PDA

View Full Version : В края на цикъла съм и вече 2-3 дена ми тече кафеникаво...



5e5cuTy
07-19-2008, 12:01
Миналата седмица ми дойде в събота, както винаги първите дни ми течеше силно, после намаля и стана кафеникаво, както в края и началото на менструация, обикновено до ден и това спира, но сега вече 2ри-3ти ден продължава да ми тече по мъничко, но ми се струва, че е малко ро-тъмно. Дали ми има нещо, възпаление, гъбички или нещо такова?

П.С. Ще помоля само за сериозни отговори.


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Spider4eto
07-19-2008, 12:05
Според мен е от климата, смис супер топло е, а и съм забелязала, че много момичета имат проблеми с цикъла тоя месец :)

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 12:05
Откога имаш менстуация? Според мен е нормално. На мен ми се е случвало понягока това, както го наричаш " кафеникавото " да е повече от ден. Не мисля, че е проблем, но и аз отначало се притеснявах. То си е до организъм. То този цикъл си прави каквото иска..срам няма :-)

nejnaDROGA
07-19-2008, 12:05
Спокойно :wink: Нищо ти няма :) Напълно е нормално понякога цикълът ти да се променя (да се промени датата,да е по-обилно,по-слабо...) Най-честата причина за това е промяната в температурите :),така че няма от какво да се притесняваш :-)

5e5cuTy
07-19-2008, 12:11
Откога имаш менстуация? Според мен е нормално. На мен ми се е случвало понягока това, както го наричаш " кафеникавото " да е повече от ден. Не мисля, че е проблем, но и аз отначало се притеснявах. То си е до организъм. То този цикъл си прави каквото иска..срам няма :-)

Менструация имам от 4-5 години, друг е въпроса колко е редовна :? Нали уж до 2-3 години трябва да се е реговиръл, а моя изобщо не е. При вас така ли е?

preichetoy
07-19-2008, 12:11
Чрез менструацията организмът изхвърля ''боклуците''. Спокойно, явно организма ти има нуда от чистка просто :)

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 12:13
Менструация имам от 4-5 години, друг е въпроса колко е редовна :? Нали уж до 2-3 години трябва да се е реговиръл, а моя изобщо не е. При вас така ли е?
Уф.. ами моята е от към 2години и е доста редовна още от началото. Но както каза моцето по-горе: " Чрез менструацията организмът изхвърля ''боклуците''. Спокойно, явно организма ти има нуда от чистка просто"
Не се притеснявай! :-)

preichetoy
07-19-2008, 12:26
Откога имаш менстуация? Според мен е нормално. На мен ми се е случвало понягока това, както го наричаш " кафеникавото " да е повече от ден. Не мисля, че е проблем, но и аз отначало се притеснявах. То си е до организъм. То този цикъл си прави каквото иска..срам няма :-)

Менструация имам от 4-5 години, друг е въпроса колко е редовна :? Нали уж до 2-3 години трябва да се е реговиръл, а моя изобщо не е. При вас така ли е? И аз имам от 4 години и е безумно нередовна... При всеки е индивидуално, няма ащо да се притесняваш!

fiama
07-19-2008, 12:40
И на мен ми се е случвало. Даже често ми става така. Не мисля, че е повод за тревога. А и може от времето да е.

sweeetmaniche
07-26-2008, 16:57
И на мен ми се е случвало ... нормално е :)