PDA

View Full Version : ~cry_baby_cry~ & gPa3HuTeJl



kiflata
07-19-2008, 14:25
~cry_baby_cry~..maj ne6to si pada po gPa3HuTeJl i maj toj po neja..kak mislite vie??

fuck_me_pls
07-19-2008, 14:33
Лично тяхна работа ..кво те инт??? да не го харесваш ма ?? :D :D

slun4ice_90
07-19-2008, 14:34
:-xе Ще спреш ли с тъпанарските си теми???? :o :shock:

kiflata
07-19-2008, 14:40
e tova e vajno..se pak lubov :)

Pliok0019
07-19-2008, 14:41
Това си е между тях.

slun4ice_90
07-19-2008, 14:43
e tova e vajno..se pak lubov :)Мърло ходи си при женения бе... :lol: Остави ги,ако има нещо между тях това си е тяхна работа!!!!!!!!!!!! 8)

kiflata
07-19-2008, 14:44
ako..az pitam dali ima.??????????????.a toi jeneniq. 6e si stoi pri deteto koeto ne traa da strada zaradi men

slun4ice_90
07-19-2008, 14:50
ako..az pitam dali ima.??????????????.a toi jeneniq. 6e si stoi pri deteto koeto ne traa da strada zaradi menНакрая ми се струва,че ще изядеш един бой..... :? :x Добре,че поне си се осъзнала за женения...Ще е голям глупак да си зареже семейството заради кифла като теб. :-o

ss
07-19-2008, 14:50
Хм виждам покрай мен нещо две мухи...ама се гонат...сериозно ве...дали се харесват?

a3c1M
07-19-2008, 14:52
И аз си нямам работа да чета глупости, че тяхна си работа кой по кого си пада това НЕ ни засяга.

slun4ice_90
07-19-2008, 14:53
Хм виждам покрай мен нещо две мухи...ама се гонат...сериозно ве...дали се харесват?Питай gPa3HuTeJl ,ако ти стиска.... :lol: 8-)

Lady_B_
07-19-2008, 14:53
Или от това, че не съм спала или не знам от какво ама аз лично нищо не разбрах :D

BaiToq
07-19-2008, 14:57
Може и така да е,
ти да не си търсиш хора за 3-ка? :-P

MiMcHeToOo
07-19-2008, 14:58
Кифличке, са gPa3HuTeJl-я като дойде просто мамицата ще ти разгони. Ще те направи сама да си говориш. Сама си си го изпросила, деба, на всяка манджа мерудия...

slun4ice_90
07-19-2008, 14:59
Кифличке, са gPa3HuTeJl-я като дойде просто мамицата ще ти разгони. Ще те направи сама да си говориш. Сама си си го изпросила, деба, на всяка манджа мерудия...ООО и аз това искам...... :lol: 8-) :booooomb: Тя сама си го заслужи. :? 8)

pandelka
07-19-2008, 15:01
~cry_baby_cry~..maj ne6to si pada po gPa3HuTeJl i maj toj po neja..kak mislite vie??




:smt046 какво ти да дава правото да знаеш ?? май се сдуха а?? :D

Jоnny
07-19-2008, 15:01
Хм виждам покрай мен нещо две мухи...ама се гонат...сериозно ве...дали се харесват?
Зависи.
Ако летят в квадрат ще се оженят.
Ако летят в кръг е уан найт стенд.
Тва са елементарни неща...

BaiToq
07-19-2008, 15:02
[Живей сега,усмихвай се сега,радвай се за това,което имаш днес..и се бори за онова,което искаш да имаш утре.


ОФФ
Яко ,евалата
ОФФ

ss
07-19-2008, 15:04
Хм виждам покрай мен нещо две мухи...ама се гонат...сериозно ве...дали се харесват?
Зависи.
Ако летят в квадрат ще се оженят.
Ако летят в кръг е уан найт стенд.
Тва са елементарни неща...
Хмм интересно не го знаех...но поне има умни хора като мен-да се допълваме от време на време...

Erica
07-19-2008, 15:06
~cry_baby_cry~..maj ne6to si pada po gPa3HuTeJl i maj toj po neja..kak mislite vie??

И така да е,теб какво те интересува...По-топло ли ще ти стане?

pandelka
07-19-2008, 15:13
~cry_baby_cry~..maj ne6to si pada po gPa3HuTeJl i maj toj po neja..kak mislite vie??

Сдуха сеее :grin: :grin: :grin: Няма кво да кажеш :-P :-P ...ай са следващия п1т не се б1ркай в нещата които не те засягат и не са св1рзани с теб!! ;) Гледай да се опраиш с женения с детето..че и там колко проблеми те чакат..тая жена му ше те остриже гола хахахаха :shock: :lol:

schhhhhhh
07-19-2008, 15:32
Кифличке,нямаш ли си работа,че се бъркаш в неща,които не те засягат???

pandelka
07-19-2008, 15:46
Според мен определено няма..то да беше само тя ;)

LeVski_fen
07-19-2008, 16:09
Нека да си се харесват младите нема лошо 8-) :D

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 16:15
~cry_baby_cry~..maj ne6to si pada po gPa3HuTeJl i maj toj po neja..kak mislite vie??

Ей боклук грозен, ти к'ва си че се б1ркаш в неща който не са ти работа, немога да разбера ?
К1в ти е проблема ?
Я бягай там при женения да покурволясваш малко и не си ври носа к1дето не ти е работа, ш'е е*ба в нищото жалко..
И така да е, к'во :?:

kiflata
07-19-2008, 16:17
njmam li pravo na informmaciq sled kat siakm da znam i ako na vas ne vi pr4i da kajete za6to da ne znam sigurno ne sum samo az zabelqzalata 4e s vas ot 2 dena stava ne6to..pffffffffff..ako se haresvate uspeh

Erica
07-19-2008, 16:19
Упс...

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 16:20
Ама к'во по дяволите те интересува дали става нещо между нас или не :!: :?:
Ти нали си имаш оня женения..

IDEPENDENT
07-19-2008, 16:20
как може да ми изневерявашшш :xxxxx
Не мога да повярвам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Erica
07-19-2008, 16:22
njmam li pravo na informmaciq sled kat siakm da znam i ako na vas ne vi pr4i da kajete za6to da ne znam sigurno ne sum samo az zabelqzalata 4e s vas ot 2 dena stava ne6to..pffffffffff..ako se haresvate uspeh

Що ми се струва,че тази информация не ти е толкова необходима...По-добре вземи се замисли как да си оправиш твоят живот...,а не се меси в животът на другите!Много е тъпо и невъзпитано да надничаш в чуждата паничка.

Jоnny
07-19-2008, 16:26
Е?а я сапунката стана тука..

Vichko0o
07-19-2008, 16:33
а дразнител маи си пада по краи бебе краи и КВООООООООООООООООООООООО ООООООООООО да ги оженим ли ве мама ти пачата мръсна и в Форума нищо неможе да стане , ако се срещат може и да става нещо но само в форума не става , кви са тия работи ве авторе кои клас си мама ти детска да еба , такива като теб ги отварям като Туборг (пуккккк) ааааааа 8-)
Ти па като храниш толкова много поне се научи да пишеш бе "отварячо на консерви"
А до колкото дразнещия бастун и оная кифла плачещата патка застреляна ако бяхте малко по интелигентни и ползвали малко повече МИРК щяхте да знаете какво точно става ;) Бтв дразнител така до никъде няма да стигнеш няма голям смисъл от нещата които правиш , но щом ти харесва продължаваи :)Аз ще продължа да се смея пък те ще продължат да се "харесват" :) Бтв кифла верно защо се бъркаш ? Тъпо е да си на всяка манджа мерудия ....Бтв дразнител едно време беше пич бе ? Кво ти стана да не са ти правили обрязване и ся да си импотентен :( Нищо де житота ще ти го набие хубаво и ще т ие приятно :)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 16:37
Твойто мнение нали знаеш, че ми е точно през ....

blablableh
07-19-2008, 16:43
уя

babity
07-19-2008, 16:45
Някои хора си превишават правата и започват и квалификации да дават... Ма'а му стара кога 'сички станахте големи разбирачи? :?

Vichko0o
07-19-2008, 16:48
Дразнител винаги и аз съм те обичал :) Лошото в цялата ситуация е че сам да се обичаш е кофти :) Няма поколения няма истинската любов само вкъщи и ..... знаеш си :) Но аз те подкрепям разбирам те защо си такъв :( Сега когато са ти отрязали и малкото достойнсвто което ти беше дала природата факта че коефициента ти на интелигентност е толкова малък да не кажа близко до 0лата :) И си кой знае колко пъпчив и очилат е нормално да правиш такива неща ;( Едно време когато бях на 13-14 годинки във мИРК и аз го правех това за да имисля че хората ми завиждат :) Но уви те схващаха :) Има едно магическо нещо наречено ИП :) И то показва такива страховити неща че можеш да разбереш много за човек без дори да го познаваш :)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 16:50
Прави се на интересен няк1де другаде... Да с1м п1пчил и очилат :?: xhaxhAHxAHxhAHXAHXhAxhAHXHAXhaHXAH нито п1пки нито очила...

Ros
07-19-2008, 16:51
Това си е между тях.

+1 защо трябва някой да се меша в работите им,квото и да е си изцяло тяхна работа :)

Jоnny
07-19-2008, 16:56
Моля, някой да обобщи.

blablableh
07-19-2008, 16:57
Дразнител винаги и аз съм те обичал :) Лошото в цялата ситуация е че сам да се обичаш е кофти :) Няма поколения няма истинската любов само вкъщи и ..... знаеш си :) Но аз те подкрепям разбирам те защо си такъв :( Сега когато са ти отрязали и малкото достойнсвто което ти беше дала природата факта че коефициента ти на интелигентност е толкова малък да не кажа близко до 0лата :) И си кой знае колко пъпчив и очилат е нормално да правиш такива неща ;( Едно време когато бях на 13-14 годинки във мИРК и аз го правех това за да имисля че хората ми завиждат :) Но уви те схващаха :) Има едно магическо нещо наречено ИП :) И то показва такива страховити неща че можеш да разбереш много за човек без дори да го познаваш :)
Твоето IP ми показва, че като малък са те малтретирали и са те затваряли в стая пълна с усмихнати човечета, от там идва и твоята небходимост да слагаш по 5 минимум във всеки пост.

Vichko0o
07-19-2008, 16:58
Щото е забавно да се месиш в работата на кретеноид който си въобразява много а всъщност е омфг .... дразнител нещо ти е много слаба защитката като набарахме слабото място ? Кофтииииииииии нищо бе акъла ще ти доиде ако не ся то на 30-40 години може би хахаха :) Почва да ми става ясно защо избиваш толкова много комплекси - просто няма какво друго да правиш това си ти едно комплексирано лапе което е отблъснато от света и пише по разни форумчета със по 15135 ника и се мисли за велик като "затапва" хората :razz: Виж примерно уош да затапи някой мдаа определено може примерно мимчето да затапи някой мдаа може примерно неон блак да затапи някой определено може :) Но ти приятелю ти можеш да се опитваш да нареждаш а всъштност нищо не правиш само покзваш колко по възрастен ставаш толкова повече деградираш :) Бтв давай моля те нахрани ме искам да ме затапиш със твоето остроумие и страхотни реплики които четеш я в мармалад.ком или във таратор.бг :) Въпреки че и там пишат по умни неща от твоите изкавания :)

pandelka
07-19-2008, 17:00
Ще спрете ли с тая тема??????? Това какво става си е личен въпрос неподлежащ на обс1ждане!!!

Vichko0o
07-19-2008, 17:02
Дааа много обичам да слагам "човечета" на които им виакт емотиконки но ти си им викай човечета ! Бтв мене може в такава стая а пък спомни си ти как 1-во че си грешка на спукан кондом 2-ро че са те връзвали за тръбите в банята докато баща ти е имал диария ;( много неприятно за това си и израстнал леко неграмотен и дебил ! Протагонисте за тебе говоря !

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:03
Vichko0o и к'во викаш пиша с 153153 ника,а ?
Я ме светни кое ми е слабото място :?:


..че си грешка на спукан кондом..



..че са те връзвали за тръбите в банята докато баща ти е имал диария..

Лафовете ти определенно ми харесват, Къци :!:

blablableh
07-19-2008, 17:04
Защо спря да пишеш човечета, знаеш, че те наблюдават нали?
Не видях кой е неграмотен само, ти ли правиш грешките на всяка вторa твоя дума или човечетата?

Vichko0o
07-19-2008, 17:07
Факта че си самотно забравено от света дете което се чуди как да се покаже в реалния свят :) А и с това самочувствие което се удря в небето но пък е без абсолютно никакво покритие си ми много сладък , направо ми идва да те изпапкам , но няма щото с твойта куха глава ще имам много газове ... нещо не си така лошо настроен както обикновенно ? Защо бе сладур моля те почни да се отяждаш само както ти си знаеш !!!!! Или искаш да покажеш колко цивилизован си и аз да съм лошия ;( Деа начи къф съм лош да ти говоря така :-D Отвори душата ви излей я на нас нахрани ни нека чуем твоите най-добри мисли давай смело бейби стреляй смело :)

babity
07-19-2008, 17:09
К'ъв ти е сега проблема с gPa3HuTeJl? Някой нещо да беше писал за теб, с нещо да те беше засегнал? Ей... неможе без някой да се заяжда, нали?

Vichko0o
07-19-2008, 17:09
Ами флекс тайп-а ми се прецака и пиша със червените буквички на клавиатурата и малко не ги виждам :) Пък и бе кво ме бъркаш :) ся ще си пиша :) колкото такива искам :) Щотото ми е гот да се дразниш :) :) :) :) :) :) така добре ли е или още да слагам :) :) :)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:09
Айде напиши го по грамотни и тогава се об1рни пак да ме попиташ каквото и да е било :!:

Vichko0o
07-19-2008, 17:12
I tva mi go kazva choveka koito pishe sus 1-chki ahahahahahaHAXHAXHAXaxhAXHXAHAXhaxhAXHHHAXHAXhaxha xhaxhAXHAXHaxhaxhaxhXAHAXHXAHAXHaxh
koq podred e taq bukva vuv bulgarskata azbuka be ??? Posochi mi q molq ti se ;) iskam da razbera koq e tazi bukvichka koqto taka i ne nauchih az ;( She mi pishe s 1-chki i she mi vika da pisha po gramotno xahxahxahaxhaxh simpatqga ! btw babity foruma e free she si pisha i she se zaqjdam ama s koito si poiskam :) a i po gramotnI shte se opitam da pisha :D

babity
07-19-2008, 17:13
Аз те предупредих тактично. Сега ше има карамболи... :-o

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:13
Ти в момента не се заяждаш, а показваш колко си загубен..
Случая с прословутите 1-чки с1м го изяснил и то не ведн1ж, за т'ва земи си трай кат' незнаеш и т'ва е, професоре :!:

blablableh
07-19-2008, 17:13
Трябва да проявиме разбиране към пича, бил е лишаван от много неща, най-вече от мислещата част на мозъка, без нея навсякъде го преследват прословутите човечета, широко усмихнати, наблюдавайки го, според неговите представи разбира се.
Вече можем да наблюдаваме и нов синдром при него - освен този с усмихнатите човечета вече бива заобиколен от червени буквички, без паника.. не ти мислят злото, просто искат да бъдете приятели.

slun4ice_90
07-19-2008, 17:13
Хора престанете бе. :? Прекалявате..... 8)

mimz_rap
07-19-2008, 17:14
Пф кво пълниш форума с тъпи теми ... и да се харесват кво ? Тва ли ти е най-голямия проблем .. тва си е между тях... :?

Jоnny
07-19-2008, 17:15
Е?а ви във форумните нинджи...
Ква е тая омраза..?

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:16
Питай професор Vichk0o...

babity
07-19-2008, 17:16
Е?а ви във форумните нинджи...
Ква е тая омраза..?

Бих ти обяснила, ама не искам да ме занимават с простотии след това!

Vichko0o
07-19-2008, 17:16
Sq pa me presledvali chovecheta EMOTICONS se kazvat be NEANDERTALECOOOOOOOOO ! I ti pa kvo si se fanal za teq emot ikonki mi to taka e kato nqma za kakvo drugo da se hvanesh za tova shte da e ;) Btw az mislehshtata chast q darih na maikati che da moje da te naprai tebe che jenata mnogo iskashe dete uf ama to pa glei kvo stana ;( Kakto i da e ! O da az sum prsot draznitel az ako sum prost ti trqq da si sus viziq i akul na GUZ !!! O ama ti si takuv be ahehaeh :D davaite 3vs1 moje bi shte uspeete da me nakarate da mlukna ! babity davai smelo baby da vidime ti kakvo shte kajesh che mi e interesno :} Q da izvadim i nie nqkoq druga kirliva riza na masata i da se posmeem :)

slun4ice_90
07-19-2008, 17:19
Sq pa me presledvali chovecheta EMOTICONS se kazvat be NEANDERTALECOOOOOOOOO ! I ti pa kvo si se fanal za teq emot ikonki mi to taka e kato nqma za kakvo drugo da se hvanesh za tova shte da e ;) Btw az mislehshtata chast q darih na maikati che da moje da te naprai tebe che jenata mnogo iskashe dete uf ama to pa glei kvo stana ;( Kakto i da e ! O da az sum prsot draznitel az ako sum prost ti trqq da si sus viziq i akul na GUZ !!! O ama ti si takuv be ahehaeh :D davaite 3vs1 moje bi shte uspeete da me nakarate da mlukna ! babity davai smelo baby da vidime ti kakvo shte kajesh che mi e interesno :} Q da izvadim i nie nqkoq druga kirliva riza na masata i da se posmeem :) :-x Стига бе Вик....яко се дразня вече.... :-D

babity
07-19-2008, 17:20
babity davai smelo baby da vidime ti kakvo shte kajesh che mi e interesno :} Q da izvadim i nie nqkoq druga kirliva riza na masata i da se posmeem :)

умишлено казах:


Бих ти обяснила, ама не искам да ме занимават с простотии след това!

Колкото до кирливите ризи... трябваше да си разбрал, че няма да стане така!

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:23
..стига бе Вик....яко се дразня вече....

Аз п1к не... искам да видя професор Vichko0oВ до к1де ш'е стигне с неговите философски изказвания и изблика му на простотия.Прод1лжете Професоре :!:

Vichko0o
07-19-2008, 17:24
Oh sq pa nqma da stane taka ! Mi kato ne stane taka shte stane onaka ! Kvo se meshate tuka vsichki be ? Vsichki mi razpravqte v skype ili na LS kolko mrazite draznitel sq go zashtitavate ? Awe ei licemeri neshtastni !!!!! Kofti li e trupkata ? Da draznitel vsichkite tuka koito te zashtitavat vsichkite sa mi kazali kolko mnogo te nenavijdat ! Takache produljavaite da go zashtitavate i da mu budete "priqteli" A do kolkoto draznitel mi batka sam si pravish sveta takuv horata da se zaqjdat sus tebe ima zashto prosto sus tova samochuvstvie do nikude nqma da go dokarash nqi mnogo ako te barna nekude da te sgazq s kolata ;( e taka da vidq kakvo ima vuv teb :D

slun4ice_90
07-19-2008, 17:25
..стига бе Вик....яко се дразня вече....

Аз п1к не... искам да видя професор Vichko0oВ до к1де ш'е стигне с неговите философски изказвания и изблика му на простотия.Прод1лжете Професоре :!:Няма смисъл разберете и двамата.... :? Най-много сега ви се кефи тъпата кифла.....Браво,продължавайт е да й пишете в шибаната тема.... :lol: :x Минете на лс и се разберете.Моля ви.... :(

blablableh
07-19-2008, 17:26
Па, с нищо не показваш, че не си прост етс. До тука не виждам някой да е застанал зад теб, защо? Ми просто единствено ти още си с бебешките си фантазии и впечатления.
За кво реши, че искаме да млъкваш? Че ти пресъздаващ шоуто на Къци бе , една легенда в твоя квартал може би, това би обяснило защо толкова му подръжаваш. А и професор Вичко-о-заекващия*, ако в близкото бъдеще решиш да пробваш да кажеш едно Hi на някой да кажем чужденец, недей, вероятно и това ще объркаш. Пише се emotе. Не знам, с EMOt може да ни оставяш някаква следа към текущото ти душевно състояние, ти ще кажеш, професоре.

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:29
Опитваш да ме скараш с някои,а ?
Умен ход.. признавам те :!:
Не ме интересува кой ме мрази и кой ме обича сещаш ли се :?:
Не с1м човек с голямо самочувствие. Нормално си е това, че се заяждам и дразня тре'а ли да значи, че ми е голямо самочувствието..
А колкото до какво има в мене... ммм... питай майка си... накарай я да ти обясни с подробност "оная" вечер ;)

Pliok0019
07-19-2008, 17:32
Определено няма да прочета всички постове.

Ако се харесват младите - какво по-хубаво от това?! Ето, имаме си положителна, макар и клюкарска тема. Остава милата ни kiflata да поскача, крещейки: "gPa3HuTeJl си има гадже!"

Vichko0o никога не си ми бил симпатичен, признавам си. Не съм прочела повече от половин твой пост, защото си адски скучен, многословен, досаден и самосъжаляващ се. Такива хора не успяват в живота, освен ако не открият някоя Теория на относителността или не направят някой научен доклад, засягащ Озоновия слой. Като съдя по това, колко неграмотен си - и това няма да постигнеш. Съжалям.

За да не е напълно спам пост в тази безсмислена тема ще пожелая на ~cry_baby_cry~ и gPa3HuTeJl много щастливи моменти, дори и да не бъдат заедно.

Vichko0o
07-19-2008, 17:33
Koe sum sburkal be pravilno sum go napisal prostak hvani se nauchi da chetesh togava mi govori ! ! Zashto mene nikoi ne me zashtitava li ? Zashtoto nqmam nujda ot tova nqkoi da me zashtiti zashtoto moga sam da si napadna nqkoi i da go izqm ! A tova che vie zashtitavate i ednovremenno govorite zad gurba mi vi pravi oshte po dobri ot mene ! A btw kolkoto nadolu da padna vinagi shte buda poveche ot vas vzeti zaedno dori ! Takache ne mi obqsnqvai che nikoi ne e zastanal zad mene vie kakvo kato zastavate edin zad drug to e shtoto prosto te kiopavi i se opitvate zaedno da napravite neshto !! E da ama nqma da stane tokutaka i 3-mata obshto koeficienta vi na inteligentnost ne e polojitelen takache hich ne me burkate! A da i glupako kuci jivee v dragalevci be maloumniko az ne jiveq tam ! Bahti kuhoto parche kato neznaesh ne govori ! To pa che ste prosti prosti ama chak tolkova biva li be ? ogranicheni lapetii deto ne mogat da razlichat pika li mu se e*e li mu se ...

babity
07-19-2008, 17:35
СПРИ!

Vichko0o
07-19-2008, 17:37
Draznitel maikami za "Onaq" vecher mi razqsni kolko si se izlojil i kak si se sramuval da se sublechesh pred neq ;( Shtoto te e bilo izkliuchitelno sram che moje da ti se smee kakto sa pravili povecheto momicheta :) Pliok ti puk ama hich ne me burkash ti nqmash akul da si dignesh gashtite kato pishkash kamoli da se opitash da kajesh neshto smisleno po dobre si zamulchi i produlji da si pishesh bezsmislenite postove ! Az pone sum liubezen i si pravq truda da prochitam vseki post do kraq zashtoto ponqkoga v kraq e nai interesnoto ! Draznitel davai sega govori za maikami molq ti se i za "Onaq" vecher da vidime kakvo shte postignesh hahahahah Mnogo iskam da vidq kolko shte govorish za maikami ! A i btw maikami si lqga samo s MUJE a ne s pelenacheta kato tebe ..... i kato tolkova si smel che govorish za maikami ela go kaji v ochite mi ili na bashta mi ? Da vidish kolko shirok shte ti stane anala i razstoqnieto mejdu ochite ! Are be vkliuchete se oshte be iskam oshte da me hranqt we deba puberite nasrani deto ne mogat da izmislqt neshto sushtestveno zaedno dori ... ae pravete edin konferenten razgovor v skype i pishete obshto !!!

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:38
A btw kolkoto nadolu da padna vinagi shte buda poveche ot vas vzeti zaedno

0ооо извинявай, Професоре, но май вашето самочувствие е малко в повече, а?

Айде хвани пиши на кирилица, изнемогнал селяндурино.

Vichko0o
07-19-2008, 17:41
Nqq pisha na kirilica be i az she buda kreten kato vas ! Ti pishesh s edinichki az she pisha na latinica ! Ami imam samochuvstvie no moga da go zashtitq ! A i da selqnin sum za tva jiveq vuv edin ot nai prestijnite kvartali na Sofiq !!!! Shtoto sum selqnin !! Neka obicham da mi go kazvat tova a ti ot kude si be murshava nedorazvita izmet ? Ot selo "retardovo" ? She mi govori kak da pisha i kakvo da pravq i shto se hvashtash za tova che pisha na latinica be ? Hvani se za neshto po sushtestveno .... Ou izvinqvai TI NEMOJESH DA NAMERISH TAKOVA !!!!!

blablableh
07-19-2008, 17:42
Da be verno che sum leeko tupichak, razberi me! ! Zashto mene nikoi ne me zashtitava li ? Zashtoto se kupq edin put v meseca, da ne govorim prez kolko vreme si smenqm gashtite, moga si otvorq ustata pred nqkoi, da go vcepenq ot ujas i da go izqm ! A tova che vie zashtitavate i ednovremenno govorite zad gurba mi vi pravi oshte po dobri ot mene ! A btw kolkoto nadolu da padna tolkova po maloumen, bezinteresen i smeshen stavam ! Takache ne mi obqsnqvai che nikoi ne e zastanal zad mene vie kakvo kato zastavate edin zad drug to e shtoto podurjate po dobra higiena, men akto nikoi ne me e uchil na neq.. !! E da ama nqma da stane tokutaka, ot utre pochvam kursove za umstveno izostanali, dostatuchno otlagah! A da i glupako kuci jivee v dragalevci be maloumniko az ne jiveq tam, jiveem u kofata do teh, kato izliza da mu iskam aftograf i da si zapisvam shegite mu, sled koeto da si mislq che imam naaai golemiq mozuk v zoologicheskata gradina ! V zakluchenie iskam da kaja, che ot purvi do segashniq mi klas me presledvat chovechetata, opitah se da gi progonq s koren ot kyh dub, no ne stana, za tova se primirih i sega se opitvam da komunikiram s tqh ...
fixed

Pliok0019
07-19-2008, 17:43
Pliok ti puk ama hich ne me burkash ti nqmash akul da si dignesh gashtite kato pishkash kamoli da se opitash da kajesh neshto smisleno po dobre si zamulchi i produlji da si pishesh bezsmislenite postove ! Az pone sum liubezen i si pravq truda da prochitam vseki post do kraq zashtoto ponqkoga v kraq e nai interesnoto !
Дали аз казвам нещо смислено или не... Не си от хората, способни да дават мнение. Докато пускаш ревливи теми, колко те разочароват останалите, как те пренебрегват след това и защо е нужно да имаме пари и хубаво тяло, за да ни харесват...Първо помисли колко струваш самия ти. В реалния живот това да си наивени глупав не са положителни качества. А относно това, колко съм умна или любезна - за себе си го намирам за достатъчно.

Jоnny
07-19-2008, 17:44
Искам и аз да са псувам с некой ама съм от скоро тука и не мраза никой..

Vichko0o
07-19-2008, 17:44
Eto tova e da si jaluk i da neznaesh kakvo da kajesh ;( Ta popravqsh moe mnenie ahxhxahaxhaxhxahaxhaxaxhhaxaxhxahaxhaxhaxhaxhhxaha xhhaxhaxhaxhxahaxhaxhaxhax
ole shte umra ot smqh bravo batka samo taka !!! Produlajvai vuv sushtiq duh mnogo me radvash kolko si jaluk :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Molq ti se napravi go sus vseki edin post za da e po veselo da pokajesh oshte malko kolko si tragichen i kak prosto malko po malko vi svurshvat zauchenite repliki i kak skoro shte mluknete suvsem ! Btw znaete li che na draznitel dori i prostitutki sa mu otkazvali ? Kakto mai i povecheto na vas tuka deto pishete no nqma losho nqkoi den shte namerite liubovta hahaha drug put :D

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:44
Ot selo "retardovo" ?

ш'о бе брато ти от там ли идваш ?

blablableh
07-19-2008, 17:46
http://dimmona.shackspace.com/owned.jpg

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 17:49
btw znaete li che na draznitel dori i prostitutki sa mu otkazvali ?


Еми тая твойта майка не си дава дупето толко лесно... 200 лева и дадох... тя неще... вика : Още Още... трябва да платя наема в жилището ни, понеже живеем в най - престижния квартал " Долно Магурелене ", и ми отказа жената... шанс..

Vichko0o
07-19-2008, 17:50
BRATOOOOOOOOOOOOO chesno da ti kaja BRATOOOOOOOOOO prosto tova da me povtarqte ne e mnogo smisleno i go pravqt dechorligata po 6-8 godinki :) Pliok ti si tolkova otvratitelno smeshna che izobshto ne me interesuva tvoeto mnenie :) Produljavai da pishesh az shte produljavam da ti se smeq kolko si "umna" i t.n ! Protagonisteeee mda vsichko tova koeto popravi e vqrno ;( Nikva higiena bratche za posledno se kupah kogato me krushtavaha jiveq v 4 etajna kofa mnogo mi e nepriqtno ;( No kakvo pak sum poveche ot teb :) Ti ne si krusthavan (to koi li bi se zanimaval s chave kato tebe) Krivokrak krivogled umstveno izostanal sus 3 ushi 2 levi ruce nqkuv spleskan otvratitelen nos ujas ujas ! Vashte sa se otchaqli ot tebe ama te i horata v siropitalishtata ne te iskat ;( A tova dali nqkoi me e ocenil opredeleno ima takiva hora koito me poznavat i znaqt che prosto do moeto nivo NIKOGA nqma da stignete poradi prostata prichina che vie samo DEGRADIRATE nemojete da izgradite neshto krasivo neshto istinsko :) A koito misli che sum selqnin neka mi doide na gosti samo da vidi kude i kak jiveq :) Posle shte si govorim pak no tova ne e neshto s koeto trqbva da se hvali chovek :) Mnogo me radvate btw mnogo vi se kefq kolko se jalki i kolko se povurhnostni blagodarq che me karate da se smeq sus glas :)

Vichko0o
07-19-2008, 17:53
Naistina li nqmate kakvo tolkova da kajete che izpolzvate moi repliki ? Draznitel tova s maikite e veche otjivelica ne e tova nachina po koito mojesh dori da me nakarash da mislq nad tova koeto si kazal no da produljavai da si mislish razni takiva jalki neshtica ;) Kofti e btw mojete da izmislite po 2-3 reda i to tolkova maloumni che dori neznam dali si zaslujava da gi cheta :D No produljavaite :) A i btw az ako sum ot tova selo koeto kaza ti trqbva da jiveesh vuv nqkoi pqsuchnik be i da te nasirat razni kucheta .... che da imash kakvo da vecherqsh

IDEPENDENT
07-19-2008, 17:53
Ахахахахахахахаха тоз маняк ба*ти и кумичния се извади :razz: :razz:
Ае прочетох ти всичките постове и нз на кой по напред да се смея повече : |
Не стига че не можеш да пишеш грамотно, с 32094839 правописни грешки пък тръгнал да казва на другите кви са :razz:
и "Дразнител" ако е пъпчив и с очила... нз ти къв си :razz: :razz:
Само като ти чета постовете и разбирам на колко години си : | или си просто някой зурльо който седи и си избива тъпите детски лафове по форумите :razz: ...
И не знам кой е пубер, защото в момента ти правиш НАЙ-голямите "пуберски" глупости дето децата от 1 клас 2ри срок ги правят :)
айде усети се малко, ква ти е тъпата мания да се заяждаш :razz:

AnzaRe
07-19-2008, 17:53
Аве ти каква си,че се месиш в работите на хората е.ТОВА СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.Така че не се меси повече,като завиждаш какво да направим. :-x

Vichko0o
07-19-2008, 17:58
Choveka s rozoviq shrift "кУмичния ми стил" "пАпчив" "лафоФе" "пубЪр" A izvinqvai no ne mislq che tochno ti si choveka koito trqbva da mi govori za gramotnost mi se struva ? Procheti si posta i vij za kolko malko reda kolko mnogo greshki imash :D no da shte se zaqjdam kolkoto i kakto si iskam :) I TI NE SI NIKOQ CHE DA MI KAJESH KAKVO DA PRAVQ !!!!! Purvo nauche se TI da pishesh i posle mi pishi AZ kolko sum negramoten :)

Pliok0019
07-19-2008, 18:02
Pliok ti si tolkova otvratitelno smeshna che izobshto ne me interesuva tvoeto mnenie :) Produljavai da pishesh az shte produljavam da ti se smeq kolko si "umna" i t.n
Радвам се, че забавлявам един тъжен човек като теб.

Vichko0o
07-19-2008, 18:03
Abe vie shto pishete tolkova rqdko ? Proverqvate google da vidite kak da mi otgovorite li ? Nishto nishto pitaite go v edin moment i toi shte vi se izsmee ako veche ne go e napravil :D :D :D Svurshiha replikite hodete pitaite roditelite vi ili nqkoi priqtel kak da mi otgovorite molq :) Che mi e skuchno bez vasheto vnimanie :)

Vichko0o
07-19-2008, 18:05
O da PLIOK v momenta mi e tujno kato vi gledam kolko jalki neshta mi pishete :) stava mi naistina mnogo tujno kolko ste degradirali i kolko ste zatupqli ;) Az moje da sum tujen no pone imam hora do men koito mi pomagat kogato imam nujda :) A VIE SI NQMATE NIKOI !!!!!!!!!!!!!!!!! I za tova vie vinagi shte se zalugvate che drugite sa tujni a vsushnost se nadqvate da ste pone napolovina shtastlivi/umni/krasivi/bogati kolkoto drugite ;)

IDEPENDENT
07-19-2008, 18:05
абе пак съм по добре от тебе в предвид обстоятелствата за да съм сгрешила - ако схванеш какво искам да кажа ;);)
ТИ пък не си НИКОЙ да казваш тоя и ония къв е и кво да прави ;)така че земи млъкни..!
:-&

Pliok0019
07-19-2008, 18:06
Abe vie shto pishete tolkova rqdko ? Proverqvate google da vidite kak da mi otgovorite li ? Nishto nishto pitaite go v edin moment i toi shte vi se izsmee ako veche ne go e napravil :D :D :D Svurshiha replikite hodete pitaite roditelite vi ili nqkoi priqtel kak da mi otgovorite molq :) Che mi e skuchno bez vasheto vnimanie :)
ОМГ. Адски комплекси, а... Как да обиждаш някой, който съжаляваш?

SunShinePearl
07-19-2008, 18:06
към авторката кво се заяждаш с хората пача с пачата ти е писнало ми е от такива като тебе дето си избиват комплексите и кво ако има кво се бъркаш и да ти кажа неможеш да стъпиш и на малкия пръст на ~cry_baby_cry~ апък ти Vichko0o и да искаш никога няма да стигнеш до нивото на gPa3HuTeJl само можеш да си мечташ да бъдеш такъв стойностен човек!

Vichko0o
07-19-2008, 18:09
"Згрешила" "онИя" Oshte greshki shte ima li ? Kriska az ako iskam da stigna nivoto na draznitel trqbva da propadna mnogo ;( Ama naistina trqbva da propadna tolkova dulboko che nikoi da ne moje da me nameri ! Shtoto vij che horata go zashtitavat a toi samiq nqma kakv oda kaje ! Tui che az sum mnogo po visoko ot tova selsko izchadie koeto se krie zad "priqtelite" si vmesto sam da se zashtiti ! Az pone ne karam horata da pishat vmesto men ! Takache si meri prikazkite shtoto i ti s tvoite cvetni i smotani komentari ne se izvisqvash daleche ....

IDEPENDENT
07-19-2008, 18:13
edit

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 18:14
Ало човека с личните проблеми... аз мл1квам, поради простата причини, че по - умния винаги отст1пва.. щях да си се заяждам с тебе до утре т'ва не ми пречи... и да ти чета безмислените постове и философските разкази, но бях помолен да престана.. Това и ще направя, а ти прод1жавай..

Извинете да прек1сването, Професоре :!:

Pliok0019
07-19-2008, 18:14
O da PLIOK v momenta mi e tujno kato vi gledam kolko jalki neshta mi pishete :) stava mi naistina mnogo tujno kolko ste degradirali i kolko ste zatupqli ;) Az moje da sum tujen no pone imam hora do men koito mi pomagat kogato imam nujda :) A VIE SI NQMATE NIKOI !!!!!!!!!!!!!!!!! I za tova vie vinagi shte se zalugvate che drugite sa tujni a vsushnost se nadqvate da ste pone napolovina shtastlivi/umni/krasivi/bogati kolkoto drugite ;)
Как така ние нямаме никой? Нямаме приятели, семейства, гаджета...?! Само ти ли имаш? :D

Vichko0o
07-19-2008, 18:16
Pishe se toq i ОНЯ , а не онИя !!!! Kakto i da e ! Draznitel v sluchaq ne po umniq otstupva a po glupaviq neznae kakvo da kaje !!!!!! No shtom smqtash che si po umniq bqgai kato kuche s podvita opashchica ;) Takiva namahani kato tebe gi qm za zakuska be ei !!! Na vsqka edna tema shte te pravq na guz obeshtavam ti go tova !!!!!

PePeLePew
07-19-2008, 18:18
Аграсияяяяяяяяя

Vichko0o
07-19-2008, 18:18
Pliok imash semeistvo koeto e iskalo da te ostavi za osinovqvane ! Imash si gadje koeto ti slaga chuval na glavata kato pravite ..... imash priqteli koito te sujalqvat i sa ti kompaniq ! Opredeleno predpochitam da sum sam ot kolkoto s takiva hora :) No az ne sum sam i nikoga nqma da buda :) A btw zashto vsichkite "pisachi" se otkazahte be ? Kvo da ne e padnal google ta neznaete kakvo da mi pishete ? Produlajvaite da me kopirate togava i da izpolzvate moi repliki sreshtu men mnogo mi e zabavno :)

SunShinePearl
07-19-2008, 18:20
Takache si meri prikazkite shtoto i ti s tvoite cvetni i smotani komentari ne se izvisqvash daleche ....
моите коментари са на КИРИЛИЦА чувал ли си за български език???Я виж моите коментари и тогава виж твоите и кво като са цветни проблем ли имаш?О да ти имаш проблеми с половиния форум така че като си селска пръчка.... прав е gPa3HuTeJl че е спрял да пише и аз точно това ще направя защото по умния винаги отстъпва!

IDEPENDENT
07-19-2008, 18:21
Аве ти каква си,че се месиш в работите на хората е.ТОВА СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.Така че не се меси повече,като завиждаш какво да направим. :-x

ае това на мене ли, е.. .хахахаха :razz: и за какво да завиждам ?! или пък да ме е яд..?? от някакво момиче, което дори не го е познава както аз ;)... аре трай там като не знаеш !!!! :-x

trayana
07-19-2008, 18:21
И аз си нямам работа да чета глупости, че тяхна си работа кой по кого си пада това НЕ ни засяга.
+1

babity
07-19-2008, 18:24
]
Аве ти каква си,че се месиш в работите на хората е.ТОВА СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.Така че не се меси повече,като завиждаш какво да направим. :-x

ае това на мене ли, е.. .хахахаха :razz: и за какво да завиждам ?! или пък да ме е яд..?? от някакво момиче, което дори не го е познава както аз ;)... аре трай там като не знаеш !!!! :-x

не мила, това се отнасяше до авторката! ;)

IDEPENDENT
07-19-2008, 18:25
]
Аве ти каква си,че се месиш в работите на хората е.ТОВА СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.Така че не се меси повече,като завиждаш какво да направим. :-x

ае това на мене ли, е.. .хахахаха :razz: и за какво да завиждам ?! или пък да ме е яд..?? от някакво момиче, което дори не го е познава както аз ;)... аре трай там като не знаеш !!!! :-x

не мила, това се отнасяше до авторката! ;)

хаха... има късмет :)

Vichko0o
07-19-2008, 18:25
chovecheto sus lilaviq shrift NE E ZA TEBE TOVA BE TUPA LI SI KVA SI ? ZA AVTORKATA E NAPISANO !!!! Kriska az da ne pisha na patagonski be ? She si pisha kudeto i kakto si iskam !! Da drazni me polovinata forum i kvo ? Nishto nemojesh da napraish po vuprosa ! Otnostno tova gadno julto blqq .... I btw kato pishesh na kirilica tova ne oznachava che pishesh neshto smisleno ? Pishi ako shtesh i na METODICA pak shte si ostanesh tupa zaluhava i maloumna patka deto she se udavi skoro ... A do "po umniq otstupva" Mi da ok neka otstupi shtom e po umen az nqmam nishto protiv ! Togava vsichk izashto produljavat da pisaht ? hahahahahaahahha Sami si go nabivate po navutre i po navutre ;)

Pliok0019
07-19-2008, 18:28
Pliok imash semeistvo koeto e iskalo da te ostavi za osinovqvane ! Imash si gadje koeto ti slaga chuval na glavata kato pravite ..... imash priqteli koito te sujalqvat i sa ti kompaniq ! Opredeleno predpochitam da sum sam ot kolkoto s takiva hora :) No az ne sum sam i nikoga nqma da buda :) A btw zashto vsichkite "pisachi" se otkazahte be ? Kvo da ne e padnal google ta neznaete kakvo da mi pishete ? Produlajvaite da me kopirate togava i da izpolzvate moi repliki sreshtu men mnogo mi e zabavno :)
Няма да разказвам...няма и смисъл. По-умните отстъпват.
Беше ми наистина забавно и оставам на мнение, че хора като теб трябва да се екзекутират. Радвам се, че ще умреш девствен, защото поне няма да оставиш положение.

Приятна вечер.

SunShinePearl
07-19-2008, 18:30
Da drazni me polovinata forum i kvo ? Nishto nemojesh da napraish po vuprosa !

като те дразни защо си се регнал???и това е оранжево!айде много ти здраве... :-)

Vichko0o
07-19-2008, 18:32
Nikoi ne umira devstven jivota go nabiva na vsichki :) Loshto e che na tebe i bashta ti go e nabil ;( Nishto de ti kato po maloumna otstupi za da ne ti se smeqt horata :) Samo edno ne razbrah ? Zashto izleznahte s tozi isturkan laf "po umniq otstupva" ????? Nemojahte li da izmislite neshto po taktichno po umno koeto naistina da ima smisul ! S tova izvinenie vie pokazvate kolko po maloumni ste i otstupvate zashtoto neznaete kakvo da kajete i koga da go kajete normalno e da se zaqjdam sus vsichki vi prosto shtoto ste tolkova banalni i ogranicheni che obshto na kup nemojahte da me zatapite nito 1 put ! Sq sigurno vseki edin post shte go chetete po 20 puti bukva po bukva da vidite dali nqma greshka !!! PRoduljavaite samo taka az pone si kazah na choveka koito me drazni ot sumati vreme kakvoto imashe no nqma da se spre do tuka ! Ae priqtna vecher "umnici" ;) Nqkoi den pak shte si govorim kogato zauchite neshto novo i neshto po smisleno ;)
oranjevo ili julto se 1 VSE E DRAZNESHT CVQT !!!!

IDEPENDENT
07-19-2008, 18:33
chovecheto sus lilaviq shrift NE E ZA TEBE TOVA BE TUPA LI SI KVA SI ? ZA AVTORKATA E NAPISANO !!!! Kriska az da ne pisha na patagonski be ? She si pisha kudeto i kakto si iskam !! Da drazni me polovinata forum i kvo ? Nishto nemojesh da napraish po vuprosa ! Otnostno tova gadno julto blqq .... I btw kato pishesh na kirilica tova ne oznachava che pishesh neshto smisleno ? Pishi ako shtesh i na METODICA pak shte si ostanesh tupa zaluhava i maloumna patka deto she se udavi skoro ... A do "po umniq otstupva" Mi da ok neka otstupi shtom e po umen az nqmam nishto protiv ! Togava vsichk izashto produljavat da pisaht ? hahahahahaahahha Sami si go nabivate po navutre i po navutre ;)

Е за разлика от теб не съм ясновидка.. съжалявам :( божее...
Не знам се пише отделно ;) далтонисте...
със сигурност не по тъпа от теб : |

' По-умният винаги отстъпва .. затова в света цари глупостта'

айде със здраве ;)

Vichko0o
07-19-2008, 18:35
Bojee se pishe sus GLAVNA BUKVA ! DObre che e maikati okolo tebe ta chete kakvo pishesh da te popravq ;) Che vidqhme i ti kolko si gramotna vuv 1 izrechenie 20 greshki aide sus zdarve i ot mene ;) Dano zdrav da vi vliza :D

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 18:36
Хайде аз няма да седя цяла вечер в тоя форум. Поемам наняк1де.

Good Luck And Have Fun :!:

Vichko0o
07-19-2008, 18:39
Mojesh da poemesh kum bashta ti da go izdoish ;) Znam che obichash da go pravish tova ;) Az zloba imam mnogo i shte si izkaram vurhu vas ;) Za da mi e po zabavno taka da se veselim :) No e kofti kogato 1 chovek naprai na guz 4-5 choveka i te se otkajat sus banalna izturkana fraza ;)
GL & HF ? Omfg ? ROFL ? LOL ? Roxus Boxus ? Lmao ? FTW ? Dea da mojeshe nekoi da kaje pone edin smislen komentar da vidq che ima i malko akul v toq forum beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !! Ama neeeeeee nqma takuv chovek ;( Kofti Kofti ! Nishto she se opraite i viQ ako ne v kraina smetka nqkoi she vi opravi ;)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 18:47
Редактирано : by gPa3HuTeJl

т.11 От Правилника :!:

Pliok0019
07-19-2008, 18:48
Гъзът си ти. Жалко, че ти го вкарват често в големия анал.

Скучен си...

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 18:49
Лошото е, че няма кой да му го вкара..

Pliok0019
07-19-2008, 18:50
Пръв и надявам се последен апел към модераторите - "от сън спомени няма"... Малко действие и един бан ще решат проблема.

Pliok0019
07-19-2008, 18:52
Лошото е, че няма кой да му го вкара..
Той на това се надява милия. Докато сваля пичове в Интернет си мечтае ли, мечтае за малко реалност... Ама никой така и не посмява да му го набие в косматия, лайнян анал... За това ни е злобничък и тъжен. :D

slun4ice_90
07-19-2008, 18:53
Пръв и надявам се последен апел към модераторите - "от сън спомени няма"... Малко действие и един бан ще решат проблема.И аз за това се моля цяла вечер.... :-s :wink: Излизам вече,че не ми се четат глупости.Лека на всички. :-)

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 18:54
Мл1кна, ш'от засегнах болна тема. А така.. ш'е м1лчиш !!

AnzaRe
07-19-2008, 18:54
]

]
Аве ти каква си,че се месиш в работите на хората е.ТОВА СИ Е ТЕХЕН ПРОБЛЕМ.Така че не се меси повече,като завиждаш какво да направим. :-x

ае това на мене ли, е.. .хахахаха :razz: и за какво да завиждам ?! или пък да ме е яд..?? от някакво момиче, което дори не го е познава както аз ;)... аре трай там като не знаеш !!!! :-x

не мила, това се отнасяше до авторката! ;)

хаха... има късмет :)

Кой е казъл че за теб се отнася.Пак не сте разбрали.

HelSy
07-19-2008, 18:59
трудно им е за разбиране ... AnzaRe ти пък вкарай малко съпричастност де :lol: :lol: :P

Pliok0019
07-19-2008, 19:02
Мл1кна, ш'от засегнах болна тема. А така.. ш'е м1лчиш !!
Да...Истината най-сетне излезе на яве. :D

AnzaRe
07-19-2008, 19:02
трудно им е за разбиране ... AnzaRe ти пък вкарай малко съпричастност де :lol: :lol: :P

В момента не е нужно. :D
Който е разбрал,разбрал.Повече не повтарям. :D

Lady_B_
07-19-2008, 19:12
Аз направо не знам с коя ръка да се прекръстя. Първо тоя дето е пуснал темата ок да кажем, че е зле, ама всички вие дето му викате, че не е негова работа и че тая тема не е за тука я направихте 9 страници :shock: :razz: . Да прави сте никой не го интересува какво става с (никовете не ви научих изв. се за което), а мене още по малко. А и сладури след като това си е м/у вас и не искате другите да го обсъждат просто не го пишете по форума. После що хората говорели, вие само има дайте повод а пък после викайте кво стана ... :) Ох нещо се разписах аз :D Та така де може просто да спрете да пишете по тая тема и готово, щото е малко тъпо да има хора, които наистина искат да питат някакви важни неща за тях и да въбират по 5 мнения на кръст а тука 10 страници се обсъжда кой кой харесва, на кой му е работа, и кой с кой се заяжда ... Така аз вече свърших (крайно време беше) и се поуспокойте и излезнете събота вечер е все пак ... :):):)

Vichko0o
07-19-2008, 19:12
SLunchice_90 Dobre che si kurvichka ;) Mmmm temata koqto mi e bolna opredeleno ne e che sum debel i zubite mi ne sa julti !!!! Prosto hodih da izbursha zadnika na maikati za tva me nqmashe ! Ta nali smqtash kolko jalko izglejdash s fakta che me obijdash na viziq ? Prosto mi pokazvash che si porednata povurhnostna otrepka ! Shtoto hich ne me ebe kuf sum i kvo sum ! Horata koito sa me opoznali mnogo dobre znaqt kakuv sum ! A otnostno ostanalite mi mene ne mi go nabivat razni potni nemiti negri ili ciganiori v povecheto sluchai kakto e s pliok i slunchice ! Da draznitel produljavai da me obijdash na tema "viziq" i opredeleno mnogo shte me zasegnesh ahahahahah moje da sum debel no pone ne sum kuho kopele kato tebe ! i pone nashte sa me iskali a ne sq kato tvoite roditeli da se chudqt kakvo da te pravqt ... pone ne si regvam po 2-3 nicka i da si pishe sam i horata da si mislqt che imam "gadje" razkreposten neadekvaten maloumen chikidjiq nasran ! Otnostno moderatorite kakvo se jalvate na moderatorite be ? Nemojete da se spravite sami i aide moderatorite da pomagat ! Tolkova se plitkoumni che mi se povrushta ot vas ! Are be draznitel kaji neshto sushtestveno tova che sum debel go znaqt horata NO TOVA NE ME BURKA MENE ! No pone edin den ot mene shte stane chovek a ot tebe shte stane bokludjiq tam sus ciganiorchetata da si lafite shtoto na akul ste ednakvi i na mirizma she go dokarash ako produljavash taka ! Tolkova ste bezmozuchni che mi e kef da se zanimavam sus vas ;)

Pliok0019
07-19-2008, 19:15
ХАхАххахАХха ти си дебел и глупав. :razz: :razz: :razz:

tuzaro
07-19-2008, 19:16
и аз имам влечение към нея 8-)

Vichko0o
07-19-2008, 19:16
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!

Pliok0019
07-19-2008, 19:18
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!
Добре. Ти си жалък, глупав, неграмотен и комплесиран.

Освен това си дебела свиня.


:razz: :razz: :razz:

Vichko0o
07-19-2008, 19:20
Az pone smeq da si pokazvam snimkite ! A vie i tova nesmeete shtoto kato cuknete na "send" i posochite snimkata CHAK KOMPIUTURA VI ZABIVA !!!! TOLKOVA STE GROZNI !!!! Takache ne mi obqsnqvaite koi kakuv e i shto e deba pachavrite i ogranichenite keleshi !!!!Davaite be aide hranete me na tema viziq da vidi polovinata forum kak nemojete da izmislite nishto smisleno samo i edinstveno "Debel si grozen si bla bla bla" tolkova jalko izglejdat tezi dumi che ideq si nqmate ;)

Vichko0o
07-19-2008, 19:20
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!
Добре. Ти си жалък, глупав, неграмотен и комплесиран.

Освен това си дебела свиня.


:razz: :razz: :razz:
I produljavam da buda POVECHE ot tebe ! PRavi si izvodite togava TI kakva si !!!!!

Pliok0019
07-19-2008, 19:21
Az pone smeq da si pokazvam snimkite ! A vie i tova nesmeete shtoto kato cuknete na "send" i posochite snimkata CHAK KOMPIUTURA VI ZABIVA !!!! TOLKOVA STE GROZNI !!!! Takache ne mi obqsnqvaite koi kakuv e i shto e deba pachavrite i ogranichenite keleshi !!!!Davaite be aide hranete me na tema viziq da vidi polovinata forum kak nemojete da izmislite nishto smisleno samo i edinstveno "Debel si grozen si bla bla bla" tolkova jalko izglejdat tezi dumi che ideq si nqmate ;)
Сигурно в момента се даваш в потта си, девствен, жалак изроде. :razz:

tuzaro
07-19-2008, 19:21
къв е тоя скандал.... кви са тия обиди... :x

Lady_B_
07-19-2008, 19:22
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!
Добре. Ти си жалък, глупав, неграмотен и комплесиран.

Освен това си дебела свиня.


:razz: :razz: :razz:

ох какво ви става бе хорааааа :-x престанете ! Това е ужасно и минава вече всички граници. И м/у другото ако наистина си момиче подобни думи не седят добре в устата на едно момиче, въпреки че съм сигурна, че го знаеш ... :) Но моля ви престанете ...

AnzaRe
07-19-2008, 19:22
Хахах.Зако почнахте да се карате? ЛоЛ

Pliok0019
07-19-2008, 19:22
къв е тоя скандал.... кви са тия обиди... :x
Днес не ми се излиза и се забавлявам. :D

tuzaro
07-19-2008, 19:24
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!
Добре. Ти си жалък, глупав, неграмотен и комплесиран.

Освен това си дебела свиня.


:razz: :razz: :razz:

ох какво ви става бе хорааааа :-x престанете ! Това е ужасно и минава вече всички граници. И м/у другото ако наистина си момиче подобни думи не седят добре в устата на едно момиче, въпреки че съм сигурна, че го знаеш ... :) Но моля ви престанете ...в устата на едно момиче седи добре само един *** 8-)

Lady_B_
07-19-2008, 19:25
къв е тоя скандал.... кви са тия обиди... :x
Днес не ми се излиза и се забавлявам. :D

моля те забвлявай се малко по-умерено, че на мен лично не ми е приятно да чета подобна гнусотия ...

Vichko0o
07-19-2008, 19:26
Pliok predpochitam da sum devstven otkolkoto da me ebe vseki koito mi predloji 2 leva !!!! To kakvato maikata takava i dushterqta nali znaesh ! No aide be vsichkite otvorkovci davaite da vidime kolko sinonima na "debel" moje da izmislite ? Deba oskurbenite jalki dechorliga !

Lady_B_
07-19-2008, 19:26
Da da da da izmisli neshto po originalno pls ! S tova nqma da mojesh da napraivsh neshto zanchitelno prosto shte pokajesh kolko si ogranichena I KAK MOJE SAMO DA GOVORISH ZA VIZIQTA MI !!!!!
Добре. Ти си жалък, глупав, неграмотен и комплесиран.

Освен това си дебела свиня.


:razz: :razz: :razz:

ох какво ви става бе хорааааа :-x престанете ! Това е ужасно и минава вече всички граници. И м/у другото ако наистина си момиче подобни думи не седят добре в устата на едно момиче, въпреки че съм сигурна, че го знаеш ... :) Но моля ви престанете ...в устата на едно момиче седи добре само един *** 8-)

Наистина беше оригинално, как не се сетих самичка :?

Jоnny
07-19-2008, 19:27
Az pone smeq da si pokazvam snimkite ! A vie i tova nesmeete shtoto kato cuknete na "send" i posochite snimkata CHAK KOMPIUTURA VI ZABIVA !!!! TOLKOVA STE GROZNI !!!! Takache ne mi obqsnqvaite koi kakuv e i shto e deba pachavrite i ogranichenite keleshi !!!!Davaite be aide hranete me na tema viziq da vidi polovinata forum kak nemojete da izmislite nishto smisleno samo i edinstveno "Debel si grozen si bla bla bla" tolkova jalko izglejdat tezi dumi che ideq si nqmate ;)
Сигурно в момента се даваш в потта си, девствен, жалак изроде. :razz:
OWNAGE

Pliok0019
07-19-2008, 19:27
Аз спирам. Наистина няма смисъл. Дебелако, мерси за забавлението тази нощ. Знам, че никога не си го чувал, така че го приеми с гордост.

AnzaRe
07-19-2008, 19:27
Хахха :D

Jоnny
07-19-2008, 19:28
Евалата, Pliok0019 ме кефи.. :D

AnzaRe
07-19-2008, 19:29
Евалата, Pliok0019 ме кефи.. :D

Papa Roach ли слушаш?

tuzaro
07-19-2008, 19:30
къде е бат мони???

Vichko0o
07-19-2008, 19:31
Az pone smeq da si pokazvam snimkite ! A vie i tova nesmeete shtoto kato cuknete na "send" i posochite snimkata CHAK KOMPIUTURA VI ZABIVA !!!! TOLKOVA STE GROZNI !!!! Takache ne mi obqsnqvaite koi kakuv e i shto e deba pachavrite i ogranichenite keleshi !!!!Davaite be aide hranete me na tema viziq da vidi polovinata forum kak nemojete da izmislite nishto smisleno samo i edinstveno "Debel si grozen si bla bla bla" tolkova jalko izglejdat tezi dumi che ideq si nqmate ;)
Сигурно в момента се даваш в потта си, девствен, жалак изроде. :razz:
OWNAGE
ou tova sum go izpusnal ! Po dobre v moita sobstvena pot ot kolkoto v potta na gusni ciganiori !!! KAkto se davi pliok :} Btw zashto se otkazvash pliok svurshiha lafchetata svurzani sus devstven i debel ? Oh kakvo shte pravish sega ? Shte hodish da si potursish nqkoe mangalche navunka da te opne che si zagorqla ! Deba i slivata mirizliva !!! Btw az se zabavlqvam poveche ot kolkot osi mislish i si jiveq mnogo po dobre ot kolkoto vie "praveshtite sex krasivi i t.n" ;) Az pone shte postigna neshto kato horata a ti shte postignesh kakvo ? maikati ! I shte q zamestvash na okolovrustnoto she prosish milostinq kato bashta si ili shte si prodavash organite kato sestra ti ! No da opredeleno mnogo me obidi ;( sega neznam kak shte spq prosto neznam cqla nosth shte se razsipvam ot smqh ot tvoite taka Enteligentni komentari ;)

Jоnny
07-19-2008, 19:34
Евалата, Pliok0019 ме кефи.. :D

Papa Roach ли слушаш?
Велика група дехххба..

Vichko0o
07-19-2008, 19:34
Btw pliok vij v podpisa mi linka ! mnogo si prilichate s tva kuche ! Toe kosmato i ti si kosmata , to e tupo kato rub i ti si tolkova tupa ! To se lije i ti se lijesh shtoto nqma koi drug da te lizne ;) To se prebi i ti edin den shte se prebiesh no tvoito shte e hem emocionalno hem fizicheski ;)

Pliok0019
07-19-2008, 19:35
Az pone smeq da si pokazvam snimkite ! A vie i tova nesmeete shtoto kato cuknete na "send" i posochite snimkata CHAK KOMPIUTURA VI ZABIVA !!!! TOLKOVA STE GROZNI !!!! Takache ne mi obqsnqvaite koi kakuv e i shto e deba pachavrite i ogranichenite keleshi !!!!Davaite be aide hranete me na tema viziq da vidi polovinata forum kak nemojete da izmislite nishto smisleno samo i edinstveno "Debel si grozen si bla bla bla" tolkova jalko izglejdat tezi dumi che ideq si nqmate ;)
Сигурно в момента се даваш в потта си, девствен, жалак изроде. :razz:
OWNAGE
ou tova sum go izpusnal ! Po dobre v moita sobstvena pot ot kolkoto v potta na gusni ciganiori !!! KAkto se davi pliok :} Btw zashto se otkazvash pliok svurshiha lafchetata svurzani sus devstven i debel ? Oh kakvo shte pravish sega ? Shte hodish da si potursish nqkoe mangalche navunka da te opne che si zagorqla ! Deba i slivata mirizliva !!! Btw az se zabavlqvam poveche ot kolkot osi mislish i si jiveq mnogo po dobre ot kolkoto vie "praveshtite sex krasivi i t.n" ;) Az pone shte postigna neshto kato horata a ti shte postignesh kakvo ? maikati ! I shte q zamestvash na okolovrustnoto she prosish milostinq kato bashta si ili shte si prodavash organite kato sestra ti ! No da opredeleno mnogo me obidi ;( sega neznam kak shte spq prosto neznam cqla nosth shte se razsipvam ot smqh ot tvoite taka Enteligentni komentari ;)

Получих няколко ЛСта, че съм жестока... И реших да ти оставя поне капка достойнство в очите на останалите.

Успех със свалянето на килограмите.

AnzaRe
07-19-2008, 19:36
Евалата, Pliok0019 ме кефи.. :D

Papa Roach ли слушаш?
Велика група дехххба..

Ем тогава проздрав :)
Getting Away With Murder :-({|=

HelSy
07-19-2008, 19:40
Pliok0019 секи си има кусури .. не смятам, че ти си перфектна нали ?
по-принцип на мен казват,че съм прекалявала ама ти ..
чуда се кой ще е щастливеца дет ще си фанеш 8-) със сигорност искам да го вида

:-P :-) айде и спирайте със скандалите .. :lol:

AFT
07-19-2008, 19:40
Айде дишайте,а? Да ви имам интригите. :-o
Лина, така не се говори на идиотите, щот стават още по-зле. ;]

Vichko0o
07-19-2008, 19:41
Ou mi taka e kato rqdko ti pishe nqkoi sega se radvash na tezi nqkolko suobshteniica ;) Az dostoinstvo imam dostatuchno ! A i mislq che shtom ne smeesh da pratish 1 snimka znachi si po zle izgllejdashta ot mene ;( Loshoto e che takiva hora kato tebe v jivota bivat stupkani i othvurlqni ;( Puk po forumite vuv skype i neznam si oshte kude si dosta ustata ;) Sigurno po cqla vecher si sedish vkushti si plachkash spokoinichko v staqta dokato horata okolo teb se veselqt ;) Produljavai da si mislish che si jestoka macka ;) Po skoro si jalka ne jestoka no te dumite si prilichat ;) Taka mi se iska hora kato teb da mi gi govorqt tezi neshta v ochite no za sujalenie hora kato teb sa nezabelejimi otrepchici koito si stoqt spokoinchko v ugula i ne smeqt da guknat dori ! A kogato se kriqt zaed nick vuv internet sa golqmoto neshto ;) Produljavai da se zalugvash ot nqkolko lichni suobshteniq koito sa kato dar Boji za tebe ;]

AFT
07-19-2008, 19:41
Ох. Как мразя София! :lol:

AnzaRe
07-19-2008, 19:42
ХахаХаха как са изцепи :D

Pliok0019
07-19-2008, 19:43
Ох. Как мразя София! :lol:
Ееее. (: Не можеш да мразиш нашата мръсна, прашна столица. :D

Jоnny
07-19-2008, 19:45
Евалата, Pliok0019 ме кефи.. :D

Papa Roach ли слушаш?
Велика група дехххба..

Ем тогава проздрав :)
Getting Away With Murder :-({|=
Хехе..
Благодарско..
E:\Music\Papa Roach\The Paramour Sessions\02-Alive.mp3
8)

AnzaRe
07-19-2008, 19:46
Също и тази песничка е яка.Papa Roach - Between Angels And Insects

Vichko0o
07-19-2008, 19:48
Hm s obshto vsichktie LS koito qvno sa i podksazvali kakvo da kazva pLIOK sega se umulcha ;) I se otkaza kakvo be svurshiha ti sinonimchetata ? I jalkite obidni dumichki ? E nishto de nqkoi den shte poumneesh ! A i btw otnostno viziqta az edin den shte otslabna no ti po hubava nqma da stanesh ;) A i po grozna nemojesh da stanesh shtoto nqma nakude :)

Jоnny
07-19-2008, 19:48
Също и тази песничка е яка.Papa Roach - Between Angels And Insects
Сичките са яки. 8)

AnzaRe
07-19-2008, 19:49
Hm s obshto vsichktie LS koito qvno sa i podksazvali kakvo da kazva pLIOK sega se umulcha ;) I se otkaza kakvo be svurshiha ti sinonimchetata ? I jalkite obidni dumichki ? E nishto de nqkoi den shte poumneesh ! A i btw otnostno viziqta az edin den shte otslabna no ti po hubava nqma da stanesh ;) A i po grozna nemojesh da stanesh shtoto nqma nakude :)

Аве ти още ли се занимаваш.Стига спрете ...

Pliok0019
07-19-2008, 19:51
Като сме почнали с поздравите:
Papa Roach - Last Resort

AnzaRe
07-19-2008, 19:52
Papa Roach - Take me любимата ми песен. :) 8)

AFT
07-19-2008, 19:53
Абе, тоооооооооооооолкова много искам да отида в тъпия зоопарк в тая пуста столица! Ако видите зоопарка в Пловдив, ще умрете (както по-голямата част от животните са направили). Едно време имаше лъв, а ся една саката мечка и кокошки. :-#



П.С. Как мразя това!!

E:\Music\Papa Roach\The Paramour Sessions\02-Alive.mp3


Не мислите ли,че ще стане по-бързо,ако просто напишете името на песента?!!?!?!?! Много ми пука къде си държите глупавата музика. Еее!

AnzaRe
07-19-2008, 19:54
Във варна идвал ли си да видиш зоопарка?

Pliok0019
07-19-2008, 19:54
Абе, тоооооооооооооолкова много искам да отида в тъпия зоопарк в тая пуста столица! Ако видите зоопарка в Пловдив, ще умрете (както по-голямата част от животните са направили). Едно време имаше лъв, а ся една саката мечка и кокошки. :-#



П.С. Как мразя това!!

E:\Music\Papa Roach\The Paramour Sessions\02-Alive.mp3


Не мислите ли,че ще стане по-бързо,ако просто напишете името на песента?!!?!?!?! Много ми пука къде си държите глупавата музика. Еее!
Помня, че в зоопарка във Варна преди години имаше едно тигърче без един крак... Горкото животинче. :(

AFT
07-19-2008, 19:56
Момиче съм. И не, не съм идвала, не ми казвай кво е, знам, че ще е по-хубаво от тоя тук и само ще се изнервя до краен предел.

AnzaRe
07-19-2008, 19:57
Хахах Извод:
Зайците немогат да играят футбол :D

Jоnny
07-19-2008, 20:00
E:\Music\Papa Roach\The Paramour Sessions\02-Alive.mp3


Не мислите ли,че ще стане по-бързо,ако просто напишете името на песента?!!?!?!?! Много ми пука къде си държите глупавата музика. Еее!
Давам АЛТ+3 в уинамп-а, копи и пейст..
Иначе трябва да си играя да пиша много..
Не го правя че да видиш де си държа музиката..
Правя го щото съм мързелив.
Дийл уид ит.
:shock:

slun4ice_90
07-19-2008, 20:02
SLunchice_90 Dobre che si kurvichka ;) Mmmm temata koqto mi e bolna opredeleno ne e che sum debel i zubite mi ne sa julti !!!! Prosto hodih da izbursha zadnika na maikati za tva me nqmashe ! Ta nali smqtash kolko jalko izglejdash s fakta che me obijdash na viziq ? Prosto mi pokazvash che si porednata povurhnostna otrepka ! Shtoto hich ne me ebe kuf sum i kvo sum ! Horata koito sa me opoznali mnogo dobre znaqt kakuv sum ! A otnostno ostanalite mi mene ne mi go nabivat razni potni nemiti negri ili ciganiori v povecheto sluchai kakto e s pliok i slunchice ! Da draznitel produljavai da me obijdash na tema "viziq" i opredeleno mnogo shte me zasegnesh ahahahahah moje da sum debel no pone ne sum kuho kopele kato tebe ! i pone nashte sa me iskali a ne sq kato tvoite roditeli da se chudqt kakvo da te pravqt ... pone ne si regvam po 2-3 nicka i da si pishe sam i horata da si mislqt che imam "gadje" razkreposten neadekvaten maloumen chikidjiq nasran ! Otnostno moderatorite kakvo se jalvate na moderatorite be ? Nemojete da se spravite sami i aide moderatorite da pomagat ! Tolkova se plitkoumni che mi se povrushta ot vas ! Are be draznitel kaji neshto sushtestveno tova che sum debel go znaqt horata NO TOVA NE ME BURKA MENE ! No pone edin den ot mene shte stane chovek a ot tebe shte stane bokludjiq tam sus ciganiorchetata da si lafite shtoto na akul ste ednakvi i na mirizma she go dokarash ako produljavash taka ! Tolkova ste bezmozuchni che mi e kef da se zanimavam sus vas ;)Абе смешнико,целият форум разбра що за стока си(най-евтината).Курва съм била така ли??? :-x По-пропаднал човек не познавам от теб...и по-тъп едвали ще се роди... 8-) Я кажи,защо ме наричаш така бе????Защото не исках да легна с теб нали бе мършо....??????За мен можеш само да мечтаеш.Съжалявам те,от цялата си душа и сърце..... :? :shock: :booooomb: Само да ми паднеш ще те направя сам да си говориш веееееееее!!!!!!!Ще те смеля на кайма ще те направя..Въпреки,че едвали някой ще те иска и в този вид.... :lol: :D Лека вечер.И да не забравиш да си пиеш хапчето,че ето днес пропусна и виж какво стана.... 8) :-o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

AFT
07-19-2008, 20:03
ТИГЪР?! Имало е тигър! Ние никога не сме имали тигър! :cry: Ся кажете, че има и пингвини и ще се убия ритуално с клечка за зъби! о.О


Давам АЛТ+3 в уинамп-а, копи и пейст..
Иначе трябва да си играя да пиша много..
Не го правя че да видиш де си държа музиката..
Правя го щото съм мързелив.
Дийл уид ит.

Песента се казва ALIVE. Т'ва са 5 букви. Мързел друг път.

AnzaRe
07-19-2008, 20:06
Има пингвини ама изкуствено направени.

AFT
07-19-2008, 20:07
Е, аз искам истински. :smt050

AnzaRe
07-19-2008, 20:08
Има и истински ......Само за ВИП.

babity
07-19-2008, 20:08
Има пингвини ама изкуствено направени.
нах нах нах! Ние имаме камерунски козички и младо еленче, на което му пипнах мекото рогче! :grin: :grin: :grin: :grin:

Pliok0019
07-19-2008, 20:09
ТИГЪР?! Имало е тигър! Ние никога не сме имали тигър! :cry: Ся кажете, че има и пингвини и ще се убия ритуално с клечка за зъби! о.О


Давам АЛТ+3 в уинамп-а, копи и пейст..
Иначе трябва да си играя да пиша много..
Не го правя че да видиш де си държа музиката..
Правя го щото съм мързелив.
Дийл уид ит.

Песента се казва ALIVE. Т'ва са 5 букви. Мързел друг път.
Винаги съм си мислела, че си от Варна.
Е, тигърът беше трикрак. И едва ли е жив в момента.

AFT
07-19-2008, 20:15
Има пингвини ама изкуствено направени.
нах нах нах! Ние имаме камерунски козички и младо еленче, на което му пипнах мекото рогче! :grin: :grin: :grin: :grin:


И тук има такива кози, бахти яките животни. :Д А елена ни май е старичък. :Д
~
Ба, от Варна. Де да бях от Варна! В Пловдив е скучно, а там поне море има. :Д
Иначе с три, ако ще с 1, пак ще го вземем тигъра. Обичам котките. :smt007

babity
07-19-2008, 20:17
Има пингвини ама изкуствено направени.
нах нах нах! Ние имаме камерунски козички и младо еленче, на което му пипнах мекото рогче! :grin: :grin: :grin: :grin:


И тук има такива кози, бахти яките животни. :Д А елена ни май е старичък. :Д
~
Ба, от Варна. Де да бях от Варна! В Пловдив е скучно, а там поне море има. :Д
Иначе с три, ако ще с 1, пак ще го вземем тигъра. Обичам котките. :smt007

Мило мое, любимо шматенце ( :-) ) Ние сме съгражданки ако не си забелязала! :P

едит: чак сега забелязах, че ти няма как да забележиш! :lol: :lol: :lol:

AFT
07-19-2008, 20:19
Е, скарах се със звездите ония ден и от тогава не ми говорят. Искрено се извинявам за нелепата грешка. :lol:

tuzaro
07-19-2008, 20:20
съгражданките и аз съм от там 8-)

Jоnny
07-19-2008, 20:22
ТИГЪР?! Имало е тигър! Ние никога не сме имали тигър! :cry: Ся кажете, че има и пингвини и ще се убия ритуално с клечка за зъби! о.О


Давам АЛТ+3 в уинамп-а, копи и пейст..
Иначе трябва да си играя да пиша много..
Не го правя че да видиш де си държа музиката..
Правя го щото съм мързелив.
Дийл уид ит.

Песента се казва ALIVE. Т'ва са 5 букви. Мързел друг път.
Като сложиш и името на групата стават повече..
Да не говорим че го правя и по навик, защото ако тръгна да споменавам някоя песен от рода на Panic! At The Disco - Lying Is The Most Fun A Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off, не мисля да го пиша буква по буква..
Сещай се..

AFT
07-19-2008, 20:24
Омг. Паник ат дъ диско. Сигурно и на Симпъл План се кефиш. Do not speak to me again! xD
~
Бате Васко, теб си те знаем. =)

Jоnny
07-19-2008, 20:28
Просто търсих най-дългото име в плейлиста.. :D Симпъл план не мъ кефат щото се са жалват от нещо.. :D

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 12:00
pone ne si regvam po 2-3 nicka i da si pishe sam i horata da si mislqt che imam "gadje"

OMFG !!!!! :shock:

Ти к'во мислиш, че аз и ~cry_baby_cry~ сме един и с1що човек ли :?:
Нали си хакер бе боклук смачкан погледни ИП-тата и ми кажи дали са еднакви. Айде мл1квай там... отчайващо кюфте такова...

babity
07-20-2008, 12:02
Сутринта получих ЛС. Не можел да ни гледа смешните физиономии и нямало да влиза повече.

SunShinePearl
07-20-2008, 12:04
Сутринта получих ЛС. Не можел да ни гледа смешните физиономии и нямало да влиза повече.

Хах :lol: :lol: :lol: :lol: тоя е голям тъпанар :lol: :lol: :lol:

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 12:05
хаха нормално.. Ъъ как ни гледа физиномите :?: Оо забравих, че той е хакер и през сателитите ни гледа :!:
Victory :!: xAHxhAHXHAxhAX

pandelka
07-20-2008, 12:06
Vie produljavate s tazi temaa ... :shock: :shock: :shock: Do kolko stranici mislite da q dokarate 20,30 ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :?

tuzaro
07-20-2008, 12:07
Vie produljavate s tazi temaa ... :shock: :shock: :shock: Do kolko stranici mislite da q dokarate 20,30 ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :? на колко години си?

babity
07-20-2008, 12:08
gPa3HuTeJl, започваш да ставаш брутален.

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 12:09
Понякога се налага, а и са като влезе някои администратор ш'е ми коригира подписа по т.11 От Правилника..

Pliok0019
07-20-2008, 12:10
Понякога се налага, а и са като влезе някои администратор ш'е ми коригира подписа по т.11 От Правилника..
Админите и модераторите може да ги чакаме с години.

babity
07-20-2008, 12:12
Те сутринта са правили чистка, представяте ли си? Намерих две теми на шльокавица заключени и всичко друго си е така..

pandelka
07-20-2008, 12:12
Vie produljavate s tazi temaa ... :shock: :shock: :shock: Do kolko stranici mislite da q dokarate 20,30 ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :? на колко години си?


6to pita6 :-P

tuzaro
07-20-2008, 12:13
Vie produljavate s tazi temaa ... :shock: :shock: :shock: Do kolko stranici mislite da q dokarate 20,30 ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :? на колко години си?


6to pita6 :-P интересно ми е, ама аз с мойте 10 много си ми голяма 8-)

pandelka
07-20-2008, 12:22
17

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 12:25
Васко... не пипай... :D хаха

tuzaro
07-20-2008, 12:26
а гадже имаш ли си :lol:

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 12:34
казах ти, че те изпреварих.. :D

tuzaro
07-20-2008, 12:36
бати лошия, ше кажа на мама

pandelka
07-20-2008, 13:51
mi ne nqmam :)
а гадже имаш ли си :lol:

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 13:57
mi ne nqmam :)
а гадже имаш ли си :lol:

Напротив :!: :-) :D

tuzaro
07-20-2008, 13:59
хах тука и 3-мата май нямаме ама ни се иска :D

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 14:00
ahxahxhaXHAHXa :D

pandelka
07-20-2008, 14:01
mi ne nqmam :)
а гадже имаш ли си :lol:

Напротив :!: :-) :D


[b]Mi ne sum izlugala :D Ama sum si haresala :-P :-) :-)

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 14:02
Кой е тоя неговата кожа :?: :shock:

pandelka
07-20-2008, 14:03
Кой е тоя неговата кожа :?: :shock:

Tvoita koja!!! ;)

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 14:07
ops :!:

pandelka
07-20-2008, 14:08
xaxaxa celiq forum razbra basi!! :-D

paranoia
07-20-2008, 14:15
Kolkoto i da se opitvam da sum taktichna ne moga poeche da cheta teq glupavi temi

OSTAVETE HORATA NA MIRA,I ELATE SI ZEMETE MAIKITE CHE MI UMRQHA NA PATKATA,NE MOGAT POVECHE DA POEMAT!

I da nqmam p*tka no mi haresva da imam na dumi!

Aman ot nekfi maniaci na tema gramotnost,deto ne suznavat te vs kolko greshki pravat i ot nekfi pachi deto samo se burkat v otnosheniqta na horata!

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 14:24
xaxaxa celiq forum razbra basi!! :-D

Дреме ти.. :-)

pandelka
07-20-2008, 14:30
хаХха ..на мен не ми е проблем ;)

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 14:33
И на мене.. ако ш'е цела София да разбере... Не с1м човек, който се влияе от хорското мнение :!:

tuzaro
07-20-2008, 14:58
младежи от кой отбор сте? само не казвайте цска :?

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 15:12
no...no...no.... Кр1вта ми е синя :!: ти сам си вади изводите от кой отбор с1м :!:

w0sh
07-20-2008, 15:35
2 дни да ме няма и вече сватба вдигат.... баси..... айде у вотрника ще ги видим.

sLaDkA_GrEsHkA
07-20-2008, 15:37
Oh sq pa nqma da stane taka ! Mi kato ne stane taka shte stane onaka ! Kvo se meshate tuka vsichki be ? Vsichki mi razpravqte v skype ili na LS kolko mrazite draznitel sq go zashtitavate ? Awe ei licemeri neshtastni !!!!! Kofti li e trupkata ? Da draznitel vsichkite tuka koito te zashtitavat vsichkite sa mi kazali kolko mnogo te nenavijdat ! Takache produljavaite da go zashtitavate i da mu budete "priqteli" A do kolkoto draznitel mi batka sam si pravish sveta takuv horata da se zaqjdat sus tebe ima zashto prosto sus tova samochuvstvie do nikude nqma da go dokarash nqi mnogo ako te barna nekude da te sgazq s kolata ;( e taka da vidq kakvo ima vuv teb :D

ne te poznavam, da ne kaja che ti vijdam nick-a za purvi put, no moga da ti kaja che nikoi ne zasqgash edinstvenoto koeto pravish e da se izlagash... i ne si pravi truda da zatapvash i men zashtoto az nqma da si napravq truda da otvorq povtorno tazi tema.... ne znam kak sa se razvili neshtata sled 4-5str, no prosto se otchaqh i nqmam sili da produlja da cheta, ako cry baby cray i draznitel si se obichat - mnogo uspehi ot mene :) a kiflata .... nc :(

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 15:44
2 дни да ме няма и вече сватба вдигат.... баси..... айде у вотрника ще ги видим.


Мани ти :D

Nefarian
07-20-2008, 15:44
Оди шмъркай ЛСД

didi_baby
07-20-2008, 16:01
Мацката е бомба,как ще я изпусне :P

vesinka91
07-20-2008, 16:04
A btw kolkoto nadolu da padna vinagi shte buda poveche ot vas vzeti zaedno

0ооо извинявай, Професоре, но май вашето самочувствие е малко в повече, а?

Айде хвани пиши на кирилица, изнемогнал селяндурино.

XaXaXa s kakvo si po dobyr ot vsichki nas samo neznam??? A i kakvo stava s gPa3HuTeJl i s onova momiche nemislq che e rabota na celiq forum mislq che si e lichno tqhna rabota i nqma nujda vsichki da im se byrkat...

vesinka91
07-20-2008, 16:09
pone ne si regvam po 2-3 nicka i da si pishe sam i horata da si mislqt che imam "gadje"

OMFG !!!!! :shock:

Ти к'во мислиш, че аз и ~cry_baby_cry~ сме един и с1що човек ли :?:
Нали си хакер бе боклук смачкан погледни ИП-тата и ми кажи дали са еднакви. Айде мл1квай там... отчайващо кюфте такова...
Abe gPa3HuTeJl toi mn znai kakvo e IP :D

soulja_girl4e
07-20-2008, 18:43
ama 4akaite, 4akaite! kak 6te e tqhna rabota we? v toq forum sme cqlo semeistvo i vseki trqbva da znae! 8-)
dammm imame si moderatori, deto sa kato "roditeli ili babi" i ni kontrolirat da ne fluudime. :D
imame i hora, deto sa kato "golemi sestri" i naistina pomagat, kogato nqkoi ima problem. ;)
ima i nqkolko "batkovci", deto se ebavat s vs i vseki bez da ima puka... evalata. 8)
ima i "4erni ovci", deto ne pi6at na kirilica i nikoi ne gi razbira i gi psuva 8-)
estestveno ima i novaci, deto sa kato malkite deca, "bebetata" na semeistvoto, i po 100 pyti pitat edno i sy6to ne6to, vypreki, 4e otgovoryt e o4eviden.
i ot teq "bebeta" ima nqkoi maloumnici ot malki, deto ne znaqt dori i zna4enieto na dumata tyrsa4ka. 8-)

offff mn se otplesnah, ama nadqvam se shvanahte kvo iskam da vi kaja (ako mojete da 4etete 6liokavica est ;) )
VAJNOTO E, 4e ako ima svatba vs da sme pokaneni! :-P

sasha_90
07-20-2008, 18:46
Не съм запозната,нито пък ме интересува.

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 18:57
@ soulja_girl4e

Аз май к1м "батковците" спадам...

А до колкото до сватба... е стига бе.. вие още малко ш'е ни напра'ите баба и дядо... дайте леко - полеко :!:

w0sh
07-20-2008, 19:00
Gor4ivo

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 19:03
Gor4ivo

Мацо, ти к'во напра'и с иЗпитите :?:

w0sh
07-20-2008, 19:08
Gor4ivo

Мацо, ти к'во напра'и с иЗпитите :?:

GG, no Re.

Znam li, kato izlqzat rezultatite 6te vidq. pyk do togava sym s opciqta da u4a v Germany.

babity
07-20-2008, 19:56
'бе 'найш к'ва Германия ш' ти дам на теб аз?! 8-) Никъде няа да ходиш! :lol: :lol:

Zveezdichka
07-20-2008, 20:04
Pf, are kato se razbra velikata melodrama KIFLA da si umre spokoina, 4e znae istoriqta na veka i typata tema da se zakliu4i...
basi kontrolaaa..

tuzaro
07-20-2008, 20:07
Pf, are kato se razbra velikata melodrama KIFLA da si umre spokoina, 4e znae istoriqta na veka i typata tema da se zakliu4i...
basi kontrolaaa..на някой май не са му пуснали неска...

soulja_girl4e
07-20-2008, 20:07
@ soulja_girl4e

Аз май к1м "батковците" спадам...

А до колкото до сватба... е стига бе.. вие още малко ш'е ни напра'ите баба и дядо... дайте леко - полеко :!:
emi ti kym "kakite" li iska6? 8-)

Lady_B_
07-20-2008, 20:15
Айде спрете се вече ... :D Идилията е пълна ! А кифла, кифла ама тя си пусна темата, а после другите се избиха :D

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 20:29
@ soulja_girl4e

Аз май к1м "батковците" спадам...

А до колкото до сватба... е стига бе.. вие още малко ш'е ни напра'ите баба и дядо... дайте леко - полеко :!:
emi ti kym "kakite" li iska6? 8-)


"баби"-те и "дедо"-вците

soulja_girl4e
07-20-2008, 20:34
@ soulja_girl4e

Аз май к1м "батковците" спадам...

А до колкото до сватба... е стига бе.. вие още малко ш'е ни напра'ите баба и дядо... дайте леко - полеко :!:
emi ti kym "kakite" li iska6? 8-)


"баби"-те и "дедо"-вците
e da, ne moje! to tva si e istinska titla da te narekat "baba"...

TheNewReligion
07-20-2008, 20:40
Оки. :)

machoka
07-20-2008, 20:41
Мисля, че се изчерпа темата..

Подобни теми като цяло не са желани )