PDA

View Full Version : Обичам го!



feniksSs
07-18-2008, 20:05
Искам просто савет как да спра болката в мен, как да спра да мисля само за него. КАк след като го обичам толкова много, а него дори не го е грижа за мен :-k какво ли не опитах како ли не направих и нищо. Сега аз сам тук мучейки се да продължа напред, а той е с поредната си ку**а.

skatemore
07-18-2008, 20:07
некак си се преодолява фор риил

donkihot
07-18-2008, 20:10
разли4но е...понякога авантюрите помагат.друг път просто времето..нзз...опитай се да си запълваш времето с други неща...

feniksSs
07-18-2008, 20:12
преодолява се със следващата/следващия

Опитах, немога! Мисля постоянно за него, Когато го видя в skype всичко ми се преобръща, немога просто така да му намеря заместник

thefreak
07-18-2008, 20:13
100% s с курва ходи, няма каква друга да е, щом не си ти...

woshata
07-18-2008, 20:14
едва ли е единствения на света..а?

Blab
07-18-2008, 20:14
100% s с курва ходи, няма каква друга да е, щом не си ти...
е, че как

feniksSs
07-18-2008, 20:19
100% s с курва ходи, няма каква друга да е, щом не си ти...

Не заради това, че не сам аз, той сам ми каза в очите че иска само секс и нищо друго, че иска момиче просто за забавление

S_L_A_D_U_R_K_A
07-18-2008, 20:22
преодолява се със следващата/следващия

Опитах, немога! Мисля постоянно за него, Когато го видя в skype всичко ми се преобръща, немога просто така да му намеря заместник
Събери смелост и първото нещо, което трябва да направиш е да го махнеш от скайп, излизай с приятели, лято е, забавлявай се, хвани си някой и с течение на времето ще остане в миналото! Успех, няма незабравими хора, има само незабравими моменти :)

thefreak
07-18-2008, 20:23
100% s с курва ходи, няма каква друга да е, щом не си ти...

Не заради това, че не сам аз, той сам ми каза в очите че иска само секс и нищо друго, че иска момиче просто за забавление
Къде се буташ между шамарите тогава?

ra4ence
07-18-2008, 20:25
Ходех с един. 2 седмици. После се разбрахме да правим само секс, той искаше това..аз ревах,но както казах- размислих трезво и се съгласих. Не сгреших.

Така че........... Обичаш го? Има още мнооого мъже да обичаш, мила. :-)

cherinka
07-18-2008, 20:25
Вввввввввввсичко ще отмине, както обичам да казвам. :)
Никой не ми вярва, но след време се случва. 8-)
Освен в момента да седиш, да ревеш, да се вайкаш, да мислиш, че живота ти няма смисъл, да обвиняваш него за състоянието си в момента, друго едва ли ще успееш да направиш.
Давай по-полека. Не си затормозявай главата с излишни работи. Заслужава ли си!? Той си е с неговата кучка, както казваш, а ти какво правиш!? Самосъжаляваш се.
Ами, успех тогава! То си е за теб. На него едва ли му пука. ;)

cherinka
07-18-2008, 20:27
Ахах, след като си постнах мнението, прочетах останалите постове.


100% s с курва ходи, няма каква друга да е, щом не си ти...

Не заради това, че не сам аз, той сам ми каза в очите че иска само секс и нищо друго, че иска момиче просто за забавление
ХА-ХА! Продължавай да мислиш за него....... много е правилно.......

haterkata
07-18-2008, 20:48
ъъ такова...колко време сте ходили :-o

_FaShIoN_
07-18-2008, 20:48
Постоянно прави нещо,забавлявай се с приятели,гледай да не си тъжна и гледай да не се замисляш за него...след време ще отмине всичко... :)

*Nutty*
07-18-2008, 20:53
Намери си интересно хоби, което да те разсейва, гледай да нямаш свободно време и постоянно да си имаш занимания. Старай се да стоиш колкото се може по-далеч от него, ако трябва го блокирай в скайп и не говори много с него. Рано или късно чувствата ти ще отшумят! :)

ninka_baby
07-18-2008, 21:05
едва ли е единствения на света..а?

+1 + Времето и разстоянето лекуват всичко! от личен опит го казвам..
Не го ли виждаш дълго време всичко ще отмине много по-бързо.А и е лято както казаха-забавлявай се,излизай..ааа и ако ходиш на море ще забравиш бързо,бързо :P на м0рето е развратттт! :lol:

pasii_sladuranata
07-18-2008, 21:09
1.ние не го познаваме и няма как да ти помогнем
2. 100 човека ще ти кажат,че времето лекува и си е така

бтв.има страшно много подобни теми..

AceOfSpades
07-19-2008, 07:39
;) Щом не го интересува за теб не те оценява, значи не те заслужава. И не си струва и малко да страдаш за него. Намери си някво хоби излизая с приятели, НО НЕ ТРЪГВАЙ С ДРУГ САМО И САМО ДА ГО ЗАБРАВИШ!!! Ще съжаляваш после ;). Успех и спокойно ще се намери някой който да те оцени напално и тогава ще си щастлива.

feniksSs
07-19-2008, 07:41
ъъ такова...колко време сте ходили :-o

Година и половина с прекъсвания

MiMcHeToOo
07-19-2008, 09:02
бтв.има страшно много подобни теми..

Бтв да ти кажа, че на всеки проблема и състоянието е абсолютно различен! Тва да не е тема за подаръци, че да казваш "Много подобни теми". От там можеш да вземеш съвет какво да подариш на някой, но когато става дума за личен проблем с човек просто не става така! Всеки иска да сподели своя си проблем и да получи съвет за него.

По темата - Стисни зъби, тва е положението. Няма умрял човек от душевна болка (освен ако не се самоубиеш, което не ти препоръчвам). Ще ти мине.

didi_baby
07-19-2008, 09:08
Щом се държи така с теб просто се опитай да спреш да мислиш за него,трудно е,но времето лекува всичко

PePeLePew
07-19-2008, 11:12
Искам просто савет как да спра болката в мен, как да спра да мисля само за него. КАк след като го обичам толкова много, а него дори не го е грижа за мен :-k какво ли не опитах како ли не направих и нищо. Сега аз сам тук мучейки се да продължа напред, а той е с поредната си ку**а.

така мацка прецакана си

искаш да си първата.... надяваш се да си поседната....... но се оказваш поредната

AnzaRe
07-19-2008, 11:21
Всеки си мисли за различни неща.

slun4ice_90
07-19-2008, 11:24
За съжаление няма начин да спреш да го обичаш и да мислиш за него... :? Това е любовта просто. :( Болка и пак болка.... 8) Пък и много време сте ходили...

feniksSs
07-21-2008, 20:14
Всеки ден все по-лошо. Опитвам се да се занимавам с др работи, да се расейвам, но просто той не ми излиза от главата, и с всеки ден губя повече и повече желание за каквото и да е друго. Не мога да продължавам така, а незнам как да расея чувствата си към него. И неиздържам повече :smt089 :smt090

Silvi21
07-21-2008, 20:39
em az teparva 6te bada s tvoq problem 6toty o6te ne oficialny noo za men ve4e e svar6eny s vraskata mi s edno mom4e koety izleze golqm inat i nepokis zatva mila priqtelite tva e ne6toto koety te vdiga na kraka
smei se zabavlqvai se kuponqsvai nasam natam s priqtelki kat ti se pla4e pla4i ne zadarjai ni6ty v sebe si i kogat si gotova izberi nqkoi po dostoen da te ima;]

gerinceto
07-21-2008, 22:48
mili4ka,az sum v su6toto polojenie i az su6to nz kakvo da pravq.no ve4e sviknah kogato me boli da se usmihvam i da gledam napred.i az obicham edno mom4e adski mn ama nishto ne moga da napravq da sum s nego ... gledai napred ... ne e 1viq ne e i posledniq

gangstata
07-22-2008, 00:45
Единственият вариянт е да си кажеш,че той не те заслужава и да повярваш в това..поне така го виждам аз..

LP_girl_14
07-22-2008, 01:47
Познато чувство мацка!Като за начало спри да живееш в спомените,отвори очички и виж това което представлява в момента,а не си мисли за това което някога е бил!Просто сложи черта на илюзиите!Трябва ти нещо което да отнема вниманието ти в друга посока-било то приятелки,хоби,музика или пък някое свястно момче с което ще можеш да изградиш нови моменти ,които да изместят от съзнанието ти отживелите мигове със бившият ти!Успех ти пожелавам :-)

Harum_Scarum
07-22-2008, 04:42
Няма значение колко време са ходили,тоя е егати шибаняка.... :? И ти го обичаш :lol: Бе накде отива тоя свят...Обичаш го но след три седмици ши доиде поредният въшлю на които ши кажиш "много си те лоф" и после пак сащата тема но заради друг човек :? Каи му адреса да го кастрираме и да сме спокоини ;)

fillis
07-22-2008, 05:43
О горката разбирам те идеално и аз в момента съм в нещо такова забъркана и мога да кажа че чувството въобще не е много приятно :) пожелавам ти да съумееш да го забравиш и да вървиш само напред:)

Sofff
07-22-2008, 05:52
Просто трябва да се разсееш излизай с приятели , слушай музика занимавай се с нещо , ходи по магазини и т.н. Излез разходи се и може да видиш някой сладур . . . Гледай на нещата по-позитивно щом на него не му пука не трябва и на теб знам,че е трудно,но с времемто ще мине,старай се колкото се може по-малко да мислиш за него.Успех. <hug>

krem4et0
07-22-2008, 06:09
преодолява се със следващата/следващия

Опитах, немога! Мисля постоянно за него, Когато го видя в skype всичко ми се преобръща, немога просто така да му намеря заместник

Никой не е казал веднага. Трябва си време. Но времето и новата любов, съчетани заедно правят чудеса з разбитото сърце. Казва ти го човек, чието сърце е разбивано, но той е съумял да види, оцени и обикне правилният мъж. Само 1 година след като разбиха сърцето ми на хиляди малки парченца, след което 6 месец не бях ни жива, ни умряла, срещнах и се влюбих в моето момче. Не знам дали слушаш фолк, но има 1 песен на Вероника-Приказка за живота. Тя не е точн в тази насока, но там се пее, че колкото и да ти е лошо...."и това ще мине". Сега не ти се вярва, но е така!

miss_asi
07-22-2008, 07:50
преодолява се със следващата/следващия

Опитах, немога! Мисля постоянно за него, Когато го видя в skype всичко ми се преобръща, немога просто така да му намеря заместник
Събери смелост и първото нещо, което трябва да направиш е да го махнеш от скайп, излизай с приятели, лято е, забавлявай се, хвани си някой и с течение на времето ще остане в миналото! Успех, няма незабравими хора, има само незабравими моменти :)
+1

bubsy_f
07-22-2008, 12:15
и аз съм в подобна ситуация...но щом ти си направила всичко..нямаш избор ...подразбира се че той не те иска...опитай с някой друг...въпреки и аз да знам че е трудно... :-)

NaNa_SladuRana
07-22-2008, 12:21
времето лекува?!Водката също,но го прави по-бързо :lol:
Как може да си падаш по курвар,само си въобразяваш,че го обичаш-това се нарича привличане!Разбираси това си е мое мнение :P

.. l0nely
07-22-2008, 14:05
..... знам какво ти е ..и аз сега съм в подобно положение...и аз се опитах да си запълвам времето с различни занимания, но не помага...сега само се надявам, че с времето ще отмине ... :( :( :(

pandelka
07-22-2008, 14:21
Я му тегли една майна на тоя..няма ти да си страдащата..след като на него не му пука за тебе маправи и ти с1щото и си намери някой друг!!!

alex_devv
07-22-2008, 16:43
Неможеш да напрвиш нищо насила. Единствено времето може да те излекува, нищо друго.
Излизай с приятели, опитай се да се повеселиш и леко по леко като се разсеиваш с разни неща ще се оправиш и ще ти мине болката.

feniksSs
07-24-2008, 20:49
Вече незнам какво става. Бях 1 седмица на мора и онзи ден се върнах и той ми се обади. Каза, че трябва да си поговорим, че има неща който трябва да си изясним. Но какво има да изясняваме той каза какво иска, аз му казах че от мен няма да го получи, сега защо подяволите пак ме търси, какво иска още от мен? Не мога да разбера защо продължава да ме турси

SabrinaAa
07-25-2008, 08:26
Napalno te razbiram,az sam imala sa6tiq slu4ai i znam kak se 4ystva6! Nqma smisal da pal4e6 za nqkoi koito ne ti zaslujava salzite...az palkah dalgo i do posledno ne se otkazvah,no rezultat nqma6e.Razbrah 4e vsi4kite mi salzi sa bili naprazni...i 4e sam obi4ala nepodhodq6t 4ovek..za tova s vremeto se opitavh da ne mislq za nego..namirah si razvle4eniq koito da me razseqt,kato naprimer da izlziam s priqtelki i t.n...I kogato ve4e se otkazah ot nego...vidqh drygo mom4e koeto mi haresa ot parv pogled....i re6ih da probvam s nego...ve4e ot 5 meseca sme zaedno i sam yjasno 6tastliva,4e go namerih! Za tova ti davam edin savet koito i na men mi poslyji: NE VREMETO,A LUBOVTA LEKYVA VSI4KI RANI! aIDE YSPEH mila nadqvam se da postapi6 kato men! NQMA DA SAJELQVA6!

zaraaa
07-25-2008, 08:57
Като знаеш, че иска само sex, за какво ти е такъв човек?! Че и тъжи вече, я се взимай в ръце! Да не той да е единствения, ще срещнеш някой, който да те обича истински, ти него също :) А дотогава излизай, купонясвай, срещай се и се запознавай с нови хора, знае ли човек, може да ти излезе късмета, а пък тоз путю маринкен хич не го мисли, защото не заслужава - пффф БОКЛУК!!! :-x И да послушай съвта на SabrinaAa - много добре се е изказало момичето - Браво SabrinaAa
=D>

miss_asi
07-25-2008, 09:09
преодолява се със следващата/следващия

mon4eto
07-25-2008, 11:53
Kolkoto i da ti e trudno da go zabravi6 trqbva da opita6...ako ne mu nameri6 zamestnik a to 100% ima takav 6te svikne6 s bolkata i v edin moment 6te spre da ti puka...

sasha_90
07-25-2008, 12:02
Мислиш ли,че когато се самосъжалява,той ще се върне при теб?Не,това е голяма заблуда!Спри да се самосъжаляваш ами продължи напред и му докажи,че си по-силна.

smal_girl
07-25-2008, 13:44
едва ли е единствения на света..а?+1 :-o :-o :-o :( :(

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 13:47
др1н др1н та пляс :!:

AnIcHkAtA
07-26-2008, 08:48
Мила, няма да го забравиш.Знам, че звучи ужасно, но това е истината.И аз бях и все още съм безумно влюбена, но като видях, че нищо няма да стане просто е примирих.Не казвам, че не го обичам и не ми пука, просто няма смисъл само да ревеш и да се измъчваш.Знам, знам, че в момента единственото нещо което искаш е да се затвориш в себе си и да се отдадеш на тъгата си и според мен е правилно това.Рано или късно периода ще отмине.При мен бяха нужни 6 месеца за да се осъзная, да си хвана свястно гадже и, да, наистина имам чудни мигове с него, но нищо не може да е както щеше да бъде с предишния.Абе ако искаш направо драсни едно ЛС и ше ти разкажа за какво става въпрос.Ако не-пожелавам ти по-скорошно оправяне и да го знаеш от човек който е минал по този път-всичко отминава, а ако не отмине поне свикваш да живееш с болката...Успехчета :-)

reni7o0o
07-26-2008, 10:39
Когато ме боли, когато ми е мъчно, тежко, когато ми се иска да искрещя на целия свят колко много боли....ТИЧАМ...ТАНЦУВАМ...КАР АМ КОЛЕЛО...някак си по този начин разтоварвам, целия ми бяс се испарява и ми става по леко....опитай с някакъв спорт...но аз лично ти предпочитам да тичаш, на мен ми помага...


Най-важното не мисли за миналото....гледай само напред...не се живее със спомени

feniksSs
07-27-2008, 16:25
Немога просто откачам вече, днес бях с едно момче и го нарекох с 'неговото' име. Как да бъда с друго момче като той не ми излиза от главата.