PDA

View Full Version : Къде излизате?



sladkъ_mackъ
07-19-2008, 18:17
Е,от кой тип сте? Надявам се да ви е инт :)

sexa_na_kompleksa
07-19-2008, 18:45
Аз съм някъв смесен тип. :D Обичам да ходя в градската градина и да седя по пейките, и най-вече да пия. :D Но пък ходя и по скъпите заведения по центъра. Обичам да излизам извън града, но рядко имам такава възможност. Свестни дискотеки в моя град няма, иначе страшно много ми се ходи. Кино пък изобщо нямаме вече. :D Не съм ходила на кино от доста време...

Jоnny
07-19-2008, 18:49
Аз съм някъв смесен тип. :D Обичам да ходя в градската градина и да седя по пейките, и най-вече да пия. :D Но пък ходя и по скъпите заведения по центъра. Обичам да излизам извън града, но рядко имам такава възможност. Свестни дискотеки в моя град няма, иначе страшно много ми се ходи. Кино пък изобщо нямаме вече. :D Не съм ходила на кино от доста време...
Ясно.
От Плевен си.

sexa_na_kompleksa
07-19-2008, 18:53
Аз съм някъв смесен тип. :D Обичам да ходя в градската градина и да седя по пейките, и най-вече да пия. :D Но пък ходя и по скъпите заведения по центъра. Обичам да излизам извън града, но рядко имам такава възможност. Свестни дискотеки в моя град няма, иначе страшно много ми се ходи. Кино пък изобщо нямаме вече. :D Не съм ходила на кино от доста време...
Ясно.
От Плевен си.

Не, от Видин съм. Даже го пише на профила ми.

Jоnny
07-19-2008, 18:55
Аз съм някъв смесен тип. :D Обичам да ходя в градската градина и да седя по пейките, и най-вече да пия. :D Но пък ходя и по скъпите заведения по центъра. Обичам да излизам извън града, но рядко имам такава възможност. Свестни дискотеки в моя град няма, иначе страшно много ми се ходи. Кино пък изобщо нямаме вече. :D Не съм ходила на кино от доста време...
Ясно.
От Плевен си.

Не, от Видин съм. Даже го пише на профила ми.
Хмм, надявах се да е за заблуда на врага..
Същата история е в село Даге..

maigeri08
07-19-2008, 18:55
Шляя с фр по гладинките :D

ell_ownz
07-19-2008, 18:55
smesen. apak i v nikoi otgovor nqma plaj :D malko nelogi4no, lqto sme

SuNsEt
07-19-2008, 18:58
Еми най-много ми се случва да ходя с приятели по градинките и крайните квартали...по пейките. :-D

mishenceto92
07-19-2008, 19:06
Мммм...или седим на някоя пейка в парка,или бягаме на стадиона,или сме нейде на кафе, а понякога ходим на хижа или театър когато има. На кино и дискотеки не обичам да ходя, често обикаляме магазините,дори и да не търсим нещо конкретно...

GbSy
07-19-2008, 19:13
Шляя се с приятелките си и ходим по пазара, по пейките и така. Рядко ходя по кафенета, но по магазините всеки ден, пък ако ще и нищо да не си купя.

П.П.:А и не съм много сигурна, дали темата е в правилния раздел. НЕ съм сигурна, да не се заядете сега! :)

viketuyu
07-19-2008, 19:18
с фр по градинките пейки .. ама и обичам магазините и кафетата такаче и двете :lol: :oops:

chocoleptic
07-19-2008, 20:09
Първите две.
Равномерно и двете.

fiama
07-19-2008, 20:18
Когато имам време обичам да се шляя. Често си ходим у приятелки - аз у тях, те в нас. Вечер на някое кафе. Извън града рядко излизам, макар че много обичам.

bEbsI
07-19-2008, 20:20
Аз съм някъв смесен тип. :D Обичам да ходя в градската градина и да седя по пейките, и най-вече да пия. :D Но пък ходя и по скъпите заведения по центъра. Обичам да излизам извън града, но рядко имам такава възможност. Свестни дискотеки в моя град няма, иначе страшно много ми се ходи. Кино пък изобщо нямаме вече. :D Не съм ходила на кино от доста време...
Ясно.
От Плевен си.

Не, от Видин съм. Даже го пише на профила ми.
Хмм, надявах се да е за заблуда на врага..
Същата история е в село Даге..


И аз си помислих,че си от Плевен. 8-)

Относно темата предпочитам разходките и киното,но като ни го закриха.....
Абе много много не се вписвам в категорий.

6emet4e
07-19-2008, 21:37
шляя се из квартала,по площадки и пейки най-често,понякога разнообразяваме,като ходим някъде по центъра,кино,кафета...завис от настроението :D

sladkъ_mackъ
07-19-2008, 21:39
smesen. apak i v nikoi otgovor nqma plaj :D malko nelogi4no, lqto sme Еми говора за цялата година и за градската среда най-вече ии съм пропуснала :-D Сорка :) Пък и града ми е далеч от морето и за плаж се не сещам даже :D

CuteBaby
07-19-2008, 22:54
Аз съм смесен тип..обичам да се размотавам с приятели по магазините..по кафета..на разходка..по дикотеки и купони..сред природата..на кино..и т.н :)

SeXyL[!]Nk@
07-20-2008, 07:17
По дискотеки,купони,партита...
и по кафета и скъпи магазини. :)

Sensuality
07-20-2008, 07:25
С фр по разните градинки,кафета,по центъра ,на пазара и такамм :-D

Спирит =]
07-20-2008, 09:33
Ммм най-често се шляем по площадките и се разхождаме,където ни падне.Иначе ходим и на кафе,когато ни е скучно и на кино.Надявам се скоро да одим на басейн,но все не можем да се организираме. :?

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 11:00
]Ммм най-често се шляем по площадките и се разхождаме,където ни падне.Иначе ходим и на кафе,когато ни е скучно и на кино.Надявам се скоро да одим на басейн,но все не можем да се организираме. :? :) Басейна е идея :) Най-върви в жегите :grin:

sladkish_14
07-20-2008, 11:03
По центара-по скъпите магазини и кафета :grin:

Punisherrr
07-20-2008, 11:10
Градники,пейки,планина,пол нки и тук там идем на некое кино и магазини O:)

mulgore
07-21-2008, 01:11
Мотаме се по магазините,обикаляме кварталите,седим по пейки и си говорим,на заведение някой път..

tdk
07-21-2008, 12:59
Emi redovno sme po centara ili na nqkoe kafe ili vav gradskata gradina-Golqm e djumbi6 tam,na 1 sas pensiite i nekrolozite sedim po peikitw si prkazvame :D

SiNiStEr
07-21-2008, 15:31
На кафе,на стадиона и в парка.Нямам голям избор :?

bloodfrozen
07-21-2008, 17:43
Нещо комбинирано. Най-често се шляем по улиците, обикаляме по магазините с евентуалната идея да се сдобием с нещо ново и необходимо, друг път такава идея няма. И заведенията посещаваме.. и по вилички ходим.. Също така и на гости се събираме.

SK0RP10N
07-21-2008, 20:18
Tip 1
Visia v gradskata gradina s priateli i piem.

SunShinePearl
07-21-2008, 21:07
Относно темата предпочитам разходките и киното,но като ни го закриха.....
Абе много много не се вписвам в категорий.
и нашето го закриха обичах да ходя мн удобно беше там направо можеш да заспиш 8-) ми обичам разходките в големите паркове мн обичам да ходя на театър но само мама идва с мен никой друг когото познавам не ходи :( не обичам кафета чувствам се малка за там нз но не си се представям...обичам и просто една разходка на центъра и като седнем на ''Кенара''/попринцип там ходим като кафе е ама не точно абе тва е мястото за нас с фр ми/и тва е г/у нямаме свестни дискотеки :x а съм малка за да ходя в съседния град/Хасково/правим си купончета от време на време с фр и така...

LINKNOT
07-21-2008, 21:11
Разхождам се в парка,стоя на пейки,стъпала,паметници,гл пости ... :D Рядко ходя на кафета,защото не е интересно, докато по улиците можеш да видиш дядовци по къси гащи с вирнати до коленете чорапи ... :razz: или пък да чуеш бабки,които се възмущават на развръзките в сериала "Дъзрост и красота" :lol: :lol: Да не говорим за нахалните цигани ,които се правят на слушащи много хард,а знаят само Продиджи :razz: (това е за конкретна случка с едни идиоти ... ) Навън има люлки,пързалки,въртележки, окриви на блокове и т.н.,които са интересни 8-) ... Има голяма комедия,която по кафенетата не може да се види. ;)

Persie
07-22-2008, 11:31
Предимно се разхождам ... из паркове, градинки ... Обичам да си правим и походи в планината, но в последно време рядко успяваме да се организираме, защото някой все ще е зает с нещо и така. Иначе в последно време нещо започнах да се "пристрастявам" и към дискотеките ...

Obsession
07-24-2008, 17:39
Обикновено съм по кафетата в центъра, по магазините.

DevilWish
07-24-2008, 18:12
По центъра или се шлая по улиците ;)

j_adore2
07-24-2008, 18:34
По градинките :D

Monina
07-24-2008, 23:18
Миииииииииии насякъде ходя :grin: :)

it_ends_tonight_
07-25-2008, 08:07
Колко жалко, че никой не е отговорил "кино и театър", аз бих отговорила, ако тъпото и единсвено кино в града не затваряше за цяло лято и даваха малкко по смилесни филми през останлото време. Или ако билетите в театъра бяха по достъпни. За т'ва и повечето ни младеж бриши улиците и повечето стават убитаци.

AnChItOoOo
07-25-2008, 08:09
Шляя с фр по гладинките :D

+1 :lol: :lol:

4eere6ka_kiss
07-25-2008, 12:19
Аз най-често се шлая с фр :P И по дискотеки обичам ама повече ходя по градинки , пейки , раркове и тн

love_bites
07-25-2008, 12:39
шляя се с фр из квартала или в центъра на кино от време на време

sasha_90
07-25-2008, 12:53
Когато съм със сестра ми-по градинките или някъде ако нашите са ни пратили по задачи.А когато съм с гаджето-най-често на кафе или....у тях. :-D

kuklichka_bg
07-25-2008, 12:54
obesni mi razlikata mejdu kupon i parti i nnito edin otgovor ne bih dala zashtoto ne pravq ednooobrazni ne6ta no glsuvah za diskotekite hodq si i iaz kvartala i po peikite i o diskoteki kato si tarsq drehi hodq v sqkfi magazini evtini skapi hodq i na planina more taka 4e SUPER TTAPA ANKETA :P

slunchiceto0
08-04-2008, 09:22
аз се шляя нагоре надолу по центъра с фрс...тфа си е истината..не по мола и по скъпите кафенета да обсъждам какви сандалки си купих:D