PDA

View Full Version : Нужда от съвет



Kiflichkata1
07-19-2008, 14:29
Здравеите на вси4ки! Имам един малак проблем които се надявам да ми помогнете да разре6а. От два месеца си имам приятел и тои много иска да правим анален секс както и да му направя свирка понеже до сега сме правили само нормален секс (тои ме 4ука и ми се празни или в устата или на корема). Незнам дали да се съглася за6тото много го оби4ам и искам да е 6тастлив с мен а отдруга страна ме е страх да не ме боли. Веднъж съм го правила с бив6ия си приятел но тои е на 20 и е много по-опитен от сега6ния който е само на 18. Наистина немога да ре6а макар 4е много мислих по този въпрос и все пак си мисля да му дам но исках и 4уждо мнение 4е не правя гре6ка.

SK0RP10N
07-19-2008, 14:31
Lovia bas, che temata e ebavka.

Kiflichkata1
07-19-2008, 14:32
Ми не не е. Виждам 4е тук се обсъждат много такива теми и искам съвет от хора на моята възраст които се интересуват от съ6тите не6та. Не виждам за6то изказва6 мнение когато не е по темата!

jony
07-19-2008, 14:33
О.о
"чуждо мнение"?
И к'ва е далаверата от т'ва чуждо мнение? Всеки ще ти отговори или според разбиранията си или според настроението си. Един щи каже "да", друг "не".
Т'ва си е изцяло твое решение какво ще правиш с приятеля си в леглото.

FeelMyPain
07-19-2008, 14:33
И как така му даваш да ти свърши в устата, пък не си му правила свирка? :-o
От разстояние ли те цели?

Kiflichkata1
07-19-2008, 14:36
Ми аз не го лапам то ми е само по устните и надолу където се сте4е! Чуждото мнение просто 6те ми помогне да преценя какво мислят пове4ето от нас и да взема ре6ение!

FeelMyPain
07-19-2008, 14:37
Оф детски работи..

jony
07-19-2008, 14:38
Ми аз не го лапам то ми е само по устните и надолу където се сте4е! Чуждото мнение просто 6те ми помогне да преценя какво мислят пове4ето от нас и да взема ре6ение!
:razz: :razz: Съсипваш ме...
Какво значение има какво мислят "повечето от нас" за ТВОЯ сексуален живот? нали затова се нарича още "личен".
Важното е на теб да ти е или да не ти е кеф или дали ти го искаш или не...

galkata
07-19-2008, 14:39
Ако първия път с бившия ти е харесало, защо да не пробваш и сега? Прецени сама!

SK0RP10N
07-19-2008, 14:43
Znachi ne mu davash da te ebe v ustata, ama she mu dadesh da te ebe v zadnika ?
Hitro.
Samo edin vapros (prosto pitam, ne se zaiajdam, nito nishto) - na kolko godini si ?

saltbaby
07-19-2008, 14:43
probvai ...i ako ne ti xaresa ne go pravi pove4e prosta logika

Kiflichkata1
07-19-2008, 14:47
За6тото тогава беше с някои които е опитен! Пък сега6ния не го знам дали няма да ми направи някоя бела. Аз говорих с него затова и тои е сигурен в себеси но все пак... Колко от вас са го правили и им е харесало?

Ми аз мисля освен аналния да му направя и свирка! Ина4е съм на 16.

Чичко Полицай ти голям палавник се искара а :P ?

ss
07-19-2008, 14:48
Здравеите на вси4ки! Имам един малак проблем които се надявам да ми помогнете да разре6а. От два месеца си имам приятел и тои много иска да правим анален секс както и да му направя свирка понеже до сега сме правили само нормален секс (тои ме 4ука и ми се празни или в устата или на корема). Незнам дали да се съглася за6тото много го оби4ам и искам да е 6тастлив с мен а отдруга страна ме е страх да не ме боли. Веднъж съм го правила с бив6ия си приятел но тои е на 20 и е много по-опитен от сега6ния който е само на 18. Наистина немога да ре6а макар 4е много мислих по този въпрос и все пак си мисля да му дам но исках и 4уждо мнение 4е не правя гре6ка.Е щом пък и мнение искаш...Моето е че сте извратени....

Kiflichkata1
07-19-2008, 14:49
За6то да сме извратени? Когато двама ду6и се оби4ат не е ли редно да пробват вси4ко заедно? Или ти не си такава?

galkata
07-19-2008, 14:55
За6тото тогава беше с някои които е опитен! Пък сега6ния не го знам дали няма да ми направи някоя бела. Аз говорих с него затова и тои е сигурен в себеси но все пак... Колко от вас са го правили и им е харесало?

Ми аз мисля освен аналния да му направя и свирка! Ина4е съм на 16.

Чичко Полицай ти голям палавник се искара а :P ?

аз съм го правила, първи път не ми хареса, но следващите пъти- да... но много зависи от момчето... да не бърза, а "да подготвя талото ти" бавно и внимателно.
А сегашния ти приятел ако не му е за първи път според мен може да му се довериш, пък и щом е сигурен, че знае какво прави... не мисля, че има място за притеснения...

galkata
07-19-2008, 14:57
За6то да сме извратени? Когато двама ду6и се оби4ат не е ли редно да пробват вси4ко заедно? Или ти не си такава?
ооооо, определено... двама като се обичат (пък и на само) е хубаво да изпробват всичко и да преценят кое си заслужава да го "упражняват" и по- нататък...

Kiflichkata1
07-19-2008, 14:57
galkata благодаря ти много за информацията!

nejnaDROGA
07-19-2008, 14:58
За6то да сме извратени? Когато двама ду6и се оби4ат не е ли редно да пробват вси4ко заедно? Или ти не си такава?
:lol: :razz: :lol: Извинявай ама ходите от 2 месеца и не можеш да си сигурна в неговите чувства на 100% :lol: :razz: :lol: Може да е поредния батко,който си търси мацка,която да го обича и да му пуска редовно :lol: :razz: :lol: (Мислете ме за хипер задръстена,но не бих пуснала на момче още първия месец,както най-вероятно е направила авторката) :lol: Освен това казваш,че е редно щом се обичате да пробвате всичко ... ами тогава защо ни питаш дали да му дадеш да те ... отзад или не?! :lol: :razz: :lol:

galkata
07-19-2008, 14:59
galkata благодаря ти много за информацията!
за нищо, ще се радвам, ако съм ти помогнала

Lady_B_
07-19-2008, 14:59
Lovia bas, che temata e ebavka.

И аз имам такова сериозно подозрение има нещо друго, което ме озадачава ... той и се празнел в устата пък тя сега се чудела дали да му прави свирки :razz: е това ме разби ... :D

Kiflichkata1
07-19-2008, 15:00
За6тото тук не става въпрос за 4увствата ни един към друг а за моя ли4ен комфорт! Колкото и да го оби4ам ако не го бива просто няма смисъл. Дали съм му пуснала на 1 месец или не няма зна4ение когато импулсът те вле4е!

ss
07-19-2008, 15:08
За6то да сме извратени? Когато двама ду6и се оби4ат не е ли редно да пробват вси4ко заедно? Или ти не си такава?
Не съм такава-защото съм такъв... и да пак мисля,че сте извратени...ти се изхвърля в устата пффф ви еба в циганите...

Kiflichkata1
07-19-2008, 15:10
Като те гледам как пи6е6 май ти не си ебал скоро време аз не знам мъж които да не оби4а да му правят свирка или ти си педал ама и педалите оби4ат свирките!

nejnaDROGA
07-19-2008, 15:11
За6тото тук не става въпрос за 4увствата ни един към друг а за моя ли4ен комфорт! Колкото и да го оби4ам ако не го бива просто няма смисъл. Дали съм му пуснала на 1 месец или не няма зна4ение когато импулсът те вле4е!
Ми без да пробваш няма как да разбереш как ще се чувстваш!!!Дори да му е за първи път пак може да се справи по-добре от човек практикувал стотици пъти анален секс!!!Всичко е въпрос на чувства :) Ако те обича ще е адски внимателен,но ако му е само за секса може и да не е чак толкова ... :)
Извод:Докато не пробваш,няма как да разбереш дали ще ти е готино или не :P ,а и ако наистина го обичаш (което от думите ти многооо ме съмнява) след първия ви анален секс ще му кажеш какво не ти е харесало (ако има такова) и следващия път всичко ще е наред :-P
П.П. Приличаш ми на някой егоист :lol: На теб да ти бъдело комфортно :lol: ,а къде забравяш приятеля си?!Ако наистина го обичаш няма да мислиш само за собственото си удоволствие,а и за неговото (но като гледам какво си писала "тук не става въпрос за 4увствата ни един към друг а за моя ли4ен комфорт" май ти е само партньор за секс) ... А и какво значи "колкото и да го обичам просто няма смисъл",че ако не го бива с аналния ще го зарежеш?! :shock:

Erica
07-19-2008, 15:15
Ми аз не го лапам то ми е само по устните и надолу където се сте4е! Чуждото мнение просто 6те ми помогне да преценя какво мислят пове4ето от нас и да взема ре6ение!

:razz: :razz: :razz:

ss
07-19-2008, 15:23
Като те гледам как пи6е6 май ти не си ебал скоро време аз не знам мъж които да не оби4а да му правят свирка или ти си педал ама и педалите оби4ат свирките!
Е нали не му го лапаше?нали уж само ти се изхварляше...(или пак му праиш свирка по различен начин :razz: )
Сигурно съм извънземно,да го еба....

nejnaDROGA
07-19-2008, 15:26
Като те гледам как пи6е6 май ти не си ебал скоро време аз не знам мъж които да не оби4а да му правят свирка или ти си педал ама и педалите оби4ат свирките!
Е нали не му го лапаше?нали уж само ти се изхварляше...(или пак му праиш свирка по различен начин :razz: )
Сигурно съм извънземно,да го еба....
Не бе тя мисли да прави анален секс с оня и да му прави свирки :lol: (пише го в първия пост май) Само дано не са в тази последователност,защото може и да повърна :lol: :razz: :lol:

FeelMyPain
07-19-2008, 15:30
Що да съм палавник? :lol: 8-)

saltbaby
07-19-2008, 15:40
ne znam ..ama ne li reda
1.Svirka bez praznene v ranen etap kogayto ne ste tolkova blizki
2. Svirka s praznen ve4e v po -kusen etap
kakvo e tova praznene bez svirka 4udno mi e :-o :-o

Jоnny
07-19-2008, 15:53
Какъв извод може да бъде направен дотук, момчета и момичета ?

PsychoPatt
07-19-2008, 16:52
Ми щом вече сте се "чукали" аз лично не виждам що не му направиш и свирка, като толкоз иска. Нестига че ти се е празнил и по устата... 8-)

B.O.OM..
07-19-2008, 20:03
Е и как не си праила свирки,а ти е свършвал в устата :D :D :D :D от разстояние ли цели... :D :D :D

Rebirthing
07-19-2008, 20:20
Ми щом вече сте се "чукали" аз лично не виждам що не му направиш и свирка, като толкоз иска. Нестига че ти се е празнил и по устата... 8-)

+1

miki4kata_
07-19-2008, 20:42
за свирката не се притеснявай.Обаче са ми казвали (и то кой-госпожата ми по испански :-o ) че от яко анален секс после кат се напънеш (се захилиш примерно) .. :grin: :P кофти а :razz: :razz:

Kiflichkata1
07-20-2008, 10:26
Не мога да разбера за6то след като сме се 4укали, той да не го извади и да си удари няколко 4икий и така да свър6и?! Което маи няма много об6то с свирката в слу4ея!

Ина4е мисля 4е 6те е гот да се пробваме и двамата- ще му дам 6анс хем да опита хем и аз да видя колко го бива моя батко :grin:. Пък и пове4ето от вас са за идеята и си мисля 4е с времето дори да не го бива 6те задобрее а и аз си го оби4кам и мисля 4е 6те се полу4и!

Благодаря на вси4ки за отговорите, може да локвате темата.

Чичко Полицай тебе те 4акам на ли4на да ти обясня за6то си палавник 8)!

FeelMyPain
07-20-2008, 10:38
Чичко Полицай тебе те 4акам на ли4на да ти обясня за6то си палавник 8)!
Чакам 8-)

Wrathchild
07-20-2008, 12:24
Абе егати... 16 годишните все повече отказвате да мислите!
Ако ТИ искаш да го направиш - направи го. Самият факт, че питаш обаче, показва, че не си готова за тази крачка.

Xtuning
07-20-2008, 13:54
14-15 .. на колко си ?