за който се чудиш "Защо е сам/а?Няма ли приятели?"...
Аз съм човекът,който ти срещаш рядко и често...
Аз съм човекът,който всеки път те очудва...
Аз съм човекът,от който се интересуваш...
Аз съм човекът,стоящ безмлъвно отстрани...
Аз съм човекът,който знае по малко за всеки...
Аз съм човекът,с 1000 лица и таланти...
Аз съм човекът,заради който си готов да се отцепиш за малко от своите дружки,само за да разменим две думи...
Аз съм човекът,без приятели...
Аз съм човекът,който искаш за най-добър приятел...
Аз съм човекът,който искаш да бъдеш:странен,непредвидлив ,интересен..." emi tova e,vie ste :oops:
P.P.izvinete me,4e pisah na s ang bukvi i ako ima nqkakvi gre6ki 8-)
Не се притеснявай.Другия път инстални един Флекс Тайп (Flex Type) 8). И на мен първия стих не беше толкова успешен.
БТВ:Дупница не е лошо място.Аз съм от Благоеврад :-D

...*little_black_star*...
07-20-2008, 18:47
Не,че е лош град,но е малък и понякога като търся нещо,трудно го намирам...абе малък,но горе-долу хубав накратко казано,сега правят "подобрения"

:-D :-D :grin: :grin: :grin: