PDA

View Full Version : Малки бели мехурчета по кожата след излагане на слънце



CMEX
07-21-2008, 12:35
Имам много гаден проблем - е сега се прибирам от вън и забелязах, че ръцете са ми се обрили с малки гадни бели мехурчета, пълни с вода .. може би . Като ги натиснеш леко излиза от тях течността която е вътре, но много ме плашат ... можете ли да ми кажете какво са и как да ги премахна ?

vanPersieFan11
07-21-2008, 13:10
i az imah sa6tiq problem(sled kato bqh cql den na slance),nqkakvi mehur4eta s te4nost se poqviha ,ne gi pipah,te sami se spukaha pri koeto sega tam kadeto sa bili mehur4etata kojata mi e bqla,p1k ostanaloto e po4ernqlo,i sega naistina kato 4e li imam li6ei po racete :booooomb: ne moga da ti kaja kakvo da pravi6,dano da ne ti ostanat petna kato moite....

CMEX
07-21-2008, 13:25
i az imah sa6tiq problem(sled kato bqh cql den na slance),nqkakvi mehur4eta s te4nost se poqviha ,ne gi pipah,te sami se spukaha pri koeto sega tam kadeto sa bili mehur4etata kojata mi e bqla,p1k ostanaloto e po4ernqlo,i sega naistina kato 4e li imam li6ei po racete :booooomb: ne moga da ti kaja kakvo da pravi6,dano da ne ti ostanat petna kato moite....Дано, дано ... консултирах се с дерматолог ... обясних му с 5 думи за кво иде реч - каза, че от изгарянето на кожата преди са ми се запушили някои порички на ръцете и за това става така :) Каза, че може и да е слънчева алергия

fiama
07-21-2008, 14:30
Да не си изгорял/а много от слънцето? Защото ако е така, вероятно скоро ще се обелиш и до известно време ще ти мине. Другото, което ми идва на ум е, че може да имаш алергия от слънцето. Най-добре се консултирай с дерматолог, ако смяташ че може да е това. Или поне, когато се излагаш на слънце, мажи се с крем с по-висок защитен фактор.