PDA

View Full Version : С какъв човек не бихте правили секс?



preichetoy
07-20-2008, 12:07
Не говоря за външен вид, става дума за някоя черта от характера му, за държанието му, която би ви отблъснала...

ELiTyYy
07-20-2008, 12:17
грубиян...по време на секс да ми приказва някакви гнусни мръсотии.... :?
Имаше в "Страшен филмм..2 или 3.." някв ткв ... хаха за това се сетих първо...

krem4et0
07-20-2008, 12:18
Ако не го обичам.....няма шанс. А за да го обикна не трябва да е лицемер, да ме унижава, да е груб, да е самонадеян.....и още ред неща де.

fake
07-20-2008, 12:24
мисля, че мога да преглътна всичко, освен гадната, жалка самонадеяност от типа "всички искат да спят с мен,но честта ще се падне на теб, тая вечер си моя, не приемам 'Не' за отговор"
на такива само бих им се изсмяла в лицето...най-често и в леглото за нищо не стават:)
предпочитам скромни момченца/или момиченца/, които впоследствие се оказват ебаси машините :-)

preichetoy
07-20-2008, 12:26
грубиян...по време на секс да ми приказва някакви гнусни мръсотии.... :?
Имаше в "Страшен филмм..2 или 3.." някв ткв ... хаха за това се сетих първо... Помня го :lol:

babity
07-20-2008, 12:32
Ако не го обичам.....няма шанс. А за да го обикна не трябва да е лицемер, да ме унижава, да е груб, да е самонадеян.....и още ред неща де.

Xtuning
07-20-2008, 13:35
Попринцип такива надувки ( принцеските , звездите ) най-ги обичам . щото им сривам цялото самочувствие , за отрицателно време и след тфа ги зарязвам ...

А с какви не бих ... ами с добрите и точните момичета , които знаят какво искат от живота , не са лигли или некви дето самочувствието им е на 5 метра над нях ... такива момичета искам да са ми приятели !

acdcfenka
07-20-2008, 13:42
С наркоман и такъв, който не обичам.

margo_93
07-20-2008, 13:51
С извратеняк...!!!!

tuzaro
07-20-2008, 13:53
ако е негърка няма никъв шанЗ

ubuntu
07-20-2008, 14:02
Попринцип такива надувки ( принцеските , звездите ) най-ги обичам . щото им сривам цялото самочувствие , за отрицателно време и след тфа ги зарязвам ...

А с какви не бих ... ами с добрите и точните момичета , които знаят какво искат от живота , не са лигли или некви дето самочувствието им е на 5 метра над нях ... такива момичета искам да са ми приятели !

Mного ясно един приятел даже го съдиха щото на няква такава надувка докато я ебе в тях спира изведнъж изхрачил и се на пичката и й казал аре махай се гледай ква си ужасна ... и тва бил бас за 20лв той я лъга мами 1-2 седмици докато му пусне ама при него е лесно човека има пари кара БМВ 2004година рядко му отказват :D :D :D :D
Както и да е не го осъдиха .... :D :D

Xtuning
07-20-2008, 14:06
Попринцип такива надувки ( принцеските , звездите ) най-ги обичам . щото им сривам цялото самочувствие , за отрицателно време и след тфа ги зарязвам ...

А с какви не бих ... ами с добрите и точните момичета , които знаят какво искат от живота , не са лигли или некви дето самочувствието им е на 5 метра над нях ... такива момичета искам да са ми приятели !

Mного ясно един приятел даже го съдиха щото на няква такава надувка докато я ебе в тях спира изведнъж изхрачил и се на пичката и й казал аре махай се гледай ква си ужасна ... и тва бил бас за 20лв той я лъга мами 1-2 седмици докато му пусне ама при него е лесно човека има пари кара БМВ 2004година рядко му отказват :D :D :D :D
Както и да е не го осъдиха .... :D :D

Праил съм го тоя номер , даже почети всеки път с приятелчета в дискотеки се басираме .Набелязваме некви ЗВЕЗДИ ! и ...... и на следвашия ден ги изритваш .... така е най-яко . 8-)

SpOrTs_GiRl
07-20-2008, 14:28
Ако не го обичам.....няма шанс. А за да го обикна не трябва да е лицемер, да ме унижава, да е груб, да е самонадеян.....и още ред неща де.

ubuntu
07-20-2008, 14:43
Попринцип такива надувки ( принцеските , звездите ) най-ги обичам . щото им сривам цялото самочувствие , за отрицателно време и след тфа ги зарязвам ...

А с какви не бих ... ами с добрите и точните момичета , които знаят какво искат от живота , не са лигли или некви дето самочувствието им е на 5 метра над нях ... такива момичета искам да са ми приятели !

Mного ясно един приятел даже го съдиха щото на няква такава надувка докато я ебе в тях спира изведнъж изхрачил и се на пичката и й казал аре махай се гледай ква си ужасна ... и тва бил бас за 20лв той я лъга мами 1-2 седмици докато му пусне ама при него е лесно човека има пари кара БМВ 2004година рядко му отказват :D :D :D :D
Както и да е не го осъдиха .... :D :D

Праил съм го тоя номер , даже почети всеки път с приятелчета в дискотеки се басираме .Набелязваме некви ЗВЕЗДИ ! и ...... и на следвашия ден ги изритваш .... така е най-яко . 8-)

Чак до там не съм стигал но точно такива звезди най боичам да ги правя сами да си говорят, да не могат да си намерят място и самочувствието им да бъде свалено от 10 точки на минус 20 :D :D :D :D Има много момичета които като ме видят и получават алергия :D :D :D

Xtuning
07-20-2008, 14:47
ubuntu - от мойта партия си братле :grin:

:smt006 =D>

ubuntu
07-20-2008, 15:16
ubuntu - от мойта партия си братле :grin:

:smt006 =D>

Е не много ясно ... .... :D :D
А тая твойта кола ква порода е че я гледам ама нещо не мога да се сетя ... :-o

tuzaro
07-20-2008, 15:20
ubuntu - от мойта партия си братле :grin:

:smt006 =D>

Е не много ясно ... .... :D :D
А тая твойта кола ква порода е че я гледам ама нещо не мога да се сетя ... :-oмай е пасат

ubuntu
07-20-2008, 15:31
май е пасат

Абе и аз го гледам на такова животно ми прилича ама не съм много сигурен та за тва питам .... :oops:

tuzaro
07-20-2008, 15:32
май е пасат

Абе и аз го гледам на такова животно ми прилича ама не съм много сигурен та за тва питам .... :oops:мене ми се струва че е правено на PS

ubuntu
07-20-2008, 15:39
мене ми се струва че е правено на PS

Тва си е PASSAT B3 няма кво друго да е и не е правено на PHOTOSHOP... за тва поне знам ;)

tuzaro
07-20-2008, 15:41
мене ми се струва че е правено на PS

Тва си е PASSAT B3 няма кво друго да е и не е правено на PHOTOSHOP... за тва поне знам ;)начи снимката е правена нещо супер гадно, на мене ми се вижда размазана

didi_baby
07-20-2008, 15:44
Такъв дето ми се пише на голям ебач а всъщност нищо не е

ubuntu
07-20-2008, 15:51
мене ми се струва че е правено на PS

Тва си е PASSAT B3 няма кво друго да е и не е правено на PHOTOSHOP... за тва поне знам ;)начи снимката е правена нещо супер гадно, на мене ми се вижда размазана

НЕ бе тя снимката след тва може да си е преработена за да изглежда такава , аз ти говоря че колата си е реална ... ;)

Silvi21
07-20-2008, 15:53
pod intelektualnoto mi nivo ili po prosty kazny tap,maloumen da ne vdqva za kvo mu govorq;]

tuzaro
07-20-2008, 15:57
мене ми се струва че е правено на PS

Тва си е PASSAT B3 няма кво друго да е и не е правено на PHOTOSHOP... за тва поне знам ;)начи снимката е правена нещо супер гадно, на мене ми се вижда размазана

НЕ бе тя снимката след тва може да си е преработена за да изглежда такава , аз ти говоря че колата си е реална ... ;)и аз тва имах предвид за снимката нещо, иначе си е пасат няма спор 8-)

ubuntu
07-20-2008, 16:27
А аз май не се изказах по темата ... ми не бих правил секс с човек който има пишка и косми по гърдите и въобще по цялото тяло :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :grin:

Punisherrr
07-20-2008, 16:46
Ако не го обичам.....няма шанс. А за да го обикна не трябва да е лицемер, да ме унижава, да е груб, да е самонадеян.....и още ред неща де.
:smt023

`SunFlower`
07-20-2008, 17:36
hm....ами не бих си легнала с някой тъп селяндур...(не по местожителство-селянин,а по поведение ;) ) или пък някой който просто ме иска за бройчицата

ELFIQ
07-20-2008, 17:41
с някой който не ме привлича,и нямам чувства към него :)