PDA

View Full Version : Бели пъпки



GaTio
07-20-2008, 17:26
Здравейте, имам 1 проблем сиг има мн теми разглеждах но искам да си пусна собствена
Начи имам бели пъпчици по главичката бяха 2 остана 1 отначало малко ме сарбеше сега не и преди малко гледам те 2те бяха почти на 1място и сега се появи отгоре и май ще има по целия край моля ви кажете какво да правя

paranoia
07-20-2008, 18:33
Vodish polov jivot nali?

GaTio
07-20-2008, 18:39
Не преди да се появят пъпките масторбирах ама като ги видях и спрях веч е 1 седмица не съм ако не се лъжа ...

Boyd
07-20-2008, 18:44
Вероятно са Pearly Penile Papules - прочети повече за тях има много теми. Няма страшно безвредни са.

GaTio
07-20-2008, 19:21
http://en.wikipedia.org/wiki/Pearly_penile_papules
това нормално ли е ? лол не изглежда мн добре ...
ако е нормално ще се премиря но мойте малко ме сарбяха да не е от хигиена нещо ? щото е имало пъти когато ме е мързяло или е било мн топло и не ми се е занимавало
те ся са 2 само толкова виждам май имали възможност да изчезнат от самосебе си и мога ли да бия чикии ^^ например през ден 2 и и ако е през ден 2 може ли да ми стане нещо ? от чикиите
и ако случайно пак почне да ме сарби ся не ме сарби де какво да правя ? и мога ли пак да лускам :-o

СВАСТИКА
07-21-2008, 01:10
Мастурбирането няма нищо общо с развитието на PPP, но виж, ако си с препуциум, трябва да си миеш главичката на пениса всеки ден, защото се отлага смегма, получават се възпаления и аз съм 100 % сигурен, че НЕ точно пъпките са те дразнили, а може би локализация около тях, нали?

GaTio
07-21-2008, 06:41
Еми незнам преди когато не биех чикии като си мия главичката и имаше 1 бяло и го махах нямах проблеми. Ти какво искаш да ми кажеш, че това бялото ме е дразнело и от там сърбенето ? и сега мога да бия чикии да не се притеснявам ? ама да го мия всеки ден ?

Boyd
07-21-2008, 09:47
Това бялото не знам точно как се казва, но е утайка от урина и от сперма, по принцип не знам дали може да предизвиква сърбежи и прочее, но е хубаво да миеш главичката всеки ден. Всеки път като се къпеш, ако щеш със сапун, ако щеш - с вода само. Това ти е много важна част от тялото и трябва да я поддържаш.

Относно РРР много хора ги имат, но са различно развити. Това, което е в уикито е много напреднал стадий. Има някой, които стоят просто като малки бели точици. Различно е при всеки.

GaTio
07-21-2008, 18:40
Значи да го мия всеки ден и ако ме сарби да не се притеснявам и да знам че сиг не съм го омил дадения ден а мога ли да бия чекии :-o :oops: и тва е мн хубаво че е в мн късен стадии ППП мн ме зарадва :)

СВАСТИКА
07-30-2008, 02:38
Това бялото не знам точно как се казва, но е утайка от урина и от сперма, по принцип не знам дали може да предизвиква сърбежи и прочее, но е хубаво да миеш главичката всеки ден. Всеки път като се къпеш, ако щеш със сапун, ако щеш - с вода само. Това ти е много важна част от тялото и трябва да я поддържаш.

Относно РРР много хора ги имат, но са различно развити. Това, което е в уикито е много напреднал стадий. Има някой, които стоят просто като малки бели точици. Различно е при всеки.
Нарича се смегма и няма нищо общо със урината и смермата :)
Измивай го всеки ден, професионалисти казват, че е добре да се мие след всяко уриниране.

nomind
08-27-2008, 20:57
искам да попитам как и кога се махат тези пъпки и дали мога да правя секс ако ги имам ... щото просто вече немога да отлагам, помогнете плс :)

Boyd
08-27-2008, 21:39
Ако са ППП се махат оперативно и секс можеш да правиш.

nomind
08-27-2008, 21:47
надявам се да не притесняват момичето... :) мерси за бързия отговор