PDA

View Full Version : Какво да говоря с момичето, което харесвам?



kefkef
07-18-2008, 21:26
Здравейте. Искам да ви питам за какво да говоря с момичето което харесвам? В момента ако може да се каже я "обработвам" ... искам да почне да се чуства по комфортно с мен, преди открито да почна да я свалям. Много ми харесва и въпреки че съм 100% против такива чуства, не мога да се контролирам и адски мн я харесвам.


Таа ... по същество - какво да я питам, какво да й говоря ... защото например ако я питам "каква музика слушаш" тя ще каже "чалга" или там каквато слуша и ще трябва пак да поемам инициативата ... ще я питам "какви филми гледаш" тя ще каже "комедии" и пак няма да се получи разговор ...

плс помагайте :)

kefkef
07-18-2008, 21:28
Еее аре стига ... за чукане ако е, няма да питам по разни форуми, ще съм по - отпуснат и да ме отреже ще търся "друга рибка". Тука ми е по - важно, защото се преебах да хлътна :oops:

Стига ме взимали за подбив. Очаквам сериозни мнения.


Също да поясня, че ще "си говорим" и по скайп и на живо ... айде face v face мога и да се оправя някак си, ама в скайп ми е некво шибано ...

zaraaa
07-18-2008, 21:35
Напротив, ще се получи разговор, ако я попиташ каква музика слуша или пак какви филми гледа, определено ще се получи, ако и тя се интересува от теб, ще те попита същото и така от филми от музика, ще дойдат и други всевъзможни неща и теми, ще се заговорите и така, аз поне мисля, нужно е да има привличане и от двете страни :wink:

kefkef
07-18-2008, 21:37
Добре аиде сериозно , щом феис 2 феис ще се оправиш , по скаип евентуално се сещам : как и е минал денят , ако ходи на даскало върви ли там , времето , колко е заета кога ще се видите , работите дето ти са се случили през деня и разбира се МНОГО комплименти към нея , щото щом я харесваш искаш да се чувства добре но по принцип жените говорят повече от нас , примерно аз давам няква тема на момичетата с които се срещам те ми развиват есета , жени ;) успех.
Да де, ама т'ва е, че май или не е заинтересована от мен, или има много чат прозорчета, та не може да ми говори толкова нашироко ...

Като питам "как ти мина деня" ще каже "добре, а твоят". Не мога да й развържа езика [после ще искам да й го завържа сигурно, но слава богу не мисля за това сега :D ]. с

На училище не ходи в момента, че е ваканция ... разпитвам за тренировките й, че ходи на лека атлетика, ама все полувинчати отговори получавам :o ...

kefkef
07-18-2008, 21:39
Напротив, ще се получи разговор, ако я попиташ каква музика слуша или пак какви филми гледа, определено ще се получи, ако и тя се интересува от теб, ще те попита същото и така от филми от музика, ще дойдат и други всевъзможни неща и теми, ще се заговорите и така, аз поне мисля, нужно е да има привличане и от двете страни :wink:

Е да де, ама явно го няма привличането от 2-те страни ... аз затова държа инициативата и се опитвам да го породя у нея :D .

Целта ми не е аз да говоря ... примерно аз питам "каква музика слушаш" тя казва "хаус, а ти" и ако аз почна да развивам есета ще съм досаден тя ще вика "мхм, ахм" и така нищо не правя ...

zaraaa
07-18-2008, 21:47
Абе що не вземеш да я питаш директно, дали и е приятно да си пишете, ако не, здраве да е :P

kefkef
07-18-2008, 21:51
Абе що не вземеш да я питаш директно, дали и е приятно да си пишете, ако не, здраве да е :P

аве нема да се обиждаш, ама ТИ ЛУДА ЛИ СИ ВЕ :razz: :-D :D

Има 3 варианта:

1. Да каже "да", защото й е приятно - тогава супер.

2. Да каже "да", защото е възпитана.

3. Да каже "не"

Аз горя при всички варианти без 1-я ...

А и т'ва е, че още не се познаваме добре. Като не ме познава в началото може да не й се пише с мен, след 1-2 седмици чак тогава може да питам такъв въпрос ...

:-)

twinski92
07-18-2008, 22:16
Добре аиде сериозно , щом феис 2 феис ще се оправиш , по скаип евентуално се сещам : как и е минал денят , ако ходи на даскало върви ли там , времето , колко е заета кога ще се видите , работите дето ти са се случили през деня и разбира се МНОГО комплименти към нея , щото щом я харесваш искаш да се чувства добре но по принцип жените говорят повече от нас , примерно аз давам няква тема на момичетата с които се срещам те ми развиват есета , жени ;) успех.
Да де, ама т'ва е, че май или не е заинтересована от мен, или има много чат прозорчета, та не може да ми говори толкова нашироко ...

Като питам "как ти мина деня" ще каже "добре, а твоят". Не мога да й развържа езика [после ще искам да й го завържа сигурно, но слава богу не мисля за това сега :D ]. с

На училище не ходи в момента, че е ваканция ... разпитвам за тренировките й, че ходи на лека атлетика, ама все полувинчати отговори получавам :o ...


попитай я ако трябва да иде на самотен остров кой 3 неща ще вземе с себе си :)

thefreak
07-18-2008, 22:26
Напротив, ще се получи разговор, ако я попиташ каква музика слуша или пак какви филми гледа, определено ще се получи, ако и тя се интересува от теб, ще те попита същото и така от филми от музика, ще дойдат и други всевъзможни неща и теми, ще се заговорите и така, аз поне мисля, нужно е да има привличане и от двете страни :wink:

Е да де, ама явно го няма привличането от 2-те страни ... аз затова държа инициативата и се опитвам да го породя у нея :D .

Целта ми не е аз да говоря ... примерно аз питам "каква музика слушаш" тя казва "хаус, а ти" и ако аз почна да развивам есета ще съм досаден тя ще вика "мхм, ахм" и така нищо не правя ...
Не очаквай промяна. Просто има такива момичета, които не им стига акъла да водят пълноценен разговор. Звучи грубо, но съм се натъквал на такива и знам точно какво имаш предвид. За съжаление точно с такова момиче си имаш работа. Зарежи опитите, защото само ще те изнервя.

endless
07-18-2008, 22:40
Напротив, ще се получи разговор, ако я попиташ каква музика слуша или пак какви филми гледа, определено ще се получи, ако и тя се интересува от теб, ще те попита същото и така от филми от музика, ще дойдат и други всевъзможни неща и теми, ще се заговорите и така, аз поне мисля, нужно е да има привличане и от двете страни :wink:

Е да де, ама явно го няма привличането от 2-те страни ... аз затова държа инициативата и се опитвам да го породя у нея :D .

Целта ми не е аз да говоря ... примерно аз питам "каква музика слушаш" тя казва "хаус, а ти" и ако аз почна да развивам есета ще съм досаден тя ще вика "мхм, ахм" и така нищо не правя ...
Не очаквай промяна. Просто има такива момичета, които не им стига акъла да водят пълноценен разговор. Звучи грубо, но съм се натъквал на такива и знам точно какво имаш предвид. За съжаление точно с такова момиче си имаш работа. Зарежи опитите, защото само ще те изнервя.

може момичето да не е тъпо (не е изключено естествено) ама ако не иска да го отреже директно а да му покаже че не я влече... и най вероятно е така ... не знам как точно стоят нещата ама ако го харесваше щеше да се опита да завърже разговор а както обяснява пича явно хич не е така

sladur4etyYy
07-18-2008, 22:41
Напротив, ще се получи разговор, ако я попиташ каква музика слуша или пак какви филми гледа, определено ще се получи, ако и тя се интересува от теб, ще те попита същото и така от филми от музика, ще дойдат и други всевъзможни неща и теми, ще се заговорите и така, аз поне мисля, нужно е да има привличане и от двете страни :wink:

Е да де, ама явно го няма привличането от 2-те страни ... аз затова държа инициативата и се опитвам да го породя у нея :D .

Целта ми не е аз да говоря ... примерно аз питам "каква музика слушаш" тя казва "хаус, а ти" и ако аз почна да развивам есета ще съм досаден тя ще вика "мхм, ахм" и така нищо не правя ...
Не очаквай промяна. Просто има такива момичета, които не им стига акъла да водят пълноценен разговор. Звучи грубо, но съм се натъквал на такива и знам точно какво имаш предвид. За съжаление точно с такова момиче си имаш работа. Зарежи опитите, защото само ще те изнервя.

ще ме извиняваш, ама той е този, който пита как се води разговор :D и ако не му отг мн разпалено,това зна4и 4е просто не й е инт темата, която той подхваща,а не 4е няма акъл да води пълноценен разговор

Myrth
07-19-2008, 03:51
Дай й линк към некое дебилно видео в youtube и се посмейте заедно. Само внимавай да не е нещо тъпо и банално, че изгаряш :?
Не че съм свалял мацки така ама обикновено ако си пиша по скайп с некой/я и искам да завържа разговор, така правя и се получава 100% ;]
И вече ти си знаеш ;]


Пробвай с тва http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

само да не са засегне :)

AceOfSpades
07-19-2008, 07:29
Питай я какви хобита има поразучи от какво се интересува и заваржи на някоя тема разговор. като я питаш за музика като ти каже какво слуша почнете да обсъждате някой изпълнител от саответния жанр... същото и за филма. Пък ако каже някой жанр филми и от тоя жанр има хубав филм по кината кажи "искаш ли да отидем на кино на едикойси филм" и така ;). Успех!

BaiToq
07-19-2008, 08:14
Абе що не вземеш да я питаш директно, дали и е приятно да си пишете, ако не, здраве да е :P

аве нема да се обиждаш, ама ТИ ЛУДА ЛИ СИ ВЕ :razz: :-D :D

Има 3 варианта:

1. Да каже "да", защото й е приятно - тогава супер.

2. Да каже "да", защото е възпитана.

3. Да каже "не"

Аз горя при всички варианти без 1-я ...

А и т'ва е, че още не се познаваме добре. Като не ме познава в началото може да не й се пише с мен, след 1-2 седмици чак тогава може да питам такъв въпрос ...

:-)

Ами не,ти си лудият.
Ти задаваш малоумни въпроси,
и получи доста отговори,които не ти харесват.
Еми ти кво искаш???
Да дойда да я сваля вместо тебе.
Дай ми телефона и.

По темата:
В скайп може да си говорите за
глобалното затопляне и как да спасите света.
Наживо-за пари,коли и жени.

kefkef
07-19-2008, 08:29
Май никой не ме разбра досега.

Тя не може да ме харесва все още, защото сме се виждали само 3 пъти за кратко време ... почти не сме разговаряли.

Целта не е да разбера дали ме харесва, защото на този етап това е невъзможно (да ме харесва, не да го разбера).

KillSwitchEngage - това най - вероятно ще направя ... ще отпиша скайп като вариант за "обработка".

twinski92 - твойто отпада поради
Тя не може да ме харесва все още, защото сме се виждали само 3 пъти за кратко време ... почти не сме разговаряли.

Целта не е да разбера дали ме харесва, защото на този етап това еневъзможно (да ме харесва, не да го разбера).

thefreak - умно е момичето ... познавам нейната учителка по БЕЛ и ми каза, че е будно и знае ... имам предвид не просто оценките са й добри, ами наистина не е някоя тъпа преписвачка или зубърка.

sladur4etyYy - именно затова питам коя тема би й допаднала, че да ми отговаря "по - разпалено" . За гримове не мога да говоря ... опитах за музика, за филми ... не става ...
За футбол мога с часове да говоря, но няма и да опитвам, защото знам, че момичето едва ли ще й е интересно.
И така ви питам за директна тема, която ще я заинтересова ... по default ;) .

-Myrth- като че ли твоя отговор най - ми харесва :) . Не съм се замислял за това ... само ще заменя тубата с vbox, че днешните хлапета само у vbox киснат :razz: . Но ми допада много отговорът ти :) . Може да подейства.

AceOfSpades - също добра идея ... да човъркам вече в почната тема ... въпреки че най - вероятно и там няма да имам успех, ами ще вадя думите с ченгел ...

Bai Toq дислексия ли имаш пич? Не можеш ли да прочетеш какво съм писал?

pandelka
07-19-2008, 08:36
Питая го/я как се казваш..искаш ли да ми станеш гадже :?: :?: :?: :) :-D

BaiToq
07-19-2008, 08:39
kefkef виждали сте се само 3 пъти
и няма какво да си кажете?
Тва говори ли ти нещо?
Ти я питаш,тя ти отговаря едносрично.
Тва говори ли ти нещо?
Не можеш да накараш някого да те харесва.
Или има привличане,или няма.
Аз с мойта бивша приятелка
се запознах преди обяд,
намерих и скайп и вечерта чатихме
да среднощ.
После цял месец чатове до полунощ,
после есемеси,в даскало сяко междучасие заедно,
събота и неделя излизане,кино,кафе...
И накрая тръгнахме и ходихме 4 месеца.
Помисли малко,преди да ревеш по форумите.
Или се прегледай 8-)

kefkef
07-19-2008, 11:57
kefkef виждали сте се само 3 пъти
и няма какво да си кажете?
Тва говори ли ти нещо?
Ти я питаш,тя ти отговаря едносрично.
Тва говори ли ти нещо?
Не можеш да накараш някого да те харесва.
Или има привличане,или няма.
Аз с мойта бивша приятелка
се запознах преди обяд,
намерих и скайп и вечерта чатихме
да среднощ.
После цял месец чатове до полунощ,
после есемеси,в даскало сяко междучасие заедно,
събота и неделя излизане,кино,кафе...
И накрая тръгнахме и ходихме 4 месеца.
Помисли малко,преди да ревеш по форумите.
Или се прегледай 8-)

Хахах да те е питал някой? Ти май верно имаш някъв проблем.

http://bulfax.com/?q=node/51944
http://www.bgmedicine.com/bolniciv.php?key=75

Дано това ти помогне.

BaiToq
07-19-2008, 12:05
kefkef виждали сте се само 3 пъти
и няма какво да си кажете?
Тва говори ли ти нещо?
Ти я питаш,тя ти отговаря едносрично.
Тва говори ли ти нещо?
Не можеш да накараш някого да те харесва.
Или има привличане,или няма.
Аз с мойта бивша приятелка
се запознах преди обяд,
намерих и скайп и вечерта чатихме
да среднощ.
После цял месец чатове до полунощ,
после есемеси,в даскало сяко междучасие заедно,
събота и неделя излизане,кино,кафе...
И накрая тръгнахме и ходихме 4 месеца.
Помисли малко,преди да ревеш по форумите.
Или се прегледай 8-)

Хахах да те е питал някой? Ти май верно имаш някъв проблем.

http://bulfax.com/?q=node/51944
http://www.bgmedicine.com/bolniciv.php?key=75

Дано това ти помогне.

Ами темата ти е
"Как да говоря с момичето,което харесвам" :razz:
Аман от малоумници.

a3c1M
07-19-2008, 14:31
Това което говориш е важно но по-важно е да можеш не да говориш а да изслушваш, жените обичат да говорят и да бъдат изслушвани :)

fc
07-19-2008, 20:34
Пусни тема за Емо-тата.Некво клипче и така , няма начин да не се разприказва...Или намери някоя фраза "Когато някой мастурбира , Господ убива Емо" Не е много удачна ама сега се сещам само за нея.
На времето имах една приятелка дето с часове ми говореше за авера си как са скарали и кви ли не глупости и аз я изслушвах много добре , сумати и време не млъкваше и много ме обичаше ( като приятел)...Дай да говори за бивши авери , хем може да разбереш какво харесва...

skatemore
07-19-2008, 21:28
МУЗИКА уникална тема е 8)

jonito8
07-08-2013, 19:25
Търси друга рибка :D

Batko Vesko
03-22-2016, 12:09
Пич има един сигурен начин ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ! Не го слушай тези ! Отиваш при нея, казваш и "-Здравей ! Ааааа ...(почесваш се зад врата) - Как мога са те поканя да изпием по кафе без да ми откажеш ?? " :) :) И ако е заинтересована ще се разбере а ако ли не няма да е неловко а забавно . :)

baby_baby
03-22-2016, 14:24
Има толкова много теми за , които да говорите че не е трудно не го мисли толкова

sladura89
03-24-2016, 16:12
Има толкова много теми за , които да говорите че не е трудно не го мисли толкова

По принцип е така, но теми за разговор трябва да се дават и от двамата, а ако и при двамата се получи зацикляне на системата се получава едно неловко мълчание! :)

darkneesssss
03-24-2016, 17:10
По принцип е така, но теми за разговор трябва да се дават и от двамата, а ако и при двамата се получи зацикляне на системата се получава едно неловко мълчание! :)

Е тва си е много странно и не знам все още как да го тълкувам ,ако се получи неловко мълчение значи ли и че двамата се харесват или просто девойката му пуска намек ,че не става .
Иначе относно неловкото мълчение ,не е важно за каква тема ще говориш ,да не ти пука особено това е моя лозунг , аз го карам на прима виста понякога ,когато не се сетя за темичка мога да коментирам човека от среща ,коса ,очи ,тембър на гласа и други иначе бих я попитал направо какви момчета харесва и с какво мога да я впечатля ама там си е вече друга философия трябва да се владееш и да го кажеш с не чак толкова сериозен тембър щото ще те помисли за някаква откачалка всъщност незнам строго зависи дали ще те помисли за луд :Д.