PDA

View Full Version : Не ми дава шанс , немога да го разбера...



vesinka91
07-20-2008, 19:28
Значи нещатат стоят така много отдавна скъсахме беше много трудно за него...Но след това си останахме добри познати :) Дълго време не го бях виждала и сега когато го видях и бяхме много близко...и почувствах че отново нещо в мен трепва...Усазнах, че много го обичам боря се много за него...каза ми че не е безразличен но въпреки това ме режи постоянно няма друга... и чесно казано незнам защо е така...и не го прави за да страдам но немога да разбера защо неиска да си дадем шанс отново да сме щастливи??? :С моляви ако някой може да ми даде съвет какво да направя да го даде имам голяма нужда от помощ... :(

tuzaro
07-20-2008, 19:30
ся няколко въпроса първо: тва първото гадже ли ти е? колко бяхте заедно? ти ли го заряза? има ли си гадже той в момента?

ThePowerOfLove
07-20-2008, 19:33
Щом е преодолял раздялата ви трудно,може би се страхува да не бъде наранен отново...Покажи му,че наистина искаш да си с него :)

punkrock
07-20-2008, 19:47
Офф защо винаги осъзнавате, че 'обичате' някой след като скъсате и мине известно време.

Що за любов е това ????????????????????? :-o :D

BaiToq
07-20-2008, 19:50
Има едно нещо,което се
нарича достойнство,предполагам си
чувала-той има право на него.

Върхът на планината се вижда,
чак когато се отдалечим от нея... :(

haterkata
07-20-2008, 20:07
Bai Toq мн ама мн добре казано! ;-)

BaiToq
07-20-2008, 20:11
Bai Toq мн ама мн добре казано! ;-)

Тенкю,БълГЕЙрия,ай лав йоу 8-) :lol:

didi_baby
07-20-2008, 20:16
Момчетата по принцип правят това понеже ги е страх да не бъдат наранени,а и щом не е безразличен към теб мисля че не те е преодолял още.Поговорете си по-сериозно

cherinka
07-20-2008, 20:17
Той е минало!
Просто като си го видяла и в теб са се пробудили някакви стари спомени, старата тръпка.. и ей такива СТАРИ неща.
Сега не мога да мисля много много и да пиша в прав текст, но се надявам да ми схфанеш мисълта.
Някой ако ме разбира, нека й обесни на детето какво имам предвид, щото аз съм много зле в момента и ще ревна след малко.

О, и още нещо към авторката на темата.
Не си губи времето с нещо отминало, с нещо вече изпято и т.н

babity
07-20-2008, 20:18
Упоритост!

ivana0895
07-20-2008, 20:33
kaji my mainata ti s 1 6amar i to4no sle 20 sekyndi 6te ti4ka sled tebe kato ky4ence :) testvala s1m go tva deista pri vsi4ki m1jki individi

tuzaro
07-20-2008, 20:37
kaji my mainata ti s 1 6amar i to4no sle 20 sekyndi 6te ti4ka sled tebe kato ky4ence :) testvala s1m go tva deista pri vsi4ki m1jki individiхах наиш ли кога ше стане тва... нека някоя ми удари шамар без причина пък дали ше ме види повече...

miminkaa
07-20-2008, 20:42
Ми мисля че трябва да му покажеш любовта си и тогава ще разбере всичко..Просто с времето ако те обича ще разбере че не може без теб и ще ти даде шанс..

PePeLePew
07-20-2008, 20:42
така просто хората с принципи и самоуважение сме така не повтаряме по 423894739 пъти една връзка... и не се пита п 2 пъти.Щом не е станало тогава какъв ешанса да се получи нещо сега.ЗАБРАВИ ГО

just_my_luck
07-20-2008, 20:51
prosto se strahuva... trqbva da mu pokajesh 4e nqma ot kakvo...

led_i_ogyn
07-20-2008, 20:54
Няма смисъл да повтаряш старата грешка като очакваш нов резултат!!!
Както каза някой СТАРИ спомени,СТАРИ тръпки...Гледай напред и нагоре...Винаги! Айде и успех ;)

Silvi21
07-20-2008, 22:47
oo ne mu ti4ai sled gaza badi v celiq si blqsak pokaji mu kvo izpuska pomogni mu da si spomni 4e nqkoga e e imal a sega e izglupql i bqga ot izku6eniety badi strastna i diva ako e umen 6te se varne ako ne ostavi go si hodi;] :-) uspeh

pandelka
07-21-2008, 06:06
Мисля,че му е трудно да ти даде пак шанс защото може би се страхува да не стане както преди и да страда после..докажи му че си се променила и няма да стане както преди ;)

vesinka91
07-21-2008, 07:13
ся няколко въпроса първо: тва първото гадже ли ти е? колко бяхте заедно? ти ли го заряза? има ли си гадже той в момента?
Ne mi e 1vo gadje dosta dylgo vreme bqhme zaedno az go zarqzah i v momenta toi si nqma gadje

vesinka91
07-21-2008, 07:18
emi mai taka shte stane neska shte hodim zaedno na basein...za posleden pyt shte mu kaja vsi4ko koeto imam da mu kazvam i sled tova nqma da go tyrsq neka ako toi iska da me potyrsi greshkata mi ne e bila tolkova golqma nito s1m go zarqzala gadno 4e da obvinqva men.....

taffy
07-21-2008, 07:39
Добре де и кфа е била причината да го зарежеш?! Точно заради тфа мисля, че го е страх да се отпусне с теб.. Покажи му, някак си, че няма да постъпиш като предния път..Ама пак се съмнявам, че ще се съгласи да тръгне с теб... Все пак опитай..Успех. =]

vesinka91
07-21-2008, 08:29
emi ot mn vreme mu pokazvam 4e nqma da postypq kakto predi kakto i postoqnno mu dokazvam lubovta si no toi postoqnno mi vika 4e nes1m mu bezrazli4na no ne mi dava shans...

tuzaro
07-21-2008, 08:31
щом ти си го зарязала така ше е

vesinka91
07-21-2008, 17:52
Dneska nebqhme zaedno na baseina no se vidqhme i nai loshtoto beshe che osven edno zdrasti nishto drugo nemojh da kaja... i cql den nishto ne si kazahme i nakraq dori chao ne si kazahme.... ;(

SunShinePearl
07-21-2008, 17:54
мисля че неиска да се връща към миналото.

drun-drun!
07-21-2008, 18:02
Ще кажа евала на момчето,че не те допуска.Първо разбиваш му сърцето после,а не си намерих др. що не пробвам пак с тоя ???? Ако бях на мястото на момчето щях да ти тегла една майна и да ходиш откъдето си дошла аман от тъпи лигли...

Whyniser
07-21-2008, 21:47
Момчетата по принцип правят това понеже ги е страх да не бъдат наранени,а и щом не е безразличен към теб мисля че не те е преодолял още.Поговорете си по-сериозно
Така е.Като си поговорите като белите хора както се казва ще видиш какво може да стане само с 1 разговор

NaNa_SladuRana
07-21-2008, 21:49
Ми мисля че трябва да му покажеш любовта си и тогава ще разбере всичко..Просто с времето ако те обича ще разбере че не може без теб и ще ти даде шанс..
+1,но е малко вероятно,защото ако те обичаше щеше да е с теб!

gerinceto
07-21-2008, 21:59
az sum v po4ti su6toto polojenie ... i az nz kakvo da pravq i mn go obicham i naprao 6te se poburkam:(

vesinka91
07-22-2008, 06:11
Ще кажа евала на момчето,че не те допуска.Първо разбиваш му сърцето после,а не си намерих др. що не пробвам пак с тоя ???? Ако бях на мястото на момчето щях да ти тегла една майна и да ходиш откъдето си дошла аман от тъпи лигли...
1vo ne mi e teglil edna maina shtoto ne e kato teb vtoro nes1m ligla.... i treto neshtata vobshte ne sa taka kakto gi predstavqsh i sega imam s kogo da hodq ne 4e s1m bez gadje i zatva se vryshtam pri nego....kato nerazbirash pone ne puskai glupavi mneniq

drun-drun!
07-22-2008, 08:41
Ще кажа евала на момчето,че не те допуска.Първо разбиваш му сърцето после,а не си намерих др. що не пробвам пак с тоя ???? Ако бях на мястото на момчето щях да ти тегла една майна и да ходиш откъдето си дошла аман от тъпи лигли...
1vo ne mi e teglil edna maina shtoto ne e kato teb vtoro nes1m ligla.... i treto neshtata vobshte ne sa taka kakto gi predstavqsh i sega imam s kogo da hodq ne 4e s1m bez gadje i zatva se vryshtam pri nego....kato nerazbirash pone ne puskai glupavi mneniqЗначи си имаш гадже ама искаш пак при бившия.А защо си го зарязала или ще скалъпиш нещо за пред нас???

sladkish_14
07-22-2008, 08:50
Доколкото се разбира от това,което написа - ти си го скъсала и той много е страдал от това.Не мисля,че заслужаваш отново неговото доверие,преди да продължиш да настояваш,помисли нали наистина още го обичаш или е била само стара тръпка,защото такава има винаги.И едва ли е само към едно бившо гадже,ако е само тръпка,която ще отмине бързо,заслужава ли си да го нараняваш пак? ..Както казаха преди мен,той има достоинство,което преди време е било накърнено и сега това го спира отново :( Може би се пита,"Дали да й повярвам?" ...Помисли първо за твоите чувства и ако са истински,продължи да настояваш ..

drun-drun!
07-22-2008, 08:53
Доколкото се разбира от това,което написа - ти си го скъсала и той много е страдал от това.Не мисля,че заслужаваш отново неговото доверие,преди да продължиш да настояваш,помисли нали наистина още го обичаш или е била само стара тръпка,защото такава има винаги.И едва ли е само към едно бившо гадже,ако е само тръпка,която ще отмине бързо,заслужава ли си да го нараняваш пак? ..Както казаха преди мен,той има достоинство,което преди време е било накърнено и сега това го спира отново :( Може би се пита,"Дали да й повярвам?" ...Помисли първо за твоите чувства и ако са истински,продължи да настояваш ..+1

love_bites
07-22-2008, 09:17
определено го е страх да не го нараниш пак,затова му покажи колко го обичаш и поговорете затова :)

vesinka91
07-22-2008, 09:42
Ще кажа евала на момчето,че не те допуска.Първо разбиваш му сърцето после,а не си намерих др. що не пробвам пак с тоя ???? Ако бях на мястото на момчето щях да ти тегла една майна и да ходиш откъдето си дошла аман от тъпи лигли...
1vo ne mi e teglil edna maina shtoto ne e kato teb vtoro nes1m ligla.... i treto neshtata vobshte ne sa taka kakto gi predstavqsh i sega imam s kogo da hodq ne 4e s1m bez gadje i zatva se vryshtam pri nego....kato nerazbirash pone ne puskai glupavi mneniqЗначи си имаш гадже ама искаш пак при бившия.А защо си го зарязала или ще скалъпиш нещо за пред нас???
Nqmam si gadje kazvam ti 4e ako iskah da imam shtqh da si hvana ne mi e nikak trudno prosto iskam da s1m si s nego...

vesinka91
07-22-2008, 09:43
govorihme ve4e i to za posledno ve4e vsi4ko ot nego zavisi i ako trq s1m 4esna predniq pyt az bqh po naranena tova 4e sk1sah s nego ne zna4i 4e toi e nai naraneniq....

drun-drun!
07-22-2008, 09:46
govorihme ve4e i to za posledno ve4e vsi4ko ot nego zavisi i ako trq s1m 4esna predniq pyt az bqh po naranena tova 4e sk1sah s nego ne zna4i 4e toi e nai naraneniq....Ама ти знаеш във всеки момент колко е наранен ???? Добре кажи причината,която те накара да скъсаш с него ???

vesinka91
07-22-2008, 10:08
skysah zashtoto ne polu4avah dostata4no vnimanie vse imashe vreme za vsi4ki i vsi4ko samo za men ne... i ot tam natatak sled dosta vreme reshih se da skysam s nego sled izvestno vreme po4na da mi se moli da se vyrna pri nego no az ne go napravih i dvamata sme vinovni no nemislq 4e s1m napylno vinovna samo az che da se unijavam i da stradam postoqnno...