PDA

View Full Version : Само искам да попитам.... ;(



FuCk_RuLeS
07-20-2008, 12:19
Значи това лято си харесах един спасител в курорта кранево.аз съм на 16(от Добрич) той е на 18(от София)... Няколко седмици подред вече се наблюдаваме от разстояние и не смея да отида даже да се запозная с него въпреки че знам че между нас няма да се получи... Какво да правя? Моля помогнете! 8-[

unicorn_f
07-20-2008, 12:23
е щом ти е ясно че нищо няма да се получи кво очакваш да ти пишем?...
щом искаш просто отиди при него и го заговори за нещо (морето,времето и т.н) някаква тема която да го вълнува щом е спасител.После се запознайте и там квото искате правете,изобщо да не те е срам щото заминеш ли си вече никога няма да го видиш.

AceOfSpades
07-20-2008, 12:24
Доста е сложно.... Трябва да си бърза и решителна а май не си щом седмици не предприемаш нещо. Трябва да се запознаеш да разбереш свободен ли е, а това не може от парвите 2-3 разговора направо да го питаш "имаш ли си приятелка", има и заобиколни начини дето може и от началото ама сега просто не се сещам за как да стане ако се сетя ще пиша нов пост. След това ако е свободен трябва да почнеш да му правиш впечетление и те така. И това трябва да стане преди да се разделите защото после как ще стане ако сте от различни градове земи му скайп нещо но по скайп става трудно ....

N0_feAR
07-20-2008, 12:36
Няма от какво да се притесняваш. Отиваш при него, пускаш 2-3 лавчета и ше се заговорите, а пък после не се знай до де ше стигнете. В най-лошия случей може да не ти обърне внимание, но не трябва да ти пука щот едва ли после ще се видите някъде

sladur4etyYy
07-20-2008, 13:00
влизаш в морето и по4ваш да крещиш с вси4ка сила ''помоооооооощ давя сеееееееееее'' и да махаш с ръце. той ще дойде, ще те ''спаси'' и ето ти 4удесен повод да се запознаете :D

ина4е ..съгласна съм с мнението над мен :D

xXxScreamxXx
07-20-2008, 13:06
Айде поздравления ...
знаеш 4е нищо няма да стане
ама аз ти казвам 4е ще се ожените ...
доволна ли си ?!!?

258
07-20-2008, 13:09
аз бих се позабавлявала с него,само докато сме на море и после ''ча0-ча0'' :grin:

BaiToq
07-20-2008, 13:35
Удави се.
Ако имаш късмет,ще стане нещо.

mon4eto
07-20-2008, 13:53
Zabravi go ...

PePeLePew
07-20-2008, 17:26
за 1 вечер всичко става хората даже правят деца за това време

pandelka
07-20-2008, 17:36
Значи това лято си харесах един спасител в курорта кранево.аз съм на 16(от Добрич) той е на 18(от София)... Няколко седмици подред вече се наблюдаваме от разстояние и не смея да отида даже да се запозная с него въпреки че знам че между нас няма да се получи... Какво да правя? Моля помогнете! 8-[

Еее поне имай смелост да се запознаете ...кво толко ..отиаш кааш симпатичен си ми и ае ...поне си поговори с него ;)

sladku_bebzi
07-20-2008, 17:48
Отиди при него, нищо не губиш :)

punkrock
07-20-2008, 19:49
Като знаеш, че нямате някакво сериозно бъдеще какво толкова се притесняваш, праскай го там за няколко вечери, докато си на почивка и кво ти пука. 8-)

miminkaa
07-20-2008, 20:24
Ми щом знаеш че няма да се получи по добре не се запознавай с него и спри да го гледаш... и така

Lady_B_
07-20-2008, 20:28
е щом ти е ясно че нищо няма да се получи кво очакваш да ти пишем?...
щом искаш просто отиди при него и го заговори за нещо (морето,времето и т.н) някаква тема която да го вълнува щом е спасител.После се запознайте и там квото искате правете,изобщо да не те е срам щото заминеш ли си вече никога няма да го видиш.

+1

megasexy
07-20-2008, 22:59
Значи това лято си харесах един спасител в курорта кранево.аз съм на 16(от Добрич) той е на 18(от София)... Няколко седмици подред вече се наблюдаваме от разстояние и не смея да отида даже да се запозная с него въпреки че знам че между нас няма да се получи... Какво да правя? Моля помогнете! 8-[

Миличка, от къде си сигурна че няма да се получи ? Може пък там да ти късмета. Опитай нещо или смигни му с оченце, той ако е достатачно умен ще се осмели да дойде при теб и да те покани, ако те харесва разбира се. Или ти отиди при него и го поздрави. Провокирай го, прави нещо, някакви жестове, смигни му, прати му целувка. Трябва да си с подходящо самочувствие, за да успееш, за това бъди усмихната, не мисли какво той или другите ще мислят за теб. Хайде Успехче ти желая. :-) :-) :-)

xkk
07-20-2008, 23:00
знам че между нас няма да се получи... Какво да правя?[

Миличка, от къде си сигурна че няма да се получи ? )
Питала е на Канал 3 ясновидците.

FuCk_RuLeS
07-27-2008, 12:35
mersi vse pak ;)
xkk ne gledam kanal 3 6toto e samo za idioti :)

gerinceto
07-27-2008, 13:31
zashto si mislish che nishto nqma da se poluchi??probvai puk kakvoto stane.aidi kusmet