PDA

View Full Version : Уважавайте този,който до вчера сте "обичали" или н



vamp
07-19-2008, 08:45
Ходих тая година с едно момиче,тя беше 1-вото момиче което съм имал обичал.После тя ми каза да се разделим и излизаше с друг.Обаче разбра,че е сгрешила,върна се при мен.Не можах да преглътна обидата,скъсах с нея,защото тя много се лигавеше и ме караше да тичам след нея,аз такива неща не мога да правя.Излизах с други момичета а тя ми казваше,че съм курвар и лъжец.Това не е вярно,защото бях скъсал с нея.Въпрели,че още я обичах.Тя обаче продължаваше да ме занимава по скайп,да си пишем и т.н.В един момент спря.Тогава почнах аз,пишех и защото я обичах и ми липсваше.Тогава спрях и аз.Мина много време така,видяхме се на едно място,бях променил малко външния си вид,но си бях облечен в моя стил и я гледах,минах толкова близо до нея,тя ме погледна няколко пъти и нищо не каза.Аз обаче я поздравих.Тя взе да се оправдава,че не била сигурна дали съм аз.
Наскоро и казах повече да не контактува с мен,защото ме дразни и защото е лицемерка.Обясних й,че не искам да имам нищо общо с момиче като нея.Тя каза добре.Изпадна в истерия всъщност...Разбрах,че съм забъркан в интриги от нея.Получих разни глупави смс-и пълни с обвинения от нея.Телефона ми беше изключен може би 1-2 седмици и ги получих преди няколко дни.А непосредствено преди това седях с мой добър приятел в една дискотека на резервирано сепаре,тя мина покрай мен,погледна ме,аз също я гледах,тя беше с нейните приятелки и ме подминаваше.Исках да я поздравя и да я питам кво прави,ей така от учтивост,все пак това е момичето което съм обичал.Тя обаче отмина ,а аз си седях и си пиех.После мина още няколко пъти край мен и все ме гледаше.Аз нея също.Седна на една от обикновените маси в близост до нашите сепарета.Видя,че не и обръщам внимание и стана само след 10мин.Замина си от дискотеката.А аз си седях и си пих цяла нощ така.Мислех си за нея и затова,че ми е казвала колко много ме обича,а дори не ме поздрави.Защо обаче ме гледаше така?Мислех си,че има още чувства към мен,докато не получих смс-ите вчера.
И кажете ми сега,вие така ли ще подминете човек който сте твърдяли,че обичате.Ще му пращате ли смс-и да го обвинявате и обиждате?Май момичето има нужда от престой в клиника и силни лекарства...

MiMcHeToOo
07-19-2008, 08:48
Може момичето ОЩЕ да е влюбено в теб и да се опитва по този начин да ти привлече вниманието.

didi_baby
07-19-2008, 08:51
Ми не знам,доста тъпо се държи тя,а и смятам че щом те е обичала не трябва да се държи с теб така или все още те обича,но не знае какво да прави...

BaiToq
07-19-2008, 09:00
Автора,бях в същата ситуация като теб
преди година.
Оттогава нито я поздравявам,нито нищо-
те просто НЕ ЗАСЛУЖАВАТ!
И мойта ми правеше такива курвенски номера
и ми се въртеше,и се натискаше с други,
аз само я гледах и се смеех... :(

toddi222
07-19-2008, 09:07
MiMcHeToOo[/b]]Може момичето ОЩЕ да е влюбено в теб и да се опитва по този начин да ти привлече вниманието.
1+ \:D/
И все пак не е много сигурно, дали е така или не. Според мен трябва да поговорите :)
И съм съгласен с Bai Toq . (и аз постъпих като него)

SuNsEt
07-19-2008, 09:09
Има една поговорка "Уважавай човека,когото до вчера си обичал".От тук си прави изводите,защо се държи така с теб.Мисля,че тя дори не те е уважавала.Колкото и да сте се карали и т.н.ако тя ти е казвала "Обичам те" с истинско чувство,тогава е изпитвала и уважение към теб.Но ако го е правела единствено само за да ти отвърне(а не да мълчи след като ти си й го казал),колкото да мине номерът,тогава е...ясно,че дори и няма да те поздрави ако се срещнете случайно...Може би в тази ваша "връзка",единственият,който е изпитвал обич,си бил ти.

vamp
07-19-2008, 09:10
MiMcHeToOo[/b]]Може момичето ОЩЕ да е влюбено в теб и да се опитва по този начин да ти привлече вниманието.
1+ \:D/
И все пак не е много сигурно, дали е така или не. Според мен трябва да поговорите :)
И съм съгласен с Bai Toq . (и аз постъпих като него)

Какво да говоря с нея,на мен ми идва да я заплюя.Тия удари под кръста от човек който уж те е обичал...Ако някой те обича,не може да върши такива неща според мен.По-скоро иска да ми го върне защото я оставих,иска да си върне егото и репутацията пред приятелките...

S_L_A_D_U_R_K_A
07-19-2008, 09:10
Момичето е още влюбено в теб и чрез смс-ите показва колко е яд, че не сте заедно, а иначе и аз съм подминавала човека, който съм обичала :?

Wrathchild
07-19-2008, 09:15
Кофти си е, макар че аз преди 3 дни не поздравих един мой бивш... но поради простата причина, че за тези 2 години, в които не съм го виждала се беше променил до толкова, че просто ми беше познат като физиономия, но не познах, че е той. Чак после ми казаха.
Но момичето наистина има чувства към теб и се опитва да го преодолее обиждайки теб. Глупав начин общо взето...

SunShinePearl
07-19-2008, 09:54
Ми аз не подминавам стари любови :D нищо лошо няма в 1 здрасти.Ми според мен тва момиче нз какво иска.

keep_smiling
07-19-2008, 10:02
Без да искам да те обиждам, мисля, че това не е било обич както казваш, а просто силна привързаност :? сам си си направил изводите, че поведението й е глупаво, много момичета си мислят, че по този начин привличат внимание :(

vamp
07-19-2008, 10:07
Без да искам да те обиждам, мисля, че това не е било обич както казваш, а просто силна привързаност :? сам си си направил изводите, че поведението й е глупаво, много момичета си мислят, че по този начин привличат внимание :(

не се притеснявай,аз просто пуснах темата,защото все още допускам аз да съм виновен или да съм сгрешил с нея.Сега докато чета коментарите се убеждавам,че не е така и че тя си е виновна за всичко.Просто така си е направила сама.
Мислите ли,че ме обича?Аз мисля,че не!Просто е лигла и не е свикнала да губи и да не и се угажда...

*Nutty*
07-19-2008, 10:16
Ако те обичаше още, щеше да ти каже поне едно приятелско "здрасти", а не да се държи като първата лигла. Според мен момичето определено не знае какво иска. :?

Sunny_stz
07-19-2008, 10:19
Ami tova sa kurvenski nomera ,koito pravi tq

SeaEatsShips
07-19-2008, 10:20
Не мисля че тя е още влюбена в теб... Просто е много горда... и така да не ти пука. точка. Тя не съществува. Може би някога да, Но сега не ! Това е . Такива момичета много покрай мен.. Момчета са плакали заради едно и също момиче пред мен.Ясно ми е каква е :) Примири се че е такава и това е... Намери си свясно момиче и я забрави.

ss
07-19-2008, 10:25
Хм стана ми интересно какво си пил и колко и какви са цените при вас в дискотеките(впрочем от каде си),че тук в София са мн високи деа...

jeko123
07-19-2008, 10:51
Според мен, виждайки написаното, тя се опитва само да ти привлича вниманието.. Едва ли те обича щом ти прави такива номера.. Трябва просто да я забравиш и да продължиш напред ;)

Wrathchild
07-19-2008, 10:55
Без да искам да те обиждам, мисля, че това не е било обич както казваш, а просто силна привързаност :? сам си си направил изводите, че поведението й е глупаво, много момичета си мислят, че по този начин привличат внимание :(

не се притеснявай,аз просто пуснах темата,защото все още допускам аз да съм виновен или да съм сгрешил с нея.Сега докато чета коментарите се убеждавам,че не е така и че тя си е виновна за всичко.Просто така си е направила сама.
Мислите ли,че ме обича?Аз мисля,че не!Просто е лигла и не е свикнала да губи и да не и се угажда...Ние няма как да знаем.

TheNewReligion
07-19-2008, 11:09
И ти не знаеш какво искаш . Хем не искаш да имаш нищо общо с нея , хем се правиш на учтив . 8-) 8-) 8-)

slun4ice_90
07-19-2008, 11:13
Аз пък съм на мнение,че се обичате и двамата,но тази ваша гордост...граници няма. :? Слъчвало ми се е да не ме поздравява момчето,което обичах год. наред и аз се чудех защо го прави... :( До ден днешен не знам обаче.Пътищата ни се разделиха преди повече от 3 год.Моят съвет е да поговорите никакви смс-и и писане по скайпа.Очи в очи си кажете всичко така и ще ви е по-добре.Надявам се всичко да се оправи.Успех. :-P :grin: И забравих да кажа,че и след като се гоните я има искрата.Може да опитате отново,но На ЧИСТО!! :wink:

ZaI4I
07-19-2008, 11:28
Ами да мисля че те обича и аз бих постъпила така и постъпвам в момента защото сме още лапета тъпи...не знаем какво искаме и сме едни големи лигли и си мислим че света се върти около нас..и аз заради такова нещо загубих момчето което обичам...но аз съм си виновна с тоя лапешки акъл за къде съм тръгнала :S но просто това е по-силно от мен :S та бях чувала една мисъл..."Когато казваш на някой че го мразиш,това не е вярно,просто не знаеш как д а му кажеш че безкрайно го обичаш" :)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 11:29
Вижте какъв изруд съм обичал!!! :)

babity
07-19-2008, 12:18
Мислите ли,че ме обича?Аз мисля,че не!Просто е лигла и не е свикнала да губи и да не и се угажда...

Освен ако не е останала сама и няма кой да и обръща внимание в момента значи наистина те обича!

Erica
07-19-2008, 13:49
Защитна реякция..."Виж аз си продължих животът и без теб"
Дали те обича,мрази или изпитва ярост никой неможе да ти каже,това си го знае само тя...Единственото,което се подразбира е,че не е безразлична към теб,защото...стигне ли се до безразличие тогава става лошо...
А нали знаеш любовта и омразата ги дели само една крачка!

rusnache
07-19-2008, 14:23
Братле, кво ти пука в крайна сметка. Какво значи "Обичам те", можеш ли да ми го поясниш с прости думи?
Привързаност, уважение, усещане което не можеш да обясниш с думи?
Или просто ви е кеф да си бъркате по дупките и да се гушкате и лигавите из кафетата?
А в крайна сметка, да ходи да вичи коня, да не е последната на този свят?

Pliok0019
07-19-2008, 14:52
Някои неща просто не си заслужават. Всички усилия и размисли - също.

fc
07-19-2008, 15:54
Наскоро и казах повече да не контактува с мен,защото ме дразни и защото е лицемерка.Обясних й,че не искам да имам нищо общо с момиче като нея.Тя каза добре.

Къде е проблема след като не те е поздравила?

babity
07-19-2008, 16:53
И като каза за изруди се сетих за един пич. Харесвах го 2 години, две години не позволих да се случи нищо, защото не се чувствах достойна за него, но въпреки всичко бях до него. Той знаеше, че го обичам и въпреки всичко всяка вечер се прибираше и ми разказваше коя и как е оправял същата вечер... секви хора има!

mon4eto
07-19-2008, 17:03
Или попринцип така се държи с момчетата или още те обича.Това са двата варианта :)

trayana
07-19-2008, 17:03
Аз мисля че не го е обичала!Може би просто й е хубаво като си спомни за него и когато се видят я връхлитат спомени!Според мен обаче е САМО това без обич или някакви по-силни чувства! :?

vamp
07-19-2008, 17:19
Наскоро и казах повече да не контактува с мен,защото ме дразни и защото е лицемерка.Обясних й,че не искам да имам нищо общо с момиче като нея.Тя каза добре.

Къде е проблема след като не те е поздравила?

Ей мой човек,аз след всичко никога не съм я подминавал.Дори сега щях да я поздравя.Аз и казах просто ,че не искам да ме търси,защото не искам да се занимавам с лигли и да търпя простотии.Не позволявам да се гаврят с мен,обаче винаги щях да и кажа поне 1 здрасти.
Преди я обичах и тя го знаеше,тя също твърдеше,че ме обича а ме подмина като непознат.Излиза,че е била долна лъжкиня.Честно казано в момента в койта я разкарах ме беше яд,но сега знам колко прав съм бил.Сега я виждам в друга светлина и колко струва.
Дали е гордост или не не ми пука,просто можеше да ми махне с ръка,заради доброто старо време както се казва.

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 17:47
Не се занимавай повече с нея, а се научи, че се пише изрОд! :-x :-x :-x :-x

zaraaa
07-19-2008, 17:56
Както каза MiMcHeToOo, съгласна съм, но пък като че ли тя е тази,която трябва да се опитва да ти казва :"Здравей", защото не ти нея, а тя теб е наранила, може да не е наясно със себе си и с това какво изпитва към теб и затова така да прави, за да види твоята реакция :)

roltirirang
07-19-2008, 18:56
Постъпка на първокласници,какво чакаш защо не отиде при нея защо не каза "Кво праиш мацка?" и се оплакваш,не тя няма да те заговори ще чака теб,защото ти си МЪЖА. :o

Escarina
07-19-2008, 19:33
На теб нали не ти пукаше за жените и всяка вечер беше с различна?

AnzaRe
07-19-2008, 19:35
харесва ми как изтъкваш че сепарето ти е резервирано


BORN WITH NOTHING - DIE WITH EVERYTHING 8)

Getting Away with murder :-({|=

Whyniser
07-19-2008, 20:11
Ходих тая година с едно момиче,тя беше 1-вото момиче което съм имал обичал.После тя ми каза да се разделим и излизаше с друг.Обаче разбра,че е сгрешила,върна се при мен.Не можах да преглътна обидата,скъсах с нея,защото тя много се лигавеше и ме караше да тичам след нея,аз такива неща не мога да правя.Излизах с други момичета а тя ми казваше,че съм курвар и лъжец.Това не е вярно,защото бях скъсал с нея.Въпрели,че още я обичах.Тя обаче продължаваше да ме занимава по скайп,да си пишем и т.н.В един момент спря.Тогава почнах аз,пишех и защото я обичах и ми липсваше.Тогава спрях и аз.Мина много време така,видяхме се на едно място,бях променил малко външния си вид,но си бях облечен в моя стил и я гледах,минах толкова близо до нея,тя ме погледна няколко пъти и нищо не каза.Аз обаче я поздравих.Тя взе да се оправдава,че не била сигурна дали съм аз.
Наскоро и казах повече да не контактува с мен,защото ме дразни и защото е лицемерка.Обясних й,че не искам да имам нищо общо с момиче като нея.Тя каза добре.Изпадна в истерия всъщност...Разбрах,че съм забъркан в интриги от нея.Получих разни глупави смс-и пълни с обвинения от нея.Телефона ми беше изключен може би 1-2 седмици и ги получих преди няколко дни.А непосредствено преди това седях с мой добър приятел в една дискотека на резервирано сепаре,тя мина покрай мен,погледна ме,аз също я гледах,тя беше с нейните приятелки и ме подминаваше.Исках да я поздравя и да я питам кво прави,ей така от учтивост,все пак това е момичето което съм обичал.Тя обаче отмина ,а аз си седях и си пиех.После мина още няколко пъти край мен и все ме гледаше.Аз нея също.Седна на една от обикновените маси в близост до нашите сепарета.Видя,че не и обръщам внимание и стана само след 10мин.Замина си от дискотеката.А аз си седях и си пих цяла нощ така.Мислех си за нея и затова,че ми е казвала колко много ме обича,а дори не ме поздрави.Защо обаче ме гледаше така?Мислех си,че има още чувства към мен,докато не получих смс-ите вчера.
И кажете ми сега,вие така ли ще подминете човек който сте твърдяли,че обичате.Ще му пращате ли смс-и да го обвинявате и обиждате?Май момичето има нужда от престой в клиника и силни лекарства...
А може би и двамата сте си виновни.Изяснете се.От друга страна тя се опитва да ти привлече вниманието.

bEbsI
07-19-2008, 20:12
Ммм незрял си..това съдя по заглавието.Бъзик или не хората който до вчера са били наши близки,приятели трябва да се уважават.Относно момичето то съвсем Леккко не знае какво иска.Явно си е мислела,че ще се покаже като много готина пред приятелките си с някой Батко.Обаче след това не става по нейните планове.Сега просто се чуди на кого да си излее гнева.И ето,че вече си го е изляла в/у теб.Сега ти си на ход.Може да продължиш да я "забиваш" (думата не ми харесва..) или да си намериш друга.Ако за другата нестане има ги лигли под път и над път... А бившата ти определено е такава.

П.С. И да не те обича.Хората,който обичат се държат по съвсем различен начин.

soulripper
07-19-2008, 20:44
хей неграмотнико, не знам какво точно си обичал, но се пише изрОд.Много си жалък с тези теми!

N0_feAR
07-20-2008, 12:51
Какво да говоря с нея,на мен ми идва да я заплюя.Тия удари под кръста от човек който уж те е обичал...Ако някой те обича,не може да върши такива неща според мен.По-скоро иска да ми го върне защото я оставих,иска да си върне егото и репутацията пред приятелките...
еми ти ясно си разбрал защо го прави. Просто трябва и ти да я игнорираш, кво си тормозиш съзнанието с глупости. Наслаждавай се на живота, все ще срещнеш някоя друг, по-добра от тази.

ivakavlad
07-20-2008, 13:02
ще ме извиняваш за прямотата ама това момиче е пълен дебил поне според мен мойто мнение е че няма чувства към теб а просто се опитва да те дразни просо не и обръщай внимание игнорирай я ако въобще някога е имала някакви чувства към теб мисля чв най-малкото едно здрасти може да ти каже просто не се занимавай с нея

IaShKo
07-20-2008, 13:07
IZBOKSIRAQ IZBOKSIRAQQQQQQQQQQQQQQQQQQ ako iskash az sam na sreshta

paranoia
07-20-2008, 14:22
Phaha e*i i makqta! 8-)

Liar
07-20-2008, 14:52
Щом се е навъртала при теб в дискотеката предполагам че е чакала да и обърнеш внимание.Но щом се е отказала толкова бързо-само за 10 минути може би вниманието ти не и е наистина необходимо...
Sms-ите могат да са породени и от гняв че си я оставил защото още има чувства към теб а може и просто от лиготия ли не знам какво...
Ти си я познаваш ти знаеш какво може да я накара да постъпи по даден начин.Но ако наистина нямаш никакви чувства към нея едва ли ще ти пука толкова дали те поздравява и изобщо какво става с нея...

sasha_90
07-20-2008, 19:03
Ако те обичаше,колкото е твърдяла,най-малкото щеше да те поздравява.

Fallen`Angel
07-20-2008, 19:15
След време ще съжаляваш, че така си я наричал - все пак си я обичал. Независимо дали тя те е обичала - ти нея ДА ! И двамата се държите като хлапаци, разминавате се като непознати - оправете си отношенията. И на теб някой да ти каже - лиглио, дебил, тъпак и прочие и ти няма да го поздравиш после като го видиш, нали така? Изправи се като мъж, кажи че съжаляваш за обидните думи и не искаш да се правите на непознати, а да се опитате да бъдете приятели. Ще се трогне и ще бъде в твоя полза - повярвай много повче помага отколкото да се правите на непукисти.

punkrock
07-20-2008, 19:38
Не и викай 'изруд' защото все пак си я харесвал преди и си я обичал, така че не я обиждай, за каквато и да я мислиш сега, няма значение.

sodomicdream
07-20-2008, 21:35
ситуацията при нея е следната - не те искам, но и на друга няма да те дам. =)

amadeus
07-20-2008, 21:40
Жени, приятелю, жени. :(

vamp
07-21-2008, 09:31
ситуацията при нея е следната - не те искам, но и на друга няма да те дам. =)

Да,да!Има нещо вярно!Много се ядосваше когато скъсах с нея и излизах с други.Само натякваше,после започна да се държи гадно.
Много съм я обичал,обаче за мен това момиче е изруд!!!Защо?
Ами нечовешко е това,че ми казваше,че ме обича,а ме подминава като непознат.Ако ще се прави на "готина лигла" и "курва съм ама не твоята" пред приятелките си,аз не съм баткото пред който ще мине номера :grin:
Аз не разбирам защо да съм жалък като съм пуснал темата.Обичал съм я,кво от тва?Човешко е!
Приех вътрешно,че ме подмина така,направо ми разби сърцето.
Не може да си обичал някой,а после да го подминаваш,не е редно според мен.Почувствах се излъган,от друга страна ми е готино,че излизах с толкова много момичета след като скъсах с нея.Представям си как се ядосва и как няма самочувствие пред приятелките си,реве им всеки ден на главите...сигурен съм,че не й по-малко гадно отколкото на мен,даже като се замисля повече и сега ме кефи това ;)
А преди само я питах добре ли се чувства и какво иска,непрекъснато получаваше вниманието и любовта ми.Бил съм голям глупак да се държа така добре с тази лигла...

reAL_TRuth
07-21-2008, 09:40
А ти обичаш ли я още?Мисля,че да,защото нямаше да пускаш тема за нея,ако поне не изпитваш мъничка привързаност към нея.Все още ти е гадно и се опитваш да си я избиеш от главата,обаче не се получава нали?
Тя те обижда?Ти също го правиш в момента.
А не е ли по-лесно да си кажете каквото имате очи в очи?Или и двмата сте прекалено горди,за да го направите?
Момичето най-вероятно има чувства към теб.Държи се така,защото и ти също не си й показал,че още държиш на нея.Хора,забравете тая гордост и показвайте чувствата си,за да не съжалявате после!

AFT
07-21-2008, 12:15
Ти си по-тъп от нея. Тя поне се държи като тинейджърка, защото наистина е. =)

fillis
07-21-2008, 14:01
olelelelel i az se obarkah kato 4etoh towa, mn stranno momi4e

megasexy
07-21-2008, 15:00
Да обаче тя си замина завинаги, исках да си останем приятели но,
тя не по иска, тъпо постъпи, исках поне да ми каже сбогом. Но тя изчезна като призрак.

Не я мразя нито я обичам, не знам абсолютно нищо за нея от преди две години от както си замина. Не ми пука за нея. Нникога не е била по добра от мен, винаги съм я превъзхождала с всичко и за това така стана че избяга, предполагам де...

DisciplineAndOrder
07-21-2008, 15:43
поздравявам.

krem4et0
07-21-2008, 15:50
Аз съм казала на мъжа, че в момента в който се разделим, ще сме на здравей-здрасти. да не те поздрави е гадно, но не очаквай да сте първи приятели!

gerinceto
07-21-2008, 23:16
Момичето е още влюбено в теб и чрез смс-ите показва колко е яд, че не сте заедно, а иначе и аз съм подминавала човека, който съм обичала :?

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 23:36
@красивата_милейди

You love 69 :!: :?: right ?
And you love boys ??
Call me :D

bubsy_f
07-22-2008, 12:10
според мен тя още има някакви чувства към теб...и с ярост ги показва...ама тъпо е да не ти обръща внимание...тъпо е да теотминава...нали уж те е обичала и не знам кво си друго..! :shock:

HePeAJIeH
07-22-2008, 12:45
Подобен случай и при мен-твърдеше че ме обича а преди няколко дена ме тровеше и псуваше като за световно.Неска ми пише "ко праиш" ама един дудук от мене :)

Все пак...какво ми е причинила аз си знам-лъжеше ме псуваше ме и т.н но нито веднъж не съм си позволявал да я обидя или ударя защото най-малкото съм я обичаЛ :)

vamp
07-24-2008, 08:00
Уважавайте този,който до вчера сте "обичали" защото може пак да ви се прииска да я изчукате

И това е така,ама тук говорим за друго.