PDA

View Full Version : Обич,омраза...посто душевен поток от мисли и чувства...



CocainCocktail
07-19-2008, 23:38
Незнам дали темата въобще е за тук,или незнам дали другите така мислят,защото моята тема е за голямата любов,за грешните тълкования и за любовта която изпитвам към всеки мой близък.

При мен нещастието е нещо като...проклинание.Ден след ден все някое нещастие,толкова различни чувства минават през мен,че понякога неьнам да се мсея ли,или да плача...
Омръзна ми да ми съобщават,че един от близките ми хора е починал в тежка катастрофа,или е прегазен в дискотека...защо става толкова често?
толкова съм се наранила о тези загубени хоа,че щом случайно видя никролог на млад човек очите ми се пълнят със сълзи.
Омръзна ми да съм сама...и изведнъж да се появят толкова хора които за момента считам за идеални...и когато избера най-добрия той да се окаже най-лошия.
Омръзна ми от хорските клюки,от яхното изкривено мнение...омръзна ми всяка втора да се изявява с своите "бойни" умения...омръзна ми от тази която мисли,че свалям найният бивш пиятел,а всъшност незнае колко много говорим за нея...и ,че го чувствах като приятел,но злобата и умопомрачението,ни заслепиха и сгешихме.Сгрешихме с това,че си казваме здравей,с това,че съществуваме.
Нима всеки ме мрази?...нима целувката с онова момче не значи нищо,или може би значи "ОМРАЗА",чиста и ткака бистра омраза?!

Но знайте,че аз ги обичам...обичам и тяхната злоба и милост,осмивка и сълзи...обичам теб...нея...него...Ах колко обичам да обичам,но когали ще бъда обичана?

desity_1936
07-19-2008, 23:43
kogato zaobi4a6 podhodq6tiq 4ovek nadqvam se ;]

cherinka
07-19-2008, 23:50
Ко си тровиш здравето с излишни нерви и лоши помисли.
Мразят ли те, МРАЗИ И ТИ!
Видиш ли лошо от някого, върни му го тройно!
С добро нищо не става, уврила съм се отдавна, а и с всеки изминал ден също....
Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!

Chacho
07-20-2008, 00:38
Ко си тровиш здравето с излишни нерви и лоши помисли.
Мразят ли те, МРАЗИ И ТИ!
Видиш ли лошо от някого, върни му го тройно!
С добро нищо не става, уврила съм се отдавна, а и с всеки изминал ден също....
Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!

От горния цитат чети само "Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!".

И 'ич да ти не пука. Като спреш да очакваш да си обичана, ще те заобичат. След дъжд качулка, ако питаш мен, ама се получава...

Не искам да ограничавам света с гадни правила, но все забелязвам, че колкото повече обичаш, толкова по-малко го оценяват.

Chacho
07-20-2008, 00:38
Ко си тровиш здравето с излишни нерви и лоши помисли.
Мразят ли те, МРАЗИ И ТИ!
Видиш ли лошо от някого, върни му го тройно!
С добро нищо не става, уврила съм се отдавна, а и с всеки изминал ден също....
Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!

От горния цитат чети само "Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!".

И 'ич да ти не пука. Като спреш да очакваш да си обичана, ще те заобичат. След дъжд качулка, ако питаш мен, ама се получава...

Не искам да ограничавам света с гадни правила, но все забелязвам, че колкото повече обичаш, толкова по-малко го оценяват.

SunShinePearl
07-20-2008, 00:46
Не искам да ограничавам света с гадни правила, но все забелязвам, че колкото повече обичаш, толкова по-малко го оценяват.
;-)

pandelka
07-20-2008, 06:15
От горния цитат чети само "Не отдавай почит на всичко лошо, което се опитва да ти се намърда в главата!".

И 'ич да ти не пука. Като спреш да очакваш да си обичана, ще те заобичат. След дъжд качулка, ако питаш мен, ама се получава...

Не искам да ограничавам света с гадни правила, но все забелязвам, че колкото повече обичаш, толкова по-малко го оценяват.

+1 Особенно за последното..адски точно!!

pandelka
07-20-2008, 06:34
LINK (http://tinyurl.com/6gzj2l)

СТИГА СПАМИ БЕ Т1ПАК :shock:

NeLLy_BaBy
07-20-2008, 06:40
Какво да се прави в днешно време хората не оценяват обичта ни към тях. И когато тя изчезне те чак тогава биха могли да се сетят , да ама късно.
Недей да се тормозиш със хорската злоба, не си заслужава. Нека те се тровят, а ти гледай живота си. Ще срешнеш и ти свястно момче просто трябва време. Не се отчайвай. Успех!

AceOfSpades
07-20-2008, 06:53
;) Я по-ведрата. Помислиси за хората който абсолютно никой си нямат на света и пак продължават да се борят. Не давай на никой и нищо да те сломява. ВЪОБЩЕ не им обръщай внимание на тъпите комплексари които само завиждат :o . ще те посъветвам да се запознаеш с някои хора които нищо не знаят за теб и по възможност да нямате общи познати да не могат ако някой е с лоши помисли към теб да ги настрои срещу теб. Така ще си намериш компания която да те оцени и скоро ще намериш и онзи специялен за теб човек и ще забравиш за всичките си проблеми и ще се чувастваш най-щастливата тема на тоя свят, КАЗВАМ ТИ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ!!!! ;) Айде успех и ако стане както съм ти казал да пуснеш някой ден нова тема и да кажеш " :grin: ЕЙ ДОБРЕ ЧЕ ПОСЛУШАХ AceOfSpades" :P :-D

Lord_Of_The_Night
07-20-2008, 07:25
Първо мойте саболезнования за близките ти,които си загубила.Но това не означава,че само и единствено лоши неща ти се случват,в живота на всеки човек понякога има трудности и ние трябва да се справим с тях.Така че горе главата и успех,важното е човек никога да не се предава,ама никога.Един съвет от мене,не се ядосвай заради някой глупаци,ще срещнеш хиляди комплексари и олигофрени през живота си,но трябва да се научиш да ги поставяш на мястото им.Не трябва да си тровиш излишно нервите с глупости.И знай след всяко лошо нещо което ти се е случило идва нещо хубаво. :)

BOOK_FAN
07-20-2008, 08:49
kogato zaobi4a6 podhodq6tiq 4ovek nadqvam se ;]
+1 :)

unicorn_f
07-20-2008, 12:14
разбрала съм че живота е по-лесен когато не ти пука от нищо и за нищо...пробвай и ти..когато някой ти направи нещо лошо-върни му го или изобщо не се занимавай и не си мисли за него-забрави просто...ако някой ти направи добро-отвръщай и ти с добро..така ще ти е много по-лесно,просто да не ти пука..гледай около теб да се случват само хубави неща,забавни неща и т.н.
Намери си подходящата компания с която да се забавляваш и обръщай гръб на всичко лошо.....