PDA

View Full Version : Въпрос



Zoizo
07-21-2008, 09:58
На козметичните салони в ценоразписа като пише за мъже гръб, това означава ли кръста ( малко над ластика на панталона ) и ако да, препоръчайте някой козменичен салон ( ако козметкикът е мъж, май ще ми е по-комфортно, но и да е жена става ) и за какви цени става дума.

iPurple
07-21-2008, 10:00
Първо кажи от кой град си и мисля че няма мъже козметици или поне аз не знам да има..

Zoizo
07-21-2008, 10:35
София, а като пишат гръб значи ли мястото над кръста?

iPurple
07-21-2008, 10:42
Мисля, че гръб е от раменете надолу до преди дупето ;)

sladkish_14
07-21-2008, 10:43
Еми защо ти не отидеш да попиташ :( .Нямам представа колко може да стува това и къде има,попринцип мисля,че във всеки козметичен салон биха ти махнали космите от гърба. :neutral: И това какво пише на ценоразписите,като процедура не значи,че ако кажеш къде искаш да ти махнат космите,няма да ти ги махнат!Напротив отиваш в някои козметичен салон,казваш какво искаш да ти правят и питаш колко евентуално ще ти струва :wink: .

danny_f4e
07-21-2008, 10:53
Еми защо ти не отидеш да попиташ :( .Нямам представа колко може да стува това и къде има,попринцип мисля,че във всеки козметичен салон биха ти махнали космите от гърба. :neutral: И това какво пише на ценоразписите,като процедура не значи,че ако кажеш къде искаш да ти махнат космите,няма да ти ги махнат!Напротив отиваш в някои козметичен салон,казваш какво искаш да ти правят и питаш колко евентуално ще ти струва :wink: .
+1

Zoizo
07-21-2008, 11:30
То става дума само за м/у дупето и 10 см над него ще отида и конкретно ще им кажа.