PDA

View Full Version : Закъснение...ъгейн



GentleImpulsion
07-20-2008, 19:21
Здравейте.Знам, че има милиони такива теми и сигурно вече са ви заболяли пръстите на ръцете да отговаряте и ако се ядосате, ще ви разбера, но аз съм много притеснена.Преди около 2 седмици правихме секс със приятеля ми със презерватив, той даже не свърши в мен.Въпроса е, че сега ми закъснява 2ри ден, а никога преди не ми е закъснявало, даже обикновено подранява.Знам, че ви изглежда тъпо да се притеснявам, но за жалост не мога да спра да мисля за това.Казаха ми, че е от жегите, но миналото лято никога не ми е закъснявало, въпреки че беше горещо.Притеснявам се главно заради тази предеякулационна течност, защото когато го правихме бях в овулация...И тъй като аз водя отскоро полов живот, а знам, че тук сте по опитни, как смятате, трябва ли да си направя тест и дали наистина времето може да е повлияло...?

SpOrTs_GiRl
07-20-2008, 19:23
Правили сте го С презерватив .. а ти питаш за предеякулационна течност??! .. Не разбирам ..

Lady_B_
07-20-2008, 19:24
Според мен няма за какво да се притесняваш ... А и сега да си направиш тест няма да покаже нищо ... Изчакай ще ти дойде :)

Sapphire_Illusion
07-20-2008, 20:42
Тест за бременност писалка - CLEAR hCG TEST - струва 5 лева, готов е за няколко минути. Вместо да си блъскаш главата просто се разходи до аптеката.

Drebnoto_f
07-20-2008, 20:56
Тест за бременност писалка - CLEAR hCG TEST - струва 5 лева, готов е за няколко минути. Вместо да си блъскаш главата просто се разходи до аптеката.
наи-добре хем ще се успокоиш :P

Rebirthing
07-20-2008, 21:23
Ами какво те притеснява в предеякулационната течност,нали е свършил в презерватива?

fiama
07-21-2008, 13:03
Нямаш повод за тревога, щом е било с презерватив. Може да ти закъснява от куп други неща освен бременност, може и от жегите да е. А това, че мислиш все за цикъла си, влияе така, че да ти закъснее още повече. Успокой се!

Sofff
07-21-2008, 13:09
мда възможно е да е от времето споко а ако толкова се притесняваш вземи си един тест но според мен няма от какво да се притесняваш :grin:

Wrathchild
07-21-2008, 13:14
От нерви и от времето е според мен. Просто твърде много си се панирала, а това оказва влияние върху цикъла. Успокой се. Ако закъснее с още седмица отиди на гинеколог.

hottie
07-21-2008, 13:16
Няма от какво да се притесняваш. Правили сте го с презерватив. Има много други фактори, поради които може да ти закъзнее. Не се шашкай. И от срес също може да ти закъснее, затова се отпусни !

S_L_A_D_U_R_K_A
07-21-2008, 13:30
Не си бременна спокойно! Както преди мен казаха има много други фактори, заради които да ти закъснява, но за да успокоиш направи си едно тестче и си готова :)

GentleImpulsion
07-21-2008, 17:57
Благодаря на всички за съветите, мисля че съм по-спокойна, но може би ще направя и тест.

vesitu_
07-21-2008, 19:11
Според мен няма за какво да се притесняваш ... А и сега да си направиш тест няма да покаже нищо ... Изчакай ще ти дойде :)

kak nqma da pokaje ni6to .. :X tq ti kazva 4e i zakusnqva ve4e 2ri den.. test moje da se pravi i 1 den sled zakusnenieto na cikula ..

B.O.OM..
07-21-2008, 19:15
Успокой се и ще ти дойде....тря да не ти пука мн....щом не е свършил в теб....а и е било с презерватив....споко :) :) :) :)

cola_girl
07-21-2008, 20:23
Успокой се и ще ти дойде....тря да не ти пука мн....щом не е свършил в теб....а и е било с презерватив....споко :) :) :) :)
agree (nod)