PDA

View Full Version : Интересно ми е...



mArMaLaDkA
07-20-2008, 04:20
Знам,че това е поредната глупост,като дали има значение разликата във височината или нещо подобно,но ми е много интересно.Смята ли се за +,ако момичето гледа и може да играе футбол ? Момчета,считате ли го за бонус,или страните от такива момичета,защото тя е красива,чаровна и умна и в добавка,че може да играе футбол,е прекалено перфектна за вас ?

randomstuff
07-20-2008, 05:17
Em ne samo football, ami kyvto sport da e, to polezno vse pak. Ne gledai kuklichkite deto po cql den visqt po kafenetata i sa chudqt ko da izmislqt

pandelka
07-20-2008, 05:53
HaxXaHhhaXaxaxAhAHHA...аз досега такова момче не с1м видяла :D :D :D Тоест сигурно има ама не са много.. :? Не мисля..че трябва да искаш гаджето ти да играе добре футбол има по-важни неща които трябва да може да прави... :-P ;)

mArMaLaDkA
07-20-2008, 05:58
Ама то ставаше дума,дали има знаение,ако момИчето може да играе футбол... :shock:

pandelka
07-20-2008, 06:11
Ама то ставаше дума,дали има знаение,ако момИчето може да играе футбол... :shock:


Иии какво е значението...Според мен ако си грозна примерно ,но можеш да играеш футбол да не би да те хареса..само за тва че моеш да играеш хаха :-D ...
Според мен в любовта футбола няма значение :P ;)

mArMaLaDkA
07-20-2008, 06:13
Просто ми беше интересно дали момчетата гледат на това,като +.

IaShKo
07-20-2008, 06:38
SAmo ako si vratarka hahahah :P

Za mene e vajno da e Boksiorka da me kontrolira hahah da me boksira ot vreme na vreme 4e gubq kontrol nad sebesi hahahah

AceOfSpades
07-20-2008, 06:44
ем чак да играе не смятам, че е подходящо за едно момиче :? , но мойта харесва да гледа и ми е кеф като гледаме и други спортове особено ако националите играят и двамата си се кефим :grin: ХАЙДЕ НАЩЕ :grin: . :-D също така заедно ходим за риба :grin: ЕЙ ОБИЧАМ Я МОЙТА ДО НЯМА И КЪДЕ :grin: .... :oops: както виждаш такива неща влиаят малко или много :oops:

NeLLy_BaBy
07-20-2008, 06:44
Може би ще бъде в плюс , ама едва ли ще гледат само това. трябва да има и доста други неща , с които да заинтригуваш момчето. Освен това не всяко момче ще се интерсува дали неговата приятелка е запалена по този и този спорт.

babity
07-20-2008, 07:03
Просто ми беше интересно дали момчетата гледат на това,като +.

Плюс е! За всички футболни маняци е плюс! Един стар познат, на който му бях направила адски много мизерии, защото го харесвах не ми говореше. Но покрай световното ми проговори. Започнах с един смс, в който исках да се обзаложим кой ще победи, но не успяхме! И двамата бяхме за един и същ отбор... :razz: :razz: :razz:

Lord_Of_The_Night
07-20-2008, 07:41
Хаха е защо да не е в плюс,така ще си гледате световното и мачовете заедно,виж лошото е ако е от друг отбор. :D

NaNa_SladuRana
07-20-2008, 08:11
ако риташ по-добре от него е - :lol: