PDA

View Full Version : Въпрос за AcneCare i BP 5



full_throttle
07-19-2008, 11:01
Posetih dr.Tomov i toi mi izpisa AcneCare losion i crem i BP 5.V momenta kojata na liceto mi e za4ervena i se lu6ti?Tova normalno li e?Sy6to taka mi izlqzoha mnojetsvo malki pyp4ici.Nqkoi,koito polzva seriqta,moje li da mi kaje kak sa se razvili ne6tata pri tqh i dali tova e v reda na ne6tata?!

miloto_girl_4e
07-19-2008, 12:34
Защо не се свържеш с въпросния лекар и не го питаш нормално ли е това или не..
Всяко нещо влияе на всеки различно.. Така или иначе си се хванал/а с този лекар, възползвай се от познанията му.. :)

fiama
07-19-2008, 12:52
За проблем с акне ли става дума? Защото за лющенето може да е нормално - един вид пилинг, но да ти излзиат и пъпки - не ми звучи много добре. Най-добре попитай пак лекаря си, или се консултирай с друг.

APIRAXXX
12-07-2010, 13:09
Posetih dr.Tomov i toi mi izpisa AcneCare losion i crem i BP 5.V momenta kojata na liceto mi e za4ervena i se lu6ti?Tova normalno li e?Sy6to taka mi izlqzoha mnojetsvo malki pyp4ici.Nqkoi,koito polzva seriqta,moje li da mi kaje kak sa se razvili ne6tata pri tqh i dali tova e v reda na ne6tata?!

Здравей! Аз за 3ти път ги ползвам тези неща и съм доволна в момента нямам някоя огромна пъпка ами само розови петънца. Имам предвид че кожата ми е гладка. Надявам се че си ме разбрала правилно! :oops: