PDA

View Full Version : Ох,не знам какво заглавие да сложа на тая бъркотия....



sunbeamz
07-20-2008, 09:27
Преди около 2 месеца бях много яко хлътнала по едно момче,ноо с времето осъзнах че каквото и да правя няма да сме заедно с него.За това направих всичко възможно да го забравя.Успях... Най-добрата ми приятелка в същото време също беше здраво хлътнала по едно момче...С него си писахме по скайп,но естествено като приятели-шеги,закачки,но всичко в рамките на допустимото....Моята приятелка,нека я наречем Е. толкова го харесваше,че направи нещо,за което никога не си и беше помисляла-призна чувствата си пред него първа...Но той се оказа много разбрано момче и по най-тактичния начин и обясни,че няма да се получи нищо между тях,защото не изпитва нищо,но все пак иска приятелкото им отношение да не се променя....На следващия ден,ние тримата(аз,той и Е.) се бяхме уговорили да излезем.Но след това Е. ми каза че тя не иска да идва,защото и е нужно малко време да осмисли всичко преди да го види отново,но ме убеди да излезна с него...само двамата... Аз не исках,защото се бяхме виждали само 2 пъти с него и не знаех за какво може да си говорим.Но тя направо си ме помоли да излезнем.След доста убеждения от нейна страна,излязох с него,всичко беше перфектно-забавлявахме се доста,смяхме се абе прекарахме си чудно. Но той по едно време посегна да ме целуне,а аз го отблъснах и му казах че не е редно.Той ми се извини и каза че съм напълно права и не е честно спрямо Е. Когато вечерта Е. ме попита как е минало и как сме си прекарали и разказах всичко,без момента с целувката..не знам защо,реших че ще я заболи много.Но след около седмица събрах смелост,казах й и й обещах че не бих тръгнала с него за нищо на света,защото все пак тя е най-добрата ми приятелка,а той просто момче...и също,че обичам нея повече от едно момче,което почти не познавам.Но тя ми каза,че ако и аз го харесвам тя нямала нищо простив "нас" ,защото искала да сме щастливи....Почувствах се малко гузна,защото постоянно си повтарях че не е редно да изпитвам чувства към него,а и аз дори не го познавам! Но някак си знаех,че всъщност е вече късно и започвам да харесвам това момче....все си повтавям не искам,не трябва..но ето резултата.Пиша тема тук,за да видя и чужди мнения по въпроса.... а и също да добавя,че не бих тругнала с него,ако наистина не разбера,че го харесвам,защото след това ще е много по-гадно отколкото сега...

BaiToq
07-20-2008, 09:35
Тръгни с него,но внимавай с отношенията
си с Е.,защото ти е приятелка.
Може ли наистина ще те разбере и
няма да ти се сърди .
Само че бъди подготвена(ако тръгнете)
Е. да те гледа на криво,да те отбягва,
но като поговорите сериозно и
се изясните,всичко ще е наред.
А и все пак е казала,
че (поне няма да показва) няма да и е кофти.

AceOfSpades
07-20-2008, 09:44
След като той не е искал с нея квото и да правят няма да стане :( . Гадно е наистина ако тръгнете без Е. да знае, но ето че дори нищо да не е станало ти си споделила какво се е опитал да направи и тя е разбрала, че държиш на нея и те е посаветвала даже да тръгнете ако го харесваш. За това някой ден поговори с приятелката ти кажи й, че почваш да изпитваш чувства към него и че се чувстваш неудобно спрямо нея ако тръгнете, за да види че наистина държиш на нея и ако тя отново ти каже, че няма против дейстай ;).


!!! ОБАЧЕ !!! ако тръгнете гледай да спестяваш да разказваш на Е. какво сте правили с него как сте си прекарали... Абе избягвай да и говориш за момчето докато тя не си намери друг ;). Пък като си намери друг и тръгнеш да и помагаш за него напално ще забрави, че си тръгнала с този който е харесвала ;). Успех!

sadsad
07-20-2008, 10:51
ами....въпреки, че казваш, че ти е най-добрата приятелка......ся...знаеш си я...познаваш си я....но доре най-добрите приятелки ти забиват най-ръждивия нож в гърба.....тръгни с момчето, когато наистина усетиш, че го искаш и , че го харесваш и че искаш да си с него..и поговори посре с Е., но както казаха горе...може би в началото трябва да очакваш малко лошо отношение, но с времето ще мине, поговорете и това е...ако ти е приятелка ще те разбере...но все пак не и имай пълното доверие.

N0_feAR
07-20-2008, 12:47
Евала на приятелката ти, щом не си показва злобата и предпочита поне ти да си щастлива с него (въпреки, че едва ли това е най-най-голямото й желание). Мен ако питаш поопознайте се с това момче и ако наистина изпитваш по-силни чувства защо да не сте заедно. Просто ако наистина тръгнете не е нужно да набиваш връзката си с него в очите на приятелката си, поне докато чувствата й към него не охладнеят. Времето лекува, а тя има доста от него.

sunbeamz
07-20-2008, 14:21
Мерси за отговорите,ще видим кво ще стане :-D

pandelka
07-20-2008, 14:28
Хахха знам ги аз тея неща.."тр1гни с него аз ще се радвам да сте щастливи"
Не казвам че тя не би се радвала напротив ще се опита обаче от в1тре ще и б1де гадно..за това..ако наистина го харесваш мн внимавай как ще прод1лж1т отношенията ти с Е.
Преди време и аз бях така ..с едно момче и една мн добра моя приятелка..
Аз бях преебаната в случая защото трябваше да избирам и избрах приятелката..защото на мен ми се беше случвало и знаех какво е да гледам най-добрата си приятелка как ходи целува се и се прегр1ща пред очите ми с момчето,което харесвам!!
За тва си помисли ;)

sunbeamz
07-20-2008, 14:34
Хахха знам ги аз тея неща.."тр1гни с него аз ще се радвам да сте щастливи"
Не казвам че тя не би се радвала напротив ще се опита обаче от в1тре ще и б1де гадно..за това..ако наистина го харесваш мн внимавай как ще прод1лж1т отношенията ти с Е.
Преди време и аз бях така ..с едно момче и една мн добра моя приятелка..
Аз бях преебаната в случая защото трябваше да избирам и избрах приятелката..защото на мен ми се беше случвало и знаех какво е да гледам най-добрата си приятелка как ходи целува се и се прегр1ща пред очите ми с момчето,което харесвам!!
За тва си помисли ;)

Точно за това и аз говоря :D Ии за това ми се искаше да видя някои чужди мнения,защото все пак приятелите са за цял живот,а момчетата до време. Иначе аз мисля по абс. същия начин. Мерси :-)

babity
07-20-2008, 14:44
Да, да, да, да! Хубаво е да вярвате в разни такива клишенца ако ви помага, ама цял живот ли ще се съобразявате с някой друг? Аз мисля, че точно, защото "гаджетата са до време, а приятелките завинаги" трябва да тръгнеш с него ако си залужава имам в предвид. Не е редно винаги да сме виновни, че с приятелките си падаме по едни и същи момчета. Аз знам, че немога да се меря с най - добрата си приятелка и съответно и отстъпвам когато става дума за едно момче. Ако приятелката ти е достатъчно пораснала наистина ще се радва за теб и няма да ти се сърди, че си тръгнала с това момче

devil_feel_f
07-20-2008, 15:46
Според мен, първо трябва да го опознаеш по-добре и да си изясниш дали наистина го харесваш и дали искаш да си с него.Ако е така, поговори с приятелката ти и и обясни ситуацията.Ако тя няма нищо против, тръгни с него, но ако се налага да избираш между нея и него - естествено, че нея трябва да избереш, защото ти е приятелка и я познаваш отдавна и ако избереш него пред нея после ще ти е доста трудно да си я върнеш.Затова обмисли внимателно нещата.Успех! :)

w0sh
07-20-2008, 15:50
не ми се чете. Бас ловя че той е виновен. успех.

Erica
07-20-2008, 17:47
!!! ОБАЧЕ !!! ако тръгнете гледай да спестяваш да разказваш на Е. какво сте правили с него как сте си прекарали... Абе избягвай да и говориш за момчето докато тя не си намери друг ;). Пък като си намери друг и тръгнеш да и помагаш за него напално ще забрави, че си тръгнала с този който е харесвала ;). Успех!

Абсолютно съгласна!


Започването,на такава връзка си е нож с две остриета!Но ако наистина имаш чувства,не виждам причина да не сте заедно.
В крайна сметка,всичко това не се е случило зад гърба на приятелката ти,и всичко е кристално ясно!

g_nr
07-21-2008, 11:36
mnogo poznata istoria :( :( :(

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 11:39
не ми се чете. Бас ловя че той е виновен. успех. 8-)

тоо път тои е "добрия" майна

Много му здраве тогава..

raia338
07-21-2008, 12:19
koi shte e shtastliv da gleda lubimiq si s dr? q stiga1kazala ti go e zashtoto ti e priqtelka,az lishno ne bih tragnala s tova mom4e!! :)

Sladinka_f
07-21-2008, 12:34
Моето лично мнение е да изчакаш и да не прибързваш с тръгването,защото твоята най-добра приятелка ще се чувства ужасно гадно(нищо,че ти казва така)от личен пит го знам,изпитала съм го и..абе....мн е гадно.Според мен трябва да си останеш добра приятелка с Е. защото приятелството е незаменимо.Това е лично мое мнение,а вече ти постъпи както искаш... Good Luck!!!

h0t_lipS~anD_kisSes
07-21-2008, 15:32
След като той не е искал с нея квото и да правят няма да стане :( . Гадно е наистина ако тръгнете без Е. да знае, но ето че дори нищо да не е станало ти си споделила какво се е опитал да направи и тя е разбрала, че държиш на нея и те е посаветвала даже да тръгнете ако го харесваш. За това някой ден поговори с приятелката ти кажи й, че почваш да изпитваш чувства към него и че се чувстваш неудобно спрямо нея ако тръгнете, за да види че наистина държиш на нея и ако тя отново ти каже, че няма против дейстай ;).


!!! ОБАЧЕ !!! ако тръгнете гледай да спестяваш да разказваш на Е. какво сте правили с него как сте си прекарали... Абе избягвай да и говориш за момчето докато тя не си намери друг ;). Пък като си намери друг и тръгнеш да и помагаш за него напално ще забрави, че си тръгнала с този който е харесвала ;). Успех!

+1 Напълно съм съгласна .. :)