PDA

View Full Version : Майка ми... ;(



LoF_YoU
07-20-2008, 11:19
Вчера си бях оставила без да искам skype–а включен и майка ми е прочела някой неща..и най-вече това кадето сам си писала с гаджето ми и явно вече знае че не съм девствена...и сега ще си имам огромни проблеми с нея и баща ми...вероятно ще остана без PC и телефон и няма да излезна през следващия един месец (наи-малко) от нас..но на мене не ми пука за това...проблема е,че изгубих и малкото доверие кеото и имах и сега знам че нямам истинска майка..и не мога да погледна на нея и като на приятел...кажете ми какво да правя ? ;(;(;(

vampire_queen
07-20-2008, 11:23
офф ами незнам не си в мн добро положение май

LoF_YoU
07-20-2008, 11:26
офф ами незнам не си в мн добро положение май

Да...това и аз го знам ;( Наистина незнам какво да обясня като ме попитат... ;(

TheGirlNextDoor
07-20-2008, 11:31
ми зависи...на колко години си?

LoF_YoU
07-20-2008, 11:33
15...

TheGirlNextDoor
07-20-2008, 11:38
еми нормално е да реагират по-бурно на "новината" .....ще им мине не се притеснявай :) ...поне вече ти е чиста съвестта

LoF_YoU
07-20-2008, 11:40
Да...,ама мойте родители са с малко по-стари възгледи и не им минава толкова лесно...Много ме е страх какво ще стане..Даже ми мина през има да глътна няколко хапчета...но има ли смисъл да си съсипвам така живота? :(

mArMaLaDkA
07-20-2008, 11:42
Не мисля да ти чета морал,само ще ти кажа,че според мен не е подходящо да започваш полов живот на 15.Можеше да поизчакаш още малко,нали?Похвално е,че не ти пука,че ще си наказана,а те интересува,че си загубила доверието на майка си.Ти не си убедена дали тя е чела или не хронологията ти.Дали е така или не,смятам обаче че ще е редно да я извикаш да поговорите и да й кажеш,че вече не си девствена.Не да я чакаш,да видиш дали ще се изтърве,че знае или не.Аз съм повече от убедена,че ако майка ти не е разбрала или поне не дава такива признаци,ти няма да й кажеш.Дори и да е узнала,пак те съветвам-кажи й.Така ще се възвърне част от доверието й.Поне така си мисля.Щом майка ти не ти е направила проблем на секундата,значи не е разбрала.Или още е в шок от прочетеното(ако въобще е чела нещо).Също така има значение и от колко време сте с гаджето ти и дали той е сериозно момче.Ако има нещо пиши на ЛС.

marilyn
07-20-2008, 11:57
Аз не виждам смисъл да упрекваме момичето (няма за какво), идеята е че трябва да поговориш с майка ти, а тя може наистина да не е прочела. А ако е, поне вече няма да криеш от тях че си девствена (макар че аз не виждам причина родителите да знаят такива неща...)

TheGirlNextDoor
07-20-2008, 12:02
ест,че няма за какво да я опрекваме :) ...просто трябва да говориш с майка си (ако го е прочела) да и изясниш нещата и да се постараеш тя да не каже да баща ти....

darla
07-20-2008, 12:02
ve4e znaela,4e nqma istinska maika...kak go kaza vse edno maika ti e vinovna za ne6to.kato na4alo moje6e pove4e da spodelq6 s neq(az pone s moqta vinagi sum spodelqla vsi4ko i za tova,v slu4ai kogato slu4aino razbere ne6to ne sme imali problemi golemi,za6toto sqdame i govorim normalno..Drug e vuprosa kato ne iska6 da te hvanat da ne ostavq6 sledi.

LoF_YoU
07-20-2008, 12:11
ve4e znaela,4e nqma istinska maika...kak go kaza vse edno maika ti e vinovna za ne6to.kato na4alo moje6e pove4e da spodelq6 s neq(az pone s moqta vinagi sum spodelqla vsi4ko i za tova,v slu4ai kogato slu4aino razbere ne6to ne sme imali problemi golemi,za6toto sqdame i govorim normalno..Drug e vuprosa kato ne iska6 da te hvanat da ne ostavq6 sledi.

Ти незнаеш нищо за моята...едва от тази година тя започна да се опитва да се сближава с мене..а просто нз аз колко пъти съм пробвала...да и споделям да искам съвети..но на нея не и е пукало...и сега като посраствам тя изведнъж започна да се интересува,не толкова защото аз я интересувам,а повече защото и е интересен живота ми и иска само да ми създава проблеми.. ;(

babity
07-20-2008, 12:23
Шшш! Ти па' ако си мислиш, че твоята е зле... Не знам! Моята... още снощи и предложихме с баща ми да идем днес някъде, където и да е. Само и само да разпуснем малко. Не, тя не можела, разбирате ли, имала работа! Днес, преди малко започва да ми изпада в истерии, че била ненормална, щяла да се друса с Ривотрил, реве ми, не понасяла къщата, била постоянно затворена, затрупана с работа... бла бла бла. Ми нали зат'ва ти казахме да идем някъде, неделя е! Ще им кажеш на тея дърти скумрии, че в неделя не се работи, да не ми висят вкъщи като мърсоли! На всичкото отгоре ми вика за простотии, после ми крещи, защото аз съм и била крещяла. Аз най - кротко я питам защо си изкарва нервите на мен, а тя ми крещи, че аз и крещя, представете си колко е умилително. Нямам се за кой знае какво, ама се лиших от всичко, за нея, а сега това отношение... Носа не си подавам навън, гледам и домакинската работа, дадох и всичките си джобни, защото виждам, че и трябват пари. С една дума се вързах вкъщи за идния месец, пари за море няма да имам, а тя ми крещи и ме обвинява... Това немога да го понеса, съжалявам!

Pliok0019
07-20-2008, 12:27
Спокойно... Аз съм минала през почти същото, че даже малко по-лошо. Майка ми прочете в Скайп, че редовно пуша трева. След 2 месеца всичко се оправи. Гарантирам ти, че и при теб всичко ще бъде така.

LoF_YoU
07-20-2008, 12:27
На всичкото отгоре ми вика за простотии, после ми крещи, защото аз съм и била крещяла. Аз най - кротко я питам защо си изкарва нервите на мен, а тя ми крещи, че аз и крещя, представете си колко е умилително.
Познато...

LoF_YoU
07-20-2008, 12:30
Спокойно... Аз съм минала през почти същото, че даже малко по-лошо. Майка ми прочете в Скайп, че редовно пуша трева. След 2 месеца всичко се оправи. Гарантирам ти, че и при теб всичко ще бъде така.
Еми мене след 10 дена ме чака лагер за морето.. и ще ми е за първа година да ходя на море и ся сигурно няма да ме пуснат :(

Pliok0019
07-20-2008, 12:34
Спокойно... Аз съм минала през почти същото, че даже малко по-лошо. Майка ми прочете в Скайп, че редовно пуша трева. След 2 месеца всичко се оправи. Гарантирам ти, че и при теб всичко ще бъде така.
Еми мене след 10 дена ме чака лагер за морето.. и ще ми е за първа година да ходя на море и ся сигурно няма да ме пуснат :(
Понякога грешките носят много разочарования. Приеми го. Сама си си виновна и ще си изтърпиш наказанието.

sladkish_14
07-20-2008, 12:43
Еми не знам какво по-точно е прочела :neutral: ..Но ако не е нещо чак толкова показателно,че наистина не си девствена може да замажеш положението,да кажеш,че просто този чат е бил шега или плод на въображението ви и хормоните :) .Но пък ако няма как да замажеш положението по-добре си признай всичко,мога да предположа какви са родителите ти,защото и моите са почти същите.Аз бих останала без коса от майка,и няколко шамара най-вероятно,а от татко ГОЛЯМО разочарование.Ако имаш достъп до компютъра след това,разкажи ни какво е станало :( Успех!

LoF_YoU
07-20-2008, 12:44
Сега влезна при мене и ми вика: Като си дойде баща ти аз ще го пратя при тебе да види каква дъщеря има и за какво си е давал парите :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

LoF_YoU
07-20-2008, 12:47
Еми не знам какво по-точно е прочела :neutral: ..Но ако не е нещо чак толкова показателно,че наистина не си девствена може да замажеш положението,да кажеш,че просто този чат е бил шега или плод на въображението ви и хормоните :) .Но пък ако няма как да замажеш положението по-добре си признай всичко,мога да предположа какви са родителите ти,защото и моите са почти същите.Аз бих останала без коса от майка,и няколко шамара най-вероятно,а от татко ГОЛЯМО разочарование.Ако имаш достъп до компютъра след това,разкажи ни какво е станало :( Успех!
Еми беше чела как с миналото ми гадже сме се уговаряли какво ще правим като си дойде,щот той е от София...А за разочарованието.... и при мен ще е така :smt089

sladkish_14
07-20-2008, 12:53
Еми не знам какво по-точно е прочела :neutral: ..Но ако не е нещо чак толкова показателно,че наистина не си девствена може да замажеш положението,да кажеш,че просто този чат е бил шега или плод на въображението ви и хормоните :) .Но пък ако няма как да замажеш положението по-добре си признай всичко,мога да предположа какви са родителите ти,защото и моите са почти същите.Аз бих останала без коса от майка,и няколко шамара най-вероятно,а от татко ГОЛЯМО разочарование.Ако имаш достъп до компютъра след това,разкажи ни какво е станало :( Успех!
Еми беше чела как с миналото ми гадже сме се уговаряли какво ще правим като си дойде,щот той е от София...А за разочарованието.... и при мен ще е така :smt089

Ми щом тя не те разбира и е казала,че ще прати баща ти при теб,като дойде му кажи,че това са само уговорки,но нищо не се е случило.. :( Охх това е много гадно,представам си какво ти е сега :(

SunShinePearl
07-20-2008, 12:53
На всичкото отгоре ми вика за простотии, после ми крещи, защото аз съм и била крещяла. Аз най - кротко я питам защо си изкарва нервите на мен, а тя ми крещи, че аз и крещя, представете си колко е умилително.
до болка познато.... :? :?

SunShinePearl
07-20-2008, 12:56
искаш неискаш ще си търпиш наказанието затова хората казват истината винаги излиза наяве,разбирам да беше на 17 ама 15 не ти завиждам и баща ти уфффффф :(
п.с на колко е приятеля ти?

LoF_YoU
07-20-2008, 13:02
искаш неискаш ще си търпиш наказанието затова хората казват истината винаги излиза наяве,разбирам да беше на 17 ама 15 не ти завиждам и баща ти уфффффф :(
п.с на колко е приятеля ти?
19...

LoF_YoU
07-20-2008, 13:04
Ми щом тя не те разбира и е казала,че ще прати баща ти при теб,като дойде му кажи,че това са само уговорки,но нищо не се е случило.. :( Охх това е много гадно,представам си какво ти е сега :(

Еми ние си бяхме писали и кво сме правили преди и няма как да кажа че не е станало нищо...

TheGirlNextDoor
07-20-2008, 13:11
Ми щом тя не те разбира и е казала,че ще прати баща ти при теб,като дойде му кажи,че това са само уговорки,но нищо не се е случило.. :( Охх това е много гадно,представам си какво ти е сега :(

Еми ние си бяхме писали и кво сме правили преди и няма как да кажа че не е станало нищо...

кажи,че сте играли на някаква игра....секс по скайп:всеки казва какво ще направи наживо 8-) :D
....не е най-доброто което може да направиш ...ама и това е идея :)

SunShinePearl
07-20-2008, 13:16
уфф и вече е и непълнолетен лошо поне да беше под 18 че ви е и 4 години разликата ох мила не ти завиждам....

SunShinePearl
07-20-2008, 13:18
иначе как върви връзката ви от колко време сте заедно,защото ако сте от повечко може да ти се размине баща ти да види у него доброто нали ме разбираш?

LoF_YoU
07-20-2008, 13:26
иначе как върви връзката ви от колко време сте заедно,защото ако сте от повечко може да ти се размине баща ти да види у него доброто нали ме разбираш?
Еми ние сме приятели от много време ама тръгнахме преди около 2 месеца и....наще нямат много хубаво мнение за него,най-вече заради годините иначе аз почти ги убедих че е по-добър от колкото си мислят ... и ся гледат на него по малко по-различен начин...