PDA

View Full Version : Да бъдеш един от всичките или един-единствен?



Fallen`Angel
07-20-2008, 19:00
Срещате се с момиче, което е много хубаво, интелигентно, умно, чаровно и всички качества събрани в 1. Тя е луда по вас, а вие я възприемате като приятелка, но от време на време като малко повече, но не искаш да й казваш, защото си моментен и не искаш тя да страда. Тя може да има всеки, но иска точно вас. С друг е, но мисли за вас. Какво бихте направили ? Бихте ли се държали дистанцирано от нея и тя така да мисли за вас постоянно, защото не може да ви има или бихте тръгнали с нея и след някоя друга седмица да се разделите, щот просто не си пасвате и да си прецакате и приятелството. Знам, че тази ситуация може да се погледне и от други страни, но конкретно от тази я гледам аз - какво бихте избрали?

sasha_90
07-20-2008, 19:05
По-добре си останете приятели.

kalinapet
07-20-2008, 19:10
Можеш да и обясниш ситуацията така както на нас и да и кажеш, че не искаш да я нараняваш.

Fallen`Angel
07-20-2008, 19:17
О, да й кажа, че искам винаги да мисли за мен, щот не мога да бъда с нея :razz: :razz: :razz: По добре да се правя на ударен и да не забелязвам как се държи с мен :)

tuzaro
07-20-2008, 19:23
епа ако наистина е толкова хубава и умна прати я при мен, пък нека си мисли за тебе... ше ти я давам от време на време 8-)

sLaDkA_GrEsHkA
07-20-2008, 19:32
епа ако наистина е толкова хубава и умна прати я при мен, пък нека си мисли за тебе... ше ти я давам от време на време 8-)

ne si glupav, ei... 8-)

Zveezdichka
07-20-2008, 19:33
Momentnost?
Shtom e perfektnata, ako naistina go mislish, edva li shte si momenten s neq, pi4. Kakvo to4no 6te ti lipsva, a?
Ne mi se vryzva istoriqta. Ne si siguren, 4e e perfektna. :o

kalinapet
07-20-2008, 19:36
О, да й кажа, че искам винаги да мисли за мен, щот не мога да бъда с нея :razz: :razz: :razz: По добре да се правя на ударен и да не забелязвам как се държи с мен :)

Явно не можах да се изразя правилно, ама хайде...

punkrock
07-20-2008, 19:41
Е как само от време на време я мислиш за нещо повече?
Някак ми е много объркано ,,, :)

lisi4ety
07-20-2008, 19:42
О, да й кажа, че искам винаги да мисли за мен, щот не мога да бъда с нея :razz: :razz: :razz: По добре да се правя на ударен и да не забелязвам как се държи с мен :)

Определено не е по-добре :-o ..
Обясни и останалото, изрежи това :D 8)
Наистина, ще се почувства добре след като го разбере :) 100%

BaiToq
07-20-2008, 19:56
Стани жиголо 8-)

_FaShIoN_
07-20-2008, 20:07
Обясни и ситуацията и я остави тя да реши какво иска да става оттам нататък....и разбери,че перфкетни хора няма.... :)

didi_baby
07-20-2008, 20:11
Можеш да и обясниш ситуацията така както на нас и да и кажеш, че не искаш да я нараняваш.
+1

Lady_B_
07-20-2008, 20:19
Срещате се с момиче, което е много хубаво, интелигентно, умно, чаровно и всички качества събрани в 1. Тя е луда по вас, а вие я възприемате като приятелка, но от време на време като малко повече, но не искаш да й казваш, защото си моментен и не искаш тя да страда. Тя може да има всеки, но иска точно вас. С друг е, но мисли за вас. Какво бихте направили ? Бихте ли се държали дистанцирано от нея и тя така да мисли за вас постоянно, защото не може да ви има или бихте тръгнали с нея и след някоя друга седмица да се разделите, щот просто не си пасвате и да си прецакате и приятелството. Знам, че тази ситуация може да се погледне и от други страни, но конкретно от тази я гледам аз - какво бихте избрали? Е ти сам го казваш щом не я харесваш и мислиш, че не можете да бъдете заедно си останете приятели, ако мислиш, че имаш нещо към нея опитайте. И ако наистина сте били приятели, ще останете и след това ...

miminkaa
07-20-2008, 20:21
Мисля че е по добре да си останете приятели...

cherinka
07-20-2008, 21:10
Направи си нова прическа!

tuzaro
07-20-2008, 21:13
Направи си нова прическа!черешке да та еба на криво, много си гадна!

crazy_style
07-20-2008, 21:32
izpadala sum v takiva situacii .. ot tvoita gledna to4ka.. ne ot neinata. i vinagi si preebavam priqtelstvoto, i sega6nata mi vruzka taka 6a stane. Az su golqm karuk, ako naistina q haresva6 trugni s neq, oba4e ako se sumnqva6 4ak tolkova, iz4akai. :)

bubsy_f
07-21-2008, 17:23
ако мислиш че можеш да я обикнеш с времето...опитай...но не я наранявай напразно ако не си сигурен :-o

PePeLePew
07-21-2008, 18:09
щом не ти е подпалила главата и не си луд по нея ..... останете си приятели това е моето мнение няма смисъл след седмица или месец да се разделите и по този начин да съсипете приятелството си :)

pandelka
07-21-2008, 18:21
Срещате се с момиче, което е много хубаво, интелигентно, умно, чаровно и всички качества събрани в 1. Тя е луда по вас, а вие я възприемате като приятелка, но от време на време като малко повече, но не искаш да й казваш, защото си моментен и не искаш тя да страда. Тя може да има всеки, но иска точно вас. С друг е, но мисли за вас. Какво бихте направили ? Бихте ли се държали дистанцирано от нея и тя така да мисли за вас постоянно, защото не може да ви има или бихте тръгнали с нея и след някоя друга седмица да се разделите, щот просто не си пасвате и да си прецакате и приятелството. Знам, че тази ситуация може да се погледне и от други страни, но конкретно от тази я гледам аз - какво бихте избрали?

Ако мн иска да е с мене.....ше тръгна и ше го остаа след известно време ама поне да му мине мерака .. :razz:

258
07-21-2008, 18:42
епа ако наистина е толкова хубава и умна прати я при мен, пък нека си мисли за тебе... ше ти я давам от време на време 8-)
:razz:

ferendzia
07-21-2008, 19:22
bila sym ot drugata strana i znam 4e bih dala vsi4ko za da byda priqtelka s toq 4ovek... to4no syshtata situaciq... i pri nas priklu4i s mnogo bolka zashtoto toi me narani mnogo gadno to4no s cel da me otblysne . I uspq!
prosto smqtam 4e trqbva da imash nqkakvo uvajenie kym neq,zashtoto ti ne si dlyjen da q priemesh no si dlyjen da ocenish kogato ti se predlaga neshto tolkova hubavo.Bydi i istinski priqtel! Pomogni i da nameri 4oveka koito shte se radva 4e moje da e s neq...