PDA

View Full Version : ПО ДЯВОЛИТЕЕ :@



sladur4etyYy
07-19-2008, 14:30
:-x Леле 6е ги гръмна наще как може да са такива бееееееее :-x :-x :smt021 направо с ритници ме накараха да си подредя багажа и да ида на селоооооо!!! :-x мамка мууууу :-x :-x :-x бясна съм!!!!!!!!! :smt067 :smt097

ина4е вие как сте :booooomb:

Jоnny
07-19-2008, 14:38
Аййде на село.

Axel_f
07-19-2008, 15:04
На колко си? Защо не искаш да ходиш на село?

Erica
07-19-2008, 15:41
Може да се случи на всеки...

SeXyL[!]Nk@
07-19-2008, 15:44
Аййде на село.
Стига си се заяждал БЕ!!! :x

Jоnny
07-19-2008, 15:46
Nk@]
Аййде на село.
Стига си се заяждал БЕ!!! :x
к, спирам..

И цитата е на Цицерон..
Сериозно..

mishenceto92
07-19-2008, 16:36
Оооо и на мен ми се е случвало :( . Много е гадно :x Влизам ти в положението.

Jоnny
07-19-2008, 16:49
Могилино.

SeXyL[!]Nk@
07-19-2008, 18:03
Nk@]
Аййде на село.
Стига си се заяждал БЕ!!! :x
искам те тиха

ПфФфФФф АЗ и ТИха :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: ти чуваш ли се кв'о говориш брат???!!!!!! :shock: :shock: :o :lol:

keep_smiling
07-19-2008, 19:32
Мене до преди някоко години ме караха да ходя назад напред, сега вече си знаят, че когато искам мога да си събера багажа и да отида сама;) Спокойно, повечето пъти става интересно точно когато най- малко очакваш ;)

nefchi_bs
07-19-2008, 19:42
охх влизам ти в положението майка и татко са метали а аз слушам поп ама айде сега с тях на металика :? много е гадно знам...

nailana
07-19-2008, 19:56
Да Ви имам проблемите!
Към автора на темата - само замисли се за какви "проблеми" се дразниш;
И те са ти родители.Как може да кажеш "ще ги гръмна!"?Защото преди всичко ти си тяхно дете и трябва да се отнасяш с уважение към майка и баща.А ти за едно село...
12 годишна ли си?Все едно...не искам да си те представям в бъдеще.И каква майка и ти ще бъдеш....сигурно и твойте деца ще се отнасят по същия начин с теб!Жалко!
___Успех___

Поздрави!

fiama
07-19-2008, 20:20
^ Подкрепям горното мнение. Ако имаше елементарно уважение към родителите си, може би нямаше да стигнеш дотам, да те карам да ходиш където не искаш!

chocoleptic
07-19-2008, 20:26
Хаха аз на село 2 минути не мога да изтърпя.
Гадно е , но преувеличаваш.

Rofl4e
07-19-2008, 20:32
И да си идеш на село няма да умреш я.. пфф кои знае кфо ли е на село.. ще видиш роднини и приятели даже може да си изкараш много по забавно от колкото предполагаш..

Madness
07-19-2008, 21:40
мен така ме командироваха 15 дена в Ловеч при баба и дедо...
То града як як..
Ама не познаам никой,мама му

а така и така флудя...някой от ловеч ? :lol:

Forester
07-20-2008, 10:06
Хаха аз на село 2 минути не мога да изтърпя.
Гадно е , но преувеличаваш.
А аз мога ли ми кажи !?
И кви приятели на село ? Кви роднини? То там няма ! Ужасно е...

sladur4etyYy
07-20-2008, 10:19
Да Ви имам проблемите!
Към автора на темата - само замисли се за какви "проблеми" се дразниш;
И те са ти родители.Как може да кажеш "ще ги гръмна!"?Защото преди всичко ти си тяхно дете и трябва да се отнасяш с уважение към майка и баща.А ти за едно село...
12 годишна ли си?Все едно...не искам да си те представям в бъдеще.И каква майка и ти ще бъдеш....сигурно и твойте деца ще се отнасят по същия начин с теб!Жалко!
___Успех___

Поздрави!

не, не съм на 12. просто се ядосах! забранено ли ми е? и тва 4е казвам 4е ще ги гръмна не зна4и 4е наистина ще го направя или 4е не ги уважавам така 4е не говори без да знаеш!! с какво право ще ми казваш каква майка ще съм в бъдеще?! и откъде знае6 как се отнасям с родителите си 4е да казва6 ''и твойте деца ще се отнасят по същия начин с теб!''!! просто наще можеха да ми кажат маалко по рано 4е ще прекарам целия уикенд на село, а не баща ми да идва в стаята ми и да ми казва ''събирай си багажа ще си ходим на село'' и аз да седя и да гледам така :shock: и да се опитвам да ги убедя да не ходя, защото имам ве4е планове. нямаше да се ядосам толкова ако ми бяха казали по-рано, за да мога да си отложа плановете, а не така както го направиха...и ако се бяха съгласили да тръгнем 4ас по-късно, както ги помолих, пак няма6е да се ядосам така, но при условие 4е ми нямат мнението за нищо, аз как кажи ми да не се ядосам!? и в отг на тези, които казаха 4е ще ми е прияно, НЕ МИ БЕ6Е! там нямам приятели, нямам познати на моята възраст, там има единствено пенсионери! И сега ако щете кажете, 4е не уважавам възрастните хора, но ще кажа 4е не ми е приятно да общувам с пенсионери!а наще ме замъкнаха там, баба бе6е поканила доооста пенсионери и аз цяла ве4ер трябва6е да седя с тях на масата и да се правя 4е ми е интересно само, както мама се изрази, за да ''не разо4аровам баща си''!! за 1 нещо го помолих, ама той НЕ, ще е както аз искам.. се тая, не о4аквам да ме разбирате, а и не искам. важното е 4е ве4е съм у нас 8-)

chocoleptic
07-20-2008, 12:03
Хаха аз на село 2 минути не мога да изтърпя.
Гадно е , но преувеличаваш.
А аз мога ли ми кажи !?
И кви приятели на село ? Кви роднини? То там няма ! Ужасно е...
В моето има пропядняци ..
Ама аз и не си ходя.
Тъпо е.
Нашите не могат да ме накарат да правя нещо , което не искам и ми е неприятно.

nailana
07-20-2008, 17:52
Да Ви имам проблемите!
Към автора на темата - само замисли се за какви "проблеми" се дразниш;
И те са ти родители.Как може да кажеш "ще ги гръмна!"?Защото преди всичко ти си тяхно дете и трябва да се отнасяш с уважение към майка и баща.А ти за едно село...
12 годишна ли си?Все едно...не искам да си те представям в бъдеще.И каква майка и ти ще бъдеш....сигурно и твойте деца ще се отнасят по същия начин с теб!Жалко!
___Успех___

Поздрави!

не, не съм на 12. просто се ядосах! забранено ли ми е? и тва 4е казвам 4е ще ги гръмна не зна4и 4е наистина ще го направя или 4е не ги уважавам така 4е не говори без да знаеш!! с какво право ще ми казваш каква майка ще съм в бъдеще?! и откъде знае6 как се отнасям с родителите си 4е да казва6 ''и твойте деца ще се отнасят по същия начин с теб!''!! просто наще можеха да ми кажат маалко по рано 4е ще прекарам целия уикенд на село, а не баща ми да идва в стаята ми и да ми казва ''събирай си багажа ще си ходим на село'' и аз да седя и да гледам така :shock: и да се опитвам да ги убедя да не ходя, защото имам ве4е планове.



Казах"сигурно и твойте деца ще се отнасят..."

sladur4etyYy каза:
" и тва 4е казвам 4е ще ги гръмна не зна4и 4е наистина ще го направя или 4е не ги уважавам "

Не.Напротив.Начинът по който се държиш и това,което излиза от устата ти,показва какво е отношението ти към хората.Аз не мога дори да си представя как ще кажа нещо подобно на това,което ти каза.След това сигурно ще си забивам сама шамарите.Просто защото са ме научили да уважавам и почитам майка и баща!Не познавам родителите ти и какви хора са те,но ти явно не изпитваш никакво признание,за това че се грижат за теб,за образование и т.н.
Защото аз изпитвам такова към мойте родители и се опитвам да го показвам колкото мога - да им приготвя вечеря когато се връщат изморени от работа,или да им направя закуска,да изчистя малко,да изгладя някоя и друга дреха,и да им показвам поне,че изпитвам дълбоко зачитане на всичко което вършат за мен - че работят и се трудят,за да имам храна на масата,за образованието ми и да мога да си купя някоя дреха.
И имайки предвид всичко това,ако въпроса опира до едно село,то ще отида.

Поздрави!

Bubbly
07-20-2008, 18:49
Животът не свършва като прекараш 2 дена на село. Разбирам, че очакваш да ти зачитат мнението, обаче все пак не си на 3, че да се тръшкаш като не винаги става на твоето. В крайна сметка това са 2 дена... :-o

LINKNOT
07-20-2008, 20:39
Аз пък с удоволствие бих отишла на село,но единствено липсата на интернет и най-вече на музика ме спира да го направя. :( За там поне знам,че ще излизам всеки ден и ще си прекарам хубаво,не като в Силистра ... :x

TheNewReligion
07-20-2008, 20:59
Ммм , логично е нещо , което правиш насила , а не по своя воля да ти е неприятно . Спокойно . И на село има какво да се прави , просто всичко е въпрос на нагласа ! :)

sladur4etyYy
07-20-2008, 22:27
nailana, би ли спряла да ми четеш морал ако обичаш? не си запозната, не ме познаваш,както каза сама, не познаваш и родителите ми, таак че не си прави изводи и не ми говори каква съм и кой колко уважавам,ок? аз не съм тръгнала да ти се меся и т.н. ''Начинът по който се държиш и това,което излиза от устата ти,показва какво е отношението ти към хората'' о я стига си се правила на безгре6на. когато 4овек е ядосан, казва неща, които не мисли! не го ли...знае6 :) и + това е мн лесно да съди6 отстрани, така 4е моля те,млъкни и не ни обяснявай какво прави6 за семейството си, прави си го тихо и кротко, нас това не ни интересува :wink: ако всеки запо4не да се хвали какво прави, на какво ще заприли4а форума? :) ае със здраве и си гледай себе си ;]

nailana
07-21-2008, 09:32
nailana, би ли спряла да ми четеш морал ако обичаш? не си запозната, не ме познаваш,както каза сама, не познаваш и родителите ми, таак че не си прави изводи и не ми говори каква съм и кой колко уважавам,ок? аз не съм тръгнала да ти се меся и т.н. ''Начинът по който се държиш и това,което излиза от устата ти,показва какво е отношението ти към хората'' о я стига си се правила на безгре6на. когато 4овек е ядосан, казва неща, които не мисли! не го ли...знае6 :) и + това е мн лесно да съди6 отстрани, така 4е моля те,млъкни и не ни обяснявай какво прави6 за семейството си, прави си го тихо и кротко, нас това не ни интересува :wink: ако всеки запо4не да се хвали какво прави, на какво ще заприли4а форума? :) ае със здраве и си гледай себе си ;]


Не се правя на безгрешна.Просто се учудвам как може да се ядосваш на такива глупости.Ти на морал надявам се сама ще се научиш,когато влезеш в реалния свят.Но,да няма да се меся повече по темата.Простете невежеството ми.

Поздрави и приятен ден!

sladur4etyYy
07-21-2008, 11:19
nailana, би ли спряла да ми четеш морал ако обичаш? не си запозната, не ме познаваш,както каза сама, не познаваш и родителите ми, таак че не си прави изводи и не ми говори каква съм и кой колко уважавам,ок? аз не съм тръгнала да ти се меся и т.н. ''Начинът по който се държиш и това,което излиза от устата ти,показва какво е отношението ти към хората'' о я стига си се правила на безгре6на. когато 4овек е ядосан, казва неща, които не мисли! не го ли...знае6 :) и + това е мн лесно да съди6 отстрани, така 4е моля те,млъкни и не ни обяснявай какво прави6 за семейството си, прави си го тихо и кротко, нас това не ни интересува :wink: ако всеки запо4не да се хвали какво прави, на какво ще заприли4а форума? :) ае със здраве и си гледай себе си ;]


Не се правя на безгрешна.Просто се учудвам как може да се ядосваш на такива глупости.Ти на морал надявам се сама ще се научиш,когато влезеш в реалния свят.Но,да няма да се меся повече по темата.Простете невежеството ми.

Поздрави и приятен ден!

ами за теб моите ядове може да са глупости, за мен твоите да са глуости. разли4ни хора сме, нормално е :? пък и по принцип такива неща не ме дразнят, но тоя път просто мн се изнервих, защото никой не се съобрази с моите планове, а направо ми го сервираха, без да имам право да кажа каквото и да било...както и да е. стига с тая тема, ве4е няма смисъл да се пи6е в нея :wink:

nailana
07-21-2008, 11:29
nailana, би ли спряла да ми четеш морал ако обичаш? не си запозната, не ме познаваш,както каза сама, не познаваш и родителите ми, таак че не си прави изводи и не ми говори каква съм и кой колко уважавам,ок? аз не съм тръгнала да ти се меся и т.н. ''Начинът по който се държиш и това,което излиза от устата ти,показва какво е отношението ти към хората'' о я стига си се правила на безгре6на. когато 4овек е ядосан, казва неща, които не мисли! не го ли...знае6 :) и + това е мн лесно да съди6 отстрани, така 4е моля те,млъкни и не ни обяснявай какво прави6 за семейството си, прави си го тихо и кротко, нас това не ни интересува :wink: ако всеки запо4не да се хвали какво прави, на какво ще заприли4а форума? :) ае със здраве и си гледай себе си ;]


Не се правя на безгрешна.Просто се учудвам как може да се ядосваш на такива глупости.Ти на морал надявам се сама ще се научиш,когато влезеш в реалния свят.Но,да няма да се меся повече по темата.Простете невежеството ми.

Поздрави и приятен ден!

ами за теб моите ядове може да са глупости, за мен твоите да са глуости. разли4ни хора сме, нормално е :? пък и по принцип такива неща не ме дразнят, но тоя път просто мн се изнервих, защото никой не се съобрази с моите планове, а направо ми го сервираха, без да имам право да кажа каквото и да било...както и да е. стига с тая тема, ве4е няма смисъл да се пи6е в нея :wink:


:smt052 :::