PDA

View Full Version : Повръщане и отпадналост



luvche
07-20-2008, 09:11
Здравейте имам проблем. От 2 дни повръщам и ако хапна нещо или пийна вода и повръщам след няколко минути.
ужасно много ми се пие вода и съм се обезводнил.
Също така и от всяка по силна миризма ми се повръща и ме боли. кръста.
Помагайте от какво е това и с какво да се оправя.
Немога да ида на лекар

ElinoOor
07-20-2008, 09:36
ако не можеш сам кажи на някой да ти купи хапче за повръщане избягвай да ядеш ако много си гладен солети препечени филийки с много ама много малко сирене пиеш топла вода преварена и ти остава само да чакаш да ти мине успех :)

Irrepresible
07-20-2008, 10:02
хванал си някакъв летен вирус както вече казаха препечени филийки,супички може... просто по леки храни

luvche
07-20-2008, 11:26
Мерси за съветите супер сте в този форум :-) :-) :-)
Дано ми мине до утре че съм на работа . А и ми препоръчайте ако може хапчета за повръщане

DaRk_AnG3L
07-20-2008, 11:56
хванал си някакъв летен вирус както вече казаха препечени филийки,супички може... просто по леки храни

+1

soulripper
07-20-2008, 12:06
DEGAN- sre6tu powry6tane, po edno hap4e 30 min predi mandgane!
Pojelawam ti byrzo ozdrawqwane!

Hayashi
07-20-2008, 13:26
Абе що не мръднеш до личния.Тя ще ти изпише хапчета.Иначе и аз съм била така.Ще ти мине.Опитвай се да пиеш вода дори и после да я повръщаш.Пробвай с по-леки чайчета като лайка...

fiama
07-20-2008, 16:33
Цирокал знам, че е за повръщане. Това, което описваш е летен грип. Много е разпространен напоследък. Хапвай лекаи храни, почивай повечко, ипродължавай да пиеш течности.

luvche
07-21-2008, 19:35
Днес една сетра ме загледа в очите и каза че и приличало на хепатит :( :( :( .
Кажете какви са симптомите на хепатита. И защо днес съм по добре и почти имам апетит даже.
Хепатита заразен ли е ??
И къде трябва да ходя да ми правят кръвна картина

fiama
07-21-2008, 19:44
Ако имаш съмнения иди при личния, той ще те насочи какво да правиш. До колкото знам хепатитът е заразен. Поне доколкото знам симптом е отпадналостта, май се повишава и температурата, гадене, придружено с повръщане. Имаше един здравен форум www.puls.bg , ако искаш разгледай там. Но при всички положения си направи изследвания! Късмет!

Irrepresible
07-22-2008, 09:01
хипатита е заразен и много опасен!!! веднага отивай на лекар!!!

cooool
07-22-2008, 09:43
Измери си кръвното, да не е ниско, щото и аз мин. 2 дни повръщах сутрин.. и отиди на лекар.. той ще ти каже какво да правиш/

kalpazanka
07-22-2008, 09:52
Днес една сетра ме загледа в очите и каза че и приличало на хепатит :( :( :( .
Кажете какви са симптомите на хепатита. И защо днес съм по добре и почти имам апетит даже.
Хепатита заразен ли е ??
И къде трябва да ходя да ми правят кръвна картина
Хепатитът е заразен и хронифицира даже! Кръвна картина се прави в клинична лаборатория. Не е зле да се консултираш с лекар (на твое място досега да съм го направила, вместо да се самолекувам).

sasha_90
07-22-2008, 10:26
Мерси за съветите супер сте в този форум :-) :-) :-)
Дано ми мине до утре че съм на работа . А и ми препоръчайте ако може хапчета за повръщане
Питай в аптеките.Сестра ми беше пила някакви,но не си спомням името им какво беше.

slun4ice_90
07-23-2008, 13:13
Здравейте имам проблем. От 2 дни повръщам и ако хапна нещо или пийна вода и повръщам след няколко минути.
ужасно много ми се пие вода и съм се обезводнил.
Също така и от всяка по силна миризма ми се повръща и ме боли. кръста.
Помагайте от какво е това и с какво да се оправя.
Немога да ида на лекарНа мен пък снощи ми се гадеше и ми се виеше свят,болна съм за това..Пък и имам ниско кръвно често ми става лошо и от това.Отиди на лекар задължително!!И се оправяй бързо! :)