PDA

View Full Version : Продавам:Маркови парфюми



plamenn
07-19-2008, 11:56
Парфюмите са следните:
Men

Calvin Cline – Enternity
Calvin Cline – Be
Armani – emporio He
Armani – Acqua Di Gio
Cacharel – Amore
Carollina Herrera – 212
Hugo Boss – In Motion
Hugo Boss – Selection
Hugo Boss – Hugo
Hugo Boss – Dark Blue
Christian Dior – Farenhite
Lacoste – Essential
Therry Mugler – Angel
YSl – Opium
Chanel – Allure Home
Chanel – Allure Home sport

Women

Ralph Lauren – Hot
Calvin Cline – Entenity
Armani – Code
Armani – Mania
Naomi Campbell – Cat Deluxe
Cacharel – Amor Amor
Lacoste – Touch of Pink
Kenzo – Flower by Kenzo
Givenchy – Organza
Gucci – Rush
Christian Dior – Jadore
Chanel – N5
Chanel – Coco Mademoiselle
Chanel – Allure Sensuele
Това са имитации на оригинални парфюми (внос от дубай са), но за цената си са си много добри и трайни.(повечето са доволни)
Цена на бройка 40лв.
За връзка тук или на е-меил bikeman@abv.bg
при по-голяма бройка мога да падна малко от цената.

mgs_92
07-20-2008, 03:28
v koi ot vsi4ki tiq ima feromoni :?:

plamenn
07-20-2008, 20:34
ave ei feromon ne me zanimavai s gluposti.
A za parfumite da imitacii sam kazal che se originalni, i vse pak za tazi cena sa si dobri, kato se ima izpredvid che originalnite na nqkoi marki sa okolo 4 pyti po-skypi.

bEbsI
07-20-2008, 21:32
Мога да си намеря същите за 20 кинта. Така че цената ти въобще не ме съблазнява.

plamenn
07-20-2008, 22:02
Mi vij sega be sladorano, kato mojesh da si namerish za kakvo pishesh iskash da te chukam analno li kvo :D
Otivai si v magazincheto kadeto si gi namirash da te shibat pak moje i nqkoi parfum bez pari da ti dadyt.
Aman ot mnogoznaikovci, ne moga da razbera za kvo pishesh kat ne proqvqvash nikav interes. da ta shibam...

bEbsI
07-20-2008, 22:37
Mi vij sega be sladorano, kato mojesh da si namerish za kakvo pishesh iskash da te chukam analno li kvo :D
Otivai si v magazincheto kadeto si gi namirash da te shibat pak moje i nqkoi parfum bez pari da ti dadyt.
Aman ot mnogoznaikovci, ne moga da razbera za kvo pishesh kat ne proqvqvash nikav interes. da ta shibam...

Мда определено си ми интересен.Правописа ти е Усобено интересен.Не, не желая нищо от идиоти като теб. След като си пуснал тема за съответна покупка трябва да очакваш и негативни мнения.Моето е такова относно цената.Няма и да ти доставя удоволствието да споря повече с теб.Може да се порадваш сам на кухия си мозък.