PDA

View Full Version : Тероризирана съм от естрогена си!



sim00n.light.shadow
07-21-2008, 11:18
Така може да ви се стори смешно(особено на някои момченца) ама е ужасно. Една седмица преди да ми дойде ставам ужасна! Карам се с нашите, рева за глупости, постоянно викам, крещя и се сртяскам на хората, мразя всичко и всички, тровя и товаря хората без причина. Ужасна ставам! Иначе нито ме боли корем или нещо такова, само малко ме понаболява кръста в първия ден. Ако има някви хапчета за облекчаване на ПМС(предменструален синдром), пишете.
Може да пишете какви сте вие повреме на ПМС.

babity
07-21-2008, 11:53
И аз ставам злобна преди цикъл, ама то е за около ден, максимум два. А седмица преди да ми дойде ми иде да си търкам гъза по саксиите като разгонено кученце. Адски много ме напъват тея хормони... :x

foreverr
07-21-2008, 11:56
Аз ставам същата, но когато ми дойде :( .Сега в момента съм в цикъл и неска се спуках от реване и от нерви и от караници с майка ми. :o .Споко нормално е.Много е гадно, но кво да се прави-тъпи женски хормони :x

olive_oil
07-21-2008, 12:07
аз гълтам нурофен. вярно че е само за физически неразположения, ама някак си се успокоявам като го лътна. Може и да е на психическа основа, но и опмага във всяко едно отношение за пмс

foreverr
07-21-2008, 12:46
аз гълтам нурофен. вярно че е само за физически неразположения, ама някак си се успокоявам като го лътна. Може и да е на психическа основа, но и опмага във всяко едно отношение за пмс
E всеки месец ли пиеш бе.Не е много полезно за някво си изнервяне да се пият хапчета!Аз ги избягвам.Защото мама казва за хапчетата/на едно помагат, а на друго вредят/.Дори сега малко ме боли коремчето защото съм в цикъл, но не пия то до утре ще си мине :)

fiama
07-21-2008, 13:28
Оф, миличка, какво да ти кажа. Аз в ПМС съм леко раздразнена, но е в рамките на нормалното. За сметка на това пък 6-7 дена преди да ми дойде изпитвам адски болки в корема и гърдите. Не съм нетърпима за другите, но самата аз едва живея в кожата си! Хапчета за подтискане на ПМС не знам да има, поне не такива, които да действат на психиката.

zaiobaio
07-21-2008, 15:00
на мен преди цикъл нищо ми няма, но като ми дойде става страшно. с приятеля ми гледаме като съм неразположена много много да не се виждаме. големи скандали ставаха миналия месец.. :lol:

taffy
07-21-2008, 15:32
Леле и аз съм по същия начин..Няколко дни преди да ми дойде ставам нетърпима за вс! Аз самата не мога да се търпя..Непрекъснато търся причина да крещя върху някой..а после плача, че съм постъпила гадно и ми е кофти..Абе ужас.. Рядко ме боли корем, ама и да ме боли пак не пия нищо..А за раздразнението ти..нз..можв би някакви успокоителни..Нямам идея.. Аз и за това не пия нищо..

GabisiTa
07-21-2008, 16:16
Ооо и аз ставам ужасна и преди да ми дойде, и по време... :lol: Все се карам с някой (обикновено приятеля ми :-D ) , викам, рева, понякога и аз не мога да се търпя... :) Иначе ме болят и гърдите, и кръста, и стомаха... ужасно е :o пия хапчета, но напоследък не ми облекчават болката... :?

cooool
07-22-2008, 09:48
Да и аз съм изнервена преди цикъл, а в овулация - винаги я усещам :oops: а иначе по темата - вземи си Седарис ПС, не е скъп и деиства успокояващо на нервите, а най хибавото е че е на билкова основа. Смучат се по 2 на 8 часа, трябва да се вземат коректно, за да има ефект.

olive_oil
07-22-2008, 14:36
аз гълтам нурофен. вярно че е само за физически неразположения, ама някак си се успокоявам като го лътна. Може и да е на психическа основа, но и опмага във всяко едно отношение за пмс
E всеки месец ли пиеш бе.Не е много полезно за някво си изнервяне да се пият хапчета!Аз ги избягвам.Защото мама казва за хапчетата/на едно помагат, а на друго вредят/.Дори сега малко ме боли коремчето защото съм в цикъл, но не пия то до утре ще си мине :)
е само като ме боли

fifinkathefreak
07-22-2008, 22:28
Ох,а на мен цикъла ми е любимия период от месеца.
Тогава хормоните са на макс,но в положителния смисъл.
Почти нищо не може да ми развали настроението.И тогава се чувствам хищна за секс. :D Ама няма навити :?