PDA

View Full Version : Просто няма такъв...



Glezenataa
07-21-2008, 10:47
Zdraveite :) V momenta sym mnogo obyrkana.Problema e sledniq : Gadjeto mi e nai golqmiq revnivec na toq svqt.Prosto drug takyv nqma.Povqrvaite mi.Postoqnno se vkarva v nqkakvi filmi i si izmislq vsqkakvi istorii.Napravo me iskarva izvyn nervi s negovite izmislici.Prosto nqma den v koito da ne se karame zaradi tova negove durjane.Dori ot bratov4ed mi me revnuva, ot nai dobriq mi priqtel,koito mi e kato brat ot 10 godini sme nerazdelni, a toi kazva che imalo neshto gnilo v taq istoriq,che nemojelo taka.Postoqnno mi proverqva telefona.Chete sms-i, preglejda obajdaniqta.Ot telefonniq ukazatel trie vsi4ki 'Samnitelni' majki imena.Abe prosto e ujasno vsi4ko tova za men. No nai mnogo me revnuva ot bivsheto mi gadje.Kato obseben e ot nego.Vse kazva che az oshte sym go obichala, i che go sravnqvam s nego, a tova ne e taka.S bivshiq mi imame mn obshti priqteli i poznati.I vse stava che sme zaedno na razni rojdeni dni,imenni dni i taka natatuk.Toi sashto taka e mn dobyr priqtel na bratov4ed mi.A priqtelq mi vse mi kazva da napravq vsi4ko vazmojno da ne go vijdam.Kak da stane tova kato nie sme ot edin kvartal,uchim v edno i syshto uchilishte,hodim na edni i syshti mesta,vsi4kite mi priqteli poznati i dori rodnini sa i negovi priqteli.I za da ne go vijdam poveche trqbva da se premestq v dryg grad.No toi kazva che se opravdavam i taka natatuk. Mnogoo e zle naistina tova polojenie.Mnogo puti sym go molila da se razdelim zashtoto edvam izdyrjah, no toi neiska.Kazva che me obicha mnogo,che shte preodoleem vsi4ko, i che nikoga nqma da se razdeli s men. E kvo mislite za vsi4ko tova ? :)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

jghgh
07-21-2008, 10:50
Не само е ревнивец, ами и неуверен комплексар. Поговори с него да си преустанови поведението, а ако не го разкарай. Мижитурка. Ревността убива всички чувства.. Тя задушава, когато е в прекомерени количества. А приятеля ти очевидно прекалява

pandelka
07-21-2008, 10:52
Горката ти :? :? Извиняяй ама никога няма да го остаа да си праи квот иска с мене да ми казва к1де да ходя с кой да се виждам дали да излизам с някой или не като не му харесва да се изнася..Никога няма да позволя да ходи след мене и едва ли не да следи кога с1м срала и пикала... :? :? Нз трябва да му обясниш че тая негова проклета ревност е неоснователна и няма поводи да ревнува..нз дано се оправите иначе ... :? :?

play_life
07-21-2008, 11:02
Еми наистина е доооста ревнив.. той напрао си е маняк на тая тема :D поговори с него кажи му че неискаш да продължавате по този начин ии.. да спре да ревнува.. малее като се замисля..наистина може да гледа кога си срала и пикала... :shock: :-o Успеех!! :)

ivakavlad
07-21-2008, 11:03
ако бях на твое място такава майна бих му теглил че не е истина според мен няма смисъл да продалжаваш да ходиш с такъв човек мисля че трябва да му теглиш една и толкова то ревноста си е болест и то неизлечима но ти сама прецени това е мойто мнение

pasii_sladuranata
07-21-2008, 11:13
той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

sasha_90
07-21-2008, 11:44
А аз си мислех,че съм голяма ревнивка.Явно има и по-зле....

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 11:54
Виж ако беше на кирилица бих си направил труда да чета, но при положение, че е на латиница... бих и теглил една майна..

PePeLePew
07-21-2008, 11:55
той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

връзката им вече е съсипана

pandelka
07-21-2008, 11:56
той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

връзката им вече е съсипана

По нейните думи в1знамерява още да го т1рпи :shock:

Glezenataa
07-21-2008, 12:00
Kakvo li ne pravq za da mu vkaram malko svej razum,i toi uj me razbira.Kazva dobre nqma poveche. I tova go kazva do sledvashtiq den kogato pak neshto sym 'napravila'.Naistina e mnogo revniv.Razbiram che mnogo me obicha.Naistina useshtam kak naistina se izmuchva, no az kak da mu pomogna.Naistina ima mom4eta koito mi kazvat 4e me haresvat i t.n. i toi vse nqkak razbira za tqh i poludqva.OPitva se da me skrie ot vsi4ki mom4eta na tozi svqt.

Neon Black
07-21-2008, 12:04
Отиваш и му казваш това:

"Мърлъо, ако си мислиш, че си единствения мъж на този свят, много грешиш. Имам собствен живот, собствени мечти, собствени приятели и познати. Ти НЯМАШ право да ме ограничаваш по какъвто и да е начин. Ако някои от познанствата ми не ти харесват - вратата е широко отворена, напускай! Още веднъж подобно ревниво изпълнение и ти бия шута. ЯСНО?!"

Мисля, че ще разбере..

Glezenataa
07-21-2008, 12:08
[quote=pasii_sladuranata]той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

връзката им вече е съсипана

По нейните думи в1знамерява още да го т1рпи :shock: [/quote

Naistina kolkoto i da e strahoten i t.n. kato zapochne da revnuva vsqkak stava drug chovek napulno promenen.Neiska i da chue nishto.Znae si negovoto.Naistina tova polojenie e neturpimo za men. Tiq dni postoqnno mu kazvam che e nai dobre da se razdelim,no toi neiska.Pochva da mi obqsnqva che ako se opitame mojem da prestanem da se karame i da se razbirame mn dobre. Zvuchi dobre.No az znam 4e tova nikoga nqma da stane kato se ima napredvid kolko e revniv.Neznam naistina sym mnogo obyrkana.Kakvo da napravq za da se promeni ?

Glezenataa
07-21-2008, 12:11
Отиваш и му казваш това:

"Мърлъо, ако си мислиш, че си единствения мъж на този свят, много грешиш. Имам собствен живот, собствени мечти, собствени приятели и познати. Ти НЯМАШ право да ме ограничаваш по какъвто и да е начин. Ако някои от познанствата ми не ти харесват - вратата е широко отворена, напускай! Още веднъж подобно ревниво изпълнение и ти бия шута. ЯСНО?!"

Мисля, че ще разбере..

Ako mislish che ne sym mu go kazvala do sega. Kakto tova taka i mnogo drugi takiva neshta za da go nakaram da razbere che s taq revnost nqma da postigne nishto osven naistina nakraq da me butne v racete na nqkoi drug.No efekta ot tiq dumi e vremenen...

Ruthless
07-21-2008, 12:12
Има два типа: едните го преодоляват, като мен, другите си остават така. И аз бях така, докато не почнах сам да си внушавам, че не ми пука и за нея и воала... стана и без да променя много чувствата ми към нея.

pandelka
07-21-2008, 12:12
[quote=pasii_sladuranata]той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

връзката им вече е съсипана

По нейните думи в1знамерява още да го т1рпи :shock: [/quote

Naistina kolkoto i da e strahoten i t.n. kato zapochne da revnuva vsqkak stava drug chovek napulno promenen.Neiska i da chue nishto.Znae si negovoto.Naistina tova polojenie e neturpimo za men. Tiq dni postoqnno mu kazvam che e nai dobre da se razdelim,no toi neiska.Pochva da mi obqsnqva che ako se opitame mojem da prestanem da se karame i da se razbirame mn dobre. Zvuchi dobre.No az znam 4e tova nikoga nqma da stane kato se ima napredvid kolko e revniv.Neznam naistina sym mnogo obyrkana.Kakvo da napravq za da se promeni ?


A що ти се интересуваш само от неговото мнение ..той така може да не иска да се разделите още 5,6 години..!!За напред вечно с него ли ще си и вечно с неговите желания ли ше се с1образяаш??

Glezenataa
07-21-2008, 12:20
[quote=pasii_sladuranata]той с тази ревност ще съсипе връската ви...незнам как държиш да има токова влияния над теб :?

връзката им вече е съсипана

По нейните думи в1знамерява още да го т1рпи :shock: [/quote

Naistina kolkoto i da e strahoten i t.n. kato zapochne da revnuva vsqkak stava drug chovek napulno promenen.Neiska i da chue nishto.Znae si negovoto.Naistina tova polojenie e neturpimo za men. Tiq dni postoqnno mu kazvam che e nai dobre da se razdelim,no toi neiska.Pochva da mi obqsnqva che ako se opitame mojem da prestanem da se karame i da se razbirame mn dobre. Zvuchi dobre.No az znam 4e tova nikoga nqma da stane kato se ima napredvid kolko e revniv.Neznam naistina sym mnogo obyrkana.Kakvo da napravq za da se promeni ?


A що ти се интересуваш само от неговото мнение ..той така може да не иска да се разделите още 5,6 години..!!За напред вечно с него ли ще си и вечно с неговите желания ли ше се с1образяаш??