PDA

View Full Version : Рязане на дънки



pOznAi_kOi_E
07-19-2008, 16:22
Здравейте, знам че темата не е за тук, но не видях по подходящ раздел и се извинявам, ако има вече такава тема! Та значи наскоро си взех дънки и... ги скъсах :x не искам да ги хвърлям и затова ми хрумна да ги нарежа, но не да са на дупки, а съвсем леко загатнато да се виждат повече кончетата... не мога да ви го обясня точно дори и картинка не намерих :oops: дано да сте ме разбрали. И молбата ми е да ми обясните как става това нещо :)

LeVski_fen
07-19-2008, 16:33
Отнеси ги при шивач за да знаеш че ще ти ги направи както трябва :)

Karin_Vall_Gabbriel
07-19-2008, 16:38
Отнеси ги при шивач за да знаеш че ще ти ги направи както трябва :)

e,da,no nqma li da i izleze malko soleni4ko? :D

nejnaDROGA
07-19-2008, 16:43
Не няма да й излезе солено!Ако иска да стоят като протрити (поне аз така разбирам обяснението й) ще й вземат 5 лв.,а ако ги занесе да ги зашият и оправят както трябва е 2 лв. :) Поне аз като носих на братовчедка ми една пола и едни дънки толкова ми взеха :)
П.П. Но най-добре да си ги протрие сама с нещо грубо (ако не се лъжа става с пемза)

Ros
07-19-2008, 16:44
можеш с игла да ги направиш...взимаш иглата и започваш да "раздърпваш" така да се каже (дано ме разбереш :oops: ) .обаче трябва да имаш много голямо търпение и би трябвало да се получи така: http://www.jeanshub.com/images/Buttons/jeans1.jpg

:)

LeVski_fen
07-19-2008, 16:47
можеш с игла да ги направиш...взимаш иглата и започваш да "раздърпваш" така да се каже (дано ме разбереш :oops: ) .обаче трябва да имаш много голямо търпение и би трябвало да се получи така: http://www.jeanshub.com/images/Buttons/jeans1.jpg

:)
А има вероятност и да стане нещо много грозно 8-) така че по добре ги занеси на шивач ;)

pOznAi_kOi_E
07-19-2008, 16:54
можеш с игла да ги направиш...взимаш иглата и започваш да "раздърпваш" така да се каже (дано ме разбереш :oops: ) .обаче трябва да имаш много голямо търпение и би трябвало да се получи така: http://www.jeanshub.com/images/Buttons/jeans1.jpg

:)

Мда така искам да станат :D , но май наистина е по-добре да ги занеса на шивач, че нямам нерви за таз игла. Мерси на всички :-)

Ros
07-19-2008, 17:03
Мда така искам да станат :D , но май наистина е по-добре да ги занеса на шивач, че нямам нерви за таз игла. Мерси на всички :-)

тогава му обясни как точно искаш,най-добре занеси и някаква картинка,а иначе аз си бях направила едни дънки по тоя начин с иглата и стана мн добре,точно така както ти искаш,нооооо наистина е мн досадно :P

sheilsis
07-19-2008, 17:38
ami az imah edni dynki koito bqhA ot po tynyk plat i poneje ve4e bqha stari re6ih da im napravq cepki i ako ne se polu4i nali golqma rabota..nali ne sa novi...edna priqtelka mi kaza 4e sys stotinka stava ..zna4i vzima6 edna stotinka koqto otstrani e grapava-vsmisyl ..oh ne moga to4no da go obqsnq..da kajem vzima6 monetka ot 50 sotinki ,20,10 ili lev4e ..i tyrka6 sys grapavata strana po plata byrzo dokato se skysa..az taka i ne si probih moite dynki za6toto re6ih 4e nqa smisul ama taq priqtelka mi kaza 4e to4no sys stotinka si gi e napravila..ama mai 6te e po dobre pri 6iva4
uf nadqvam se ot tiq obyrkani pbqsneniq da se e razbralo ne6to :)

nejnaDROGA
07-19-2008, 17:49
ami az imah edni dynki koito bqhA ot po tynyk plat i poneje ve4e bqha stari re6ih da im napravq cepki i ako ne se polu4i nali golqma rabota..nali ne sa novi...edna priqtelka mi kaza 4e sys stotinka stava ..zna4i vzima6 edna stotinka koqto otstrani e grapava-vsmisyl ..oh ne moga to4no da go obqsnq..da kajem vzima6 monetka ot 50 sotinki ,20,10 ili lev4e ..i tyrka6 sys grapavata strana po plata byrzo dokato se skysa..az taka i ne si probih moite dynki za6toto re6ih 4e nqa smisul ama taq priqtelka mi kaza 4e to4no sys stotinka si gi e napravila..ama mai 6te e po dobre pri 6iva4
uf nadqvam se ot tiq obyrkani pbqsneniq da se e razbralo ne6to :)
С пемза е по-лесно :-P

preichetoy
07-19-2008, 18:15
С бръснарско ножче става бързо и ще станат точно каот на снимките ако внимаваш да не им направиш дупки

Karin_Vall_Gabbriel
07-19-2008, 18:18
С бръснарско ножче става бързо и ще станат точно каот на снимките ако внимаваш да не им направиш дупки

oo,da,naistina. bqh zabravila :D

pOznAi_kOi_E
07-19-2008, 18:38
С бръснарско ножче става бързо и ще станат точно каот на снимките ако внимаваш да не им направиш дупки

oo,da,naistina. bqh zabravila :D

Сори за въпроса, но как точно ще стане с бръснарско ножче???

preichetoy
07-19-2008, 18:42
С бръснарско ножче става бързо и ще станат точно каот на снимките ако внимаваш да не им направиш дупки

oo,da,naistina. bqh zabravila :D

Сори за въпроса, но как точно ще стане с бръснарско ножче??? Ами все едно ги дращиш... ох не мога да ти обчсня...

Madness
07-19-2008, 19:57
а щкурка ? :-D
не знам сега ми хрумна

fiama
07-19-2008, 20:01
Една приятелка си изтъркваше дънките със шкуртка (сори, ако не се пише така) и става доста сполучливо :)

N0_feAR
07-20-2008, 13:24
Здравейте, знам че темата не е за тук, но не видях по подходящ раздел и се извинявам, ако има вече такава тема! Та значи наскоро си взех дънки и... ги скъсах :x не искам да ги хвърлям и затова ми хрумна да ги нарежа, но не да са на дупки, а съвсем леко загатнато да се виждат повече кончетата... не мога да ви го обясня точно дори и картинка не намерих :oops: дано да сте ме разбрали. И молбата ми е да ми обясните как става това нещо :)
аз тоя номер съм го прайла...значи правиш един разрез (какъвто си решиш на размери-малък, голям, успоредно, на диагонал и т.н.) след това то се виждат кончетата и почваш да ги дърпаш и един вид става кат разплитане ... хах :D :D дано си ме разбрала, че не го обясних кат хората.

nefchi_bs
07-20-2008, 14:29
с квото искаш ги разнищи аз едни дънки си ги бях разнищила с камъче такова по-остро и стана мноо яко ;)

pOznAi_kOi_E
07-20-2008, 15:02
Мерси за помоща ще пробвам от всичко пък най-много да ги хвърля :D 10x