PDA

View Full Version : сигурност на противозачатъчните



anonimnata_
07-20-2008, 18:41
от една година съм на противозачатъчни,винаги ми идва 3дни след последното хап4е ...,но този мисец ми закъснява и се притеснявам много.За 1ви път се случва това закъснение.През изминалия месец приятелят ми само 2 пъте е свършвал в мен ,не пия или пуша,дори не съм пропускала хапче.Започвам да се притеснявам да не ми нещо да не е наред.Някои ако не изпадъл в същата ситуация да пише.Мерси

Ophelia
07-20-2008, 19:05
Според мен изчакай още малко докато не ти дойде и ак закъснява направи си тест.Според мен ти няма нищо.

Lady_B_
07-20-2008, 19:09
Айде моля ви се не се тъпчете с хормони щото нищо хибаво няма в тях :-x А иначе изчакай малко и после тестче и то ще се чуе дано всичко да е ок :) Пиши какво е станало ...

anonimnata_
07-20-2008, 19:21
еми ще чакам няма какво др да се прави сиг утре ако не дойде тест ще си направя,а на мен просто ми се наложи да приемам ОК

krem4et0
07-21-2008, 05:56
Споко и аз бях така. Идваше ми на 3-тия ден след като ги спра винаги.....И 1 месец му щукна на 5-тия ден да дойде. От следващия пък вече на 4-тия само ми идва. Сега ги свършвам в сряда и в събота вечерта или неделя сутринта ми е дошло. По-принцип сигурността им е висока, ама като не искаш бебе, да не свършва в теб. Ние практикуваме и това, защото 2 на 1000 женши забременяват, въпреки ОК!

anonimnata_
07-21-2008, 16:41
мерси много за отговора krem4et0 сутринта ми дойде ....и ние така практикуваме по принцип ,но има и малли изключения :oops: стреснах се ,защото до сега никога не се е случвало и така мерси много

B.O.OM..
07-21-2008, 19:25
Вече всички се радваме за теб..... :) :) :) :) :)

krem4et0
07-22-2008, 06:03
мерси много за отговора krem4et0 сутринта ми дойде ....и ние така практикуваме по принцип ,но има и малли изключения :oops: стреснах се ,защото до сега никога не се е случвало и така мерси много

При нас няма изключения. Имаше само едно-единствено за доста време и то не беше нарочно.

Заключвам темата!