PDA

View Full Version : Искам да си го върна!!!



reAL_TRuth
07-21-2008, 06:30
Става въпрос за момчето,което харесвам 2 години.Тръгнахме за пръв път малко след като се запознахме.Тогава беше страхотно.Бяхме заедно около 3 месеца,но в последната седмица-две нещата просто не вървяха.Видяхме се,говорихме,скарахме се и се разделихме. :( Беше ми много тежко.Не си проговорихме месеци наред,в които аз не спирах да мисля за него. :?
Докато един ден той не ме потърси.Бях толкова изненадана и щастлива,защото не бях спряла да мисля за него.Сърцето ми щеше да се пръсне от радост.Видяхме се и може би щяхме отново да тръгнем,ако не бяха други хора.Но поне оправихме отношенията си,което не беше никак малко.
Аз тръгнах с едно момче.Той тръгна с друго момиче.И бяхме уж просто приятели.Пишехме си в скайп,или по-скоро той ми пишеше.Все ме разпитваше за тогавашния ми приятел-какво правя с него,ходя ли с него...и такива неща.Но аз не го слушах,защото харесвах приятеля си.С него ходих няколко месеца и когато скъсахме бях много зле.Тогава се появи...той,момчето,което отново поиска да бъдем заедно.И аз се съгласих.
Тръгнахме.Всичко беше супер.Спрях да мисля за раздялата.Излизахме си,говорехме си.Бях щастлива. :) И тогава най-добрата ми приятелка ми каза,че той ходи и с друго момиче.Стана ми супер гадно и реших да го попитам.Той се ядоса и отрече.Но аз не вярвах,защото освен че е хубав,има страхотен характер и почти всяко момиче го харесва.И от страх да не ме нарани скъсах с него,докато още имах волята да го направя.Не знам дали му стана гадно,но спря да ми пише изобщо няколко месеца.Не се засичахме никъде... :(
Наскоро обаче и това стана.Засякохме се и се поздравихме.Същата вечер му писах и от шега на шега се разбрахме да се видим.Видяхме се и беше супер.Общо взето само си говорихме.Той е страхотен човек и винаги ще си остане такъв.Накрая,когато ме изпращаше ми каза,че ако съм искала да се видим пак може утре..Не очаквах да го каже.Не знам защо,но не очаквах.На следващия ден много се чудих,исках да му пиша,но не го направих. :? След това,когато си писахме се разбрахме да се видим тази седмица...но аз доста се колебая.
Затова искам съвет от вас.Искам да бъда с него страшно много.Не ме интересува никой друг освен него.Според вас...дали и той иска?Не съм сигурна в нищо...Дайте ми съвет.

П.С:Аз съм на 17,а той на 19.

pandelka
07-21-2008, 06:48
Ми незнам... :? Историята ти е доста интересна ...По-добре излезте и се виждайте..след като иска толкова да излизате явно има чувства к1м тебе..п1к и след като ти имаш тогава как1в е проблема пак да си дадете шанс ;) Обаче този п1т не б1рзай :)
Та с1вета ми е да излизате..но ако стане на в1прос пак да тръгнете тогава вече трябва да си помислиш и този п1т сериозно ;)

П.П-Когато приятелката ти ти е казала че той ходи с друго момиче сигурна ли си че това наистина е било така а просто не те е изл1гала??
Имам в предвид момчето призна ли си че наистина е ходил с другата и с теб?? ;)

reAL_TRuth
07-21-2008, 06:55
Ми незнам... :? Историята ти е доста интересна ...По-добре излезте и се виждайте..след като иска толкова да излизате явно има чувства к1м тебе..п1к и след като ти имаш тогава как1в е проблема пак да си дадете шанс ;) Обаче този п1т не б1рзай :)
Та с1вета ми е да излизате..но ако стане на в1прос пак да тръгнете тогава вече трябва да си помислиш и този п1т сериозно ;)

П.П-Когато приятелката ти ти е казала че той ходи с друго момиче сигурна ли си че това наистина е било така а просто не те е изл1гала??
Имам в предвид момчето призна ли си че наистина е ходил с другата и с теб?? ;)Не,аз изобщо не бях сигурна,че ходи с друго момиче.Попитах го и той отрече.Дори помня как се ядоса и искаше да разбере кой ми е говорил такива неща.
Както вече казах,скъсах с него,защото ме беше страх да не ме нарани.А приятелката ми...там станаха едни оплетени неща.Но вече не споделям с нея...почти нищо.Разчитам на себе си и на това,което видя сама.
Та значи да го потърся,за да се видим?

pandelka
07-21-2008, 07:00
Моят с1вет е да се видите.. :)
Аз мисля,че тази приятелка... :o :? Нещо май е искала да ви скара ...според мене тогава може да го е харесвала .. :o
Но айде минало заминало гледай само напред и се опитвай да не правиш с1щите грешки...
Опитай се да си с него..явноо сте един за друг след като толкова време само се разделяте и с1бирате..мисля че трябва да сте заедно..но един с1вет..НИКОГА НЕ ВЯРВАЙ НА ТОВА КОЕТО ТИ КАЗВАТ "ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ" ПРЕДИ ДА СИ СЕ УВЕРИЛА САМА ;)Айде успех с момчето и ако искаш пиши какво е станало..п1к ако имаш в1проси с1що ;)

reAL_TRuth
07-21-2008, 07:07
Моят с1вет е да се видите.. :)
Аз мисля,че тази приятелка... :o :? Нещо май е искала да ви скара ...
Но айде минало заминало гледай само напред и се опитвай да не правиш с1щите грешки...
Опитай се да си с него..явноо сте един за друг след като толкова време само се разделяте и с1бирате..мисля че трябва да сте заедно..но един с1вет..НИКОГА НЕ ВЯРВАЙ НА ТОВА КОЕТО ТИ КАЗВАТ "ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ" ПРЕДИ ДА СИ СЕ УВЕРИЛА САМА ;)Айде успех с момчето и ако искаш пиши какво е станало..п1к ако имаш в1проси с1що ;)Ами както гледам само ти отговаряш на въпросите ми,а те са много.Не знам,аз съм от доста колебливите и се чудя как да го потърся...И просто да го питам искаш ли да се видим утре?
Не искам да изглежда все едно му се натискам.Аз наистина си го харесвам.И точно заради това не искам повече грешки.

pandelka
07-21-2008, 07:11
ЕЕе са ще ти кажат мнение и другите нека да станат :D

Нз ти го чувстваш най-добре...но нищо не пречи според мен да излизате и да се виждате ;)

soul1199
07-21-2008, 07:11
trqbva da se vidite,da pogovorite,puk tazi tvoq fr.,ne6o me sumnqva,moje da go har 8)

reAL_TRuth
07-21-2008, 07:21
trqbva da se vidite,da pogovorite,puk tazi tvoq fr.,ne6o me sumnqva,moje da go har 8)Еми тя си има приятел от доста дълго време,но и това ми е минавало през главата. :(
Имам чувството,че сега ми се е паднал шанс и не искам да го пропилявам.

pandelka
07-21-2008, 07:23
trqbva da se vidite,da pogovorite,puk tazi tvoq fr.,ne6o me sumnqva,moje da go har 8)Еми тя си има приятел от доста дълго време,но и това ми е минавало през главата. :(
Имам чувството,че сега ми се е паднал шанс и не искам да го пропилявам.

Ми значи е ясно..излизате виждате се ..и си прекарвате супер ;)Б1ди уверена в себе си и всичко ще б1де ОК!!!

sasha_90
07-21-2008, 07:26
Вижте се,лошо няма.

reAL_TRuth
07-21-2008, 08:44
Еми надявам се ... да се видим наистина.Само да събера смелост да го потърся и попитам... :(